4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Moczymorda36
A jak nie? ;)
0
Tak patrząc po terminarzu to jest szansa, że po pierwszych 4 kolejkach 2-4 punkty Koeman uzbiera. :)
No i przy odrobinie szczęścia to od listopada może być już nowy trener. ;)
0
@Murazor
Nawet zakładając, że te zarobki z Twojego linku są prawdziwe to wciąż kłamiesz, bo napisałeś "z kontraktem wyższym niż Depay czy Aguero".
Gość zagrał dobre 17 minut, zasłużył na kolejne, tak to powinno działać, a z pewnością nie na zasadzie, że mało grał w Palmeiras i Valladolid to w Barcelonie też mu grać nie damy.
Nie porównuje Depaya do Matheusa, tylko Twój sposób ich oceniania. Nie dopisuj sobie własnych tłumaczeń do moich słów.
Ok, to był wałek, ja się z tym zgadzam. Ale gość był w klubie, dostał 17 minut, podczas których absolutnie nie było widać po jego grze, że to wałek, bo miał kilka fajnych zagrań zwiastujących, że cos potrafi. Z pewnością było wiele meczów, w których mógł wejść na boisko choćby po to by odciążyć np. Pedriego, żebyśmy teraz nie musieli się martwić, że jest zajechany, a jeszcze dodatkowo jedzie na IO. Albo po to by teraz nie odchodził za darmo, tylko dzięki temu, że by się pokazał, ktoś by chociaż opłacił jego pensję.
Na grę zasługuję ten, kto dobrze gra w meczach, a nie na treningach. Przypominam, że mieliśmy już jednego takiego co to na treningach na Złota Piłkę zasługiwał, a w meczach wyglądał jak gość z naszej Ekstraklasy.
0
@Magicc89PL
Jak grał w klubie to grał też w reprezentacji, teraz nie gra w klubie to i nie gra w reprezentacji. Czego nie rozumiesz?
0
Tak się o niego martwią, że chcieli go wycofać z Igrzysk, a po Igrzyskach Koeman znów go będzie katował po 90 minut co mecz, zamiast wysłać na miesięczne wakacje, a później narzucić limity minut.
0
@Murazor
Przede wszystkim kłamiesz jeśli chodzi o zarobki, po drugie oceniasz na podstawie występów w innym zespole, co pokazuje, że jesteś hipokrytą, bo np. w przypadku Depaya nie przeszkadza Ci to, że w Manchesterze wylądował w rezerwach.
Od razu uprzedzę, że to nie jest mój argument przeciwko Depayowi, a użyłem go tu tylko po to by pokazać Twoją hipokryzję.
Po 3 nie ma lepszej możliwości do oceny przydatności zawodnika do danej drużyny niż jego gra w tejże drużynie, a Matheus, nie patrząc na to skąd się wziął i dlaczego i czy był to transfer potrzebny to jak już zagrał, zrobił to tak, że zasłużył na kolejne występy i sprawdzenie, a został skreślony z jakichś innych powodów, niż ten najważniejszy, czyli jego gra.
0
@Magicc89PL
Ja pisze o tym, że gość zagrał całkiem sensownie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to ile czasu przed swoim występem spędził na trybunach, a Ty z jakimiś Złotymi Piłkami wyjeżdżasz.. Przecież tu nie ma nawet sensu dyskutować. A najlepsze jest to ile osób Ci przyklasnęło, co pokazuje dwie rzeczy: skalę braku (chęci) czytania ze zrozumieniem i skalę braku rozumienia tego co się ogląda na boisku. Jeśli chodzi o to pierwsze to pokazuje jak bardzo ma się gdzieś innych ludzi i jest to zwyczajnie słabe, a jeśli chodzi o to drugie to jest dla Was nadzieja, bo nawet obecny trener Barcelony ma z tym problem.
1
Jak już dostał namiastkę szansy to zagrał tak, że.. powinien dostać kolejną, ale Koeman miał to gdzieś, tak samo jak w przypadku Puiga.
