zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież sam ich nie wybrał tylko kupił ich dla LE. Po drugie daj chłopakom szanse, bo to dopiero ich pierwszy sezon, więc skreślanie ich jest głupotą.
0
Po sezonie wraca do nas Munir i do systemu rotacji będzie Turan, Munir, Paco a grać na skrzydle może jeszcze Rafinha, więc gdzie jeszcze miejsce dla nowego napastnika? Klub musi wzmocnić prawą obronę i dokupić środkowego pomocnika. I tyle wystarczy. No chyba, że nowa miotła zaskoczy wszystkich szerszą rewolucją kadrową.
0
Sprowadzenie Włocha jest praktycznie niemożliwe, zwłaszcza, że nawet oferta 100 mln nie skusi szejków. Poza tym zawsze mogą wyskoczyć i zaproponować wymianę za Neymara bądź Messiego.
Klub powinien skupić się na innych opcjach.
5
Jeżeli taka Valencia robiła z naszą obroną takie cuda, to co zrobi Juventus, zwłaszcza mając tak ofensywne skrzydła.
0
Kluczowe będzie pierwsze spotkanie, którego Barcelona nie może przegrać, bo w rewanżu Juventus zamorduje nas obroną. Mam nadzieję, że LE zapomni w meczu z Włochami o ustawieniu 3-4-3, bo skończy się to dla nas klęską.
4
Można śmiało założyć, że C.Ronaldo na pewno w finałowej trójce się znajdzie, obojętnie czy osiągnie coś z Realem czy nie. Wystarczy zobaczyć argumenty głosujących: tak, bo tak.
2
Jeszcze się sezon nie skończył a plotki transferowe przewijają się w najlepsze. Na miejscu gazet poczekałby do wyboru następcy LE, bo może on mieć swoją wizję kadry. Po drugie sprowadzenie Verattiego bądź Coutinho to będzie gigantyczna operacja finansowa i nawet 100 mln może nie wystarczyć. Po trzecie coraz częściej Messi gości w środku pola, może więc klub sprowadzi przebojowego skrzydłowego a Argentyńczyk zajmie miejsce Iniesty. Priorytetem pozostaje jednak rozwiązanie sprawy prawej obrony. Nie wiadomo jak będzie prezentował się Vidal a S.Roberto powinien być opcją rezerwową.
0
Widać, że zmieniły się władze w uefie. Najbardziej właśnie obawiałem się wylosowania Juve. No i pech chciał, że zagramy z Włochami. Kluczowy będzie pierwszy mecz, którego Barcelona nie może przegrać, bo w rewanżu nikłe są szanse na odrobienie strat.
0
Mógł poczekać na odejście Xaviego, ale brakło mu cierpliwości.
2
Juventus jest ekipą, z którą Barcelona miałaby największe problemy w dwumeczu. Mam więc nadzieję, że chociaż tym razem losowanie będzie dla drużyny LE łaskawe.
0
Po co Barcelonie zawodnik, który sam z niej chciał odejść? Nie potrzeba nam drugiego Cesca.
0
Najlepiej Leicester (bo najsłabszy), bądź Real (dodatkowe dwa GD).
0
Barcelona kontaktowała się z Di Marią, aby ten publicznie przeprosił za swój gest wobec kibiców.
0
Unzue jako trener? Czyli nie będzie spodziewanej małej rewolucji kadrowej tylko kontynuacja projektu poprzedników z kosmetycznymi zmianami. Pozostaje pytanie czy odpali, bo przeciwnicy system Barcelony mają rozpracowany i rozłożony na czynniki pierwsze.
0
Wszystkie jego transfery są słabe? Większej głupoty dawno nie czytałem. No chyba, że twoje kolejne zdanie, że będzie wybierał trenera.
0
Klub stoi przed nie lada wyzwaniem. Musi zdecydować czy chce kontynuacji dobrze nam znanego stylu gry czy poszuka alternatywy i kogoś spoza "DNA Barcy". Osobiście skłaniałbym się ku drugiej opcji. Idealnym kandydatem i wspaniałym fachowcem wydaje się Klopp, ale szanse jego zakontraktowania się równe zeru. Zostaje więc opcja z Sampaolim, chociaż przy jego kandydaturze jest bardzo dużo znaków zapytania (jeszcze nic w Europie nie osiągnął, znany jest ze swojej wybuchowości, a niektóre gwiazdy Barcelony nie lubią jak im się wytyka błędy). Czas pokaże na kogo postawi zarząd.
0
Jeszcze 15 kolejek (Real 16) więc teoretycznie wszystko jest możliwe. W praktyce musimy jednak wygrać do końca wszystko i liczyć jeszcze na dwa potknięcia ekipy z Madrytu. Patrząc na formę graczy Barcelony w ostatnich dniach wydaje się, że jednak nie obronimy mistrzostwa.
0
To przereklamowane dziecko z Santosu jest w 3 najlepszych zawodników młodego pokolenia na świecie.
Skoro według ciebie Thiago jest takim wspaniałym rozgrywającym to czemu Bayern nie miażdży wszystkich w Europie? Pomijam już ilość urazów, z którymi co roku boryka się ten zawodnik.
