1

Szykuję się do kariery influencera. Słuchajcie ludzie młodego pokolenia - macie jakieś rady czego potrzeba by stać się rozpoznawalnym w mediach?

0

@blazeq To widać, że jesteś jego ogromnym fanem, stąd może ten nieco nadmiarowy optymizm (choć kto wie, w razie czego ścigaj mnie na forum za rok z "a nie mówiłem?").
Twoje analizy są zawsze wyważone i prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że aż tak ktoś może porwać Twoją wyobraźnię.

Zatem czekamy. Najpierw na transfer, bo robimy sałatkę, a nie ma jeszcze składników.

2

Rafał wylał kubeł zimnej wody (trzeźwo skontrował) mówiąc o przewartościowaniu zawodników na etapie planowania zakupów. Zresztą my na razie nie mamy ani Lewego, ani Raphinhi, zatem dyskusja jest o .....? Mrzonkach? Plotkach?

12 bramek, 15 asyst Raphinhi? Jest to przewidywanie hiperultrahurraoptymistyczne - takie statystyki oznaczałyby niewiarygodnie udany sezon, na poziomie najlepszych asystentów w Europie, a jeszcze z tyloma golami? Dla mnie Błażeju to pływanie po oceanie optymizmu. Bycie liderem słabego zespołu, a jednym z wielu graczy w silnej paczce, to rzeczy nieporównywalne. Dużo tu jest pytań.

Co do Dembele - nie będę rozpaczał gdy go zabraknie, wolałbym nowego skrzydłowego. Nie był profesjonalny, w grze nie przekonuje mnie - chaotyczny, mało regularny i zdobywa za mało bramek jak na skrzydłowego. Jeśli nie byłoby szans na innego skrzydłowego, wtedy w ostateczności mógłby pozostać. Ale to bez entuzjazmu. Na jakiej podstawie zakładać, że się zmieni?

Rafał - dlaczego nie pociągnąłeś pikantnej metafory skandalizującej Julii? Dobrze się zapowiadała.

I na deser wyrażę mój jeden mały niepokój: Czy Xavi to właściwy człowiek na właściwym miejscu? Na razie mam za mało danych na niepohamowany optymizm.

0

@arasz1819 No oby, może wreszcie polubię któregoś z Twoich wujków. A tak serio, naprawdę ten nowy trener wyciągnął maxa z tego meczu i jestem bardzo zadowolony. Super sprawa

7

Dobra. Mamy to. Jeśli za coś Lecha pochwalić to za stosunkowo pewną grę w defensywie. Trza pamiętać, że trener dopiero co przyszedł, więc nie było czasu na wdrożenie cudów. Przed rewanżem jest spora nadzieja

1

Lech nie gra zbyt dobrze, ale ma wynik. Jednak liczę na korekty trenera. Zbyt łatwo rywale kręcą naszą obroną, a ten lewoskrzydłowy w końcu nam coś wsadzi jak się urwie jeszcze kilka razy. Do poprawy

0

Dobry sędzia meczu Lecha - pozwala facetom nie być łajzami

1

@Barca1992 Jestem Poznaniakiem z krwi i kości. Zgadnij?

3

No to jedziemy za chwilę z Karabachamczykami!

1

@dv7wisnia Fanki Fiorentiny

0

@arasz1819 Ja akurat sezonu Tuchela nie uważam za niepowodzenie. Dotarł do finału i jego świetny zespół przegrał z nieco lepszym Bayernem. Oczywiście w kolejnym zaczęły się cyrki z gwiazdami, ale błąd zrobił zarząd zwalniając go.

Ancelotti nie dał rady w Bayernie, nie najlepiej w Evertonie, szału nie było w PSG. Sam jest wspólnym mianownikiem niezbyt udanych sezonów w kilku klubach.
Real to udany sezon po ładnych paru latach.

Pochettino miał problemy już w 1 sezonie, a w drugim zawodził regularnie cały sezon. Udane prowadzenie Tottenhamu nie daje do końca odpowiedzi czy jest świetnym trenerem, czy nie. Jeszcze ma co nieco do udowodnienia.

Emery być może jest typem, który woli średnie kluby, a do wielkich niekoniecznie pasuje.

Trudno jest ogarnąć gwiazdy PSG. Trudno o wyniki gdy człowiek musi się skupiać na kontrolowaniu gwiazd. Obecnie PSG zmieniło strategię, zamiast gwiazdy trenerskiej biorą obiecującego trenera, jak Bayern Nagelsmanna. I różnie może się to skończyć. Trenowanie supergwiazd to jednak inna zabawa. Mi się ta ścieżka podoba, ale muszę uznać, że Nagelsmann poniósł klęskę.

1

@gumaz Rysiek, Ty się nie martw. Szykuj tyłek, a moi koledzy z resortu Cię już tak wyszczepią, że na niej przez tydzień nie usiądziesz

5

@Kgorecki2500 Fatalny kupon z powodu stawki. Graj za min. 3 tys.

2

@Encore I Realu

0

@arasz1819 Napiszesz coś miłego o Cristiano w 120 znakach?

2

@8stoichkov8 Uuu Panie, tego się słucha

1

@Piana90000 Więc daj mi lajka. Przecież skoro nie ma tej choroby to się na nią nie rozchorujesz, więc nie zapłacisz np. 100 tys. za respirator w szpitalu.

Chyba, że jesteś oficjalnie odważny, a po cichu jesteś obsrany, że jak złapiesz covida, to musiałbyś zabulić ciężkie pieniądze.

