Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki tytuł artykułu z epoznan.pl ""Grupki agresywnych i wulgarnych nastolatków" na leżakach w parku przy Starym Browarze. Problem jest dużo szerszy"
No to jak to z Wami jest nastolatkowie? Tak źle jest z Wami? Dużo tej patoli jest w Waszych szeregach, czy to raczej incydenty? Bo jak słyszę o licealistkach z 1 klasy chodzących na wódę nad Wartę, to nie brzmi to za ciekawie.
0
@Nano22 Też porównałeś. Wystarczy wymyślić postać, napisać teologię, a jak ktoś te bzdury podważa, a wręcz wyśmiewa to jest na poziomie nieuków piszących o kosmitach.
Czym się teraz różnisz od tych piszących bujdy o piramidach?
1
@don'T.R.I.P.e Niestety na skutek wylewu nieuctwa, zaniku zaufania do autorytetów w danej dziedzinie i zdominowania debaty przez emocje, nawet w podstawowych sprawach trudno się porozumieć. W sprawach, które nie powinny pozostawiać wątpliwości
6
Właśnie przeczytałem na portalu naukowym edytagorniak.plaskajakziemia.com,
że Nil powstał po tym jak kosmici polali Afrykę z wielkiego kosmicznego węża ogrodowego.
Moi zdaniem to realne, bo niby jak inaczej na pustyni znalazłoby się tyle wody?
3
@jeyx77x No jak to po co? Przecież to logiczne. To kosmici
37
W 21 wieku w Barcelonie Bartomeu zbudował piramidę finansową. Sam - taki to świetny inżynier.
0
@Marcelinho99 A to dopiero początek, bo skutków tego złodziejstwa, rozdawnictwa i niekompetencji jeszcze nie znamy w całości. Przewiduje się w Polsce najwyższą inflację w UE w przyszłym roku
2
INTERNET - Invasion of Technology by Radar Neutralizing Extra Terrestrials
Nie wiem czy wiecie, że Internet na naszej planecie został zainstalowany przez istoty pozaziemskie, które zneutralizowały działanie naszych radarów i niepostrzeżenie zastosowały tę technologię.
Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie twierdziłby, że Janek z Zamościa, gra na żywo z Johnem z Detroit, bo człowiek to wymyślił. To niemożliwe, to musi być z kosmosu.
4
Wreszcie dzięki czerwcowej inflacji (15,6%) mamy rozszyfrowany skrót PiS.
Zatem, PiS - Piętnaście i Sześć
10
@DaPidejpi Przekopiuję Ci to co wczoraj napisałem koledze, bo Twoja wyobraźnia nie ma się dobrze. To co sugerujesz jest wysoce nieprawdopodobne ponieważ nawet nie można stwierdzić, że jakakolwiek cywilizacja technologiczna poza nami istnieje w całym wszechświecie. A nawet jeśli to:
a) mogła powstać w takim czasie gdy nas jeszcze nie było, albo powstanie grubo po nas
b) nie miałaby jak pokonać takiego dystansu
c) jednak jakby pokonała dystans (musieliby zaginać czasoprzestrzeń), to jak mogłaby nas znaleźć wśród miliardów czy nawet bilionów galaktyk?
d) jakby jednak znalazła, to skąd przekonanie, że nie bylibyśmy dla nich ciekawi jak karaluch dla człowieka?
e) jakby jednak zaciekawiła się nami, to skąd absurdalne przekonanie, że wznosiliby budowle w ziemskim stylu, z naszych materiałów?
Czy to, że widzisz mrówki, znaczy, że budujesz im jakieś gmachy, które one podziwiają?
Słowem, by Twoja sugestia była realna, poprzedziłoby ją mnóstwo praktycznie niemożliwych do zaistnienia zdarzeń.
Dla ciekawostki, około 240 lat pne Eratostenes z Cyreny za pomocą kijka, korzystając z wybitnego intelektu obliczył obwód Ziemi, myląc się o ok. 75 kilometrów. I tu popełniasz kolejny błąd, że 2500 lat pne. nie było wybitnych intelektualistów, w tym inżynierów.
