1

Turan to cień zawodnika, który był jednym z motorów napędowych Atletico. Wielu sądziło, że na ME Turek pokaże na co go stać, ale zagrał tragicznie. Pytanie czy jest w stanie wrócić do dawnej dyspozycji czy lepiej go oddać do innego zespołu? Sam jestem ciekaw co zdecyduje LE.
Co do Vietto to ciekaw jestem ile by kosztował, bo jak w okolicach 30 mln to lepiej dołożyć i mieć Gameiro.
Kolejny raz piszą o Gomesie. Szkoda, że jest on na dzień dzisiejszy zupełnie niepotrzebny. Jak chcą już koniecznie sięgnąć do kieszeni to niech kupią prawego obrońcę, a S.Roberto na stałe przerzucą do środka pola.

0

Pozostaje mieć nadzieję, że co roku będziemy musieli MC przelewać kasę. Ma ogromny potencjał, pora by pokazał na co go stać w Barcelonie.

1

Dziwna sprawa. Jak klub mógł zataić taką informację skoro ona jest ogólnodostępna? Nawet największy laik świata przed zakupem sprawdza co może na danej działce robić, a potężna firma developerska tego nie zrobiła? Poczekam może na informacje z innego źródła, które dokładniej opisze całą sytuację.

0

Sport to sprowadził do Barcelony już z 10 piłkarzy i dalej szuka wzmocnień gdzie popadnie. Dobrze, że klub ma własną listę i robi po cichu swoje.

0

Jeśli nie wypełniono zobowiązań to znaczy, że ktoś albo nie dopilnował pewnych spraw albo świadomie robił wszystko, aby grunty znowu były w posiadaniu klubu. Pozostaje mieć nadzieję, że Bartek i spółka znajdą nowego kupca i spłacą zobowiązania bez uszczerbku na budżecie.

11

Bez sensu to jest twoja wypowiedź (pomijam już inne "kwiatuszki"). Drużyna rezerw musi posiłkować się zawodnikami z zewnątrz, bo granie samymi juniorami może skończyć się kolejnym spadkiem. Poza tym jest tyle spotkań w lidze, że każdy wyróżniający się junior swoje minuty i szanse otrzyma.

0

Gomes nie jest Barcelonie potrzebny, bo w środku pola mamy i tak za dużo zawodników. Priorytetem pozostaje napastnik, który odciąży Suareza, bo Urugwajczyk w najważniejszych meczach sezonu wyglądał na przemęczonego. No i zostaje jeszcze kwestia prawego obrońcy. Ciekaw jestem czy LE na stałe zawierzy duetowi S.Roberto i Vidal czy poprosi klub o nowego gracza.

5

Raczej w ciemno można 0:0 obstawiać.

5

Jeśli Perez uparł się, że chce mieć Pogbę do siebie to pewnie trafi on do Madrytu za rekordową sumę. Będzie to wielki krok marketingowy, a przy odpowiednim wkomponowaniu w zespół może być liderem pomocy na długie lata. Barcelonie szalenie by się przydał, ale nie mamy 100-120 mln aby go kupić.
Sprawa Neymara będzie się ciągnąć aż do momentu, gdy klub zgodzi się na wielką podwyżkę. Mnie bardziej martwi fakt, że sprawa znalezienia sponsora na koszulki utknęła w martwym punkcie. W perspektywie przedłużenia umów Neymara, zwiększenie pensji Messiego, poprawienia płacy Busquetsa, Rakitica, S.Roberto to niepokojące.
Po cichu liczę, że klub zaklepie Nolito, Umtitiego i dorzuci prawego obrońcę.

1

Barcelona sama ukręciła na siebie bicz i teraz musi za to zapłacić. Największe gaże piłkarzy na świecie notoryczne podwyższanie zarobków, więc nie ma się co dziwić, że Neymar i jego świta wiwera na klubie presje aby dostać jeszcze więcej kasy. Będziemy więc do 1 lipca zmuszeni do czytania kolejnych odsłon spektaklu z Brazylijczykiem. A czy przedłuży on kontrakt czy odejdzie to i tak nie wpłynie na wielkość Barcelony, bo za ewentualne pieniądze można kupić Dybalę i Pogbę. A jak Brazylijczyk zostanie to mam nadzieję, że za 2-3 lata kabaret z kolejnym przedłużeniem umowy się nie powtórzy.

