zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli potwierdzą się te spekulacje to zacznę wierzyć w możliwości naszego zarządu, zwłaszcza, że Pedro grał przez ostatnie 2 lata delikatnie ujmując średnio. Dzięki temu do pierwszego zespołu dołączą i Munir i Sandro i będą pracować za trzech, aby tylko dostać swoją szansę. A od stycznia na skrzydle zobaczyć będziemy mogli nasze nowe nabytki.
0
Ano jakby się klub nie zgodził, to pokrycie odstępnego + podatku dałoby sumę ok. 46 mln euro, więc nigdzie by nie poszedł.
13
Jak się nie znasz na przepisach to się nie wypowiadaj. Ter Stegen w Barcelonie B? Leżę i płaczę ze śmiechu.
1
Mam nadzieję, że z tym Adriano to tylko zasłona dymna, aby Roma wyłożyła na stół 8-10 mln, bo w przypadku nieobecności Alby na lewej stronie występować może Mathieu. Brazylijczyk jest więc niepotrzebny, zwłaszcza, że ciągle łapie jakieś urazy.
0
Uważam, że jak nie uda się go wypożyczyć to można nawet go sprzedać, ale koniecznie zastrzec sobie prawo odkupu na kolejne 3 lata. W Barcelonie nie ma szans na rozwój, pora więc by poszedł do klubu, w którym częściej zagości w podstawowej 11.
0
Ty na poważnie z tym szacunkiem do Ramosa? Najpierw przypomnij sobie jego "dokonania" z GD, potem pisz głupoty.
0
Wiele klubów tak robi. Każdy przecież musi zareklamować swój produkt, aby go lepiej sprzedać. Przecież wypowiedź typu: "Pedro i Adriano chcą odejść i nie będziemy robić im problemów" byłaby samobójstwem przed rozpoczęciem negocjacji.
1
Jakby wpłynęła oferta w granicach 15 mln to bym się nawet nie zastanawiał, zwłaszcza, że do ekipy LE nie ma szans dołączyć. Trzeba tylko sobie zaklepać na 2-3 lata możliwość odkupu, bo może z niego wyrosnąć ciekawy skrzydłowy.
Poza tym może w końcu pora zarabiać jakieś uczciwe kwoty za naszych wychowanków, bo jak któryś pójdzie na wypożyczenie to potem sprzedajemy go za śmieszne pieniądze.
0
Problem z Adrian był zawsze taki, że jak zaczynał już dobrze grać to łapał kontuzje. Jeśli oferta Romy będzie odpowiednia to klub nie powinien się zastanawiać, zwłaszcza, że na pozycji lewego obrońcy może z powodzeniem grać Mathieu.
0
Bardzo się cieszę, że to jednak Bartek został nowym prezydentem. Pewnie jeszcze w tym miesiącu pojawi się informacja o wielkim kontrakcie za napisy na koszulkach oraz zaczną się rozmowy z Nike, aby to Barcelona dostawała najwięcej na świecie. Jeśli chodzi o kadrę to Bartek spełnił prośbę LE i dzięki temu mamy kadrę kompletną (co prawda od stycznia, ale myślę, że te pół roku damy radę).
A potem pozostaje mi trzymać kciuki za korzystne dla Barcelony wyroki w sprawie Neymara i reklam na La Masii.
5
Ale teraz śmieje się z wypocin wszystkich zwolenników Laporty. Skoro tak wielcy z was kibice to uszanujcie wynik wyborów i trzymajcie kciuki za nowego prezydenta.
0
W czym Laporta byłby lepszy od Bartka? W niczym , więc po co zmieniać ?
7
Mam nadzieję, że oficjalne wyniki będą podobne i że to Bartek zasiądzie na fotelu prezydenta. A wszystkim szczekaczom mówię : dobrej nocy.
0
Sprawa może się sama rozwiąże, gdy Pedro jednak odejdzie. Wtedy przynajmniej przez pół roku obaj będą dostawać swoje szanse.
0
Z tego co się orientuję to Real i tak ma 50% praw do zawodnika, więc Espanyol więcej nie utarguje. Pytanie tylko po co on w Realu, skoro Perez uparł się na DDG? No chyba, że jednak Hiszpan zostanie w MU jeszcze rok a Benitez będzie stawiał na Keylora.
