zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie musisz czytać jak nie podoba Ci się TŁUMACZENIE ze Sportu.
1
Dlaczego mamy się przejmować jakimś tam Realem i jego meczem z najsilniejszą ekipą z Europy? Skupmy się na swoim podwórku i tym, by passa spotkań bez porażki została podtrzymana. Ekipa Valverde spotka się dziś z Juve, które jest w kryzysie i trzeba ten fakt wykorzystać: wygrać i zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Wtedy wszystkie siły można rzucić na ligę a w ostatnim meczu LM wpuścić rezerwy.
0
A czy ja piszę, że ma na stałe zagościć w pierwszym zespole? Niech dostanie swoją szansę w kilku spotkaniach i wtedy się okaże czy pokładane w nim nadzieje nie są złudne. Zawsze lepiej jako zmiennika mieć młodzieńca, który utożsamia się z klubem niż starzejącego się najemnika.
1
Skoro klub szuka uzupełnienia kadry w zimie to powinien postawić na Alenę. Zna on system gry Barcelony, nie będzie miał problemów z aklimatyzacją i w meczach o mniejszą stawkę da odpocząć Inieście. Półśrodki w postaci Ozila nic nam nie dadzą, bo nie wiadomo czy Niemiec będzie potrafił prowadzić grę jak za dawnych lat i czy wkomponuje się w zespół. Cou natomiast bardzo by pomógł, ale niestety w LM nie, co wyklucza jego przyjście zimą.
0
Obowiązkowo powinien wystąpić Verma, aby złapać rytm meczowy przed spotkaniem z Valencią.
0
Na szczęście sam trener tonuje huraoptymizm i widzi, że w grze jest jeszcze wiele mankamentów.
1
Ciężko było przewidzieć tak wspaniały dla Barcelony scenariusz. Oba kluby z Madrytu tracą już 10 punktów i jest przewaga bardzo bezpieczna (Barcelona musiałaby w 4 meczach z rzędu tracić punkty). Jeśli nie przegramy z Valencią to nasza sytuacja do GD będzie najlepsza od lat.
Mam nadzieję, że z Juve wystąpi Verma, aby przygotował się do boju z Valencią.
0
Kolejny raz gazety z Katalonii urządzają sobie igrzyska w stylu: dzisiaj kupujemy tego, jutro tamtego. Założę się, że do oficjalnego otwarcia zimowego okienka lista potencjalnych wzmocnień wydłuży się i to znacznie. Jeśli Valverde rzeczywiście szuka ofensywnego zawodnika, który mógłby w kilku spotkaniach pomóc drużynie to powinien postawić na szkółkę.
Cou w zimie jest niepotrzebny, bo nie pomoże zespołowi w LM a poza tym nie wiadomo ile zajmie mu wkomponowanie się w zespół.
14
Może najpierw niech nasi bogowie negocjacji pozbędą się niechcianych lub słabo rokujących zawodników. Co do wzmocnienia ataku to będzie i to za darmo: wraca do zdrowia Dembele.
8
Suarez jest typowym średniakiem, który błyśnie raz na miesiąc po czym zniknie w szarości. Jako zmiennik i gracz na słabeuszy jest idealny, bo z pokorą przyjmuje swoje miejsce w szeregu. Jeśli pojawi się oferta w granicach 20 mln to nie ma sensu zatrzymywać go, zwłaszcza, że konkurencja w pomocy jest ogromna a nie jest to gracz nie do zastąpienia.
0
Jeśli jego imponująca kolekcja pucharów w stosunku do rozegranych spotkań się powiększy to przyjmę go z radością.
23
Czyżby światełko w tunelu w polityce transferowej klubu? Takie klauzule powinni mieć wszyscy w zespole. Wtedy szejki będą nas mogli pocałować w cztery litery.
0
Skoro Valverde nie chce go mieć w zespole i nie daje mu szans to widocznie jego zaangażowanie w treningi jest zerowe. Nie chce mi się wierzyć, że zawodnik, któremu by zależało na pokazaniu się u nowego trenera nie jest w stanie zapier... na treningach i udowodnić, że za wcześnie go skreślono. Niestety do tego trzeba chęci i motywacji.
0
Ocenę Valverde będzie można wystawić dopiero po sezonie, bo nie jest powiedziane jak poradzi sobie taktycznie z Valencią, Realem. A przecież jest jeszcze LM, gdzie trafimy na Bayern, PSG czy City. Wtedy też będzie widać czy praca trenera przynosi skutki.
Bez wątpienia Valverde musi wzmocnić zespół kreatywnym pomocnikiem (może spróbować Aleni?), bo Iniesta będzie coraz częściej zmiennikiem. Wtedy może wróci efektowność, bo na razie jesteśmy efektywni.
2
Oby tak zostało do ostatniej kolejki PD i ostatniego meczu w LM to będziemy mieli powody do radości.
4
Trudno zrozumieć działania ekipy odpowiedzialnej za transfery. Jeśli rzeczywiście chłopak sprawdza się w rezerwach, ale nie ma szans na awans do pierwszej drużyny to po co go kupować? Przecież na wypożyczeniu jest jeszcze Marlon a w orbicie zainteresowań inni stoperzy. Ładowanie 8-10 mln na wzmocnienie rezerw jest nieporozumieniem.
