Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca
Koloseum - amfiteatr w Rzymie, wzniesiony w latach 70-72 do 80 n.e. przez Wespazjana i Tytusa – cesarzy z dynastii Flawiuszów.
Tak przynajmniej twierdzi się oficjalnie. Ale perfekcja kształtów wskazuje ewidentnie na budowniczych z innej cywilizacji. Maestria twórców nasuwa na myśl znacznie bardziej zaawansowaną grupę istot. Przybyszy.
Poza tym widać, że budowla jest w nienaturalny sposób "nadjedzona". To zdecydowanie nie wygląda na dzieło ludzkiej szczęki.
0
@JimMorrisonFCB Nie mieszkasz w Polsce od 20 lat? Czyli nie jesteś już Polakiem. Szkoda.
2
@FC1899Barca Jest, jest, wróciłeś w swojej najlepszej wersji.
Potwierdzam, mój praprapradziadek kosmita, z trzema oczami był inżynierem na tej budowie. I on sprowadził zaprawę z innej galaktyki.
Uwielbiam Twoje teorie! Jestem ich wielkim fanem.
Twoje zdrowie
0
@Destroyer_of_Worlds No nareszcie jakiś głos rozsądku i osoba skłonna do kompromisu. To brzmi do przyjęcia.
1
@Shadow23FCB Tak, to ja zażartowałem, ale kolega Peciak nie załapał żartu. Teraz musi brnąć w temat do końca bo wyjdzie na ....... i tu sobie dopowiedz.
Dodam, że jest strasznie spięty od czasu dyskusji ze mną.
O i popatrz, żart, którego nie zrozumiał wyjaśnił właśnie kolejnym żartem o 6 klasach. Tego tez chyba nie załapał.
1
@Peciak A jeszcze inny gapa nie umie odróżnić żartu od poważnego wpisu. Ma ksywę rozpoczynającą się na literkę "P"
10
Czyli koniec sekcji piłki nożnej Barcy nastąpi najpóźniej w 2024 roku. Co za straszna wiadomość od Niemca.
0
@R-Dinho Wolne to nie socjal. Czy pracujesz 6 czy 7 dni, nie zmienia to wymiaru godzin w tygodniu ani długości urlopu, więc nie wiem o czym piszesz. Jedna branża sobie odpoczywa w niedzielę a raban jakby zapanował komunizm - co to za burdel w głowie trzeba mieć - od ściany do ściany.
3
@Medium Widzę różnicę w katowaniu czegoś przez 3 godziny/tyg a 70 g/tyg. przez 2 tygodnie. To pierwsze ledwo zauważam, to drugie zaśmieca forum przez długi czas
5
@Deeespacito To nie ma znaczenia. Element uznał po wnikliwej jednoosobowej analizie, że zaśmiecaniem jest pisanie o Potterze przez 3 godziny co tydzień w piątek. Jak piszesz o tenisie 10 godzin dziennie przez 2 tygodnie to jest zuuuuuuuuuuuuuuupełnie co innego.
0
@Muhitos Może zróbmy w inna stronę - zaplanujmy zawały na okres z wyjątkiem niedziel, podobnie pożary i ulewy oraz awarie serwerów. A skąd wiesz, że informatycy nie mają problemu by pracować w niedzielę? Może nie mają wyboru?
Jaśnie pan płaci, bo jaśnie panu pracownicy wyrabiają zysk, żeby miał z czego płacić. Relacja korzyści jest obustronna.
Jeśli jaśnie pan pracodawca jest taki niezależny, to niech jedzie na bezludną wyspę kręcić biznesy i ciekawe ile zarobi bez pracowników, dostępu do infrastruktury, którą zbudowali pracownicy, i bez klientów.
Tak piszesz jakby pracodawca był milionerem, który spadł z nieba, a kasy dorobił się bez udziału innych. Tak to nie działa.
7
Chciałem dać Ci lajka, ale rozumiesz ....
1
@Kondziubarca Czy nie można tak wyjaśniać spraw jak Ty? Zuch chłopak!
2
@draxidox A kiedy Ty zaczniesz strajk? Przez tydzień bojkotujesz nas i La Ramblę.
Daj nam do wiwatu!
1
@Ojciec5tkidzieci Lewicowych, prawicowych? A czego to by dowodziło? Przede wszystkim musi być człowiekiem zaburzonym.
W zaburzonym kraju, gdzie psychopata może sobie kupić półautomat.
A zadałeś sobie pytanie, jakie środowiska najbardziej upierają się przy dozbrajaniu Amerykanów, bo to one stoją za tymi sytuacjami? One pociągają za sznurki.
1
@Survier Morderca z karabinem jest odpowiednikiem julek, które wysmarowały drzwi kościoła? Ty masz rozum w jakiejś szczątkowej formie?
Zastanów się co ci ludzie zrobili psycholowi, a jak Kościół wpływa na życie kobiet i nie wypisuj takich bzdur ze swojej łaski
0
@Explode To niech kombinuje bez zabierania czasu rodzinie.
