6

@Wychowanek Prawicowcy są odpowiedzialni za to, że kobiety, a czasem dziewczynki w dramatycznych sytuacjach muszą podróżować za aborcją.

Mam zrównywać stronę która walczy z patologią, z prawicą, która tę patologię powoduje?

Lej się pogłębia.

0

@Gaucho Rozum wysiada. Nie ma się co dziwić, że pławiąc się w takich luksusach, część zawodników zapomniała po co są w tym klubie. Takie zarobki, jak sobie wyobrażam, muszą być strasznie demoralizujące.

8

@Wychowanek Tak, lewica i ktokolwiek normalny cieszy się z dramatu 10-latki. Ty masz chyba w głowie lej po mózgu.

14

@Bagsik88 A Barca nie stała się klubem z bandą przepłacanych piłkarzy, wręcz rentierów, który w dodatku totalnie przepłaca za piłkarzy?

To dlaczego kilku żenująco słabych piłkarzy nie chce opuścić klubu, mimo tego, że nie gra?

6

@FCBparasiempre No ba! Pele się wpisał? Jak grał, to się wpisał, to oczywiste (mówi mój awatar)

1

@DonMatteo901 Tak jak Cejrowski często ma nierówno pod sufitem i wygaduje wiele rzeczy nasączonych uprzedzeniami, tak muszę się zgodzić, że pierwsze skojarzenie z Niemcami to zawsze Adolf i jego esesmani oraz obozy. To jest coś tak oczywistego i płynącego w krwioobiegu Polaka, że nie do wyrugowania.

Niestety, ale pełna zgoda.

3

W ciągu godziny zrobiło się z Poznaniu o kilkanaście stopni mniej. Od totalnego zaduchu do przyjemnie rześkiego powietrza. Tylko wieje jak diabli, jednakowoż bez kropli deszczu.

1

@Granto To jest rzetelna opinia. Obecnie kobiecy tenis jest chyba najsłabiej obsadzony odkąd pamiętam, a pamiętam jeszcze czasy Steffi Graf.

0

3:4 Igi. To koniec szans

0

@Peciak Oj chłopie, chłopie. Nie nadążasz za czymś, to nie od razu oznacza, że to brednie.

1

Iga demoluje 6:4. Byłem tego pewien i nigdy nie zwątpiłem

1

5:4 Igi. To koniec. Ale tym razem rywalki

0

4:4. Totalna dominacja Igi, rywalka nie ma żadnych szans.

0

3:4 Igi. To koniec

4

To koniec, Świątek przełamana

0

Iga przełamuje rywalkę i to przy jej serwisie. Teraz jest remis 2:2, ale wiadomo, polskie remisy są zwycięskie

0

@Pawel13sz Skoro zawsze zadaję to pytanie przy Twoich zdjęciach, to musi to paść tym razem: a skąd wiedz, że nie wschód?

0

To koniec. Najpierw Kerkhove przełamała Igę przy swoim serwisie, a teraz przy Igi

13

Sam sekretarz generalny Komunistycznej Partii Chin, Xi Jinping potwierdza: "米奇涅维奇教练是无辜的 711这个数字遵循风水的做法"
Michniewicz jest niewinny a liczba 711 jest zgodna z praktyką feng shuei.

No lepszej gwarancji uczciwości nie znajdziecie

0

No i?

1

@Batys Tak, ja zawsze myślałem, albo gol, albo szpital.

0

@mindbender84 Ale mieszasz dowolnie wybrane myśli w kilku wpisów naraz, a co gorsza i moich i kolegi.
I wyciągasz jakieś szurnięte wnioski. Choć z Twojej odpowiedzi do kolegi widzę, że szukasz pretekstu żeby się na kimś wyżyć.

Naczelna myśl definiująca moje wpisy w tym wątku brzmi, cytuję: "W krajach EU, ewidentnie widać, że kobiety podejmują decyzje świadomie, stąd niewiele tych
narodzin."

Jeśli to pominiesz, to możesz się zachowywać jak koks po alkoholu i wszystkich ustawiać.

