zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Człowieku zrozum, że i zaplecze trzeba wzmacniać niekoniecznie płacąc grube miliony. A nuż za śmieszną kwotę uda się wyłowić perełkę. Co do wzmocnienia kadry Barcelony to poczekaj do końca okienka transferowego. Gwarantuję Ci, że zespół się wzmocni.
2
Bardzo dobry ruch ze strony zarządu.Może w końcu zrozumieli, że u nas promocji już nie ma. Minimalna kwota to 50 mln.
0
Miałem ci odpisać, ale ktoś mnie uprzedził. Ja rozumiem inwestowanie w przyszłość, ale płacenie fortuny za gówniarza, który w dorosłej piłce nic nie pokazał jest głupie. Może pokazuje tylko jak bardzo Perez się boi, że kolejny Neymar przejdzie mu koło nosa.
33
Albo będzie wart 10 mln bo kariery nie zrobi. Wróżenie z fusów i płacenie fortuny za dziecko to głupota.
0
Jeśli Barcelona marzy o odzyskaniu blasku i ponownie rządzić w Europie to musi kupić Dembele.
16
Większość specjalistów na tej stronie powinna odetchnąć od internetu, bo z każdą kolejną plotką transferową zwiększa się ryzyko zawału. Ludzie zdajcie sobie sprawę, że w okresie, gdzie ligi nie grają, nie ma mistrzostw to jedyną szansą przyciągnięcia uwagi kibica jest rozpisywanie kogo dany klub MOŻE sprowadzić. A że z pismaków nikt listy dyrektora sportowego Barcelony nie widział to ciągle wałkowane są nowe. A nuż się uda trafić.
Ale jak widać moda by w każdym momencie zarządowi dowalić się rozprzestrzenia. Poczekajcie więc "znafcy" do oficjalnego potwierdzenia przez klub, że dany zawodnik do Barcy trafi.
2
Nie pisz już więcej, bo takich bzdur dawno nie czytałem.
4
Tak naprawdę Barcelona musi dopłacić 6 mln (6 mln dostała od Evertonu) i ma młodego, zdolnego skrzydłowego, którego może sprzedać za większe pieniądze. Ciekawe też jak pomysł na niego ma Valverde. Może się okazać, że gdyby nie wypalił transfer Dembele to Deulofeu wzmocni naszą linię ataku.
1
Jaki śmieszny ten Real z prezesem na czele. Nie wiem czy oni żyją w innym świecie i liczą, że ciągle wymiar sprawiedliwości będzie traktował ulgowo śmietankowych zawodników? Gdy afera wyszła na jaw to wszem i wobec pisze się o krzywdzie jaka spotkała złodzieja z Portugalii a nie o jego skandalicznych praktykach finansowych.
Co do Verattiego to pominę kolejne artykuły na jego temat do momentu aż oficjalnie nie zobaczę, że albo do nas trafia albo zostaje w PSG. Po cichu liczę, że w międzyczasie Barcelona dogada się z Borussią w sprawie Dembele.
0
Mam tylko nadzieję, że nie skończy się na spekulacjach bo jest to rewelacyjny zawodnik i jeśli będzie w tym tempie się rozwijał to za 3-4 lata będzie w czołówce światowej.
2
Kolejny artykuł i kolejna grupka kibiców pieje z zachwytów nad polityką Pereza. Bo oni swoją kadrą zniszczą wszystkich w Europie i w kosmosie. Ludzie to, że wydają olbrzymie pieniądze na młodych gniewnych nie oznacza, że oni sobie w Madrycie poradzą. Ile już razy pisano o kosmicznej kadrze a na końcu gablota świeciła pustkami?
Wieczne pretensje do zarządu, że kupili tego czy tamtego, ale ktoś na ławce trenerskiej kazał takich sprowadzić. Przecież nikt nie działał na rynku na własną rękę. Wszyscy wieszają psy na nowych graczach (oprócz Umtitiego), ale to jest ich pierwszy sezon w Barcelonie. Ten sezon będzie odpowiedzią czy Gomes, Paco czy Suarez powinni kontynuować u nas karierę.
Na koniec śledźmy nasze poczynania na rynku transferowym i ze spokojem czekajmy na rozpoczęcie nowego projektu sportowego. Co nas interesuje ile kasy i na kogo wydają inne zespoły?
0
Ciekaw jestem jak na całe to zamieszanie zareaguje szejk? Czy zgodzi się na odejście czy raczej poświęci go i będzie trzymał na trybunach?
37
Najlepsza możliwa droga obrony w wykonaniu C.Ronaldo Po prostu majstersztyk. Nikt już nie pisze o tym, że jest złodziejem i powinien siedzieć tylko każdy z wypiekami na twarzy śledzi jego fochy.
1
Wystarczy umiejętnie zaksięgować i będzie Barcelonę stać. Zawsze też można wynegocjować płatność w ratach (wtedy transfer byłby droższy). Problem jest inny: czy sami zawodnicy i ich macierzyste kluby zgodzą się na oferty Blaugrany?
1
Nie pisz więcej takich głupot. Ja rozumiem, że może nie podobać ci się sezon w którym klub wygrywa CdR, ale pisanie, że polityka transferowa Barcelony jest beznadzieja i pozbawiona jakichkolwiek celów to absurd. Ile lat Real czekał na wygranie PD (i tak by jej nie wygrał, gdyby nie pomoc sędziów)? A czy to wina trenera, że wszyscy zawodnicy z pomocy, która niszczyła wszystkich w Europie zapomnieli jak się gra w piłkę lub nie mogli się wyleczyć?
