zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja wiem, że siedząc w domu trudno jest zrozumieć, że budżet klubu to nie studnia bez dna, więc łatwo się pisać o sprowadzeniu gwiazdy do środka pola. A płacenie 180-200 mln za jednego gracza ze statusem GWIAZDY jest głupotą. Młodych i utalentowanych mamy w szkółce, tylko, że ci zawodnicy pokazali poziom spadając z ligi. Nie powiesz mi, że są lepsi od Arthura, De Jonga czy Pjanica. Nasza wielka nadzieja Alena przez 3-4 miesiące nie pomoże. Więc w takich realiach jedynym rozsądnym wyjściem jest kupno perspektywicznych graczy, a zarządzanie środkiem pola przekazać Cou.
11
Sprowadzenie AG to według autora najprostsza rzecz z możliwych? Może powinien podesłać swoje CV do klubu, aby go zatrudnili, bo z tego co pamiętam każda próba kontaktu z otoczeniem Francuza kończyła się pogróżkami Atletico i groźbą sankcji. Po drugie skoro to takie łatwe i przyjemne było to czemu inne kluby, zwłaszcza z PL nie kupiły AG? Ano dlatego, że sam zainteresowany przeciągał sprytnie sprawę, aby dostać niebotyczną ofertę kontraktu. Takich pieniędzy nie dałby mu nikt (może poza zdesperowanym MU). Z jednej strony autor pisze, że gracze w Barcelonie żyją jak królowie z drugiej pewnie jego sposobem na przekonanie AG byłaby wielka pensja.
Na koniec szkoda, że autor zapomniał, iż do Barcelony trafili Cou i Dembele, którzy będą motorami napędowymi nowego projektu. Ale jak się człowiek skupia tylko na tym co złe to trudno znaleźć aspekty pozytywne.
1
Może pora oddać karne komuś innemu?
0
Nie ma sensu robić interesów z klubem, który nie chce płacić za nowych zawodników. Lepiej dogadać się z ekipami z PD bądź PL.
0
Tylko po co Pique mieszał się do sprawy AG? Potrzebował kasy? Może zależało mu na sławie? Jeszcze rozumiem jakby zadzwonił do niego Francuz, że chce nagrać film, w którym deklaruje chęć dołączenia do Barcelony, ale w takiej sytuacji powinien sobie odpuścić. Niestety nie zawsze Pique potrafi się odpowiednio zachować.
1
Kolejny dzień poprawiasz mi humor. Zero pojęcia o piłce, zero o sprawach klubowych, ale trollem jesteś genialnym.
18
Niektórzy nie potrafią przyjąć do siebie wiadomości, że już nie stoją na podwyższeniu i nie rządzą. Laporta miał wygrać w poprzednich wyborach, ale ludzie zobaczyli, że Joan nie ma pomysłu na klub w dzisiejszych realiach i że nawet kampanii nie chce mu się odpowiedniej robić. Jeśli do kolejnych wyborów nie wyciągnie wniosków i nie zatrudni mądrych doradców to znów przegra z kretesem. Bo hasło koszulek bez reklam to utopia.
6
Zwykły obywatel za kradzież kilku setek pójdzie siedzieć. Złodziej kradnący miliony gra w MŚ i kolejnych sędziów nabiera na swoje sztuczki.
Po tym meczu mogę stwierdzić jedno: z takimi obronami obie ekipy odpadną szybko.
0
Coś za wcześnie pojawił się taki artykuł, bo innej gwiazdy do zespołu nie kupiliśmy i nie wiemy czy fiasko z AG przyniesie nam korzyści.
0
Czym się zarząd zbłaźnił? Tym, że przedstawił AG bardzo dobre warunki i dał mu szansę stworzyć jeden z najlepszych ataków w historii? Bardzo dobrze, że nie dostał większej kasy na stół, bo i tak z pensjami w klubie nie jest różowo a podwyżkę dostanie jeszcze Busquets i pewnie Alba.
