zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam jestem ciekaw jak klub rozwiąże problem bogactwa w środku pola. Moim zdaniem trzeba sprzedać S. Roberto. Powinni do stycznia minuty dostawać Samper i Halilović. Pytanie też co zrobić z Gersonem jak do nas trafi? Przecież po przyjściu Turana o miejsce w kadrze będzie szalenie ciężko.
2
Sondaże są po to, aby analitycy mieli o czym gadać, a i tak w dniu wyborów okaże się, kto wygra.
0
Trudno uwierzyć w cenę jaką gotowi są zapłacić Kanonierzy, ale jak uda się wziąć za niego 30 mln to uznam, że w końcu mamy w zarządzie fachowców. Ktoś pyta kto w jego miejsce? Ano skoro tyle osób narzeka, że młodzież nie gra, to jest szansa na częstsze występy Munira, Sandro czy Rafinhy (wtedy Iniesta poszedłby na skrzydło). A od stycznia nie będzie problemu.
2
Ale Puyol nigdzie oficjalnie nie poparł żadnej inicjatywy Laporty w sprawie funkcjonowania szkółki, więc równie dobrze każdy z kandydatów mógłby tak napisać.
8
Puyol? Z tego co wiem to dał jasno i wyraźnie do zrozumienia, że nie poprze żadnego kandydata.
Co do sprawy Pogby to chyba Laporta zbyt długo siedział na słońcu, bo farmazony mówi ładne. Jak klub miał sprowadzić teraz Francuza jak chłopak nie zgodził się na siedzenie przez pół roku na trybunach? Po drugie jeśli to Laporta miałby załatwiać transfer z Raiolą to spodziewajmy się 100 milionowego przelewu (kto pamięta ten wie). Braida pojechał do Włoch i usłyszał zapewnienie, że Stara Dama swojej gwiazdy nie sprzeda. Można więc jak równy z równym bić się o niego w przyszłym letnim okienku.
No i jak jeszcze słyszę, że Arda ma być "odwróceniem uwagi", to już całkowicie jestem przekonany, że Laporta skupia się tylko i wyłącznie na wbijaniu szpil, bo programu wyborczego nie ma żadnego.
2
Barcelonie w obecnym okienku transferowym zależało nie na sprowadzeniu Pogby, ale na zagwarantowaniu sobie, że Juve go nie sprzeda, aby za rok mieć równe szanse z innymi zespołami. I to Braidzie się udało, zwłaszcza, że Man City z 100 milionową ofertą mógłby już teraz nam Francuza sprzątnąć.
1
Braida już swoje osiągnął: Juventus oficjalnie potwierdził, że na pewno Pogby w tym okienku nie sprzeda. Za rok więc będziemy mogli się o niego bić na równych prawach z innymi klubami.
1
Jeszcze nie został kupiony a niektórym przeszkadza cena. Logicznym jest, że Barcelona chcąc przekonać Atletico do sprzedania swojego zawodnika do bezpośredniego rywala z PD musiała dać bardzo dobrą ofertę. To raz. Dwa, że przez zakaz rejestrowania zawodników pole negocjacji jest znacznie utrudnione. Trzy, że nie można oceniać transferu gdy dany zawodnik jeszcze meczu rozegrał. Ilu przepraszało Mathieu?
Poczekajmy więc spokojnie na oficjalne info a potem pozostanie nam trzymanie kciuków.
6
Zdziwię Cię, ale Bartek jednak miał wpływ na sukcesy zespołu. Przede wszystkim wykazał się cierpliwością i gdy socios domagali się odejścia LE po wpadce z RSSS on nie zareagował. Po drugie to tymczasowy prezes przygotował naszemu trenerowi kadrę jaką chciał, mimo wylewania pomyj na jego głowę za sprowadzenie Suareza i Rakitica, sprzedanie Alexisa i Cesca.
Co do afer to poczekaj na oficjalne wyroki. Że sprawa Neymara się ciągnie to znak, że nawet śledczy mają problem.
Jak na razie nie podpisano przedłużenia umowy z Katarem, ale mam nadzieję, że nowy (stary) zarząd uczyni to po wyborach, bo rezygnacja z 50-60 mln euro byłaby głupotą.
Jakbyś nie wiedział, to ban dostaliśmy też za końcówkę kadencji Laporty.
0
Myślę, że LE powinien większość sił zespołu przeznaczyć na obronę LM, aby to Barcelona przeszła do historii jako pierwsza ekipa, która obroni tytuł.
1
Myślałem, że tylko w Hiszpanii poziom sędziowania sięga dna, ale po obejrzeniu kilku spotkań CA stwierdziłem, że arbitrów nie potrafiących dobrze gwizdać jest na świecie multum.
Chyba najmniej zastrzeżeń można mieć do pracy sędziów w Bundeslidze.