0

Ten wieczny dylemat: rozwiązać kontrakt i zaoszczędzić na pensji czy trzymać na siłę zawodnika i płacić mu, aby za rok odszedł za darmo. Szkoda że Lazio nie chce wpłacić chociaż symbolicznego 1 mln euro tak, aby obie strony wyszły z twarzą.

0

Pogba jest zawodnikiem, którego chętnie w Barcelonie bym zobaczył, ale za rozsądne pieniądze (70-80 mln). Niestety piłkarz ten jest obecnie poza zasięgiem finansowym naszego klubu i chęć jego pozyskania można przełożyć o kolejny rok. W tym czasie mamy szansę poznać prawdziwą wartość Roberto, Suareza, Turana czy też Halilovica. Może któryś z nich okaże się godnym następcą Iniesty i nie będziemy musieli rozbijać banku.

Wszyscy, którzy piszą o niekompetencji naszego zarządu w sprawach transferów zapominają, że Bartek chce wydatki wciągnąć w nowy okres rozliczeniowy. Stąd oficjalne transfery zostaną zatwierdzone po 1 lipca. A to, że zawodnik i kluby dogadają się wcześniej to już inna sprawa.

0

Kolejny sezon pokaże czy Arda odnajdzie chociaż połowę swoich umiejętności i zacznie dawać drużynie to czym imponował w Atletico.

0

Sam zadzwonić nie może? Pisząc jednak na poważnie klub na pewno sondował możliwość jego sprowadzenia, ale pewnie cena odstraszyła skutecznie.

3

Czy losowania są ustawiane? NIGDY się tego nie dowiemy, dopóki osoby z zewnątrz namacalnie nie sprawdzą kulek. A tak pozostają domysły, wzajemne oskarżenia i mnóstwo niedomówień. Zmusza do myślenia jednak fakt, że w ostatnich latach niektóre kluby na starcie dostają bonusa, inne muszą przejść piekło, aby coś ugrać.

1

A czy to wina Barcelony, że Song na wypożyczeniu zupełnie zapomniał jak się gra w piłkę na wysokim poziomie? Po to właśnie trafił do Anglii, aby przypomnieć się klubom na Wyspach i przekonać ich do zakupu. Niestety nie udało się znaleźć mu nowego pracodawcy. Teraz pojawia się Galatasaray i akceptuje jego gażę, ale pewnie za sam transfer płacić nie chce, więc klub pewnie rozwiąże z nim kontrakt i "zaoszczędzi" na pensji.
I nie piszcie głupot, że inny klub dostałby za niego 15-20 mln.

1

Umtiti to zawodnik, który ma w perspektywie czasu zastąpić Mascherano. Będzie miał więc przynajmniej jeden sezon czasu, aby wkomponować się w zespół i poznać styl jego gry. Na pewno jeśli będzie prezentował się dobrze dostanie swoje minuty. 20-25 mln to nie jest jakaś ogromna kwota. Co więcej jest to bardzo młody zawodnik, więc będzie można odzyskać dużo pieniędzy, gdyby nie wpasował się do drużyny.

1

Oprócz ciekawej kwestii sprowadzenia środkowego stopera, który będzie za 2-3 lata następcą Mascherano pozostaje jeszcze sprawa zmiennika dla MSN z prawdziwego zdarzenia z całym szacunkiem dla Munira, bo w wielu spotkaniach Suarez był przemęczony. Myślę, że Umtiti + Nolito + Suarez II załatwią sprawę. Jeśli starczy kasy to sprowadziłbym jeszcze zmiennika dla Alby lub rywala dla Vidala.
Z klubu powinien odejść też Verma, bo wyleczy się chyba już nigdy.