Dobrze się stało, że klub dostał tak dużo czasu na zmianę planów transferowych i że nie przedłużamy sagi z AG. Teraz pole do popisu ma Abidal.
2
Z każdym kolejnym dniem uświadamiam sobie, że masz zerowe pojęcie o piłce. Wczoraj pisałeś, że dobrze, że AG do nas nie trafi. Dziś piszesz bzdury, że nasz zarząd się kompromituje. Szkoda nawet brać na poważnie twoje wypociny.
Fascynują cię osiągnięcia Realu to załóż białą koszulkę.
5
Madryt to jednak stan umysłu porównywalny z Rosją.
15
Jeśli Valverde nie chce na niego stawiać to sprzedać z opcją odkupu na najbliższe dwa lata.
2
A czy nie pisałeś dwa dni temu, żeby dzieci nie sprowadzać do klubu, bo w LM nic nie osiągniemy? Bądź konsekwentny.
0
Ciekaw jestem ile wyciągnęliby za niego specjaliści z tej strony, bo pewnie z 40 mln. Dobrze, że pozbyliśmy się tego jeźdźca bez głowy. Zawsze jakieś drobne na wzmocnienia wpadną.
0
Jeszcze do nas nie trafił atu już głosy, że będzie niewypałem. Każdemu trzeba dać szansę i cierpliwie poczekać przynajmniej rok z pierwszymi ocenami, bo przystosowanie do nowego klubu i nowego systemu gry nie zawsze jest proste. Na początek trzeba jeszcze poczekać, aby go Barcelona oficjalnie kupiła.
0
Komentarz usunięty
1
Proszę podaj mi linka do źródła, z którego czerpiesz informację, że Pjanić chce odejść.
Piszesz o kulturze bo brakuje ci argumentów. Wytknąłem ci, że nie potrafisz podać listy KILKU pomocników w rozsądnej cenie i się oburzasz.
15
Ciekawe czy są jeszcze na tej stronie kibice oprócz oczywiście XaviELMaestro6 którzy widzą realne szanse na sprowadzenie tego zawodnika do nas. Budżet klubu to nie studnia bez dna i ewentualny zakup AG i stopera spowoduje, że na połowę Eriksena nie starczy.
4
Człowieku twoja lista to śmiech na sali, oprócz oczywiście Thiago, którego Bayern chce sprzedać. Pjanić 60 mln? Nawet za 100 mln Juve go nie puści, bo chcą przebudować zespół w oparciu o tego zawodnika. Koke za 50 mln? Napisz szybko do Bartka niech zatrudni cię zamiast Abidala. Specjalistą jesteś genialnym.
Nie ma na rynku TANIEGO środkowego pomocnika klasy światowej. Może więc skupmy się na realnym wyborach, a takim jest Arthur.
5
Wymień mi kilku świetnych pomocników za sensowne pieniądze.
Skąd wiesz jak będzie prezentował się Atrhur po transferze do nas? Może okaże się strzałem w 10?
0
Dla Barcelony może to być bardzo ciekawe okienko transferowe. Z jednej strony w końcu możemy pozbyć się graczy, którzy są na Barcelonę za słabi (Vidal, Gomes, Suarez), z drugiej możemy zarobić na zawodnikach, którzy mają odpowiednie umiejętności, aby błyszczeć w innych zespołach (Rafinha, Paco, Cillessen). Jeśli do zespołu dołączy AG, stoper i środowy rozgrywający to będziemy mieć zespół, który w końcu może osiągnąć coś w Europie.
1
No to mamy nowy duet w klubie, który musi zmienić politykę transferową klubu. Za dużo wydajemy kasy na wzmocnienia, za mało otrzymujemy ze sprzedaży niechcianych zawodników. Na początek tyle i aż tyle, bo jest kilku zawodników do opchnięcia. Stop wypożyczeniom.
