zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Terminarz dla Barcelony wcale nie jest łatwy, bo w ciągu kilku kolejek z rzędu gramy z Atletico, Athletikiem, Valencią, Sevillą, Malagą i Celtą czyli z drużynami, z którymi w ostatnich latach się męczymy. Ale może nowy trener i nowy zespół pokażą klasę.
20
Mam tylko nadzieję, że klub nie upadnie totalnie na głowę i nie zaproponuje mu gigantycznej podwyżki. Lepiej już go sprzedać.
2
Debilny komentarz.
3
A czy tylko Gomes jest w naszej kadrze? Skąd wiesz jak będą się prezentować pomocnicy pod wodzą Valverde? Może Rakitic zacznie grać jak 2 sezony temu, może Iniesta w najważniejszych spotkaniach znowu pokaże magię?
Nie skomentuje z grzeczności debilizmu o LE.
4
Poczekajmy spokojnie na rozwój sytuacji. Czy z Neymarem czy bez niego Barcelona dalej będzie w czołówce klubów świata. A wyzywanie zawodnika od sprzedawczyków jest śmieszne, bo co zrobi większość z was jak jednak zostanie? Będziecie publicznie przepraszać, gdy znów poprowadzi nas do sukcesów?
4
Wyruch.... można nazwać sytuację, w której klub zostaje z niczym. Nie powiesz mi chyba, że ewentualne odejście Neymar za 222 mln pasuje do tego określenia. Poza tym jeśli Brazylijczyk rzeczywiście chce odejść to nikt nie powinien naciskać na jego pozostanie, bo dojdzie do sytuacji, że co pół roku będzie klub mu dawał podwyżkę. Może pora rozglądnąć się za zawodnikami, którzy za grę w barwach blaugrana oddaliby wszystko.
0
Jeśli zapłacenie za piłkarza ponad 200 mln euro to dla ciebie wyru... to nie mam do ciebie pytań.
0
Do zimy może się wiele rzeczy wydarzyć więc nie jest powiedziane, że Brazylijczyk do nas zawita.
0
Z kimś Barcelona musi się pożegnać, bo kadra liczy za dużo pomocników i to średniej jakości. Sezon przygotowawczy na pewno pomoże Valverde podjąć decyzję i nie jest powiedziane, że skreśli on Suareza.
2
Tak trudno zrozumieć, że ojciec Neymara zgodził się podpisać nową umowę z klubem tylko pod warunkiem właśnie takiej klauzuli. Widocznie zostawiał sobie furtkę, aby w razie czego odejść.
0
Na takie potwierdzenie ze strony redakcji czekałem. To ucina wszelkie spekulacje, że PSG może za 22 mln dostać Neymara.
3
Jeśli Barcelona nie wyrazi zgodę na odejście Brazylijczyka to wtedy oprócz opłacenia klauzuli PSG zapłacić musi podatek. Było to wałkowane już wiele razy.
2
W Katalonii podatek od tego typu transakcji wynosi 56% więc sprowadzenie Neymara przy uruchomieniu jego klauzuli to koszt 346,32 mln euro.
0
Rozważmy na chłodno dwa scenariusze. Gdy Neymar zostanie u nas to dalej będzie najbardziej wartościowym piłkarzem świata przynoszący klubowi ogromne dochody marketingowe. Do tego pod wodzą nowego trenera znów może być magiczny sezon MSN, gdzie Brazylijczyk coraz częściej brałby ciężar prowadzenia zespołu na swoje barki. Minusem będzie na pewno chęć zwiększenia pensji przez jego ojca, gdyż nawet 220 mln nie stanowią bariery nie do przejścia.
Gdyby Neymar zdecydował się na odejście i PSG przystałoby na ofertę 120 mln +Veratti = Brazylijczyk to moglibyśmy kupić Dembele i po raz pierwszy od niepamiętnych czasów zarobić na okienku transferowym (oczywiście jakby się udało sprzedać zawodników niepotrzebnych). Stracilibyśmy 3 najlepszego zawodnika na świecie i rozpadłoby się magiczne trio. Zgadzałaby się za to kasa klubowa. Dostalibyśmy nowy zespół, który nie wiadomo jakby w takim składzie funkcjonował.
Myślę więc, że klub ani działacze nie wyobrażają sobie Barcelony bez Neymara. Pytanie co w całym tym zamieszaniu postanowi ojciec piłkarza i sam zawodnik.
1
Zysk netto na poziomie 18 mln euro to bardzo dobry wynik, o którym mogą tylko pomarzyć kluby z Bundesligi, PL czy ligi francuskiej.
Jedynym problemem jest gigantyczne obciążenie budżetu pensjami zawodników. Klub powinien coś z tym zrobić, zwłaszcza, że wielu zawodników przeciętnych dostaje gaże na poziomie gwiazd w innych zespołach.
