1

Zaś Ronaldo zamiast liczyć na łut szczęścia, że przejdzie 5 piłkarzy, co zdarza się Messiemu raz na 15 meczów woli przywalić z 30 metrów. Dlaczego?
a) bo potrafi to zrobić b) daje to lepsze szanse na gola, bo jest większa szansa, że taki strzał spowoduje zagrożenie niż że Messi przejdzie 5 rywali i strzeli obok bramkarza.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Ja rozumiem że Messi jest obecnie najlepszy na świecie, że ZP jest niemal pewna, że wszyscy się nim jarają, że dryblingi Leo(przynajmniej dla mnie i większości kibiców) są bardziej widowiskowe od strzałów z dystansu Ronaldo, że wg mnie świadczą o wyższym poziomie piłkarskim, ale zachowajmy resztki obiektywizmu.
Stwierdzanie, że wszystko co robi Ronaldo jest be, a to co robi Messi jest super i jeszcze argumentowanie to w taki sposób jak twój jest bardzo słabe.

1

A rm.pl to ma lepsza opinie? Pfff... na kazdej stronie na ktorej jest troche wiecej uzytkownikow mozna wyczytac takie glupoty ze glowa mala - zdarza mi sie przegladac devilpage albo chealselive - na prawde : idiota pozostanie idiota i nie zmieni tego to czy kibicujesz Barcelonie czy Realowi. I dalej nie rozumiem idei tej twojej wojenki - myslisz ze jako jedyny sprawiedliwy cos zmienisz? Otoz nie - nic nie zmienisz :) Pozatym warto odroznic obrazanie pilkarza od smiania sie z niego - tego pierwszego ja rowniez nie pochwalam, ale zarty? No prosze cie - co w tym zlego... W zeszlym sezonie smialem sie np. z Messiego i jego zaangazowania w defensywe, smialem sie z Xaviego i jego madrosci na rozne tematy, zartowalem z Douglasa, Vermaelena,Pedro, Alexisa, Valdesa, Alvesa, Alby... I tak samo zartuje z CR gdy trafi sie okazja. I na tym skonczmy ta rozmowe bo ona do niczego nie prowadzi... :)

1

No widzę, że ktoś ma tu ostry ból pewnej częsci ciała o to, że lubię się pośmiać z Ronaldo ;) Owszem lubię, wręcz uwielbiam i nie widzę chociażby jednego powodu dla którego miałbym tego nie robić. Szacunek szacunkiem (btw. po wybrykach z sierpowym dla Godina i jednego z piłkarzy Cordoby sporo stracił w moich oczach) ale pośmiać się wolno. I tak samo uważam, że dobre żarty na temat piłkarzy Barcelony (np. Cracovia takie serwuje) też są spoko - a Cristiano to naturalny temat do żartów, bo lubi zanurkować, przesadnie czasem dba o swój wygląd, jest przesadnie ambitny i czasem puszczają mu nerwy - nic dziwnego, że krąży wokół niego tyle dowcipów. A tobie polecam zluzować majty ;)

3

Fajny filmik - polecam ;)

1

Az podliczylem z ciekawosci - 5 komentarzy na 150 pod tym artykulem ktore wysmiewaly Real/Ronaldo itd - 10 ktore w jakikolwiek sposob dotyczyly Realu (np. komentarze o braku kqry dla Jamesa badz info o kolfikcie Pereza z CR i Ramosem itd - zero szydery).
Daje to zatrwazajace 3.33%wszystkich komentarzy - no prawie 20% :)

2

Messi moze nie pobije, ale Neymar przez 5 lat gry w reprezentacji strzelil 46 goli wiec o ile mu nie odbije w wieku 28-29 lat jak niektorym Brazylijczykom to lyknie ten rekord :)

1

Po pierwsze chyba nie o to ci chodzilo piszac ten komentarz wiec lepiej przeczytaj go na przyszlosc drugi raz. Po drugie trafilem na ten artykul szukajac informacji czy swojego czasu Real byl zainteresowany Alvesem wiec dlaczego mialem sie tym zabawnym fragmentem niepodzielic?
Pozdrawia "Visca Dziecko" :)