5
No jeśli Juve zażyczyło sobie 90-100 mln to dobrze, że klub odpuścił.
10
Bardzo dobrze, że to Laporta nie wygra, bo 100-120 mln za ten transfer to nieporozumienie.
3
Jak dobrze, że już za dwa dni Bartek będzie mógł szampany otwierać.
0
Jakby sobie radził to by zredukował dług o 100 mln w czasie swojej kadencji, a tego nie zrobił. Wyszedł na lekki plus tylko dlatego, że spłatą ostatnich swoich transferów obarczył nowego prezydenta.
30 mln euro to akurat mniej więcej tyle, ile klub spłaca długu na rok, a po wyborach jak Bartek wygra to kolejny sezon to już będzie miazga - ok. 60 mln za sezon za reklamę na koszulkach i nowy kontrakt z Nike i będziemy znów na pierwszy miejscu, powiększając przewagę.
0
To zobacz ile zarabiał Messi w ostatnim roku rządów Laporty, ile pobierał Xavi, ile Iniesta czy Pique. A potem zastanów się czy piszę głupoty.
0
Ja nie mówię, że to Laporta narobił długów, bo wiem jak było. Piszę tylko, że wiele mniejszych do Barcelony klubów potrafiły w epoce sprzed kryzysu w Europie generować dużo większe zyski.
Zauważ też, że praktycznie wszyscy zawodnicy z pierwszego zespołu dostali solidne podwyżki, więc nawet kontrakt z Katarem nie jest w stanie tego zrekompensować.
3
Już ci to raz pisałem, ale widać, że nie rozumiesz. Zobacz ile obecny zarząd przeznacza na pensje zawodników, a ile szło na wynagrodzenie za czasów Laporty. Może przestaniesz się dziwić, że klub zredukował dług "tylko" o 100 mln.
2
Tylko zobacz ile Laporta przeznaczał na pensję zawodników, a ile muszą płacić obecne władze. To raz. Po drugie kluby pokroju Bayern czy Arsenal w okresie w którym rządził Laporta potrafiły osiągać wielkie zyski, wybudować nowe stadiony. Laporta natomiast "przespał" swoją kadencję pod względem ekonomicznym. Poza tym dług klubu od odejścia Joana jednak zmalał o te 100 mln euro, więc klub zmierza w odpowiednim kierunku. Jak do tego dodamy nowe kontrakty ze sponsorami (renegocjacje umów z Katarem i Nike) to klub za rok ponownie pobije rekord.
2
Po twoich wypowiedziach wnioskuję, że nie miałeś nigdy do czynienia z księgowością.
3
Te transfery pewnie zostaną wliczone w kolejny okres rozrachunkowy, tak samo jak prawdopodobna sprzedaż Pedro.
0
Podaj linka do źródła swojej wiadomości. Po drugie wielce prawdopodobne, że klub opuści Pedro, więc nie spiesz się tak z podsumowaniem.
0
Laporta jakby zdołał przekonać pozostałych kandydatów do przekazania swojego poparcia na niego to mógłby wygrać, a tak to daje Bartkowi 60% na wygranie.
0
Barcelonę czeka bardzo trudne zadanie - obrona mistrzostwa, bo pierwsze mecze, gdy zespół jeszcze "wchodzi" na wysokie obroty gramy z bardzo wymagającymi rywalami. Pozostaje mieć nadzieję, że zespół po raz kolejny pokaże charakter i utrze nosa Realowi.
0
Jeśli znajdzie się klub, który pokryje klauzulę Pedro, to nowy prezes byłby niemądry, gdyby go nie sprzedał. Może i jest dobrym zmiennikiem, może i nie narzeka, ale koło takiej kwoty nie można przejść obojętnie. Zwłaszcza, że po jego odejściu więcej szans na pokazanie swoich umiejętności dostaną wychowankowie.
2
Wyrównana kadra jak najbardziej, ale lepiej dawać 2-3 systematycznie szansę zagrania kilku minut niż podzielić to na 5-6 graczy. Lepiej więc będzie jak S. Roberto się sprzeda (który to już sezon, gdy jego talent ma eksplodować) a ogrywać wymienioną przeze mnie dwójkę. A Gerson pewnie jak trafi do nas to zanim się przystosuje to będzie już lato 2016.