zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko zależeć będzie od obecnego sezonu. Jeśli Valverde odniesie sukces i wygra PD + LM to transfer nowego zawodnika będzie zbędny. Jeśli się nie uda to myślę, że Bartek będzie chciał osłodzić kibicom brak sukcesu w Europie kupnem nowej gwiazdy.
4
To twoje "złote dziecko" ile miało urazów w ostatnich latach? Ciągle się pisze o nim jak o jednym z najlepiej rozgrywających, ale on pewnego poziomu raczej nie przeskoczy. Poza tym po co Bayern miałby go sprzedawać?
0
Jak tak im sprawnie idzie przedłużanie umów to powinni się jeszcze zająć Umtitim, aby chłopak nawet nie miał szans pomyśleć o innym zespole.
1
Karne to nie jest szczęście to tylko i wyłącznie precyzja oraz patrzenie na ruch bramkarza. Messi nie popatrzył co robi golkiper tylko uderzył na siłę w prawy róg.
39
Valverde jest doświadczonym trenerem i wyciągnie wnioski z porażki. Poza tym sami zawodnicy zejdą na ziemię, bo nie są już niepokonani.
Co do Messiego to piłkarzem jest absolutnie najlepszym w historii, ale rzuty karne to mógłby się nauczyć wykonywać. A co jakbyśmy wczoraj grali z Chelsea?
34
Po sezonie koniecznie trzeba przedłużyć umowę, dać podwyżkę i wpisać przynajmniej te 200 mln odstępnego.
0
Jeśli pojawi się oferta na 35-40 mln to klub powinien go sprzedać. Co z tego, że zawodnik ma wielki talent jak nie może ustabilizować formy przez ciągłe kontuje? Pieniądze te można przeznaczyć na pensje innych zawodników a jego miejsce powinien dostać Alena, równie zdolny a do tego młodszy.
0
Ile już lat minęło od jego odejścia z Barcelony a ja co jakiś czas wrzucam sobie filmiki z jego udziałem i oglądam magię, której w ostatnich latach nikt nie dorównuje. To co Brazylijczyk wyczyniał z przeciwnikami to poezja. Aż się łezka w oku kręci, że już go w barwach Barcelony nie zobaczymy.
0
Nie ma na to szans. W drugiej części sezonu Realowi pomogą sędziowie i spokojnie staną na pudle.
1
Wielka szkoda Dembele, bo jego urazy mogą zatrzymać rozwój. Dobrze, że jest jeszcze młody i ma dużo czasu, ab pokazać swoją wartość. To zakup na lata a nie na jeden sezon.
Wkrótce do gry będzie gotowy Cou i powiem szczerze, że liczę iż w tak doskonale prosperującej maszynie Valverde pojawi się krzta artyzmu. Czekam na jego dryblingi, pierwszą asystę i pierwszą bramkę. Tymczasem po cichu do kadry wskoczy Mina i Mascherano będzie mógł odejść godnie przygotować się do MŚ.
Martwi mnie, że ucichły informacje o odejściu niechcianych i niepotrzebnych zawodników. Może znów wszyscy czekają na promocyjne ceny?
Osobiście chciałbym, aby BBC zostało w Realu jak najdłużej, bo to gwarantuje niezłą zabawę Barcelony w bezpośrednich pojedynkach. Niestety czuję, że nic nie trwa wiecznie i że po sezonie Perez rozbije bank. Ale to nie nasze zmartwienie.
40
Grałem wczoraj w piłkę na hali i założyłem się z kibicem Realu, że do końca miesiąca wypłynie jakaś afera z Barceloną w tle. Nie musiałem czekać długo :D.
0
Wielka szkoda, bo chłopak miał być dżokerem w meczach LM. Pozostaje liczyć na jego szybki powrót do zdrowia.
4
Pierwsza runda już za nami więc można pokusić się o małe podsumowanie. Barcelona Valverde to maszyna, która w pierwszych połowach zamęcza przeciwnika, aby dobić go w drugiej odsłonie. Co więcej ekipa Blaugrany potrafi odwracać losy meczu, co w ostatnich latach rzadko się jej udawało.
