0

Dogadanie się z Ajaxem na transfer zawodnika za rok byłoby idealnym rozwiązaniem. Holender grałby systematycznie i zdobywał cenne doświadczenie, Barcelona dostałaby zawodnika, który zastąpiłby Vermę i Pique. Kupowanie teraz De Ligta byłoby bardzo złe dla jego kariery, bo Umtiti i Pique grają praktycznie wszystkie spotkania jak są zdrowi.

3

Barcelona też potrafi kupić zawodników z mało znanymi nazwiskami, które potem stają się gwiazdami. Przypadek Ter Stegena czy Umtitiego to pokazuje.

0

Kupowanie kolejnego stopera, gdy w kadrze jest młody Mina jest absurdalne. Skoro Kolumbijczyk nie dostał swojej szansy z niewiadomych dla wszystkich powodów, to czemu z nowym nabytkiem ma być inaczej? Jedyną realną opcją jest zaklepanie De Ligta z Ajaxu, aby trafił do nas przed sezonem 2019/20, gdy Pique będzie powoli odchodził na emeryturę. W lato Valverde powinien postawić na taką samą 4 stoperów, zwłaszcza, że Verma pokazał, że cały i zdrowy jest świetnym defensorem.

Problemem jest linia pomocy i na niej klub powinien skupić swoją uwagę. Trzeba świeżej krwi i 2-3 nowych pomocników, bo oprócz Iniesty odejść jeszcze może Gomes.

0

Nie dziwią mnie kontrowersje po meczach Realu w LM. Jestem do nich przyzwyczajony. Niemniej kto oglądał dwumecz wie, że ekipa ZZ była drużyną lepszą i zasługiwała na awans do finału.

Barcelona ma szansę przejść do historii i skończyć rozgrywki ligi hiszpańskiej bez żadnej porażki. Liczę, że Valverde wyciągnie wnioski z blamażu w Rzymie i w następnym sezonie to Barcelona w końcu sięgnie po LM, nawet kosztem przegrania CdR :).

0

Słoma z butów wystaje.

0

Sam jestem ciekaw jaki pomysł na nową linię pomocy będzie miała Barcelona. Czy w klubie zaryzykują i postawią na żółtodziobów Alenę i Arthura czy też zobaczymy wielki transfer? Osobiście jestem za pierwszą opcją. W miejsce Iniesty grał będzie Cou, do tego zostają jeszcze Busquets, Rakitic, Paulinho i S.Roberto. W meczach ze słabszymi rywalami będzie można stawiać na młodych. Tylko czy Valverde, który nie lubi wychowanków zmieni do nich podejście?

2

Mam tylko nadzieję, że za mniej niż 40 mln Barcelona go nie sprzeda.

0

Skąd weźmiesz 150-200 mln na kogoś z tej dwójki?

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

3

Zidane wie, że w dwumeczu będą mieć kolejny raz wsparcie ze strony sędziów, więc nie pękają.

3

Frajerstwa z meczu z Romą nic nie jest w stanie zamazać.

13

Cały świat widział, Valverde widział, ale nikt nic nie zrobił. Gdzie tu logika?

15

Ten jeden mecz już zapisał się w annałach LM jako jedno z największych frajerstw. Jeśli Valverde mając taką przewagę w lidze myślał tylko o rekordach a nie o odpoczynku dla Suareza, Iniesty, Messiego czy Rakitica to nie dziwię się, że potem zbłaźnił się przed całym światem. Już niedługo przekonasz się jaka ta Roma jest "silna", gdy Liverpool rozjedzie ją w obu meczach.

0

Real wcale wspaniałej ławki nie ma. Po prostu Zidane widząc, że nie ma szans wygrać PD wystawiał w wielu spotkaniach rezerwy i dzięki temu C.Ronaldo i spółka byli wypoczęci na LM.

10

Od porażki w LM bardziej boli tylko zachowanie kibiców na tej stronie, którzy połowę składu by chcieli sprzedać. Nie tędy droga. Największym winowajcą jest Valverde, który mając praktycznie zapewnione mistrzostwo Hiszpanii z uporem maniaka stawiał na tych samych zawodników. Ważniejszy widać był rekord kolejnych meczów bez porażki niż świeżość graczy na pojedynki z Romą.
Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy po jednym niepełnym sezonie chcą sprzedać Dembele. Przecież on ma dopiero 20 lat i dopiero wchodzi do wielkiej piłki. Że ma potencjał i umiejętności, aby zostać jednym z najlepszych skrzydłowych świata pokazują jego przebłyski. Jak przepracuje spokojnie okres przygotowawczy i ominą go kontuzje to będziemy mieć piłkarza na lata.
Największą bolączką Barcelony jest od kilku lat pomoc i to tutaj potrzebuje klub wzmocnień, zwłaszcza, że opuszcza nas Iniesta a Rafinha zostanie w Interze. Można zaryzykować i postawić na młodych gniewnych Arthura i Alenę, ale trzeba będzie odłożyć marzenia o podboju Europy o 2-3 lata.

0

Takie frajerstwa nic nie jest w stanie zamazać. Nawet wysoka wygrana z Valencią. Przeszliśmy do niechlubnej historii i zaraz po PSG jesteśmy największymi nieudacznikami w historii LM.

Tak jak większość na stronie nie jestem w stanie zrozumieć Valverde. Czy tak bardzo zależy mu na rekordzie meczów w lidze bez porażki, że nie jest w stanie w kilku spotkaniach wstawić rezerwowych graczy? Teraz zostanie nam tylko PD, bo z takim podejściem niektórych zawodników to Sevilla nas rozjedzie.