Wśród ludzi zawsze byli geniusze, stąd era brązu i żelaza. Chyba, że twierdzisz, że to niemożliwe, że niedawni jaskiniowcy to mogli zrobić. Żelazo i brąz przywieźli nam z kosmosu
0
@michal26 Niedawno z kimś tu wymieniałem poglądy na temat tego, że nie zdajemy sobie sprawy w jak uprzywilejowanym zakątku świata żyjemy. U nas ludzie potrzebujący się zdarzają. W innych zakątkach świata bywa ich większość i żyją w makabrycznych warunkach, pozbawieni nadziei.
2
@Sau_Ron No to mountain
0
@panczo Ostatnio jednak zastanawiałem się nad sensem trzymania w społeczeństwie pewnych ludzi.
Była taka sprawa w Wielkopolsce, gdy brutalny pedofil maltretował dzieciaka przez wiele lat. Chłopak był tak zezwierzęcony w rezultacie, że przestał zachowywać się jak człowiek -był kłębkiem agresji. Wielu psychologów czytając szczegóły opisów rezygnowało nie wytrzymując psychicznie brutalności tych opisów.
Sprawca był znany i oczywisty - ja bym zatwierdził wykonanie na nim egzekucji.
Nie umiałbym uzasadnić sensu utrzymania takiego monstrum przy życiu.
1
@kynio302 Przeczytaj moje wpisy uważnie, ja też się nie zamykam. Ciężko się rozmawia gdy nie rozumiemy się nawet na podstawowym poziomie
0
@maroon No tak, przecież przepisy z zasady nie dopuszczają kary śmierci. Jednak gdyby prawica nalegała na surowsze kary, to poszedłbym im na rękę. Nie sądzisz, że to miły gest?
0
@tomek8756 Wiem, ale skoro w świecie Zachodu kara śmierci jest wycofywana, już dałbym ten przywilej prawicowcom i niech się wybijają za karę.
To z sympatii i szacunku.
0
@FC1899Barca Już to pisałeś - bardzo podoba mi się ten cytat. Einstein użył swojej wyobraźni do doskonałych wywodów naukowych, Tobie zalecam to samo.
Również dobrej nocy.
1
Jestem za uszanowaniem demokratycznych wyborów obywateli. Wiadomo, że liberałowie, czy lewicowcy są z zasady przeciwni karze śmierci. Z kolei prawica postuluje karę śmierci i zaostrzenie przepisów.
Mam salomonowe rozwiązanie: niech prawicowcy odpowiadają według zaostrzonych przepisów, w tym karą śmierci, a liberałowie wg przepisów łagodniejszych.
Wszyscy będą zadowoleni. I co roku trzeba byłoby zadeklarować poglądy - jesteś za zaostrzonymi przepisami czy nie, i im będziesz podlegał. Ciekawe jak szybko stopniałyby szeregi prawicowców?
1
@FC1899Barca Właśnie nie. To jest wysoce nieprawdopodobne, że cokolwiek napotkało ziemię. Nawet nie można stwierdzić, że jakakolwiek cywilizacja poza nami istnieje w całym wszechświecie. A nawet jeśli to:
a) mogła powstać w takim czasie gdy nas jeszcze nie było, albo powstanie grubo po nas
b) nie miałaby jak pokonać takiego dystansu
c) jednak jakby pokonała dystans (musieliby zaginać czasoprzestrzeń), to jak mogłaby nas znaleźć?
d) jakby jednak znalazła, to skąd przekonanie, że nie bylibyśmy dla nich ciekawi jak karaluch dla człowieka?
e) jakby jednak zaciekawiła się, to skąd absurdalne przekonanie, że wznosiliby budowle w ziemskim stylu, z naszych materiałów?
Żeby spełnić to co sugerujesz musiałoby zaistnieć mnóstwo niedorzecznych warunków.
Toniesz w oceanie absurdalnych domysłów, a to z braku odpowiedniej wiedzy.
0
@kynio302 I to co zrobiłeś to klasyka. Niedouczona osoba podważająca bez jakichkolwiek podstaw naukowców, opierających badania na coraz doskonalszych metodach.