Na razie najlepszym transferem okazał się Paulinho, który strzelił w lidze więcej bramek od BBC.
Czy może być lepiej? Może bo bezpieczna przewaga w lidze i przyjście Cou daje Valverde ten komfort, że może skupić większość sił na LM.
0
Chore to jest, bo nie jest powiedziane, że Dembele czy Coutino za 2-3 lata nie pójdą po podwyżkę. Poza tym nowi zawodnicy też będą marudzić, że w porównaniu do Messiego zarabiają ochłapy. Czy nie można było dać mniejszej pensji? Ja wiem, że po odejściu Neymara klub stać na taką podwyżkę, ale część z tych pieniędzy można by było przeznaczyć na spłatę długu.
Na koniec powiem, że mimo, że jest to najlepszy piłkarz w historii, ale powinien pamiętać komu zawdzięcza wszystko.
0
Kadrę Valverde już wzmocnił, teraz pozostaje czekać, aby ją odchudzić. Do końca okienka transferowego jeszcze dużo czasu i mam nadzieję, że już w barwach Barcelony niektórych graczy nie zobaczymy.
Co do Miny to myślę, że swoje minuty ze słabszymi rywalami dostanie, chociaż konkurencja jak wróci Umtiti będzie ogromna. Niemniej jest to zawodnik, który docelowo ma zastąpić Pique, więc ma dużo czasu na wejście na odpowiedni poziom.
2
W piłce nożnej wszystko jest możliwe. Neymar w Realu? Teraz wywołuje to śmiech politowania, ale jak Brazylijczyk zacznie odwalać swoje fochy a PSG nie wygra LM w ciągu najbliższych dwóch lat to szejk może go podrzucić ekipie z Madrytu. Zwłaszcza, że Perez w celu lizania czterech liter Arabom usunął krzyż ze swojego herbu. Więc ma dobre stosunki.
Chciałbym, aby Barcelona trafiła na Real. Ekipa ZZ jest w głębokim kryzysie i lepiej rozbić ją teraz niż męczyć się z nimi w dalszej fazie rozgrywek. Nie chciałbym natomiast Atletico, bo dwumecz to będzie masakryczna mordęga i może to odbić się czkawką w lutym i marcu.
Coś ucichły okładki o wyprzedaży w Barcelonie. Mam nadzieję, że jednak uda się sprzedać Deula czy Rafinhę.
3
Pozostaje mu życzyć szybkiego przyswojenia taktyki i wielu udanych momentów w Barwach Barcelony. Tak jak pisałem w przypadku Cou to chłopak ma pół roku, aby wejść w zespół, aby za 2-3 lata zastąpić Pique. Cena promocyjna i mam nadzieję, że spłaci się z nawiązką.
1
Jeden z moich ulubionych zawodników. Pozostaje podziękować mu za zostawione na boisku serducho i wiele niezapomnianych interwencji.
2
Mam nadzieję, że obrońcy Zidana po tak wspaniałym występie Realu znów będą go zajadle bronić.
Barcelona musi bardzo uważać, bo Celta pokazała, że potrafi grać z silnymi rywalami. Dobrze, że Valverde powołał najlepszych graczy i nie lekceważy rywala. Koniecznie trzeba awansować, bo w kolejnej rundzie mogą już być wielkie pojedynki.
Co do Miny to niech już przybywa i zacznie trenować z zespołem, bo będzie musiał pod względem taktycznym wiele nadrobić. Dobrze, że coraz częstsze są informacje o sprzedaży najmniej potrzebnych zawodników. Lepiej jest mieć 18 ogranych ludzi niż kadrę 23 zawodników, z których tylko połowa powącha na dłużej murawę.
0
Niektórzy tutaj piszą, że Arda nie dostał szansy od Valverde. Tylko, że nikt z nas nie widział Turka na treningach i nie wie dlaczego nowy szkoleniowiec nie chce go w drużynie. Skoro nawet Deul otrzymywał minuty to widocznie trener skreślił go za olewanie i brak zaangażowania.