82

Artykuł z rm.pl z 2009 roku : płakałem ze śmiechu jak czytałem xD

"Ronaldo, twardziel, który przyszedł do Hiszpanii z Anglii, gdzie obrońcy wcale nie patyczkują się z atakującymi, był zaskoczony przemocą, której używało przeciw niemu kilku rywali. W niektórych przypadkach były to mocniejsze i lżejsze faule taktyczne, ale pojawiały się też po prostu ataki na zdrowie piłkarza Królewskich.

Pomimo tego, że w każdym spotkaniu mają miejsce ciężkie sytuacje, to Cristiano nie jest z tych, którzy padają przy każdym kontakcie i po przekroczeniu linii środkowej szukają tylko faulu. Najczęściej po faulu Ronaldo od razu wstaje i patrzy rywalowi głęboko oczy lub rozkłada ręce w kierunku sędziego, ale trwa to bardzo krótko. Portugalczyk po chwili wraca do gry."

1

Dwie Wierze... :P
Ale dobra nie śmieje się, bo sam kiedyś walnąłem takiego samego byka i kolega miał ze mnie bekę xD

5

Ale chyba jednak jest tam nieco wyższy poziom niż w Segunda, sam przyznasz ;)

10

Wyobraźcie sobie że kupilibyśmy tego Higuaina zamiast Suareza... :P Luis też miał słabsze chwile, ale on szukał formy 2 miesiące (a i tak grał nieźle wtedy - asystował sporo) a Higuain szuka już chyba od 4 lat :P

0

Ale gdzie uśmieszek pod wąsem :)

4

Jestem ciekawy na jakiej podstawie ludzie, którzy mają 15-20 lat stwierdzają, że Messi przewyższył Maradonę ;) Na podstawie kompilacji z youtube'a?
Ja bym się powstrzymał od takich stwierdzeń - w swoim życiu nie widziałem lepszego gracza, ale czy jest lepszy od Pelego, Maradony? Tego nie jestem w stanie ocenić, bo nie widziałem ich w akcji.

32

Już widze te tłumaczenia za rok FIFY, jak Neymar nie dadzą w gronie nominowanych do ZP (sic!) że to też nagroda za odpowiednią postawę na boisku... xD

2

Ja bym chciał z nimi w finale :D

3

W zasadzie w fazie grupowej nie będzie zbyt ciężko - ponieważ nie mogą tam grać dwa zespoly z jednego kraju więc możemy mieć tylko jednego rywala z prawdziwego zdarzenia - Arsenal/City/United(zakładam że się zakwalifikują) - nie są to jacyś morderczy rywale.
Może być ciekawie, jeżeli taki Bayern albo Chelsea wpadną na pakiet Real - City który chyba jest możliwy (to też zależy od innych drużyn - jeżeli zakwalifikuje się United, Valencia i Bayer L.) - wtedy będzie już prawdziwa grupa śmierci :)

1

Ja dalej nie do końca rozumiem treść tamtego komentarza, więc OK, moglem nie ogarnąć xd

0

Och czyli jestem sezonowcem, bo porównałem zachowanie Neymara z tym co zrobił Ronaldo? Haha :)
Cóż dobrze wiedzieć, w takim razie muszę się za rok przerzucić na jakiś inny klub niż Barca - jak myślisz kto będzie na topie i wygra LM?

1

Jak przegrają (a w to nie wątpię, bo bez Neymara ta reprezentacja jest niemalże na poziomie ekstraklasy) to i z 3 miejsca będą mieli problem żeby wyjść - jeżeli Meksyk wygra z Ekwadorem (bardzo prawdopodobne), Urugwaj co najmniej zremisuje z Paragwajem(bardzo prawdopodobne) i Brazylia przegra z Wenezuelą (również bardzo możliwe) to Brazylia odpada z turnieju.

