zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nie uważam, że Real jest hegemonem, który niszczy każdego na swojej drodze. Zwłaszcza, że to sędziowie podarowali im ligę. Bolączką Barcelony była nie tylko słaba postawa linii pomocy, ale również brak prawej flanki. I to te dwie kwestie trzeba rozwiązać, aby liczyć na wygraną w LM i odzyskanie mistrzostwa Hiszpanii.
1
Jeśli klub nie dostanie żadnej oferty za Belga to niech będzie tym 4 stoperem, bo może na kilka spotkań akurat się wyleczy a płacić mu pensję za siedzenie na trybunach to jeszcze większe marnowanie pieniędzy. No chyba, że klub rozwiąże umowę za porozumieniem stron. Każde rozwiązanie jest złe niestety.
0
Kolejny artykuł i kolejne płacze. Ludzie czy wy zdajecie sobie sprawę, że okienko transferowe jeszcze jest zamknięte i że nikogo nie można sprzedać? Jeszcze kilka dni i zobaczymy jakie oferty i za kogo wystosuje Barcelona, bo na razie to najwięcej do powiedzenia mają dziennikarze.
0
Film debilny a nie śmieszny.
0
Jak można być tak niedoinformowanym i nie wiedzieć od kiedy się okienko zaczyna.
0
Po czym poznać najlepszego zawodnika szkółki? Jakie są wytyczne według których jest najlepszy ?Może to być tylko najlepiej zapowiadający się junior. A co osiągnie w dorosłej piłce to już inna bajka.
0
Bardzo mądra decyzja. Jak zdobędzie Hiszpania MME to jest szansa, że znajdą się chętni na wyłożenie 17-20 mln.
3
Jeśli ci gracze tak jak piszesz chcieliby grać w Barcelonie to nigdzie by nie odchodzili. Niestety teraz każdy 15-16 latek ma już doradców, którzy chcąc jego dobra doradzają transfer tam gdzie będą więcej na koncie odkładać.
0
Znowu płacze, bo największa gwiazda drużyny odchodzi. A zaraz to jakiś chłopaczek, który nawet w rezerwach nie grał. O co więc ten krzyk? Każda szkółka musi liczyć się z tym, że na horyzoncie pojawi się inny klub, zawróci chłopakowi w głowie i da większą pensję.
4
Po co Barcelonie potrzebni zawodnicy, którzy jak im się pomacha ofertą z kilkoma zerami to już uciekają? Niech zostają tylko ci, którzy chcą się z tym klubem utożsamiają i którzy cierpliwe czekać będą na swoje szanse.
0
Bydło z Madrytu ponownie uderza. Jak odwrócić kota ogonem, aby C.Ronaldo nie siedział w pasiakach? Ano napisać o Messim. A portugalski złodziej już nie jest na pierwszych stronach gazet.
2
Jedni odejdą, drudzy przyjdą. Szkółka Barcelony zawsze tak działała, więc nie ma co rozpaczać.
19
Myślę, że w takiej sytuacji klub nie powinien się zastanawiać ani minuty. Brać zanim ktoś inny nam go ukradnie.
3
Coraz piękniejsze komentarze :)
1
Kolejny dzień i kolejna frustracja wśród kibiców, bo gazeta napisała, że za Paulinho jego macierzysty klub chce 40 mln. Proponuję niektórym wziąć zimny prysznic, bo codziennie pojawiać się będą nowe rewelacje i "prawie pewne" informacje transferowe. A tu na stronie lament jakbyśmy Messiego sprzedali.
My sobie możemy ponarzekać a zarząd z trenerem kupią kogo mają kupić.
2
Zasłużony awans rezerw Barcelony. Teraz pora wzmocnić ich szeregi, bo sezon będzie makabrycznie długi.
0
Czekałem kiedy pojawi się taki artykuł. Transfer tak samo trudny do realizacji jak sprowadzenie Verattiego. Jest to bardzo uniwersalny zawodnik, ale nie wiem czy poradzi sobie w roli łącznika między linią obrony i ataku, a kogoś takiego Barcelona szuka.
0
Szkoda, bo znów zobaczymy grające toporny futbol Getafe.
1
Szkoda, bo byłem przekonany, że media piszą prawdę.
0
Może Barcelona powinna pójść na całość i rzucić na stół 70 mln? Wiem, że to ogromna kwota, ale dostalibyśmy świetnego zawodnika na długie lata.