2
Sam zawodnik wielokrotnie podkreślał, że dla niego gra w Barcelonie jest spełnieniem marzeń. Nie ma więc sensu teraz siadać do rozmów, zwłaszcza, że w kolejce są pilniejsze przedłużenie umów z Messim czy S.Roberto.
2
Po wczorajszym sędziowaniu widać wyraźnie, że kogoś bardzo boli postawa Barcelony w PD i boję się, że taka "praca" arbitrów będzie coraz częstsza. Dobrze, że ekipa Valverde wygrała, gorzej jak takie szopki będą odwalać panowie rozjemcy przy niekorzystnym dla nas wyniku.
Cieszy fakt, że nie grając wielkiego spotkania i mając tak mizerną skuteczność pokonujemy jedną z czołowych drużyn PD i utrzymujemy bezpieczną przewagę nad resztą.
0
Jeśli to prawda to kolejny raz wielkie ukłony dla Argentyńczyka. Barcelona ma teraz bardzo dużo czasu na zakup stopera i odzyskanie Marlona.
1
Jak można nie śmiać się z ekipy chuligana ZZ, gdy tylko pomocy sędziemu zawdzięczają wczorajszy sukces - pokonanie Fuenlabrady. Toż powinni im za to dodatkowy puchar przyznać - im. Franco.
Co do plotek transferowych to będzie ich coraz więcej, ale widać wyraźnie, że wymieniona trójka w Barcelonie raczej nie ma czego szukać.
6
Jak do zdrowia wróci Dembele to chłopak już w pierwszym zespole nie zagra.
21
Patologii w piłce część dalsza. Zawodnik, który indywidualnie jest poza zasięgiem wszystkich, ale jego drużyna nie wygrała LM czy PD kontra celebryta, który umie błyszczeć tylko na sesjach zdjęciowych a sukcesy zawdzięcza mafii sędziowskiej gwiżdżącej pod dyktando klubu z Madrytu. Dalej znajdują się jednak specjaliści, którzy wywyższać będą Portugalczyka, bo potrafi dobić piłkę na pustą a wyczyny Argentyńczyka umniejszają.
Kolejna farsa to cena Cou, którą dyktuje Liverpool. Najpierw powinniśmy rozwiązać problem zbyt szerokiej kadry, potem powinniśmy zaklepać Goretzkę.
0
Kolejny raz eufa pokazała najlepszemu graczowi w historii środkowy palec. Cóż z tego, że indywidualnie Messi jest poza zasięgiem jak liczy się osiągnięcie drużynowe. Przecież to kpina.
0
Głównie chodzi o sytuację z nowymi zawodnikami, którzy na dzień dobry dostają gaże z górnej półki drabinki płacowej.
1
Jedyną rzeczą, do której można mieć zastrzeżenia to wydatki na pensje zawodników. Czemu nie możemy wprowadzić drabinki takiej jak np. w Realu? Przecież już za samą możliwość gry w Barcelonie zawodnicy powinni podpisywać umowę na 4-5 mln za sezon. A teraz w standardzie niestety klub sprowadzając gwiazdę płaci prawie 10 mln. To chore.
Na plus zaliczyć trzeba: systematyczny wzrost przychodów przy jednoczesnej redukcji zadłużenia.
0
Jest nowy trener jest więc szansa na nową erę- erę pogromów Malagi, bo jest najsłabsza od lat.
1
Do stycznia jeszcze dwa miesiące i sytuacja niektórych zawodników może się poprawić a niektórych akcje mogą spaść. Jedno natomiast nie podlega dyskusji: kadra jest zbyt liczna i tylko odchudzenie jej może nam przynieść trofea. Lepiej mieć 15-18 zawodników ogranych niż ponad 20 bez minut na karku. Sezon jest długi i każdy, kto na to zasłuży dostanie swoje minuty. Reszta nawet kosztem rozwiązania kontraktu powinna odejść.
Mam cichą nadzieję, że klub sprowadzi w zimie stopera, bo forma Pique to parodia gry.
0
Real chce kolejnego młodzieniaszka, który błyszczy w juniorach? A co z największym wszechtalentem z Norwegii. Czemu nie rozwala kolejnych przeciwników na łopatki?
Skoro i tak Valverde nie stawia na Ardę, Paco czy Vermę to nie ma sensu ich trzymać. Oddać nawet za darmo, coś zawsze na pensji się zaoszczędzi.
2
Nie każdy 16-latek, który rozwala wszystkich i wszystko dookoła musi w życiu dorosłym być wielkim piłkarzem. Nie ma więc sensu kupować kolejnych brazylijskich magików, bo pewności, że sobie poradzą w Europie nie ma. Lepiej rozejrzeć się za talentami z ligi francuskiej czy portugalskiej.
2
Wymarzony scenariusz na dziś? Szybkie 3 bramki Messiego i na drugą połowę wchodzimy bez Argentyńczyka. Raz, że odpocznie, dwa, że drużyna będzie miała szansę wykazać się, gdy na boisku nie ma najlepszego zawodnika. Najważniejsze jednak, aby obyło się bez urazów.