8

No wskaż mi drugiego takiego jak Puyol w XXI w. to ci osobiście pogratuluję ;)

A ci którzy już powiesili wszystkie psy na Neymarze powinni czasem wyjść pograć w piłce - jak gram z ludźmi o nic na orliku to nie raz mi nerwy puszczają (może nie dochodzi do bójek, ale sprzeczki i lekkie przepychanki się zdarzają) a mam już 20 lat, gramy o nic, nawet bramek nie liczymy, więc co dopiero na takim poziomie jak Copa America.
Wiadomo, że nie należy pochwalać takich zachowań i fajnie jakby było ich jak najmniej, ale już nie przesadzajmy. Neymar nikomu nie przyłożył w szczękę, nie połamał nóg, a że nerwy mu puściły - cóż zdarza się.
Tak jak śmieszyły mnie opinie, że CR za wybryk w Cordobie powinien dostać z 5 meczy zawieszenia, tak teraz śmieszy mnie gadanie jaki to Neymar nie jest zły :P

0

Jak myślicie Dunga wyleci już po następnym meczu?

Myślałem, że Brazylia wyjdzie z grupy, no ale gdyby nie Neymar to Canarinios mieliby okrągłe 0 pkt i brak szans na awans, tak jeszcze iluzoryczną szanse mają, ale bez Neya to pewnie nawet nie szczekną z Wenezuelą, bo Alves sam hat-tricka nie strzeli xD

A jednak nie wyjście z grupy to wystarczająca kompromitacja by zwolnić trenera ;)

0

A my się martwiliśmy, że Mundo i Sport nie będą miały o czym pisać w te wakacje i zbankrutują xD Jak widać im to nie przeszkadza czy jest ban czy nie ma :)

2

Haha, niezła akcja, jak Neymar schodził do szatni i działacze zobaczyli że sędzia leci z czerwem to go wepchnęli szybko do tunelu, żeby niby sędzia "nie zdążył" xD

Neymarowi jeszcze czasem puszczają nerwy, wiadomo - to brazylijczyk, mam nadzieje że jak nabierze więcej doświadczenia to będzie się zachowywać bardziej dojrzale, bo takie zagrywki jak ta próba uderzenia tego z '22' (nie oglądałem meczu tylko powtórkę akcji z czerwem więc nie wiem kto tam grał) z Kolumbii, albo wtedy w meczu z Sevillą też podobnie próbował, to nie są odpowiednie ;)

Ale ma jeszcze czas, a w Barcelonie aż tak nie świruje - niech w reprze robi co mu się tam podoba, oby w Barcie grał tak jak grał do tej pory :)

2

Popatrz na ceny biletów i się zastanów, czy np. po 5 latach chodzenia na każdy mecz nie zacząłbyś ich czasem odpuszczać ;)

1

O kurde to dzisiaj juz jest mecz?
Lol zle zinterpretowałem program, fart ze spojrzałem na stronke przed pójsciem spac :D
Ostatnio stwierdziłem, że Messi ma 28 lat więc już niedługo będzie można go oglądać w takiej formie jak teraz, więc już nie przegapie ani minuty meczu w którym on występuje :) Niewiele by brakło a przegapilbym pierwszy mecz po tym postanowieniu xd

3

Akurat D.Suarez rozegrał 2400 minut, a taki Rafinha tylko 1600, więc nie może narzekać ;)

1

Tylko ze Isco i Modrić kosztowali po 30.
Za 30 to i ja nie mialbym nic przeciwko Pogbie.

0

Tak, aktualne na 15.06.2015 :)

1

Tak ja wspomniałem - dopóki Messi > Neymar nie mamy się o co martwić. Tego co będzie wtedy gdy Neymar > Messi przewidzieć nie sposób i nigdy nie można być niczego pewnym. Leo od zawsze był liderem i nie wiadomo jak zniesie coś takiego. Oby było jak mówisz, ale nie takie przyjaźnie o nie takie pierdoły się rozbijały...

0

Żeby mu tylko sodówa do głowy nie uderzyła z tej sławy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?