2
Lament wielki. A niech płacą nawet i 50 mln byleby zawodnik podniósł poziom drużyny i szybko się zaaklimatyzował.
0
Bartek mówił o 60 mln na transfery, gdy obowiązywały jeszcze stare umowy z Nike i QE. Teraz kasa na wzmocnienia jest większa.Nie zmienia to faktu, że jednak klub powinien dostawać więcej za swoich zawodników.
11
Sprytne posuniecie zarządu. Zaoszczędzili w tym okienku transferowym pieniądze potrzebne na kupno pomocnika, będą dopłacać co rok 5 mln oczywiście jeśli Portugalczyk okaże się strzałem w 10.
ps. wie ktoś ile ma zarabiać?
0
Dobrze, że tak niska klauzula, bo zawsze po sezonie łatwiej będzie go sprzedać. A jakby odpalił to klub usiądzie do rozmów i podpisze nową umowę.
11
Jeden problem z poprzedniego sezonu rozwiązany. Dobrze, że klub tak szybko kupił nowego prawego obrońcę, bo będzie miał więcej czasu na poznanie systemu gry i wkomponowanie się w zespół.
Teraz pozostaje sprawa środka pomocy i kupienia Verattiego (marzenia nic nie kosztują) oraz sprzedaży zawodników niepotrzebnych.
0
Mała prośba do redakcji: można nie wrzucać już podobizny tego pana?
0
Największą bolączką oprócz pomocy była właśnie obsada prawej obrony,więc jest się z czego cieszyć.Jeśli tak maja wyglądać nieudlone ruchy zarządu to oby było ich jak najwięcej.
3
Gdzie są teraz płaczki z godzin rannych? Nie mogą przełknąć faktu, że Barcelona jednak potrafi kogoś kupić? Bardzo się cieszę z tego transferu, bo jest to bardzo perspektywiczny gracz z dobrą techniką i usposobieniem ofensywnym. Teraz pozostaje czekać na oficjalną informację i trzymać kciuki za szybką aklimatyzację.
0
Nie po to Romek odzyskał mistrzostwo, aby osłabiać zespół. Raczej spodziewałbym się jeszcze 2-3 transferów do Chelsea.
2
A powiedz mi co robi nasz zarząd na rynku transferowym? Masz jakieś przecieki czy opierasz się tylko i wyłącznie (jak my wszyscy na tej stronie) na informacjach z gazet. Poczekajmy do zamknięcia okienka i wtedy będziemy mądrzejsi. Na razie nie wiadomo jaką kadrę będzie miała Barcelona, nie wiadomo też kim będzie dysponował Zidane. Poza tym na ile już razy zdarzało się, że bardzo silne kadrowo zespoły niczego nie wygrywały. Może Valverde stworzy na nowo drużynę?
4
Człowieku żal mi ciebie. Pomijam już twój śmieszny skład, ale skreślanie z góry zawodnika nim rozegra on kilka spotkań w Barcelonie to już paranoja.
1
Barcelonie na prawej obronie potrzebny zawodnik, który będzie latał od pola karnego do pola karnego i uzupełni lukę po Messim gdy ten zejdzie do środka pola. Czy rozwiązaniem ma być zawodnik, który ostatnie lata spędził w III klasie rozgrywkowej w Hiszpanii? Pewnie tak, ale po sezonie może być płacz, że przez niedoświadczenie prawego obrońcy straciliśmy szansę na tytuły.
0
No to klub powinien sobie darować ten transfer, bo płacenie 30 mln lub więcej za niego to gruba przesada. No chyba, że sam zawodnik dołoży się do transferu i obniży swoją pensję do 2 mln za sezon.
1
Jeśli to prawda to ciekawe kogo klub chce kupić na prawą obronę, bo półśrodki w postaci S.Roberto i wracającego po kontuzji Vidala sukcesu nie gwarantuje. Może rozwiązaniem jest kupienie Azpilicuety, oczywiście pod warunkiem, że Chelsea usiądzie do rozmów.
8
Widzę, że w okresie wakacji na tej stronie jest dramat. Już ludzie płaczą, że Valverde nie nadaje się na trenera Barcelony, że klub chyli się ku upadkowi, że okienko transferowe to jedna wielka kompromitacja. Aż człowiek uśmiecha się w duchu, bo może dzięki temu ubędzie niedzielnych kibiców a zostaną ci, którzy pamiętają lata posuchy.
Jeśli Valverde chce Brazylijczyka to ja mu ufam i akceptuję jego decyzję. Czas rozliczeń przyjdzie na koniec sezonu a teraz pozostaje trzymanie kciuków, aby nowy trener potrafił to wszystko i ułożyć i stworzyć ponownie zabójczy kolektyw.