4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri, Cou i Puiq powinni być rotowani na 2 pozycjach rozgrywających w 4-3-3. A za ich plecami oczywiście De Jong.
0
@siara10
Jesteś w 100% pewny, że Anglikom należał się karny w 75 minucie? Dla mnie sytuacja 50-50 kto tam kogo faulował. Można to ocenić w ten sposób, że Norgaard podstawił nogę Kane'owi, ale też z drugiej strony to Kane wpadł na jego nogę (kopnął w nią) wywracając Duńczyka. Oglądałem z 50 powtórek i nie jestem, w stanie stwierdzić, że to pewny karny, a w takich sytuacjach moim zdaniem lepiej nie dać karnego niż go dać. Dodatkowo protokół VAR mówi, że ma on interweniować zmieniając decyzje głównego arbitra gdy MA PEWNOŚĆ, że podjął on błędną decyzję. No tutaj pewności nie było. Jakby tutaj karny został podyktowany to po meczu można by pisać o kontrowersji, albo jakby nie został, a awansowaliby Duńczycy, to Anglicy mogliby się doszukiwać tutaj ewentualnego błędu, ale zdania byłyby pewnie podzielone.
Natomiast w sytuacji z padolino Sterlinga jest 200% pewności, że karny się nie należał i pisanie, że to kontrowersja czy pomyłka to zbyt delikatne przedstawienie sprawy. Tego nie można było nie zauważyć, tu nie można było się pomylić, bo sytuacja była zbyt oczywista. To jakby VAR sprawdzał 2 metrowego spalonego i go nie zauważył..
10
Pomyłka, kontrowersja, etc.
A powinno być oszustwo, kradzież, wypaczenie wyniku, ślepota sędziów VAR..
28
Jutro Ceferin powinien zwołać konferencje prasową by w pierwszej kolejności przeprosić Duńczyków, a w drugiej ogłosić, że sędziowie dzisiejszego meczu, zarówno ci na boisku, jak i ci od VARu nigdy więcej nie poprowadzą już żadnego meczu i każdy kolejny sędzia popełniający w dobie VARu taki błąd będzie traktowany w ten sam sposób.
Zdjęcia tych wykluczonych oszustów (wraz ze zdjęciem Sterlinga) powinny być jutro pokazywane we wszystkich sportowych wiadomościach i gazetach, aby cały świat się o nich dowiedział.
Zamiast tego usłyszymy utarte slogany, że "sędziowie mają trudną pracę, a sytuacja była trudna do interpretacji i tak w sumie to decyzja była dobra". W ten sposób taki Sterling (i inni jego naśladowcy) wciąż będą nurkować, a sędziowie wciąż będą drukować.
A taki fajny turniej był do dzisiaj..
0
@Tomek54321
Nie jest, zagra 2 mecze i znów czuje ból.
0
@Tomek54321
Umtiti przez kontuzję przyzwyczaił się do niegrania, Griezmann chyba miałby z tym jednak większy problem. ;)
4
Czyżby Pep chciał pomóc Laporcie w pozbyciu się szrotu i za rok zawitać do Barcelony?
0
@Tomek54321
Zawsze może posiedzieć na trybunach Camp Nou. ;)
0
@olek10
Nie zapominaj, że Inter też ma problemy finansowe i teraz jest bardzo dobry moment żeby wyciągnąć od nich Lautaro.
0
@Tomek54321 @grejtxkrzychu
Mamy kartę przetargową w postaci Griezmanna, od którego Lautaro będzie mniej zarabiał, więc jeszcze obniżymy budżet płacowy takim ruchem.
0
Trzeba dołożyć wszelkich starań żeby wyciągnąć Lautaro już w tym okienku. Widać między nim i Messim taką nić porozumienia jak między Leo, a Suarezem.
0
@Greenalley
Usiadł na ławce, bo się Setien przestraszył, uległ naciskom szatni by w najważniejszym spotkaniu zagrali amigosi.
1
Z nim jest jak z Koemanem, wielu nie rozumiejących na czym polegają nasze problemy boiskowe ich popiera, a prawda jest taka, że im szybciej odejdą, tym lepiej dla klubu.
2
Kolejny, który nie dostał poważnej szansy, a odchodzi "bo się nie sprawdził"..
7
Przecież Pep właśnie w City, z tym dopingiem finansowym, ma największe problemy z wygrywaniem trofeów, a najwięcej wygrywał ich właśnie w La Lidze, więc Tebas trafił kulą w płot.