1

@domin682 Tak, ponieważ szczepionka warunkowa również przechodziła procedury i może zostać dopuszczona, kiedy jej wprowadzenie może dawać korzyść społeczną. Pewnie firmy nie chcą brać odpowiedzialności, ze względu na skrócenie procedur. One przecież nie nalegają, to rządy podejmują decyzję.

To, że warunkowo, to nie oznacza, że Edyta Górniak przyniosła ją z lasu. Zresztą od początku pandemii badania nad nią gwałtownie przyspieszyły.

Co do placebo. Mi kiedyś koło stacji benzynowej skończył się kaszel. Następnym razem też pojechałem z kaszlem na stację i nie zadziałało. Ten przykład, który podałeś kompletnie nic nie oznacza. Ponieważ tak działa placebo, podajesz wodę, a pacjent myśli, że to znieczulenie i mówi, że nic nie czuje. Jeden czuje, inny nie czuje.

To było w kontrze, ale rozumiem Twoje odczucia i obawy. To wszystko jest nieco zwariowane, jednak ta panika antyszczepionkowa jest dla mnie szokującym dowodem na ciemniactwo społeczeństwa. Żeby tak się przestraszyć medykamentu? Bardziej niż choroby, która zrobiła japę wielkości 150 tys. nadmiarowych zgonów w rok? Moim zdaniem trzeba znać umiar, i zauważyć te proporcje.

Jeśli chodzi o amantadynę, optymalnie byłoby by testy wykazały jej skuteczność. Względnie każdy może ją przyjąć na własną odpowiedzialność, jeśli jest dostępna.
Przecież hipotetycznie nie szkodzi. Jednak jeśli ktoś weźmie amantadynę, zamiast iść na dotlenienie do szpitala i umrze, albo zostanie z ciężkimi powikłaniami, to koszt będzie duży.

0

@domin682 Były czy są przeprowadzone badania laboratoryjne by dopuścić amantadynę do obiegu. Na razie nie ma chyba jeszcze wyników potwierdzających jej skuteczność.
Ja tych osób nie znam. Wiem, że niektórzy twierdzą, że działa. Ale twierdzenia nie to nie badania. Równie dobrze amantadyna może mieć efektywność placebo.

0

@smieszek To co byś doradził mojej znajomej, która po covidzie, od kilku miesięcy, nie jest w stanie zasnąć bez tabletek nasennych? Ma przetrącony układ neurologiczny.
Co byś powiedział listonoszowi, który zmienił zawód, bo po covidzie nie jest w stanie wykonywać swojej pracy? Ma uszkodzone wsierdzie i walnięte kilka narządów.

No proszę panie Profesorze Ciemna Masa Czekoladowa, co pan Profesor powie na ten temat? Ich ciężkie powikłanie są ściemą? Marsjanie je wszczepili? Bóg zesłał za karę? Dostali ataku po majonezie kieleckim?

Czekam na wyjaśnienie.

0

Już widzę to zdziwienie na twarzach Leo i Neymara gdy nowy trener im zakomunikuje: "A teraz moi mili, zapierd**ać do pressingu".

Już takie cyrki jak w meczach z City, że trójeczka z przodu będzie na pikniku się nie powtórzą. Chyba, że patola w tym klubie jest tak zakorzeniona, że Leo i Neymar odpowiedzą trenerowi: "A teraz kochany, zapierd**aj do biura klubu po wypowiedzenie"

2

@Ojciec5tkidzieci To aż na taką skalę jest ta akcja? Czyli ja jestem kaczką, a Wy rzucacie mi chleb. Jacy zacni ludzie z kręgu La Rambli

0

@Mns21 Ładna dupa z twarzy

0

Pamiętaj jeden z drugim, przed zażyciem leku zapoznaj się z farmaceutą.

12

@hayek Ale gada!

12

@macio_944 Zgadzam się. Ja mam 6 klas podstawówki a zobacz jak wszyscy tutaj ze mną chętnie gadają

0

@Ojciec5tkidzieci Ale dla mnie sprawa na granicy nie jest oczywista. To Ty tak kwalifikujesz jednoznacznie tę sprawę. Żeby kwalifikować tak Ochojską, to naprawdę trzeba mieć wyobraźnię. Przecież ona jest społeczniarą pełną gębą.

Przecież na granicy nie było 2 milionów osób. Poza tym tu nie chodziło o przyjęcie wszystkich, tylko traktowanie z jakąś godnością i zadbanie by nie umierali po lasach.

0

@against_modern_football Też nie mogę zdzierżyć tego zarzynacza polskiej młodzieży. To co ten człowiek-patola wyczyniał w Cracovii, totalnie ignorując Polaków, woła o pomstę do nieba. I co? I cyk - w nagrodę dostaje do prowadzenia chłopaków, których nie uznaje.

To mamy duo marzeń w repkach: krętacz i pogromca młodzieży.

5

No to Pochettino poleciał i słusznie, bo to co grało PSG, to jakiś dramat.

Trenerem ma zostać Galtier, który wygrał Ligue 1 z Lille, a z Nice zajął właśnie 5 miejsce i dotarł do finału Pucharu Francji.

Zespoły tego trenera kapitalnie grają w defensywie. Może wreszcie ktoś zrobi porządek z tą bandą przepłacanych grajków.

0

@7black4 Grypa sezonowa, to żadna groźna choroba. Nie słyszałem, żebyśmy mieli 150 tys. nadmiarowych zgonów z powodu zwykłej grypy.

A może Ty masz takie dane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?