4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PauloPaz
Ale tych lepszych rozwiązań jest co najmniej kilka, problem w tym, że Flick wierzy, że będzie wygrywał mając na szpicy gracza, który nie ma praktycznie nic poza (również słabnącym) wykończeniem akcji.
0
@waletpl
Gundogan też nie chciał odchodzić. Wystarczy słowo od trenera, że jeśli zostanie to nie może liczyć na minuty i Lewy zaczyna się pakować i uczyć arabskiego języka.
Gdyby został Xavi to Lewego już by nie było w klubie.
0
Może i zmarnował, ale regularnie gra, nie to co 2 klasy lepszy Roque u nas.
0
@PauloPaz
Przy naszej taktyce opartej na pressingu i szybkim, kombinacyjnym graniu piłką lepiej grać bez napastnika niż z takim co nie presuje i nie potrafi przyjąć piłki.
Poza tym mamy w drużynie Roque, który tylko zaufania i minut potrzebuje by stać się topowym napastnikiem.
0
Jeśli chodzi o brak pressingu to zostawienie Lewego kosztem Gundogana to jakby wybrać Fiata 126P kosztem Ferrari. W dodatku za Lewego szejkowie byt nam jeszcze niezłe pieniądze dali, a Gundo odszedł za darmo, poza tym Lewy zarabia dużo więcej.
Nic tu nie gra.
0
Sancho zdecydowanie najlepszy na tej karuzeli z dodatkowymi opcjami, ale i tak lepsi Ferran i Fati w garści niż dodatkowe wydatki na Sancho na dachu.
1
@xavi890
Hahahaha :D
Może mu chodziło, że jednym z najlepiej presujących w Bayernie.. a mieli tylko jednego ;)
0
@Knysz
Docelowo Como ma być większą marką, więc Cescowi nie będzie zależało żeby iść gdzieś indziej.
0
@Mroziu
Bo za 4 lata to już co najwyżej u Arabów będzie na emeryturę dorabiał.
Z tego co słychać dostanie umowę 1+1.
1
Ale to głupie jest, zarabia 16 za sezon to z pewnością zgodzi się zarabiać 8 na dłuższym kontrakcie.
Może od razu podpiszmy umowę na 32 lata, wtedy będzie zarabiał 1mln i nawet Legię będzie na niego stać.
0
@KubiXxX
I tak by było gdyby oceniać wyłącznie grę zawodników, a nie ich nazwiska.
Lewandowski gra jeszcze gorzej i bardziej zdrewniale niż wyśmiewany tu nie tak dawno Luuk de Jong.
0
I cyk, Betis na koniec sezonu nad Barcelona w tabeli.. ;)
10
Życzę mu żeby wyłapał jak najlepszy kontrakt w MLS, albo u szejków, jak najlepszy i jak najszybciej..
0
Wyciągam moją szklaną kulę i widzę.. maj 2028 roku, finał LM: Como-Barcelona..
co prawda Roberto już tam nie będzie, ale Fabregas na ławce jak najbardziej
1
@Eto'o9 R10
Dzięki, również pozdrawiam ;)
0
Fati czy Ferran są lepsi od Chiesy. Nieprzypadkowo taka śmieszna cena za niego. To taki transfer na siłę, bo ktoś miał przyjść na to lewe skrzydło to przyjdzie, tylko miała przyjść gwiazda, a będzie średni dodatek do składu.
Oczywiście usłyszymy jak zwykle, ze to świetny zawodnik, że cena promocyjna.. a za rok-dwa będziemy szukać klubu, który zechce choćby pokryć jego pensję, żeby odciążyć budżet.
0
Ehh, że do szejków to ok, ale nie do tych, tylko tych co kilka złóż ropy skłonni zapłacić.
W dodatku w pakiecie z Lewym powinien iść, jakby wzięli 2 balasty w pakiecie to ze 2 cysterny moglibyśmy im opuścić.
0
@Kyonego
Frenkie nie zarabia najwięcej, on dostaje wyrównanie za poprzednie sezony, inaczej mówiąc, część jego obecnej wypłaty już wcześniej zarobił, a teraz tylko z opóźnieniem otrzymuje.
1
Czuję, że jak pójdzie do Betisu i nie będzie w umowie klauzuli strachu to nas skarci jak u nas Felix Atletico
0
Wystarczy się pozbyć tego, który najwięcej zarabia i również najwięcej szkodzi, wrócimy do zasady 1-1 i będzie nas za rok stać na takie transfery, obecnie nierealne.
0
@sylwa-3
A jak ze spalonego strzelają i sędzia uzna gola to też jest prawidłowy, bo uznany?
Albo idąc dalej Twoja drogą, jak ktoś kogoś okradnie albo zabije i go nie złapią to znaczy, że nie zrobił nic złego?
4
Niech odchodzi do Arabów i zabierze drewnianego kolegę z ataku, nie twórzmy w Barcelonie drugiego Milanu.
0
@kepel25
Tak, masz rację, siedzę dziś w domu, następnym razem napiszę z innego miejsca, specjalnie dla Ciebie, na to też mnie stać ;)
0
@norbi77
Tak, pisałem o tym wyżej, że później już bez kolejnego zatrzymania jak ma w zwyczaju, ale to pierwsze już sprawia, że karny wykonany nieprawidłowo.
5
Poza golami statystyki na ocenę 1,4, a dostał 8,4.
A gole to dostawienie nogi do pustaka i nieprawidłowo (z zabronionym zatrzymaniem) wykonany karny, poza tym jak zwykle nie zrobił nic.
0
@norbi77
1.58- ewidentnie zatrzymanie
0
@norbi77
Co z tego, skoro niezgodnie z przepisami, jak zwykle? Najpierw naskok do lewej, później ZABRONIONE przy wykonywaniu karnych zatrzymanie i dopiero właściwy nabieg (fakt, że tym razem już bez drugiego zatrzymania) i strzał.
0
@Rupert_Haubica
Najlepiej po 8 minucie już, może by się dało pooglądać mecz bez odruchów wymiotnych.
2
Lewy z metra na pustaka i z karnego przeciwko słabiutkiej Valencii, poza tym nie było go na boisku jak zwykle i w dużej mierze przez to zagraliśmy ogólnie kolejny słabiutki mecz. Fanboje oczywiście skaczą i pieją z zachwytu, a później znów będzie zdziwienie, że przegrywamy z każdym mocniejszym rywalem i nie mamy pucharów..
0
Teraz go oddamy żeby mógł grać podstarzały drewniak, a za 4-5 lat "Barcelona chciałaby odzyskać Roque, cena 150mln"