0
Tylko co innego jest płacić grube miliony za gwiazdę reprezentacji Brazylii i w pełni ukształtowanego piłkarza a co innego ładować pieniądze w juniora, który jest kotem w worku. Dlatego działania Pereza są dla mnie dziwne, bo za pieniądze na tych dwóch chłystków miałby jednego świetnego gracza ogranego w Europie. Ciekaw jestem jak potoczą się losy obu Brazylijczyków i czy prezes Realu zrobi interes życia, aby za kilka lat mieć świetnych piłkarzy. Problem jest inny: gdy pojawią się już młodzi zdolni w Realu to nie dostają szans na rozwój. Zobaczymy jakie podejście będzie miał nowy trener, bo może się to zmienić. W przeciwnym razie Asensio będzie wyjątkiem. Pozostali, gdy nie dostaną szans nie wskoczą na odpowiedni poziom i odejdą do innych zespołów.
Ale jak na razie to są tylko spekulacje i przypuszczenia. Może polityka Pereza się sprawdzi, a może utopi miliony w błocie.
1
Bez pomocy sędziów ZZ nic już w trenerce nie osiągnie.
1
Tylko, że działania Pereza sprowadzają się właśnie do wywalania grubych milionów na juniorów z Brazylii, który mają być "nowymi Neymarami". Jeszcze 2-3 lata temu prezes Realu odpuszczał młode talenty. Teraz kupuje już drugiego za niebotyczne pieniądze. Jeśli to nie rykoszet po Neymarze to jak to nazwać? Tylko nie pisz, że to inwestycja w przyszłość itd, bo marnowanie talentów młodych zawodników w Realu jest ogromne. Gdzie jest teraz Odegaard? Czy Ceballos już wykupił karnet? Teraz dochodzą Vinicius, niedługo Rodrygo. Gdzie będą za 2-3 lata?
1
Jak tak dalej pójdzie to Real wykupi wszystkie talenty z Brazylii. Jak widać Perez cały czas nie może pogodzić się z faktem, że Neymara nie kupił i teraz szasta kasą na juniorów. A potem odejdą na wypożyczenie i będą walczyć w średniakach europejskich, bo w Madrycie sobie nie pograją. Ale nie nasz cyrk.
Zatrudnienie Abidala z wizerunkowego punktu widzenia jest strzałem w 10. Na pewno Bartek zyska wielu zwolenników tym ruchem. Ciekawe jak poradzi sobie w nowej roli i czy odwróci niepokojące trendy Barcelony: drogo kupować, sprzedawać tanio. Największym wyzwaniem nie będzie kupno AG, to jest akurat proste. Trzeba będzie pomyśleć co zrobić z linią pomocy, która kuleje od 2-3 lat.
1
Skoro tak postanowiono to pozostaje życzyć mu samych sukcesów w nowej roli.
0
Dyrektor sportowy w Barcelonie nie ma łatwego życia. Na rynku jest ograniczona liczba zawodników pasujących do koncepcji zespołu, dodatkowo każdy chce wydoić z kasy klubu jak największą kwotę. Jeśli dodamy do tego, że w klubie nie ma szans na postawienie na młodych i zdolnych graczy, którzy kosztują grosze to praca takiej osoby z góry skazana jest na porażkę.
Od następcy naszego orła nie wymagam wiele - na początek niech zacznie sprzedawać zawodników zgodnie z tendencjami rynku transferowego. Koniec z wypożyczeniami i promocjami.
0
Ja nie odmawiam Thiago talentu i umiejętności tylko boję się, że znów dadzą znać o sobie jego urazy i wtedy z wielkiego wzmocnienia wyjdzie wielkie g... Może lepiej kupić innych zawodników, nawet jakby mieli być dwa razy drożsi, ale mieć pewność, że w newralgicznym okresie sezonu Valverde będzie miał kilka opcji do wyboru? Trzeba pamiętać w jak frajerski sposób odpadliśmy z LM, gdy większość piłkarzy pierwszego składu w tym pomoc była zajechana.
Może jednak zdarzy się cud i Barcelona kupi Thiago a ten rozegra sezon 2018/19 bez żadnego urazu. Jeśli tak ma być to jestem za jego kupnem. W przeciwnym razie trzymam kciuki za sprowadzenie innych graczy.