Barcelona jest ofiarą fatalnej dyspozycji całej linii pomocy. Kto mógł przewidzieć, że jednocześnie Busquets, Rakitic, Iniesta będą cieniami samych siebie?
2
Artykuł z czterech liter wzięty. Raz kwota: 120 mln. Szkoda, że nie odjęli od niej zawodników, których na te pozycje sprzedaliśmy. Wtedy wyjdzie o połowę mniej. Po drugie nikt z działaczy Barcelony nie szukał drugiego Xaviego. Kupieni zostali zawodnicy, którzy mieli wprowadzić ponownie zespół na szczyty w wyniku zmiany taktyki. Po trzecie skoro Xaviemu zajęło 5-6lat wejście na szczyt to czemu nikt nie da tyle czasu Gomesowi czy Suarezowi? Ano przez to, że klub przyzwyczaił wszystkich do systematycznego zdobywania pucharów. Nie ma więc szans na wymianę pokoleń, postawienie na młodych gniewnych i głodnych sukcesu, bo wszyscy (łącznie z działaczami) chcą tu i teraz. Po czwarte po co wspominać Cesca czy Thiago skoro oni sami chcieli odejść? W takim klubie jak Barcelona jest miejsce tylko dla tych, co chcą w niej grać. Skoro obydwaj nie chcieli czekać na swoją szansę to już ich sprawa.
1
Całej sytuacji jest winna jedna osoba - LE. Tyle w temacie.
0
Każdy transfer, nawet największej gwiazdy to zawsze wielkie ryzyko. Nie znajdziesz żadnej czołowej drużyny świata, która w 100% trafiałaby z zakupami nowych graczy. Barcelona na tle innych ekip wyróżnia się tym, że mimo wielu nietrafionych transferów co roku jest w europejskiej czołówce i co roku zgarnia jakieś trofea. Co mają powiedzieć kibice MU czy Arsenalu, gdzie władowane we wzmocnienia pieniądze nic im nie dają?
4
Umtiti średni? Weź poprawkę na to, że Francuz gra u ans dopiero pierwszy sezon. O przeskoku jakościowym między ligami nie wspomnę.
Działacze doprowadzili klub do zapaści finansowej? Padłem ze śmiechu.
Chybione transfery? No zwłaszcza sprowadzenie Neymara, Suareza, Ter Stegena to fatalne rozwiązanie.
Przypadkowy trener to był Martino. Reszta była gwarancją kontynuacji systemu, który dawał Barcelonie puchary. A że każda epoka się kończy, to i po sezonie Bartek z ekipą zmienią trenera, który przyniesie nowe rozdanie.
Przykład Bayernu to śmiech na sali. Drużyna, która w lidze niemieckiej nie ma konkurencji jakoś nie może wygrać LM.
0
W pierwszym meczu oszukali sędziowie Barcelonę. W rewanżu to Atletico zostało oszukane.
Największym przegranym jest jednak pudlarz 11.
1
Real ma wielki ból czterech liter, bo wie, że przeszła mu koło nosa mega okazja. Mógł klub z Madrytu pokonać rezerwy Celty i zrobić milowy krok w kierunku wywalczenia upragnionego zwycięstwa w PD. Los (i działacze Vigo) chciał inaczej i w następnej kolejce Barca może na chwilę zająć fotel lidera.
0
Niech S.Roberto w końcu zacznie odpoczywać, bo na mecze z silniejszymi rywalami musi mieć siłę na grę w obronie (o zaangażowaniu w ofensywie nawet nie ma sensu pisać).
0
Już widzę ten płacz a białej części Madrytu.
0
Nie wiem po co jeszcze ludzie piszą, że liga nie jest stracona? Przecież jakby Real zaliczył wpadkę w kolejnym spotkaniu to sędziowie już dopilnują, aby przewaga w tabeli się nie zmieniła. Ot brak karnego, wymyślony spalony, brak reakcji na brutalność rywali. Do wyboru do koloru.
0
A wiesz co mi daje największą satysfakcję? Że tak "wielki" Real bez pomocy sędziów nie jest w stanie wygrać PD. To jest powód do wielkiej dumy.
0
Jak Simeone przed sezonem mówił, że liga będzie dla Realu bo za długo czekają na wygranie perezowcy to wszyscy stukali się w czoło. Wczoraj kolejny raz mieliśmy jednak cudowny przypadek, gdy zarówno Barcelona jak i Sevilla zostały brutalnie skrzywdzone przez sędziów. To tylko przypadek, że obie ekipy walczą z Realem o mistrza.
Mam nadzieję, że trener i zawodnicy skupią się na LM i CdR, bo na kabaret PD szkoda sił.
1
Jak tylko napiszę, że mafia madrycka przed rozgrywkami koronowała Real to dostaje bana. I co? Kolejny mecz i kolejny kabaret w wykonaniu sędziego. I co mnie obchodzi tragiczna gra Barcelony jak i tak ekipa LE została okradziona z wygranej?