0
Puig potwierdził, że problem leży w stylu gry preferowanym przez Koemana.
Jakościowo Puiq to nasz najlepszy kreator gry, ale gra tiki takę, więc Koeman go nie wystawia, bo on tego stylu nie rozumie i nie potrafi przygotować drużyny do takiej gry. Dlatego właśnie im szybciej Koeman odejdzie, a przyjdzie Xavi, tym lepiej dla nas kibiców i dla chłopaków ze szkółki szkolonych do gry w barcelońskim stylu.
0
"Podczas mistrzostw Europy pojawił się na wielu meczach reprezentacji Holandii, zaczynając od wygranej 3:0 z Macedonią Północną."
No to rzeczywiście na wielu się pojawił, jak Holendrzy już później tylko z Czechami grali. ;)
0
A wystarczyło dać mu trochę pograć, choćby w rozstrzygniętych meczach i teraz jeszcze byśmy na nim zarobili. Ale przecież Pedri musi grać 90 minut..
0
@Magicc89PL
Widzę zazdro, że ja pamiętam kiedy miałem rację. Pewnei kiedy Ty coś prawdziwie stwierdziłeś to już nawet najstarsi górale nie pamiętają. ;)
1
@Bocheno1
Koledzy wyżej rok temu zapewne pisali, że Pjanic to super transfer.
Teraz piszą to samo o Depayu, a za rok będą pisać o kolejnym naszym niewypale transferowym. ;)
0
@Recber
Pjanić w momencie transferu był kluczowym zawodnikiem drugiej linii zwycięzcy Serie A. Był dla Juventusu równie ważny jak Depay dla Lyonu, z tym, że gdzie Juve a gdzie Lyon..
1
A jak pisałem rok temu, że Pjanić to będzie niewypał i że po sezonie będziemy mu szukać klubu który łaskawie zechce nam pomóc się pozbyć problemu to czytałem, że trzeba poczekać z ocenami, że może wypali, etc. Teraz to samo jest z Depayem..
0
@Catalanian1991
Czyli Olmo jest jak Depay, z tym, że nie odbiła mu sodówka i jest naszym wychowankiem, co zawsze jest na plus.
0
Tylko, że w piłce jest jeden taki gracz, w NBA w praktycznie każdej drużynie jest przynajmniej jeden z gwiazdorskim kontraktem (powiedzmy z połową tego co tu się mówi o tym ile ma dostać Leo), a często gracz, który wchodzi na kilka minut w meczu, albo i wcale zarabia tyle co gracze podstawowej 11 topowych klubów piłkarskich.
Nie rozumiem jak goście zarabiający kilkadziesiąt milionów rocznie mogą się oburzać, że Messi będzie zarabiał jeszcze więcej od nich.
Brzmi to mniej więcej tak: pracownik produkcji w jakiejś firmie zarabia powiedzmy 3000, dowiedział się, że informatyk zarabia 4000 i stwierdził, że jego dzieci będą informatykami, bo te zarobki informatyka są niedorzeczne.
Oburzać się należy, bo te kwoty są z kosmosu, zarówno koszykarzy w NBA jak i topowych piłkarzy, ale gracze NBA, zwłaszcza ci z gwiazdorskimi kontraktami brzmią w tym momencie co najmniej śmiesznie.
3
Busquets podniósł trochę swoją wartość, więc trzeba korzystać i go jakoś fajnie wymienić, bo kupić to go pewnie i tak nikt nie zechce. Jak tego teraz nie zrobimy to za chwilę znowu będziemy się męczyć z jego dużym kontraktem i słabą grą.
0
@DonAndresFCB
A najlepiej jeszcze w tym roku..
0
No właśnie w tym problem, że Pedri już zaczyna wyglądać jakby miał 40 lat, powinien dostać miesiąc wakacji po IO, a później grać zdecydowanie mniej niż dotychczas..
0
@gg156
W tym świecie nie liczą się kompetencje, tylko znajomości. ;)
0
@Firestone
Oczywiście, po sezonie już nie będzie wątpliwości, ale w ten sposób to sobie można każdego do Barcelony ściągnąć, bo "ocenimy po sezonie". Tylko, że przez to traci się kolejne pieniądze i trofea. W tym sporcie wygrywa ten co umie właściwie ocenić przed sezonem, przed transferem, przed meczem, etc.
0
Heh, jak Muł tak twierdzi, to jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że Depay to będzie duży niewypał. :)