4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Remi1899
A wiesz skąd on wziął tą butelkę, którą rzucił w kibiców?
Ano od nich samych, bo najpierw trafili go tą butelką w plecy..
0
Ale oczywiście Koeman stwierdził, że remis sprawiedliwy, a kilku jego zaślepionych fanbojów z tej strony go w tym nawet poparło.
2
Bardzo dobrze, że pojechał na Igrzyska, bo na to nie będzie miał zbyt wielu okazji, natomiast dlaczego grał w pierwszych 2 meczach zamiast odpoczywać przez miesiąc to nie mam pojęcia. I tak nic nam na boisku w tych 2 meczach nie dał, co można było oczywiście przewidzieć, a jemu te 2 tygodnie odpoczynku dałyby bardzo wiele..
1
Proponuje niech poszuka sobie tego miejsca np. w Madrycie. Wszyscy by na tym skorzystali..
0
Czyli w zasadzie się w tym przypadku Koemanowi "upiekło" wystawianie niegotowego do gry zawodnika, bo mogły być równie dobrze np. 2 miesiące.
0
Koeman lubi narażać zawodników na kontuzje, czyżby po Pique miał być MATS?
0
Brawo Koeman.
Ciekawe ile jeszcze kontuzji "załatwi" naszym zawodnikom, by później wymawiać się nimi po słabych wynikach..
0
@dampol
Kibice Celticu też uważają, że ich wygrana swego czasu z nami gdy mieli 5 razy piłkę przy nodze przez 90 minut gry jest sprawiedliwa.
Różne ludzie mają odchyły..
2
Muszę być bardziej decydujący, musimy ciężko pracować, etc. I tak od lat..
0
Marcelino: "99% osób oglądających ten mecz, powie, że Athletic zasłuży na zwycięstwo"
Koeman: "Remis jest sprawiedliwy"
Znalazł się ten brakujący 1 % :D
O możliwej kontuzji Pique lekarze mówili Koemanowi przed meczem, ten oczywiście ma to gdzieś, a później "jest zaskoczony", tu też 99% wiedziało, że tak mogło być, nie wiedział tylko Koeman. Przypomina się jak Valverde "załatwił" kilkumiesięczne leczenie Dembele wpuszczając go niedoleczonego na mecz z Lyonem..
Przed pierwszym meczem Koemen mówił, że drużyna jest gotowa, po nim było super bo był wynik, w drugim meczu strata punktów i już oczywiste wymówki, że są kontuzje, brakuje ludzi, etc. A jakieś przyznanie się do tego, że trener rywali zjadł go taktycznie?
2
@koksik2700
Bardzo dobrego bym nie chciał zwolnić.. Koeman taktycznie jest na poziomie średniaków europejskich, co pokazuje jego dotychczasowa kariera. Układa zespół mentalnie bazując na renomie, którą posiada ze względu na swoją karierę piłkarską, ma bardzo dobrego trenera od przygotowania fizycznego, który swoją robotą robi mu co najmniej połowę punktów, ale brakuje mu podstawy, którą powinien mieć trener zespołu z topu, czyli mega wiedzy taktycznej. Podsumował go ostatnio w tym temacie Firpo, ale także z wypowiedzi np. Erica Garcii można wywnioskować, że Koeman rzuca tylko ogólne hasła czego oczekuje od danej formacji na boisku, a nie instruuje dokładnie zawodników co do ich roli- co świadczy o jego indolencji w tym zakresie.
0
8 mln to z tego co pamiętam opłata za zwolnienie Koemana, więc z jednej strony fajnie, że chcą zostawić Moribe na rok bez gry dla przykładu, ale z drugiej jest ta bardzo kusząca perspektywa.. :)
0
@SeWo77
Może rzeczywiście przesadziłem, jeszcze do 10 mu trochę brakuje..
0
W 100 spotkaniach był na boisku, ZAGRAŁ w jakichś 10..
0
Jak szukają oszczędności na pensjach to niech już w końcu wypchają jakoś Griezmanna, który pasuje do Barcelony jak Pudzian do baletu, a nie Coutinho, który powinien grać na pozycji Iniesty.
1
Sto lat nasz najbardziej kreatywny zawodniku. :)
0
@Black_Wolf
Ale Griezmann nie grał na lewym skrzydle.
Poza tym, co w sytuacji gdy wszyscy już będą zdrowi? Jaka jest logika w sprowadzaniu 3 środkowego napastnika po odejściu Messiego, który na środku ataku nie grał, a bez którego ta pozycja była (według Koemana) odpowiednio obsadzona? Nie lepiej szukać zawodnika na pozycję, na której grał Messi?
