0

@jeyx77x Problem w tym, że z Busim, Pique i Albą mam zawsze gwarancje, że zespół wysypie się w trakcie sezonu. Od 3 sezonów nic nie wygrywamy i bez zmian personalnych to się nie zmieni. Im najzwyczajniej brakuje intensywności (nie mówiąc o przeoranej klęskami mentalności)

My ciągle gramy walca w takt Busquetsa. Busiemu to służy, a całkiem możliwe, że inni zawodnicy woleli by tańczyć co innego. Jednak jak tu wierzyć w zmiany z Xavim u steru, skoro na wiosnę graliśmy ponownie przymuloną piłkę z powolnym, mozolnym rozegraniem piłki. Tak Busi może być najlepszy do 40, a zespół nie powącha sukcesów.

0

@Kitek1640 W moim dzieciństwie 45° trzymało przez 2 miesiące. To były upały. Teraz nie ma upałów, a dzieci nie mają dzieciństwa.

0

@Bobo25 No to dlaczego nie poprawiłeś pisowni? Zgadzasz się ustnie ale nie pisemnie. Escandalo

1

Dzień dobry pani Redaktorko (od dzisiaj będę używał feminatywy). Nawiasem pytając, czy forma "Redaktor" obraża panią Redaktorkę i robi z niej chłopa?

Tak, to nasz ulubiony plotek, czekamy z niecierpliwością na newsy.

0

0

@Foro I byli odsunięci. Co ciekawe

Nie w momencie gdy poczęstował go gazem, sytuacja była całkowicie pod kontrolą. Facet nazwał go "pi***" stał w pewnym dystansie, a policjant zachował się jak pi***. Podszedł do pieniacza, odsunął się i mu bez sensu przyładował z gazu.

Ogólnie z tego filmu mam wrażenie o totalnej amatorszczyźnie tego pojedynczego policjanta. Powinien ustalić granicę, nie reagować, wyraźnie zasugerować, że jeśli to i to, użyję gazu. A tak to wygląda, jakby pi***waty wacuś użył gazu bo się poczuł urażony - amator. Przecież facet stał na trawie i się nie ruszał, tak jak powiedział "ja stoję w miejscu i stał".

Inna sprawa dlaczego ci ludzie w ogóle nie mogli się przemieszczać. Zawsze kiedy kaczy dyktator się pojawia w przestrzeni publicznej, towarzyszy temu przemoc policji, kompromitujące barierki (jak wokół sejmu), blokady, zakazy, nakazy.

Szkoda, że to Cie nie martwi.

0

@hank_moody Dobrze, ale przepis to przepis. Facet może mu ubliżać ile wlezie, a jeśli przepisy nakazują zachowanie zimnej krwi to nakazują. I nie ma dyskusji, czy nam się to podoba czy nie. A raczej nam się ubliżanie policji nie podoba.

0

@FC1899Barca Ale o ile te wymamrtoane cofnij się spod maski da się na siłę zaliczyć jako ostrzeżenie, to w żadnym momencie nie zasugerował "bo użyję tego a tego" a z tego co przeczytałem ma taki obowiązek. W ogóle ten policjant nie jest wizytówką tej formacji, z całą pewnością.

1

@Sau_Ron watermelon?

2

@bartas97 Ja generalnie jestem zwolennikiem prostych wzorów, choć w nieco innym stylu. Tobie ma się podobać, nikt go za Ciebie nie będzie nosił

6

@FC1899Barca On ma zapewnić bezpieczeństwo ale w ramach przepisów, które go obowiązują. Nawet przy wiązance wulgaryzmów zawodowiec zachowuje stoicki spokój i najpierw ma obowiązek ostrzec a potem poinformować o środku jaki zastosuje.

"Zgodnie z przepisami, warunkiem użycia przez policjanta środka przymusu
bezpośredniego wobec określonej osoby jest uprzednie wezwanie jej do zachowania się zgodnego z prawem. Policjant musi też uprzedzić o możliwości użycia odpowiedniego do rodzaju zagrożenia środka przymusu bezpośredniego. W przypadku stosowania pocisków niepenetracyjnych dodatkowo wymagane jest oddanie strzału ostrzegawczego."

