0

Ronaldinho to nie był jego transfer więc pudło. Czemu nie wymienisz tych katastrof,które sprowadził tylko skupiasz się na tych najbardziej udanych?
Marny ekonomista bo według wielu znanych finansistów przespał najdogodniejszy dla Barcelony czas, gdy ta wchodziła na szczyt (był nawet kiedyś o tym artykuł).
Gra bez reklam to jedno z jego haseł wyborczych przegranych wyborów. W jaki sposób chciałby on załatać tak poważny ubytek w budżecie?

0

Laporta miał już swoją szansę i mam nadzieję, że kolejnej nie dostanie,bo jest to człowiek oderwany od rzeczywistości (pomysł z brakiem reklam na koszulkach), do tego bardzo przeciętny ekonomista. O transferach z jego epoki lepiej nie przypominać.

1

Hmm. Zmiany są potrzebne, ale czy koniecznie na stołku ma siedzieć facet,który nie ma żądnego programu tylko wszem i wobec głosi, że trzeba wszystko zmienić. Czemu nie przyzna, że wiele rzeczy Bartek zrobił i robi bardzo dobrze jak choćby dbanie o finanse klubu? Największą bolączką obecnej ekipy jest dawanie zbyt dużych pensji przez co sprzedaż Munirów jest praktycznie niemożliwa. Argumentem, że przepłacamy na rynku transferowym też niczego nie zwojuje, bo Real,kluby angielskie czy PSG też robią horrendalne zakupy.
Na koniec niech powie jaki ma dokładny pomysł na funkcjonowanie klubu i kogo widzi na miejsce Bartka, bo sam widać, że nie za bardzo wie co chce osiągnąć.

0

MD na tropie kolejnych wzmocnień. Może chłopaki z redakcji nie wiedzą, że okno transferowe zostało zamknięte. Poza tym mamy w klubie już młodych zdolnych tylko powinni dostać swoje szanse.

0

Valverde na pewno wyżej w hierarchii postawi Deula i Suareza i to oni będą dostawać swoje szanse. Gdzie tu miejsce jeszcze dla Turana? Lepiej mieć 2 ogranych zawodników niż 3, którzy boisko oglądać będą tylko przez kilka minut. Co zrobi natomiast trener to pokaże czas.

0

Ja wiem, że niektórym trudno jest zrozumieć, że generacja genialnych piłkarzy ze szkółki zdarza się raz na kilkanaście lat, ale widać, że do niektórych to nie dociera. Jak czytam, że Munir czy Samper mają potencjał zbliżony do Iniesty to nie wiem czy niektórym nie powinno się zablokować dodawania komentarzy.
Druga sprawa to ciągły najazd na Paulinho, który zawinił wszystkim tym, że ktoś śmiał aż tyle kasy za niego wydać. Niech większość proroków na tej stronie da mu się wkomponować w zespół i poczeka z pierwszymi ocenami do końca sezonu.
Może Ardę trzeba przesunąć do rezerw na treningi, aby postanowił odejść do Turcji?

1

Jeśli klub rzeczywiście odrzucił oferty za Portugalczyka to chyba powinni wywalić na zbity pysk osoby odpowiedzialne za transfery, bo widać wyraźnie, że Valverde na Gomesa nie chce stawiać.

3

Ileż jadu i nienawiści u niektórych z was. Co nas kibiców interesuje ile klub zapłacił za zawodnika? Nas powinno interesować co da klubowi i czy pomoże Barcelonie znów odzyskać blask. Pozostaje trzymać za niego kciuki i życzyć mu jak najlepiej.

0

Laporta także miał wiele za uszami, więc nie rozumiem dlaczego można otwarcie krytykować Bartka i jednocześnie popierać Joana, bo on niczego ze swojej poprzedniej prezydentury się nie nauczył. Jak wspaniały był jego program wyborczy pokazały poprzednie wybory. Poza tym w polityce transferowej jego zarząd był jeszcze bardziej nieudolny od obecnego.Lekiem na całe zło powinien więc być ktoś spoza kręgu Bartka i Laporty, bo oni już swoje zrobili. Teraz pora na kogoś innego. Pytanie tylko czy taki człowiek na horyzoncie się pojawi. Jak nie to jestem zdania, że Bartek powinien kontynuować swoje rządzenie (oczywiście pod warunkiem, że referendum da mu do myślenia i przegoni niektóre osoby z zarządu).

1

Sam jestem ciekaw jak potoczą się losy referendum. O ile zebranie podpisów nie jest wielkim wyzwaniem o tyle już samo głosowanie i jego wynik jest wielką niewiadomą. Wszystko w głównej mierze zależeć będzie od Valverde i tego jak poukłada zespół. Każdy wygrany mecz przybliży Bartka do pozostania na stołku. Jeśli natomiast wybawicielem ma być Laporta to już wolę, aby obecna ekipa została (oczywiście pod warunkiem, że zmienią osoby odpowiedzialne za wzmocnienia).

21

Jeśli ominą go urazy to może ponownie wprowadzić Barcelonę na szczyt.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Życie kibica Barcelony jest bardzo trudne. Jak zarząd nikogo nie kupi to jest wyklinanie po Bartku i reszcie, że nic nie robią. Jak kogoś kupią to źle, bo się nie sprawdzi, bo za drogi, bo za mało znany. Zrozumcie wreszcie, że Barcelona po odejściu Neymara musiała wzmocnić kadrę. Słowo klucz MUSIAŁA. Z każdym więc klubem negocjacje przebiegały tak samo: albo przepłacacie albo nie mamy o czym rozmawiać. Jak w końcu kupujemy bardzo młodego zawodnika na dekadę to wszystkim cena nie odpowiada. A co z własnej kieszeni płacicie? Jestem przekonany, że Dembele jak tylko wpasuje się w system gry będzie bardzo wielkim zawodnikiem.