Klasyka wierzących i nie rozumiejących otaczającego świata.
0
@FC1899Barca Przecież to post prześmiewczy.
Ale co łykają? Póki co Ty forsujesz niedorzeczne teorie dot. piramid. Przecież to, że coś przerasta Twoją wyobraźnię nie oznacza, że na ziemię przylecieli kosmici by coś zbudować.
Tak powstaje właśnie wiara i religia. Ludzie bez wyobraźni nie pojmują zwykłych zjawisk przyrodniczych, fizycznych, chemicznych, w skrócie naukowych i wymyślają Bogów, Allahów i innych by sobie wytłumaczyć świat.
Ty zamiast bożków wymyślasz sobie kosmitów. Choć gdy przeanalizować dane dotyczące rozwoju cywilizacji, rozwój jest, spójny i logiczny, chronologicznie uporządkowany. Do tego wystarczy dodać jak bardzo nieprawdopodobne jest spotkanie z inną cywilizacją techniczną i sprawa jest jasna. Co więcej, szansa, że inna cywilizacja (gdyby tu już dotarła) chciałaby tu coś budować i to z naszych materiałów, używając naszych technik, które potem udoskonalano i rozwijano, brzmi jak totalny odlot. Odlot w kosmos. I Ty kolego odleciałeś, bo brakuje Tobie spojrzenia przekrojowego.
5
@FC1899Barca
Koloseum - amfiteatr w Rzymie, wzniesiony w latach 70-72 do 80 n.e. przez Wespazjana i Tytusa – cesarzy z dynastii Flawiuszów.
Tak przynajmniej twierdzi się oficjalnie. Ale perfekcja kształtów wskazuje ewidentnie na budowniczych z innej cywilizacji. Maestria twórców nasuwa na myśl znacznie bardziej zaawansowaną grupę istot. Przybyszy.
Poza tym widać, że budowla jest w nienaturalny sposób "nadjedzona". To zdecydowanie nie wygląda na dzieło ludzkiej szczęki.
0
@JimMorrisonFCB Nie mieszkasz w Polsce od 20 lat? Czyli nie jesteś już Polakiem. Szkoda.
2
@FC1899Barca Jest, jest, wróciłeś w swojej najlepszej wersji.
Potwierdzam, mój praprapradziadek kosmita, z trzema oczami był inżynierem na tej budowie. I on sprowadził zaprawę z innej galaktyki.
Uwielbiam Twoje teorie! Jestem ich wielkim fanem.
Twoje zdrowie
0
@Destroyer_of_Worlds No nareszcie jakiś głos rozsądku i osoba skłonna do kompromisu. To brzmi do przyjęcia.
1
@Shadow23FCB Tak, to ja zażartowałem, ale kolega Peciak nie załapał żartu. Teraz musi brnąć w temat do końca bo wyjdzie na ....... i tu sobie dopowiedz.
Dodam, że jest strasznie spięty od czasu dyskusji ze mną.
O i popatrz, żart, którego nie zrozumiał wyjaśnił właśnie kolejnym żartem o 6 klasach. Tego tez chyba nie załapał.
1
@Peciak A jeszcze inny gapa nie umie odróżnić żartu od poważnego wpisu. Ma ksywę rozpoczynającą się na literkę "P"
10
Czyli koniec sekcji piłki nożnej Barcy nastąpi najpóźniej w 2024 roku. Co za straszna wiadomość od Niemca.
0
@R-Dinho Wolne to nie socjal. Czy pracujesz 6 czy 7 dni, nie zmienia to wymiaru godzin w tygodniu ani długości urlopu, więc nie wiem o czym piszesz. Jedna branża sobie odpoczywa w niedzielę a raban jakby zapanował komunizm - co to za burdel w głowie trzeba mieć - od ściany do ściany.
3
@Medium Widzę różnicę w katowaniu czegoś przez 3 godziny/tyg a 70 g/tyg. przez 2 tygodnie. To pierwsze ledwo zauważam, to drugie zaśmieca forum przez długi czas