1
@denks1984
To niech mu dadzą miesiąc wakacji po powrocie z Igrzysk, a później 90 minut niech gra w co 5 meczu, a nie zostaje zmieniany raz na 5 spotkań w końcówce.
1
Myślę, że sam Pedri pewnie wolałby pojechać, a kwestia jego nie zajechania leży po stronie Koemana.
0
Ściągnęliśmy świetnych zawodników (Coutinho i Dembele), a nie umiemy ich odpowiednio przygotować do gry pod względem fizycznym i wykorzystać na boisku.
Jakby trafili pod skrzydła Pepa to zrobiłby z nich liderów drużyny, no ale trafili do miernoty trenerskiej Valverde, który w dodatku jak sam powiedział "nie przywiązuje wagi do przygotowania fizycznego"..
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Maykello
Najwięcej klaunów to było wczoraj na trybunach i "kibicowali" między innymi Depayowi, który zwyczajnie kolejny raz zagrał bardzo słabo. Jedyny dobry jego mecz na tych mistrzostwach to mecz o nic z najsłabszą drużyną turnieju Macedonią. To nie hejt, tylko stwierdzenie faktów.
0
@Mezocyklon87
Pykło, pykło, tylko ludzie nie potrafią/nie chcą czytać ze zrozumieniem co ktoś napisał, wolą sobie samemu tłumaczenie dopisać..
0
@Murazor
To z tego, że na trybunach widziałem kibiców czeskich w ich barwach narodowych i takich kibiców chcę oglądać na meczach piłki nożnej. Co sobie robią w domu to ich sprawa.
0
@Murazor
Widziałeś dzisiaj kibiców holenderskich na trybunach? To teraz sprawdź co oznacza z czeskiego słowo divak. ;)
2
Pięknie nasi sąsiedzi pogonili do domu tęczowych holenderskich divaków.
I jakże wymowne, że mecz był w Budapeszcie. :)
4
Kiedy on zagrał coś dobrego na tych mistrzostwach? :D
0
Szkoda Todibo, jako 3/4 stoper powinien zostać.
Będzie lepszy niż tak tu chwalony Araujo.
6
Jeśli ma zostać to wymieńmy Albe na Lautaro i Griezmann na lewą obronę. Na grę w Barcelonie na jakiejkolwiek innej pozycji się nie nadaje.
0
Depay nabił statsy w meczu, w którym nie powinien grać tylko odpoczywać przed 1/8, a zagrał chyba właśnie tylko po to by te statsy nabijać, bo lepszej okazji już nie będzie miał, nawet mimo tego, że do półfinału Holandia drabinkę ma bardzo prostą.
2
@sokot
Z tym, że kadencja trwa 7 lat. ;)
I prędzej poleci Koeman niż Puig, bo Ronald to opcja chwilowa, a Riki to przyszłość klubu.
0
@Huck
To oczywiste. Ale żaden z nich też nie jest "9".
0
@Huck
Na razie mamy jedną "9", w założeniu rezerwową i niestety ostatnimi czasy podatną na kontuzje. Wciąż potrzebujemy podstawowego snajpera.
0
Ma to dla nas sens, tylko jeśli w drugą stronę powędruje Lautaro i oby tak się to skończyło.
0
Czyli Laporta widzi, że Koeman jest słaby i szuka ludzi, którzy będą pracować za niego, jednocześnie wizerunkowo zostawiając go na stanowisku, bo to legenda klubu. :D
0
@Mroziu
No pewnie, że mu nie powiedzieli, tzn. przez rok jako pupilek Koemana razem z Depayem minuty by zbierali, ale maksymalnie za rok zmieniamy trenera i skończyłoby się granie za bycie Holendrem. W PSG dostał więcej kasy, ok, ale to też sprawia, że ma pewność, że go od składu nie odstawią, niezależnie od tego kto będzie trenerem.
0
"Czasem, kiedy otrzymuję za dużo informacji "musisz zrobić to, musisz zrobić to" moje ciało się blokuje, a to nie jest dla mnie dobre."
Oto potwierdzenie od samego Depaya tego o czym od jakiegoś czasu piszę, dlatego właśnie nie zrobi kariery w Barcelonie.