1

Idź do przedszkola z takimi rymowankami.

1

Jeśli jest to prawda to zarząd rzeczywiście zrobił wszystko, aby go kupić (ale pewnie większość na tej stronie potrafiłaby go sprowadzić za 80 mln). Ciekawe kogo teraz Barcelona kupi? Widocznie zostanie nam ochłap w postaci Di Marii.

0

Wielka szkoda, że tak potoczyła się "kariera" Belga w Barcelonie. Z ciągłymi urazami jednak nikt nie wygra.

11

Proszę nie umieszczać już wywiadów z naszym BYŁYM zawodnikiem.

1

Nawet zestaw proponowany przez Sport może być wielkim wzmocnieniem kadry oczywiście pod warunkiem, że wszyscy zawodnicy za 2-3 miesiące wejdą na wyższy poziom. Wtedy jest szansa bić się o LM, bo na niej klub powinien się w głównej mierze skupić oraz standardowo na CdR (aby wybić z głowy kibicom z Madrytu marzenia o 6 trofeach). Na starcie ligi Barcelona ma już kilka punktów straty do Realu (sędziowie) więc cudów raczej nie oczekuję, zwłaszcza, że Zidane ma już drużynę a Valverde ją mieć będzie.

1

Cieszę się, że niedługo wrzesień i większość jasnowidzów i szyderców z tej strony pójdzie do szkoły i do popołudnia będzie spokój. Jak Real wydaje gigantyczną sumę za młodzieniaszka to większość pieje z zachwytu nad polityką Realu, że stawiają na młodych. Jak zarząd Barcy kupi młodego i zdolnego stopera to jest to dramat i kolejny powód do obalenia Bartka.

Mam nadzieję, że piłkarz trafi do Barcelony dopiero w następne okienko transferowe. Teraz swoje 5 minut powinien dostać Marlon i pokazać czy będą z niego ludzie.

0

Szkoda nawet komentować, bo rozmowy z PSG nie ma i nie będzie.

0

Z całego serca trzymam za niego kciuki, aby udowodnił wszystkim kibicom, że Barcelona zrobiła dobry ruch kupując go z Chin.

0

Ja w porównaniu do większości ze spokojem podchodzę do sezonu. Najważniejsze rozstrzygnięcia i tak będą w 2018 roku więc jest dużo czasu aby przygotować zespół. Warunek jest jeden: klub musi sprowadzić Cou i Dembele bo ofensywa po odejściu Neymara nie istnieje a pod nieobecność Iniesty nie ma kto kreować grę drużyny.

0

Nareszcie jakiś transfer! Już się bałem, że zarząd prześpi okienko a tu taka niespodzianka. W sumie jest jeszcze dużo czasu na kupienie kolejnych zawodników a tych niechcianych sprzeda się w ostatnich godzinach, aby nie czuli się niepotrzebni.

1

Płacz już tu nie pomoże. Teraz trzeba trzymać kciuki za zawodnika, aby jak najszybciej wkomponował się w zespół.

2

Ja rozumiem, że trener go bardzo chciał, ale cena i gaża to już nieporozumienie. Niemniej życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że przyczyni się do powiększenia gabloty z pucharami.

0

Szkoda, że masz tak małe pojęcie o piłce i o umiejętnościach poszczególnych zawodników. Dembele mimo młodego wieku jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata. Jeśli dla ciebie jest drewniany to nie mamy o czym rozmawiać. Słabe podania? Ano asysty zdobywał strzelając na bramkę a piłka się od jego kumpli przypadkiem odbijała. Zresztą skąd mógłbyś wiedzieć, że dla niego Barcelona to klub marzeń i zrobi wszystko by do niej trafić.

1

Kolejny przegląd prasy i kolejne biadolenie,bo znów Barcelona nikogo nie kupiła. Większość z was pewnie rzuciłaby na stół po 150 mln i Dembele z Cou już biegaliby w koszulkach blaugrana. Tylko, że tak to nie działa, bo większość klubów europejskich nie daje swoim zawodnikom furtki w postaci klauzuli odejścia, więc tylko dogadanie z macierzystym klubem pozwoli odnieść sukces. Ciekawe co powie Borussia jak zobaczy ile daje PSG? Czy znów podniosą cenę?

Po raz kolejny odniosę się do Neymara, który mógł po sezonie pójść do zarządu i powiedzieć, że odchodzi do PSG i żeby klub znalazł zastępstwo. Ale jak widać Brazylijczyk miał dobro Barcelony w szerokim poważaniu.

2

Takich zawodników nam potrzeba! Jak widać od dziecka marzył, aby grać w Barcelonie i teraz naraża się swojemu pracodawcy, aby wymusić porozumienie między klubami.

2

Łatwo jest pisać, że transfery trzeba przeprowadzić jak najszybciej, ale trudniej wykonać, bo ceny po odejściu Neymara są chore. Z niechcianymi jest jeszcze gorzej, bo zawodnicy pokroju Ardy czy Munira najwidoczniej nigdzie się nie chcą przeprowadzić. Ale tu akurat problemu nie widzę, bo trener najzwyczajniej w świecie może ich pomijać przy gierkach wewnętrznych.

0

Przynajmniej przed GD nie będziemy po raz kolejny czytać o wróceniu do Neymargate.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?