Ten policjant nie dość, że zamaskowany, wydaje się zachowywać po amatorsku, coś burczy spod tej kominiarki, nie ma w sobie tego autorytetu, a na koniec odpala tą salwę, bez ostrzeżenia. Poza tym sam przyczynia się do eskalacji, zachowując się jak debiutant. Ale moim zdaniem to tylko arogancja.

Nawet wobec tak rozgadanego i wulgarnego człowieka ma obowiązek być profesjonalny. Twój wpis i reakcje kolegów, to dla mnie w 100% polski januszex

0

@dasouzar11 Zacznij od czwartej i schodź do pierwszej

1

@KrychaFCB Słyszałem, że nadciąga z Antarktydy armada małych pingwinków, każdy z bryłką lodu. Dotrą lada moment

0

20 podstawy + 65 za 3 wygrane LM

0

@JimMorrisonFCB Takiego formatu jest to właśnie gracz. Na Wielkich Szlemach jest tak samo mdły jak w czasie wywiadów

0

Także Messi to głównie lewa noga i wszyscy na niego grają, a CR7 jest kompletny, lewa, prawa, głowa, i bardziej kreuje grę pokazywaniem się.

0

@skakun95 Końcówkę śledziłem na flashscorze, a nie wiedziałem, że grają do 10.

2

Czyli średnia ok 1 mecz wygrany na 1 mecz przegrany w Wielkim Szlemie zachowana.
Sensacja tylko dla niezorientowanych.

2

No to Hubert to wyciągł. Nie może być, że zwycięzca tegorocznego Wimbledonu odpada w 1 rundzie. Brawo!

Hurkacz ma za każdego asa serwisowego na turnieju przekazać 100 euro na pomoc Ukrainie. Oby tego uciułał wiele tysięcy.

2

@MesQueUnClub96 Pisałem to roztrzęsiony

1

Dziś w nocy w Poznaniu było ponad 20 stopni. I to w cieniu

1

@bartas97 Do lekarza, jeśli jest Ci zimno musiałeś już doznać szoku

2

@Medium To fenomen logiczny. Może ktoś to zdoła rozwikłać

2

Ojej a jaki ten Hurkacz świetny nie jest - zdaniem ekspertów - i jakich to szans nie ma na bóg wie co.

Tymczasem, ja laik, amator, nie znający się na tenisie czytam artykuł przed turniejem, w którym czytam takie zdania: "Wrocławianin w imprezach wielkoszlemowych może się pochwalić bilansem 13 zwycięstw oraz 15 porażek, co daje 46 procent wygranych
meczów. W TOP 20 rankingu ATP w tej statystyce gorszy jest tylko Cameron Norrie (bilans 12-17, 41 procent). Zarazem są to jedyni gracze z branej pod uwagę grupy, którzy w turniejach tej rangi są na minusie"

Co plus minus oznacza, że na 1 mecz wygrany, wypada więcej niż 1 przegrany. A to daje co? 2 rundę max?

Eksperci ...

7

Eksperci mówili, że Hurkacz może nawet wygrać ten Wimbledon, więc nie dajcie się nabrać: obraz nadawany z Londynu jest manipulacją.

0

@Kusco15 Ale jesteś ciężko nielogiczny. Skoro Bóg jest wszędzie, co oczywiste, to można uprawiać spekulacje myślowe, że go nie ma. Czego tu nie rozumiesz?

Jakim musisz być ślepcem, że Go nie widzisz.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale zobacz czy przewrotnie kapitaliści nie są często/czasami podobni? Krótkie łapki do wydania godziwej zapłaty, wielkie szczęki by wycisnąć z delikwenta wszystkie soki.

0

Lewandowski ma 34 lata rocznikowo. Przypomnę, że Juve zapłaciło za 33-letniego Ronaldo ok 100 mln (transfermarkt podaje 117 mln), więc 50 mln może nie być aż tak wygórowaną sumą. Tym bardziej, że Lewy nie wygląda na kogoś kto przejdzie fizyczne załamanie.

0

@ViscaBarca123 Ni mnie nie więcej. Nie należy wygodnie przyjmować, że to co pokazuje jest normalne. To osiągnięcie wybitnego, niespotykanego w tym wieku poziomu sportowego (bo nie grał za nazwisko), mentalnego (bo udźwignął presję) i zdolności do prezentowania wyrównanej formy (naprawdę wahania w prezentowanej formie były bardzo niewielkie jak na takiego młodziana)

3

@tomek8756 Michniewicz w roli Amber, oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?