Jeśli piszesz o budżecie Realu to weź na poprawkę, że oni bez gadania dostana każdy preferencyjny kredyt a jak przyjdzie co do czego to i władze miasta czy kraju pomogą. Działacze Barcelony wzięli sobie za cel spłacenie długu i wprowadzili (sami od siebie nikt ich nie zmuszał) limit wydatków.
Co do pensji MSN to weź utrzymaj 3 najlepszych zawodników na swojej pozycji. Przecież normalne jest, że muszą zarabiać najwięcej.
Zbieranie batów od przeciwników na wyjeździe podyktowane jest w głównej mierze gównianą taktyką LE(lub raczej jej brakiem).
1
Mam nadzieję, że Barcelona po tym spotkaniu wyśle ofertę za Dembele, bo ten chłopak jest niesamowity.
0
Ja nie mówię, że Gomes ma grać z Realem czy Chelsea z MU, ale na Camp Nou z "ogórkami" grać może. Tak samo Rakitic czy chocby Mascherano. To da jakże potrzebny odpoczynek dla naszego podstawowego DM-a
3
Na pozycji Busquetsa grać może i Gomes i Rakitic i Mascherano więc tragedii nie ma.
4
Niewysłowiona wręcz tragedia wydarzyła się, bo klub mając 4 stoperów nie chce kupić kolejnego. A pokażcie mi klub, który ma 5-6 stoperów w swojej kadrze? Poza tym chyba każdy zdaje sobie sprawę, że priorytetem jest zakup środkowego pomocnika i prawego obrońcy. Gdzie wy znajdziecie jeszcze pieniądze na stopera? No chyba, że niektórzy chcą go kupić za pieniądze ze sprzedaży Mathieu.
0
Zawsze śmieszą mnie takie zestawienia, bo dorosła piłka to zupełnie inna bajka niż rozgrywki juniorskie. Gdzie jest teraz złote dziecko Bojan, który w młodości nastrzelał prawie pół tysiąca bramek? Żeby z tej listy chociaż jeden, dwóch zostali wielkimi piłkarzami to już można mówić o sukcesie.
0
Może klub na starcie powinien sobie odpuścić ten transfer, który z finansowego punktu widzenia jest niemożliwy do realizacji. Mam nadzieję, że wszystkie te wzmianki o chęci sprowadzenia Włocha to zasłona dymna, aby w spokoju kupić innych graczy. Zresztą klub powinien się zastanowić co zrobić z horrendalną drabinką płacową, bo każdy kolejny zawodnik na dzień dobry dostaje gaże dużo wyższą niż np. w Realu.
0
Wybory może i tak, ale trudno do nich doprowadzić jak do większości głosujących nie ma jak dotrzeć i szanse na powodzenie wotum nieufności są mizerne.
1
Tylko, że te tłuste lata sukcesów też były naznaczane wielkimi klęskami. Taka już jest współczesna piłka. Nie możesz co roku wygrywać wszystkiego. Pisanie o braku perspektywicznej kadry jest na wyrost, bo wystarczy, że klub kupi 3 zawodników i znów mamy zespół na 3-4 lata.
5
Większej głupoty dawno nie czytałem. Barcelona idzie na dno? Życzyłbym każdemu klubowi na świecie takiego dna.
0
Troszkę nieprzemyślane działanie. Jeśli chciał, aby wotum nieufności przeszło to powinien je ogłosił po blamażu z Juve. Wtedy prawie na pewno osiągnąłby to co zaplanował. Teraz jego działania są skazane na porażkę. Tak samo zresztą działa Laporta. Tu rzuci oskarżenie, tam coś powie, ale z konkretami to już kiepsko. A Bartek w tym czasie robi swoje.
0
Sam jestem ciekaw jak klub poradzi sobie ze sprzedażą zawodników, którzy muszą odejść. Rafinha idealnie nadaje się do klubu pokroju Valencii, gdzie może być jednym z liderów. Pewnego poziomu i tak nie przeskoczy a pieniądze za niego uzyskane pomogą wzmocnić kadrę.
2
Mimo młodego wieku jest to już prawie zawodnik kompletny. Mam nadzieję, że nowy trener również tak uważa i że zobaczymy go w nowym sezonie w Barcelonie.
0
Ile jeszcze podobnych bzdur człowiek musi przeczytać? Sprowadzenie danego zawodnika zawsze musi być równoznaczne z tym, że dany klub będzie chciał go sprzedać Jeśli Wenger stwierdzi, że bez Bellerina nie włączy się w walkę o mistrzostwo to nawet oferta na poziomie 50 mln euro (lub więcej) go nie przekona.
W całej tej historii mam nadzieję, że klub zachowa rozsądek i nie wyda za dużo kasy, bo trzeba jeszcze wzmocnić środek pola.
0
Dogadanie się z zawodnikiem jest banalnie proste. Arsenal wcale nie musi nam sprawy ułatwiać, zwłaszcza, że musi się wzmocnić, aby znów powalczyć o LM w przyszłym sezonie. Ciekawe co o wymianie z dopłata myśli też Arda i czy będzie chciał odejść.
39
Parodii ciąg dalszy. Czy ktoś jeszcze wierzy w rozsądek przy wyborze? Kampania przeciwko Messiemu trwa w najlepsze. Jakby się urodził 20 lat wcześniej to byłby dziś największą legendą.