1
Nigdy się nie dowiemy jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby jednak trafił do nas. Teraz sprawa jest zamknięta, bo akurat skrzydła mamy obstawione.
Śmieszy mnie natomiast wylewanie pomyj na Mou, że zepsuł zawodnika. On nie potrafił się zaaklimatyzować a jak dostawał sporadycznie szansę pokazania się to prezentował się koszmarnie. Nie dziwię się więc, że trener Chelsea chce się go pozbyć, bo jak widać gra w zespole mistrza Anglii to dla niego za wysokie progi.
0
Laporta już kilka razy powiedział, że chce, aby na koszulki wróciło logo UNICEFU. Jeśli wierzysz, że znajdzie się jakaś firma, która za to zapłaci, to gratuluje poczucia humoru. Ja nie piszę, że musimy na sile podpisywać nową umowę z Katarem, ale 50 mln euro za sezon to pieniądze, których klub potrzebuje, aby być na szczycie. Uwierz mi, że Bartek już dawno podpisałby kontrakt z inną firmą, gdyby dawała podobne pieniądze.
Gallaret
Tylko, że z tradycją czystych koszulek zerwał Laporta wprowadzając logo UNICEFU.
4
WiernyCules FCB
Nie można mieć większych pretensji do tłumaczenia z oryginału. To po pierwsze. Po drugie co trzeba mieć w głowie, aby pisać, że sukcesy LE to zasługa Laporty, bo ten kilka lat wcześniej dał mu prowadzić rezerwy. Śmiech na sali.
Po trzecie kolejnego złotego pokolenia wychowanków możemy się już nie doczekać, co pokazały wyniki z obecnego sezonu Barcy B. Aby być na szczycie przez kolejne lata klub musi sprowadzać najlepszych.
Po czwarte po co mamy wracać do systemu gry, który się przejadł i został rozpracowany?
Po piąte piszesz, żeby dać Abidalowi szansę, tylko, że w tym zawodzie jak nie masz doświadczenia, kontaktów i znajomości to nie przekonasz agentów najlepszych zawodników do przejścia do Barcelony albo bardzo przepłacisz.
Po szóste jak Laporta zamierza utrzymać na pierwszym miejscu rankingu najbardziej dochodowych klubów, skoro chce zrezygnować z reklam na koszulkach? Dopłaci z własnej kieszeni? Zwłaszcza, że nowy kontrakt będzie opiewał na 50 mln lub więcej za sezon. Rezygnacja z takiej gotówki to czysta głupota.
Po siódme i ostatnie a jak ty się poczujesz gdy zapadnie wyrok uniewinniający Bartka? Poczekaj na wyrok, potem będziesz miał pole do popisu.
6
Jak na razie Laporta robi wszystko, aby wyborcy na niego nie zagłosowali. Przedstawia Abidala jako przyszłego dyrektora sportowego, a Francuz raz że nie ma nawet krzty doświadczenia, a dwa, że ma słuchać Cruyffa przy podejmowaniu decyzji. Chce powrócić do systemu od którego LE uciekł co sił, aby zaistnieć znów w Europie. Zero konkretów na temat tego, kto mógłby zagościć na koszulkach, bo w brednie, że kilka firm pośrednio mogło by się reklamować z logo UNICEFU to nawet dzieci nie uwierzą.
Jak na razie Laporta tylko głośno ujada i jak szybko tego nie zmieni to zwolenników jego powrotu nie przybędzie.
2
Ile ludzi tyle opinii na temat Valdesa. Dla mnie pozostanie drugim najlepszym bramkarzem w historii klubu, zaraz po Zubim. Z jego odejściem zrodził się pewien niepokój o nowych golkiperów, którzy zmierzyć się musieli z gigantyczną presją i odpowiedzialnością, ale na szczęście poradzili sobie wyśmienicie. I pewnie gdyby się ten artykuł nie pojawił to VV bi nikt po takim sezonie nie wspomniał.
Niektórzy piszą, że tęsknią za Alexisem bądź Ceskiem. Ludzie czas pokazał, że ich odejście to był strzał w 10, że bez zmian taktycznych ekipa LE znów bezsensownie klepałaby piłkę. Rakitic pracą dla zespołu po prostu Fabregasa miażdży (co dają wspaniałe statystyki Katalończyka jak znika po nowym roku w najważniejszym momencie sezonu?), a Sanchez będąc zmiennikiem straciłby 50% swoich walorów i mógłby zepsuć atmosferę w klubie domagając się większej ilości minut.
0
Ten "średniak" jest najbardziej perspektywicznym graczem świata, ma wszystkie atuty potrzebne do gry w środku pomocy: przegląd pola, technikę, umiejętność gry na małej przestrzeni, wspaniałe warunki fizyczne, niespotykaną wytrzymałość fizyczną i motorykę, bardzo dobre uderzenie z dystansu. Jakby tego było mało to ma dopiero 22 lata i pod względem marketingowym dogania Najlepszą trójkę.