5
Jakbyś czytał wywiady z Dembele to byś wiedział, że sam zawodnik nie chciał wtedy przejść do Barcelony bo wiedział, że nie dostanie tyle minut ile potrzebuje.
0
Tylko czym Barcelona ryzykuje? Skoro nie potrafimy wykreować dobrego pomocnika to postawienie na takiego nołnejma może przynieść sukces w postaci godnego zmiennika. Co do wychowanków to jak Barcelona B awansuje to wtedy się okaże co są warci w pojedynkach na zapleczu PD i czy warto na nich stawiać. Jak taki Alena będzie brylował to Valverde na pewno mu zaufa.
8
Wszyscy po sezonie pisali, że Barcelonie potrzebny jest dopływ świeżej krwi, że trzeba ją przemeblować. Gdy okazuje się, że za darmo dostaniemy zawodnika z Brazylii to większość już płacze i lamentuje, że przecież w pomocy mamy tłok. Zdecydujcie się w końcu. A może właśnie trzeba sprzedać Rafinhę, Suareza i Rakitica dopóki są na nich chętni i kupić Verattiego. Przesunąć S.Roberto na stałe do pomocy i dawać szansie młodzieży. Jak w zimie przyjdzie Lima to nawet jakby się nie sprawdził to można go sprzedać nawet za 3-5 mln i być do przodu.
0
Chciałem ci tylko przypomnieć, że pokolenie tak świetnych wychowanków zdarza się raz na kilkanaście lat. Poza tym pokaż mi czołową drużynę w Europie, która nie robi wielkich transferów i stawia na młodzież.
21
Jeśli te doniesienia są prawdziwe i sam zawodnik chce pojechać do Rosji to klub powinien natychmiast wysłać kogoś z zarządu, aby dobił targu nim się Zenit rozmyśli.
0
Problemem minionego sezonu była nie tylko słaba linia pomocy, ale również brak prawej flanki, bo S.Roberto nie spełniał takiej roli jaką miał Alves. Dlatego klub oprócz wzmocnienia środka pola musi kupić PO i skrzydłowego, bo Messi coraz częściej zagląda do środka pola. Wtedy kreatorem gry zostałby Argentyńczyk a ataki przeciwnika rozbijałby duet Busquets i mam nadzieje Veratti.
2
Wszystkie dane na temat transferów do i z Barcelony to są na razie wymysły dziennikarzy, bo nikt nie wie jaką wizję drużyny ma Valverde. Tak samo nie wiemy ile na wzmocnienia może wydać klub, bo nie uwzględniono większych dochodów z nowych umów ze sponsorami. Poczekajmy więc cierpliwie do zamknięcia okienka transferowego i po sezonie oceniajmy czy zarząd wykonał dobrą robotę.
3
Jeszcze nowy projekt sportowy nie wystartował a ty już go skreślasz? P wygranych przy pomocy sędziów LM się nie wypowiadam, ale kiedy my do cholery kupiliśmy Limę? We id już spać, bo widać, że z Barceloną nie masz nic wspólnego.
6
Podaj mi lina do oficjalnej informacji ile Barcelona ma na transfery w tym okienku transferowym.
Jeśli wierzyć wszystkim plotkom to Luis Suarez też był nie na sprzedaż. Co cię interesują wydatki innych klubów? Niech nawet 500 mln wydadzą. Czy t oznacza, że Barcelona ma nagle kredyt wziąć w banku i wydać 200 mln na Verattiego?
Co ci da dogadanie się z zawodnikiem jak macierzysty klub nie chce gracza sprzedać? Poza tym nie znasz i nikt z nas nie zna poczynań działaczy i nie wiemy z kim się kontaktowali i jakie kwoty padały. Poczekaj do okienka.
3
Co mnie interesuje kogo kupi Barcelona? Niewiele. Interesuje mnie natomiast, żeby nowi gracze podnieśli jakość zespołu tak, aby znów ekipa Valverde wygrywała i cieszyła swoją grą. I nawet jakby mieli kupić "średniaków" to i tak dam im szansę i będę rozliczał dopiero z wyników. Bo przekreślanie kogoś za nazwisko jest śmieszne. Ciekawe na jakiej stronce będziesz się udzielał jakby jednak Barcelona osiągnęła sukces?