0

Wszystko zależeć będzie od funduszy, którymi dysponował będzie klub. Może się okazać, że po zakupie środkowego obrońcy nie stać Barcelony już będzie na wielki transfer i pozostanie sprowadzenie kogoś tańszego. I tutaj jak większość z was jestem za kupnem Nolito.

0

O kurcze to jedno wzmocnienie już mamy :).

2

Dostawał za mało szans? Nie rozśmieszaj ludzi.

0

Płacz i zgrzytanie zębów, bo z Barcelony odchodzi 4 lub 5 stoper, zawodnik, który nie zdobył uznania w oczach LE przez dwa kolejne sezony. Zostajemy więc z 3 środkowymi obrońcami (może z 4 gdy Belga nie uda się sprzedać) i klub zdecyduje się na zakup nowego stopera. I co z tego, że może to pochłonąć 40 mln? Trzeba będzie poczekać z sezon lub dwa i zobaczyć czy była to dobra decyzja.

0

Już widzę jak nasz "przyjaciel" Mou sprzedaje nam tanio jakiegoś zawodnika. Trzeba poszukać innych opcji wzmocnienia ofensywy.

0

Barcelona musiałaby upaść na głowę, żeby go puścić do Juventusu.

0

Mam nadzieję, że klub jednak sprzeda Brazylijczyka, gdy pojawi się dobra oferta (mówi się coś o 22 mln euro z Chin). Kasa + oszczędność na pensji pozwoli klubowi znaleźć dużo młodszego prawego defensora (skoro Vidal nie dostał kredytu zaufania od LE).

1

LE ma swoją wizję drużyny i skoro nie widzi w niej miejsca dla wymienionych wyżej graczy to pozostaje mu zaufać. Czas pokazał, że jego decyzje kadrowe przynoszą same korzyści (no może poza dwoma wyjątkami). Jeśli większość z was chce dla Bartry jak najlepiej to powinniśmy trzymać kciuki za jego szybkie odejście. W innym klubie może dostanie minuty i uratuje karierę.
Lekarze klubowi widocznie przeliczyli się sądząc, że uda im się poskładać szklanego Belga. Szkoda go, ale nie ma sensu trzymać gracza który ledwo wyleczy jeden uraz a już ma drugi.
Czas Adriano w Barcelonie minął i klub powinien rozejrzeć się za innym uniwersalnym obrońcą.
Sandro z początku wygrał rywalizację z Munirem aby ostatecznie ją przegrać z kretesem (nie jego wina, że głównie przez kontuzję).
No i Douglas czyli kolejny brazylijski przekręt. Może jego transfer to kolejna ukryta kwota raty za Neymara? Innego wyjaśnienia nie mam. Klub powinien wypożyczyć go nawet za darmo, a nuż gdzieś zacznie grać i nie wyrzucimy wszystkich pieniędzy w błoto (nadzieja umiera ostatnia).

0

Ty chyba nie masz sumienia. Afera na całego, bo ktoś gwizdał na hymnie a Ty sobie jaja robisz.

2

A w czym Adriano nakrywa Francuza? Pewnie w ilości urazów, bo jakoś rozegrać nigdy dwóch spotkań z rzędu nie może.

8

Byłem za Sevillą, chciałem, aby to ekipa z PD znowu okazała się lepsza od PL, ale sędzia okrutnie skrzywdził Liverpool w pierwszej połowie pozbawiając Anglików szansy na podwyższenie wyniku. Nigdy się nie dowiemy jaki przebieg miałoby spotkanie, gdyby do przerwy było 2:0 bądź 3:0.
Sport - kilometr mułu i totalne zero.

5

Ciekawe czy pojawią się zwolennicy Laporty i napiszą, że wynegocjowałby on 200 mln, a nie marne 100. Nowy kontrakt pozwoli Barcelonie uratować budżet po podwyżkach pensji kolejnych graczy. Może nawet starczy na zwiększenie kwoty przewidzianej na transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?