3

Dzisiaj spodziewam się pragmatycznej Barcelony, która zamęczy przeciwnika w pierwszej połowie a w drugiej strzeli gola lub dwa.

3

Mam tylko nadzieję, że Busquets w dzisiejszym spotkaniu odpocznie, bo skoro dokuczają mu jakieś dolegliwości to lepiej zostawić go na półfinały.

7

Sam jestem ciekaw jak poradzi sobie w Europie. Największym jego atutem jest bardzo młody wiek, więc spokojnie może poznawać system gry Barcelony, aby za 2-3 lata zastąpić Rakitica.

0

W lecie może dojść w klubie do wielkiej rewolucji w pomocy. Odejść mogą Gomes, Rafinha, Suarez i Iniesta. Na ich mają dojść Alena i Arthur. Ale to dopiero w lecie. Teraz trzeba trzymać kciuki za piłkarzy, aby LM wygrali.

0

Najważniejsza jest wola samego zawodnika. Jeśli rzeczywiście jest po słowie z Barceloną to do nas trafi.

8

Włoscy eksperci od padania w polu karnym są zgodni, że Edin zasłużył sobie upadkiem na notę 5/6. Innego zdania był niestety sędzia, który nie docenił finezji napastnika i nie podyktował rzutu karnego.

3

Priorytetem na przyszłość powinien być De Ligt. Niech działacze pojadą do Ajaxu na rozmowy i zaklepią sobie usługi młodego Holendra na przyszłość. Teraz wpłacić z 10 mln euro zaliczki, resztę za sezon lud dwa. I będziemy mieć obrońcę na długie lata. Podobnie myślą w Juventusie i mam nadzieję, że nas nie uprzedzą.

0

Tak się składa, że Ajax jest moją ulubioną drużyną w Holandii i oglądałem de Ligta w wielu spotkaniach. Jest to bardzo dobry jak na swój wiek obrońca, ale w wielu meczach popełniał szkolne błędy i to w ogórkowej lidze. Do Hiszpanii nie ma więc się po co wybierać, bo na razie jest za słaby. Niech się dalej ogrywa a za 2-3 lata może być odpowiednim następcą Pique.

0

Trzeba dogadać się z Holendrami, wpłacić zadatek i zostawić go u ich na dwa sezony. Wtedy jest szansa na wygranie wyścigu o jego usługi, bo w letnim okienku manchestery mogą kolejny raz bank rozbić.

0

Faworyzowania C.Ronaldo ciąg dalszy. Jak Messi jest oskarżony o ukrywanie dochodów to wszędzie piszą o złodzieju, szefie struktur mafijnych. Jak C.Ronaldo robi w balona urząd skarbowy to cichutko tylko dzienniki z Katalonii coś przebąkują. Jak Messi cieszy się po strzelonych golach to prowokuje kibiców, jak Portugalczyk pokazuje całemu światu radość to po prostu jest radość. Jak zawodnik Barcelony spróbuje oszukać sędziego to gazety piszą o możliwym zawieszeniu. Jak "najlepszy" zabija kolejnego kreta to nawet debaty nie ma.

Dobrze, że kontuzja Busquetsa okazała się niegroźna, bo wchodzimy w decydujący moment sezonu i jego obecność w składzie jest niezbędna jeśli Barcelona chce wygrać potrójną koronę.

0

Barcelona nie może sobie pozwolić na stratę Umtitiego, który jest obecnie w światowej czołówce stoperów, a przed sobą ma najlepsze lata kariery. Myślę, że zarząd nie strzeli sobie w stopę i nie pozwoli Francuzowi odejść.
AG będzie się przewijał na okładkach dzienników z Katalonii do końca sezonu. Jeśli przyjdzie to Barcelonę czeka małe wietrzenie szatni i z kilkoma zawodnikami Valverde się pożegna. Na razie jednak trzeba trzymać kciuki, aby Blaugrana odpowiednio weszła w rytm meczowy po przerwie reprezentacyjnej.

0

Wszystkich kupić nie możemy, bo i tak mamy w pomocy przeludnienie a przecież dojść ma jeszcze Arthur i Alena i nie wiadomo czy Inter Rafinhę wykupi.

0

Kolejny przegląd prasy i kolejne wypociny naczelnego trolla naszej strony. Lepiej go olać.

Co do AG to zdania jak zwykle będą podzielone i nie wiadomo czy lepiej mieć Francuza u siebie czy go nie kupować. Na pewno jakość sportowa i cena przemawiają za jego transferem, natomiast na minus będzie wielkie przesycenie w linii ataku. Wiele może rozstrzygnąć podjęcie decyzji przez Iniestę. Jego odejście spowoduje, że Cou na stałe zagości w pomocy zniknie problem bogactwa. Na razie jednak proponuję skupić się na obecnym sezonie, bo może on przynieść nam wiele radości.

1

Mina spokojnie musi poznać system gry Barcelony i jestem przekonany, że od przyszłego sezonu będzie dostawał więcej szans. Swoją drogą Valverde mając taką przewagę w lidze powinien dać Kolumbijczykowi szanse.
Co do Belga to jak Barcelonie nie uda się ściągnąć żadnego dobrego stopera to powinni Vermę zostawić i przedłużyć z nim kontrakt, zwłaszcza, że w spotkaniach, w których grał prezentował się bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?