Jeśli doniesienie prasy tureckiej są prawdziwe to Barcelona zarobi podwójnie: dostanie kasę za transfer i zaoszczędzi na pensji.
0
Kariery u nas już nie zrobi a 20 mln piechotą nie chodzą. Będzie akurat na ratę za Arthura.
1
Niech Barcelona szybko się decyduje bo jeszcze się Włosi rozmyślą. Jego odejścia nawet nie poczujemy, zwłaszcza, że na skrzydle będzie mógł w meczach ze słabeuszami ogrywać się Arnaiz.
0
Może ktoś kiedyś napisze książkę na temat fenomenu tego zawodnika: potrafi grać wszędzie tylko nie w Barcelonie. Mam tylko nadzieję, że Barcelona postawi na swoim i go sprzeda (ewentualnie wypożyczy z przymusem wykupu).
Później poczekam na informacje o sprzedaniu Ardy, Suareza czy Rafinhy.
5
Może w końcu rozpocznie się wietrzenie magazynów i wyprzedaż zbyt długo zalegających zawodników. Po co trzymać graczy, którzy niczym szczególnym się nie wyróżniają? Jak chcemy dawać szansę młodym to powinno się częściej sięgać po Alenę. Druga sprawa, że po przyjściu Cou zrobił się tłok niemiłosierny i szkoda chłopaka sadzać przez 90% sezonu na ławce. Lepiej niech idzie do innego klubu to może uratuje karierę.
12
Śmieszniejsze od chwalenia ZZ jako trenera są wypociny ludzi, którzy próbują go bronić i chwalą "jego warsztat". Jak słaby jest to szkoleniowiec pokazują mecze, w których Realowi nie idzie. Nie potrafi zareagować, nie ściąga z boiska najsłabszych, nie prowadzi systemu rotacji. Sukces 5 pucharów zawdzięcza tylko i wyłącznie sędziom oraz indywidualnym popisom zawodników. Teraz gdy rozwalił konkurencje w ataku, aby jego pupilki w spokoju mogli miażdżyć Apoely jego zmysł taktyczny ogranicza się do tego samego schematu: miliony wrzutek aż coś w końcu padnie.
Ostatni mecz z Celtą pokazał, że pod wodzą nowego szkoleniowca Real może wrócić do wygrywania, bo są zawodnicy, którzy potrafią zagrać prostopadłe piłki.
Co do Cou to dobrze, że w spokoju będzie wchodził do drużyny (przewaga w lidze jest bezpieczna) i powoli odciążał Iniestę.
0
Barcelona może teraz skupić się na sprzedaniu niepotrzebnych graczy i można myśleć o wygrywaniu pucharów. Odejdą pewnie Mascherano i Arda. Ja bym jeszcze dodał to tej listy Deula, Suareza i Rafinhe.
27
Cou ma pół roku, aby poznać system gry Barcelony i wkomponować się w zespół. Na pewno odciąży Iniestę, aby ten skupił się na LM a od przyszłego sezonu zostanie naszym motorem napędowym.
12
Zastanawiam się czemu nie można zaproponować nowym zawodnikom umów progresywnych: z każdym rokiem dostawaliby więcej. Teraz znów pod podpisaniu umowy trzeba trzymać kciuki, aby transfer wypalił, bo nie będzie szans na odsprzedanie go innej ekipie.
0
Jeśli to prawda to ma chłopak ponad pół roku na spokojną aklimatyzację i poznanie tajników gry Barcelony.
0
Mam nadzieję, że klub go sprzeda, bo mimo wielkiej sympatii do niego w Barcelonie nie ma dla niego miejsca. Po co nam zawodnik, który jak tylko zacznie wchodzić na odpowiedni poziom to łapie kontuzje? Poza tym jeśli klub rzeczywiście chce sprowadzić Cou to zwyczajnie nie będzie dla Rafinhy miejsca.