4
Skoro Bartek jest takim krętaczem to jak wyjaśnisz fakt, że według wiarygodnych źródeł prześcigniemy Real pod względem wpływów? Skoro masz pretensje do obecnej ekipy za transfer Douglasa to co powiesz o wyczynach Laporty?
Laporta pod względem zarządzania klubem był nieudacznikiem, co pokazały przykłady Bayernu, Arsenalu czy Realu.
Dalej wierz w złote rybki i wróżki i w rycerza na białym rumaku o wdzięcznym nazwisku Laporta.
1
Poza tym jak mu tak bardzo zależało na "czystych" koszulkach to po co wprowadził znak UNICEFu?
12
Laporta chyba już zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością skoro twierdzi, że można być na szczycie sportowym i ekonomicznym nie mając reklam na koszulkach.
0
Transfer Pogby byłby strzałem w 10 nie tylko ze sportowego punktu widzenia, ale przede wszystkim z marketingowego. Już teraz znajduje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych zawodników globu a według znanych firm ekonomicznych niedługo dołączy do Messiego, Neymara czy C.Ronaldo. Pozostaje mieć nadzieję, że dogada się z Barceloną i za rok pojawi się na Camp Nou.
3
Pozwy mnie nie interesują, bo zawsze znajdzie się osoba, która będzie chciała kasy. A nuż się uda wybębnić jakieś euro . Czekam spokojnie na oficjalne decyzje sądu.
1
Szkoda. Miałem nadzieje, że jednak nie zgłosi swojej kandydatury. Będę gorąco trzymał kciuki za to, żeby przegrał.
19
Wychodzi więc na to, że szajka "aferzystów", która przejęła rządy po Laporcie wykonała swoją robotę perfekcyjnie. Hmm. Ale przecież to niemożliwe, żeby Rosell i Bartek zrobili coś dobrze.
3
Czekałem na konkretne argumenty, ale widzę, że większość chce powrotu Laporty, bo mają dość aferzystów. Czy tak trudno zrozumieć, że dopóki niezawisły sąd nikogo nie skarze to ta osoba jest podejrzana, ale nie WINNA?
Wielu nie podobają się kontakty z Katarem, a jakoś wszyscy zapomnieli o wspaniałych relacjach Laporty z Uzbekistanem. Ludzie narzekają na transfery, zapominając jakich "bohaterów" kupował Joan. Czemu też wszyscy nie chcą pamiętać, że to Laporta zerwał ze stuletnią tradycją koszulek bez reklam, że lubił dobre imprezy i podsłuchiwał współpracowników, że nie przekuł sukcesów sportowych w ekonomiczne eldorado?
19
Chciałem tylko napisać wszystkim napinaczom, że ani Rosell ani Bartek nie zostali skazani prawomocnym wyrokiem, więc pisanie o krętaczach jest śmieszne.
Co takiego może zaoferować Barcelonie Laporta czego nie oferuje Bartomeu? Czekam na argumenty.
0
Najbardziej szkoda z tej czwórki będzie Adriano, który gdy był w pełni sił to prezentował się solidnie, ale kontuzje zrobiły swoje. Montoya i Masip powinni odejść, aby ratować kariery, bo oglądanie trybun nic im nie da. Co do Douglasa to niech idzie na wypożyczenie, najlepiej do PD, bo teraz sprzedawać go za grosze nie ma sensu.
Ja bym do tej listy dopisał S.Roberto, który zatrzymał się w miejscu i zajmuje tylko miejsce w kadrze.
0
Niezwykle ciekawie zapowiada się kolejny sezon w PD, zwłaszcza, że Barcelona od początku rozgrywek będzie mogła liczyć na tercet MSN, ale niestety kadry wzmocnić już nie może, co przy pewnym odejściu Xaviego, problemach z wahaniem formy Iniesty i możliwym odejściem Alvesa może mieć duże znaczenie w przekroju całego sezonu. A Real? Z nowym trenerem, z kilkoma nowymi graczami (Perez na 100% uda się w lecie na zakupy) może eksplodować albo okazać się niewypałem.
0
Wszystko zależeć będzie od wady wzroku sędziego: jak nie ma soczewek to dopuści do finału w kompletach domowych, jak ma minusy bądź plusy to Barca zagra w wyjazdówkach.
1
W większości mediów na świecie pojawia się informacja, że jak wybory na szefa FIFY (29 maja) wygra znowu Blatter to ogłosi amnestię dla Barcelony. Mam nadzieję, że do tego dojdzie, bo zachowanie Alvesa jest karygodne. Ja rozumiem, że sam Brazylijczyk może się wahać, ale wykorzystywanie i to publiczne bana na transfery jest zagraniem poniżej pasa. Zwłaszcza, że propozycja klubu (jeśli wierzyć mediom) jest wspaniała.