A imigrant to też członek społeczeństwa, chyba jego potomek zostaje obywatelem Francji? Jest wliczany do danych i stąd mamy kolejny kamyczek do ogródka Polaków - polityka imigracyjna jest ważną częścią życia działalności państwa. Czyli rozumiem, że w USA nie można w ogóle wskazać współczynnika narodzin bo to naród imigrantów? Do tego prowadzi Twoja nadęta logika.

0

@michal26 Piękne wezwanie, ale w Polsce ta siła jest zależna od patriarchalnego społeczeństwa i kontrolowanie kobiet ma się dobrze.

W krajach EU, ewidentnie widać, że kobiety podejmują decyzje świadomie, stąd niewiele tych narodzin.

Ciekawe statystyki: dane narodziny-zgony ze Szwecji, Islandii i Francji netto (za 2020 rok)

Szwecja +15 tys.
Islandia +2,2 tys
Francja +67 tys.

W tym samym czasie Polska -122 tys.
Oprócz Polski, Niemcy - 212 tys! Włochy -342 tys.

Ja nie wiem dlaczego my Polacy łapiemy się do czołówki wszystkich najgorszych statystyk: nadmiarowe zgony, słaba liczba narodzin, miażdżąco wysoka inflacja, ultra wysokie stopy procentowe. To jakiś dramat!

0

@michal26 Zgoda. Ja bym jeszcze dodał, że na dzietność i skłonność do rodzenia, wpływa wiele innych czynników, jak państwo opiekuńcze (he, he, chyba Cię zmroziło od tego, znając Twój stosunek do świadczeń socjalnych)

2

@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci To prawda, dodatni przyrost naturalny to inny wskaźnik.

Jednakże, czy jakikolwiek kraj w Europie ma taki? Muszę to zbadać.

Wiecie, w degenerującej się Europie (bo tak odbieram starzenie się społeczeństw rdzennych Europejczyków) liderami są pewnie ci gdzie wskaźnik przyrostu naturalnego ma najniższy minus.

1

@Mezocyklon87 Robić to co nasz kolega parę wpisów wyżej, czyli uzasadniać znęcanie przetrwaniem - niebywałe, że w 21 wieku ludzie jeszcze tak potrafią myśleć

2

Polska wzorem cnót wszelakich, z zamordyzmem aborcyjnym na czele, ale dane są bezwzględne i pokazują, że kraje gdzie aborcji jest najwięcej, mogą pochwalić się również największą liczbą narodzin. (Czyżby wolność decydowania o sobie wpływała na kobiety najlepiej?)

Ten wykres dotyczący aborcji w przedziale 15-49 lat rozsadza czachę:
https://abort-report.eu/wp-content/uploads/Abort-Report_Europe-Fig21-313.jpg

A tu drugi dotyczący dotyczący wskaźnika narodzin:
https://abort-report.eu/wp-content/uploads/Abort-Report_Europe-Fig21-324.jpg

Czyli jak widać zamordyzm aborcyjny nie ma się nijak do tego jak dużo kobiety rodzą.
W Szwecji kobiety dokonują najwięcej aborcji w UE i dużo rodzą (3 miejsce), we Francji dużo usuwają (3), ale rodzą najwięcej rodzą. W Islandii 4 miejsce wśród aborcji, 2 wśród narodzin.

Można by pomyśleć, że skoro Polki praktycznie oficjalnie nie usuwają dzieci, to oznacza tak wielką miłość do pociech. Nic z tych rzeczy - wskaźnik narodzin jest 6 od końca.

8

No ciekawe co im wykuca

6

@ToWinaSedziego Żaden, Ney stracił zęba w grze. Zrobił się mocno jałowy. Moim zdaniem nie ma nic wspólnego z tym Neyem z Barcy

1

@Sensible Bo ta dwójka oznacza dwadzieścia, tylko nie wiadomo czy 5 czy 9, więc tej drugiej liczby dla pewności nie dopisywałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?