1

Heh, przecież on właśnie aż do przesady szuka podań, wrzutek, wyłożenia piłki wzdłuż pola karnego, także kompletnie nie trafiona opinia z tym autystycznym graniem.

0

Szymański już w 3 sparingach zagrał i 2 bramki strzelił, a Lewy sobie wakacjuje.
Inna kwestia, że dla nas lepiej jakby wcale z tych wakacji nie wracał.

0

Ze względu na swoje doświadczenie w tym zakresie będzie pewnie odpowiedzialny za trening zawodników wracających po kontuzjach ;)

A ogólnie to przychodzi by się szkolić, a nie kogoś, bo nie wiem w czym może pomóc trener, który ma 0 doświadczenia w tej profesji.

0

@Kgorecki2500
Dokładnie to

1

Wiadomo w jakim kontekście Rodri to śpiewał i w jakiej chwili, ale masa ludzi ma niestety kija w tyłku.

A tak na marginesie, dziwne, że to terytorium Brytyjskie, przekładając na nasze podwórko to tak jakby Hel miał być Czeski.

0

@Rifek
Ale jednak nie grał i nie wygrał, a i możliwe też, że jakby grał to by nie wygrali.
Rozumiem kontuzję w meczu repry, rozumiem grę w eliminacjach i w związku z tym specjalne zaproszenie na finał, nawet świętowanie z drużyną na murawie, ale już obecność na scenie i przejazd autobusem ze zwycięzcami to moim zdaniem przesada.

0

Niby fajny gest wobec Gaviego, ale w sumie to on nie grał w tym turnieju, więc trochę dziwne to pełne świętowanie z resztą.
Nie sprawdzałem, ale myślę, że nie tylko on grał u Hiszpanów w eliminacjach do Euro i nie pojechał na finały, a jeśli tak, to słabo to wygląda wobec ewentualnej reszty takich zawodników.

0

@Coutinho007
Holandia to na Euro ledwie z grupy wyszła, a później mieli farta w losowaniu i zgodnie z przewidywaniami wyeliminował ich pierwszy mocniejszy rywal, na którego trafili, mimo, że sam ogólnie na tych mistrzostwach też grał co najwyżej przeciętnie.
A De Jong się nie posypał, złapał kontuzje, wrócił po niej i z marszu grając na swojej nominalnej pozycji DMa wydatnie przyczynił się do wygranej w pierwszym meczu z PSG. Później pechowa kontuzja wyeliminowała go do końca sezonu, ale teraz wróci w pełni sił, wypoczęty i jeśli Flick będzie go wystawiał jako DMa to Frenkie będzie kluczowy.

0

Lewy na plakacie promującym Gampera.. nie jest dobrze.

0

Z tych wszystkich wymienionych w ankiecie na MVP, ten który ją rzeczywiście otrzymał był na tym turnieju najsłabszy, porównywalny jedynie z Fabianem Ruizem.

0

@mekston
Ogólnie się zgadza, robi kawał roboty, ale nie na tych mistrzostwach, tutaj był dość przeciętny.

0

Ktoś może mi wytłumaczyć za co Rodri został MVP mistrzostw?
Rozumiem, że zwykle zawodnik ze zwycięskiej drużyny dostaje, ale nawet w samej Hiszpanii było co najmniej kilku lepszych od niego na tym turnieju.

1

"Pewnie miałem puls 200, stres i adrenalina skacze do góry(...)"

Pisałem o tym zaraz po meczu, 36 letni gość, który w piłce widział i przeżył już wszystko, stresuje się przed wykonaniem karnego w meczu o pietruszkę jakby od tego zależało życie jego i całej rodziny.
Kończ chłopie, bo szkoda zdrowia..

1

"Ma dużo uwag(...)"

Kolejne potwierdzenie, ze Lewy próbuje ustawiać wszystkich pod siebie, dlatego ta nasza gra tak słabo wygląda.

2

Strata wielka nie będzie, bo stylowo Guiu nie jest napastnikiem jakiego potrzebujemy, niemniej jednak nie patrząc na styl, wart jest o wiele więcej niż 6 mln i szkoda, że tak ma niską klauzulę.

A co do samego tekstu, porównanie sytuacji Guiu do tej Cubarsiego kompletnie nie na miejscu. Cubarsi dostał pierwszy skład, pełne zaufanie, więc dlaczego miałby nie przedłużyć kontraktu? Guiu natomiast dostał szczątkowe minuty, na jego pozycji w pierwszym składzie "biega" niemalże niezmienialny, drewniany, podstarzały gość, a w kolejce przed nim jest jeszcze co najmniej 2-3 zawodników, w tym młody talent, za którego klub zapłacił dużą kasę.
Dlatego sugerowanie, że Cubarsi w przeciwieństwie do Guiu kocha klub, bo przedłużył kontrakt, choć miał taką sama klauzulę jak Marc i też mógł odejść jest baaaaardzo naciągane. Zamienilibyśmy ich sytuacje, to Guiu miałby pierwszy skład, a Cubarsi zagrał kilka razy szczątkowe minuty i niepewną przyszłość jeśli chodzi o miejsce w składzie i teraz to Cubarsi wybierałby nowy klub, a Guiu bez problemu podpisywał nowy kontrakt z nami.