Są branże, które muszą pracować i tego nie przeskoczysz. Handel nie jest jedną z nich. Najlepszym rozwiązaniem byłaby praca niedzielna w sklepach z własnej woli (jak studenci, którzy chcą dorobić). Problem w tym, że większość pracowników w tych sklepach to nie studenci, więc rodziłoby to pole dla nadużyć. Nie ma tu chyba miejsca na kompromis
1
@Zoker Czyli dokładnie mówisz: pan i władca pracodawca dyktuje takie warunki jakie chce, a pracownik nie ma pola manewru.
I od tego jest państwo by taką patologię likwidować i gwarantować jakąś równowagę w obustronnych relacjach. 6/7 dni zakupów, to jest dużo.
Pracodawca sam może stanąć za kasą, nikt mu nie broni robić swoich biznesów.
Może kupić roboty, które zastąpią ludzi. Czy ktoś mu broni?
0
@Eto'o9 R10 W Niemczech też?
1
@AxelF Prawdę mówiąc nie jadłem nigdy kieleckiego, ale widzę, że wstrzeliłem się w Twój gust. Kętrzyńskiego też nie. A ten ostatni dostępny jest lokalnie czy ogólnokrajowo , bo nawet o nim nie słyszałem?
2
@R-Dinho Problem jest gdy pracownik nie che pracować w niedzielę i nie ma w tym temacie nic do powiedzenia. To nie jest zamordyzm?
Masz prymitywne spojrzenie. Idea, że rynek ureguluje się sam już od dawna została skompromitowana. Dlatego od ponad 100 lat państwo ingeruje w rynek, przyznaje urlopy, zwalnia z pracy w święta. Prawa pracownicze to nie zamordyzm, a oznaka inteligentnych społeczeństw zachodnich.
Jeśli jesteś takim kapitalistą, to zasuwaj samemu w niedzielę w swoim biznesie. To nie jest zakazane. Po co ci do tego ludzie? Nagle jak potrzeba czyichś rąk do zarabiania pieniędzy, zamieniasz się w socjalistę, który chce wykorzystywać potencjał społeczny?
10
@paweldunajecfcb Nie dla ludzi, którzy chcą spędzić 1 dzień/tydz rodzinnie. Popytaj sprzedawców dyskontów, sklepów itp. - oni nie narzekają
1
@JimMorrisonFCB Na wszystkich frontach? 25+10+5 (liga+LM+puchary) razy trzy. Masz stówkę lekko
3
@michal26 Nic dodać, nic ująć. Same fakty. Takim zawodowcom w metrykę nie ma co patrzeć
0
Komentarz usunięty
0
Dzień dobry pani redaktor. A skąd ta pewność, że ten rachityczny chłopak będzie grał? Na razie bezpieczniej napisać, że będzie nosił koszulkę z numerem 8.
5
@SkN Nie, no jednak, nie. Może w tym jednym sezonie Ribery powinien dostać Złotą Piłkę kosztem Ronaldo, bo było połączenie wyników, wybitnej gry i trofeów, ale na przestrzeni lat, ta dwójka, nigdy nie była lepsza niż para Messi i Ronaldo
2
@inFLAMES Musisz wiedzieć, że @endriuuu2 czerpie wiedzę z telewizji rządowej i jest wyznawcą Kaczoprezesa. Tu racjonalne argumenty to za mało.
Napisz, że Lewy chodzi na pielgrzymki do Częstochowy i nienawidzi Tuska, a endriuuu2 uwierzy w Twoje deklaracje ślepo.
0
@maniak33333 A skąd wiesz, że go nie chcą puścić? Przecież nie mogą pozwolić na to by na rynku transferowym okazać się słabeuszem, któremu dowolny klub dyktuje warunki.
A tak jakie masz zdanie o Bayernie? Można łatwo wyciągnąć od nich gracza? Nie. I o to chodzi - Bayern chce pokazać, że nikt im nie będzie wyciągał bezkarnie graczy z ważnym kontraktem.
Tak działa poważny klub i biznes.
1
@panczo Zgadzam się. Nasze szanse zabijała mentalna nijakość. Niektórzy zawodnicy przyzwyczaili się do przegrywania. Niestety nie wiem czy możliwe będzie pozbycie się ich wszystkich razem w tym okienku.
Co ciekawe można argumentować, że indywidualnie, Alba, Busi, Pique są nawet lepsi niż pozostali zawodnicy. Mają liczby, dane ich bronią. Ale jednocześnie wiem jedno, z nimi w składzie szans na walkę o trofea w LM nie mamy. Zawsze się gdzieś wysypią po drodze i odstawią kryminał.
Stegen już od dawna nie wygrywa nam meczów. Postaw Stegena za Courtois'a i Real w życiu nie wygra LM. W bramce trzeba mieć opokę, a nie faceta, który prowokuje swoją postawą do mnożenia pytań.