To się nie trzyma kupy, jak praktycznie wszystko co robi i mówi Koeman.
Jeśli chciał żeby Depay grał na środku to powinien go tam od początku ustawić i szukać graczy na skrzydła, to byłoby logiczne.
0
@Black_Wolf
I jaki wpływ odejście Messiego ma na to, że Depay przestał być w oczach Koemana "9"? Oni grają na różnych skrzydłach, Depay nie będzie zastępował Messiego na jego pozycji.
1
A to Depay nie miał być jego "9"?
Jak o niego zabiegał to niby dlatego, że potrzebował snajpera, jak go sprowadzili to już Depay (zgodnie z prawdą) stal się tylko skrzydłowym..
0
@normasubiektywna
Skoro przez kilka miesięcy nie udało się zrobić miejsca w budżecie to myślisz, że nagle teraz się uda?
A raczej wątpliwe, że któryś z zawodników będzie czekał do przyszłego sezonu z rejestracją..
0
@QuentinTarantino
I według ich reguł mogą wydawać na pensje więcej niż wynosi budżet klubu?
O czym Ty bredzisz?
0
@cules100pro
Jak to skąd? Messi generuje więcej przychodu niż zarabia. My na odejściu Messiego ogólnie więcej pieniędzy straciliśmy niż zyskaliśmy, jedynie w budżecie płacowym jest luźniej.
0
@normasubiektywna
Jak to jak? Podpisałby odpowiedni dokument i tyle. A PSG jak klepie swoje przekraczanie budżetów? Te limity to fikcja, jak ktoś decydujący chce to przymyka oko i tyle, Tebas nie chciał to nie klepnął, ale jak sam powiedział zechciałby gdyby Laporta zgodził się na CVC.
Jakby Laporta dobrze zakombinował, dogadał się wcześniej z RFEF i miał wiedzę, że oni i tak ten deal zablokują to ugadałby się z Tebasem, że poprze CVC jak ten klepnie rejestrację Messiego i mielibyśmy Messiego bez dealu z CVC.
1
Powinno być "o ile zostanie zarejestrowany", a nie "kiedy".
0
@Explode
No waśnie o to w tym chodzi, że podpis Laporty nie sprawiłby, że deal by przeszedł, ale spowodowałby, że Tebas dałby zgodę na rejestrację Messiego. Mielibyśmy sytuację win-win.
0
@cules100pro
No właśnie, a Messi miał być zarejestrowany w czwartek, bo tego dnia Laporta miał klepnąć deal z CVC, co by było później z tą umowa nie miałoby znaczenia dla kontraktu Messiego. Tebas nie mógłby cofnąć rejestracji, bo oficjalnie ta rejestracja nie byłaby uzależniona od CVC, bo takie uzależnienie zezwolenia na przekroczenie limitów w zamian za poparcie w jakiejś sprawie byłoby nielegalne- to byłaby korupcja ze strony Tebasa.
0
@normasubiektywna
Dlaczego przeczysz faktom? Przecież Tebas sam powiedział, że jakbyśmy klepnęli ten deal to Messi by został.
0
Nagrania wideo nie są konieczne, wystarczy sama w odpowiedni sposób przekazana przez trenera wiedza odnośnie ustawiania się zawodnika, a Firpo bardzo trafnie podsumował jakich marnych trenerów mieliśmy (mamy) ostatnimi czasy, bo odniósł te nagrania właśnie do sposobu pracy w kwestii instruowania zawodników w jaki sposób mają grać. Jak się to porówna z przerywającym na dłuższy czas trening Pepem, by wytłumaczyć jednemu z zawodników, że źle zagrał w którymś momencie treningowej gierki i jak powinien zagrać oraz dlaczego, to mamy odpowiedź dlaczego nasza gra od dłuższego czasu wygląda tak, a nie inaczej.
0
@Bykunn
Tak, nic by nam nie zrobili, ze względu na to, że ta umowa nie sprawiłaby że byśmy się mieścili w limicie, tylko Tebas (nieoficjalnie) w rewanżu za podpis pod umową z CVC poszedłby nam na (nielegalne) ustępstwa.
A później nie mógłby nam cofnąć rejestracji Messiego ze względu na cofnięcie dealu z CVC, bo oficjalnie nie byłoby to ze sobą powiązane.
1
@normasubiektywna
Przecież to oczywiste, że tu nie chodziło o to, że ten kontrakt miał pokryć całe nasze zadłużenie, po prostu Tebas za poparcie swojego lewego dealu z CVC poszedłby nam na rękę i zezwolił na przekroczenie limitu.