2

Mam to samo zdanie co do podyktowania karnego, Świderski lekko zahaczony w podeszwę buta, a pada (dopiero po chwili od kontaktu) jakby go piorun trafił.
Inna kwestia, że Lewy przy pierwszym karnym się zatrzymał i nie powinno być powtórki, bo to najpierw on popełnił błąd, a dopiero później bramkarz przekroczył linię.
Odwrotna sytuacja niż w meczu Hiszpanii z Chorwacją, tam najpierw Simon przekroczył linię, a później Perisic wbiegł przed oddaniem strzału w pole karne i karny niesłusznie nie został powtórzony.

1

Pomijając to jak bardzo naciągany był ten karny dla nas, to nie powinien być powtórzony, bo Lewy się zatrzymał, a to jest zagranie nieprzepisowe i miało miejsce wcześniej niż nieprzepisowe wyjście bramkarza poza linię.
Inna kwestia, że Lewy ponownie w meczu o pietruszkę nie trzyma ciśnienia, gość zagrał tyle meczów na najwyższym poziomie, miał tyle trudnych sytuacji w tych meczach, ma 35 lat i wciąż czuje presję jakby od tego czy wykorzysta karnego zależało życie jego i jego całej rodziny.. Niech lepiej kończy karierę, bo jeszcze jakiegoś zawału dostanie ze stresu, szkoda człowieka.

0

Dlaczego my nie wyszliśmy takim składem jak dziś na Austrię? Oczywiście z Piątkiem zamiast Lewego..
Nie mam wątpliwości, że dzisiejszy mecz nie byłby wtedy tylko jak zwykle o honor, choć na Francję niezależnie od składu jesteśmy za słabi i z tej grupy byśmy nie wyszli.
Na mocnych wychodzimy ofensywnie, na słabszych żeby się bronić, dlatego właśnie Probierz się nie nadaje, nie ta mentalność, nie to myślenie,. Poczuł, ze z Austrią można powalczyć, to się przestraszył i wystawił tylko 1 z 4, którzy u nas potrafią pograć piłką.

0

@Krzysztof1987
Zapisz i przypomnij za 3 lata, tylko nie zapomnij jak wielu, wielu innych.

0

A za 3 lata "Faye na celowniku Barcelony, Porto odsyła katalończyków do klauzuli wykupu w wysokości 100mln".

0

Jaki ogień?
Przecież on gasi potencjał tych młodych co teraz wlali iskierkę nadziei, że może być choć nieco lepiej.

Wczoraj Yamal fajnie przyjęciem piłki minął 2 Albańczyków, po czym zamiast samemu kończyć akcję, na siłę szukał Moraty.. myślę, że dużo w tym było wpływu Lewego, jego machania łapkami, strofowania młodego za każdym razem gdy w takiej sytuacji mu nie poda.

1

Naszej kadrze jego nieobecność i tak nie pomoże, więc niech sobie gra jak chce i do 60tki, lepiej jakby zakończył karierę klubową, a przynajmniej tą w Barcelonie, bo dzięki temu automatycznie idziemy o poziom w górę.

3

Guiu stylowo jest trochę podobny do Lewego, technicznie oczywiście lepszy, jak to produkt La Masii, ale nie jest to dla nas idealny typ napastnika.
Także za bardzo nie szkoda, że ma odejść, szkoda jednak, że małą klauzulę ma, bo za takie talenty dużo więcej się płaci.

0

Tylko na prawą obronę, na 2-3 sezony maksymalnie

0

@masik86
Bo nie gra regularnie jako DM i nie ma nawyków do takiego grania, co nie oznacza, że tego nie potrafi. Po prostu grając wyżej ma inne zadania.
Trzeba go ustawić w roli DMa i nakazać żeby nie zapuszczał się tak często do przodu, wtedy nie będzie problemu z powrotami.

0

@masik86
Wyróżniające się na plus pół sezonu na stoperze w Ajaxie, na poziomie LM i "nie umie bronić".. zresztą nawet u nas czasem cofany na stopera.
Co Wy ludzie bierzecie, że takie głupoty piszecie?
De Jong jest jednym z najlepszych w defensywie pomocników na świecie, a ciągle czytam, że słabo broni..

0

Zdecydowanie więcej daje Barcy grając na "9" niż Lewy, dużo mniej zarabia, jest młodszy, ma potencjał na rozwój, nie ma złego wpływu na młodych..

4

@PJ777
Mamy De Jonga, najlepszego możliwego pivota do naszego stylu grania, który musimy odtworzyć żeby znów osiągać sukcesy, jest też Casado, który powinien być jego zmiennikiem.

0

@mrozik11411
A gdzie pozytywy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?