Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jacobFCB
Ale nie jest on pomocnikiem i zawsze w ataku lepiej sprawdzi się klasowy napastnik.
a 3-2 ? sry ale ten wynik nie jest dla nas korzystny niestety. Na Santagio nikt nam nie ułatwi strzelenia bramki a jak widzę jak się teraz nasi żałośnie bronią to nie wróżę kokosów za tydzień na terenie wroga.
0
Lol Jordi Alba jak trzeba atakować , czemu nie Villa ?? !
0
Heh oczywiście że cieszę się że go zdjął bo o tym pisałem tylko 2 sekundy po tym jak wysłałem komentarz to akurat była zmiana , mogłem się trochę wstrzymać z wysyłaniem.
No ale cieszy to że 70 min pobiegał i widać że kondycje ma całkiem dobrą.
0
Kurde akurat go zdjął teraz ;p
0
Niech ściągnie już Ville i mu da potem w meczu z Realem z 20 min przynajmniej. Bo tak śrubować go przez 90 minut nie ma sensu no chyba że go nie przewiduje w meczu o superpuchar...
0
Ja to bym Alexisa i Fabregasa zostawił na mecz z Realem ewentualnie wpuścił ich na ostatnie 20 min
0
Keep calm because David Villa is back.
0
Valdes mimo wszystko nie jest w łatwej sytuacji , bo Barca z reguły nie dopuszcza rywala w okolice pola karnego więc Valdes większość meczu jest bezrobotny i nie ma jak się odpowiednio rozgrzać dlatego jak przeciwnik ma klarowną sytuację to on musi odpowiednio zareagować co nie jest łatwe w sytuacji której przeciwnik nie oddał kilku łatwych strzałów po których bramkarz nabiera większej pewności siebie i mu się łatwiej broni.
Casillas również fenomenalnie nie bronił w superpucharze Hiszpanii , szczególnie w tym meczu w którym Real powinien wygrać przynajmniej z 4-0 a zremisował 2-2 i wpuścił praktycznie wszystko co miał do wpuszczenia a dzięki Valdesowi który obronił przynajmniej z 5-6 strzałów które powinny zakończyć się bramką wywieźliśmy cenny remis.
Ciężko zresztą ich rozliczyć uczciwie bo w lidze oraz LM wg mnie bronią na podobnym poziomie. Casillas dużo zyskuje dzięki grze w reprezentacji a Valdes tutaj nie ma szans na wejście z racji tego że Iker jest traktowany jak Bóg w Hiszpanii i żaden trener nie ośmieli się go posadzić na ławce.Takie są realie a nam jedynie pozostaje wierzyć w naszego bramkarza że dzięki jego grze Barcelonie będzie łatwiej sięgnąć po kolejne trofea.
0
Okej dzięki wam za odpowiedzi. Statystyk nie oglądałem ale z tego co napisaliście to nic tylko się cieszyć z kolejnego udanego transferu :)
0
Szczerze mówiąc to nie oglądam ligi angielskiej i nie za bardzo wiem jakiego to jest typu obrońca.
Mógłby mi ktoś mniej więcej powiedzieć czy Song to typowy defensor co skupia się wyłącznie na obronie czy też potrafi grać ofensywnie i przydać się z przodu ?
0
MaTi1515
To racja ale egoistyczna gra może zawieść co w wielkich turniejach kończy się odpadnięciem.
Gdyby Ronaldo w meczu z Hiszpanią nie walił w trybuny z każdego wolnego do którego podszedł a próbował chociaż raz dośrodkować i zagrać drużynowo (np na głowę świetnie grającego w powietrzu Pepe ) to może Portugalia awansowałaby do finału Euro. Nie dość że Ronaldo sam nic nie grał to jeszcze na siłę wszystkie okazję próbował samemu wykorzystać i wiadomo jak wyszło, czasami wielki zawodnik musi dostrzec to że mu w meczu nie idzie i starać się w inny sposób pomóc drużynie. Ronaldo tego nie rozumie albo nie chcę zrozumieć co na jedno wychodzi.
0
Z drugiej strony nie można patrzec tylko na bramki , co z tego ze Ronaldo ostatnio strzelił bramkę na wagę zwycięstwa skoro cały mecz był kompletnie nie widoczny i mimo że bramkę strzelił to często gdyby grał mniej egoistycznie to jego zespół wygrywałby pewniej. Messi strzela kiedy ma dobrą okazję a tak na ogół stara się obsługiwać kolegów. Ronaldo strzela choćby był tyłem do bramki a piłka miałaby lecieć w trybuny. Zresztą ilość podań tutaj mówi sama za siebie. Ronaldo podaje tylko wtedy kiedy wie że już sam nie jest w stanie nic zrobić.
0
Tak obiektywnie rzecz biorąc , to niby w czym Ronaldo zasłużył bardziej na wygraną niż Messi ? Za La liga ? Barca i tak wygrała więcej w tym sezonie od realu , mimo że mniej ważnych to jednak w bezpośrednich pojedynkach np mecze o superpuchar hiszpani czy Cola Del Rey lepsza była Barca i to głównie dzięki grze Messiego. W La Liga i LM też Messi był lepszy jak chodzi o statystyki. Gdyby Krycha zagrał na poziomie w meczu z Hiszpanią to można by było myśleć dla niego o nagrodzie a tak to nie widzę kompletnie powodu by mu ją dawać.
0
Afellay to swietny zawodnik , tylko musi poczuć , że jednak jest potrzebny i traktowany poważnie.
Nie wiem jak w tym meczu , bo drugą połowę oglądałem jednym okiem , ale w którymś z wcześniejszych wszedł za Messiego na jego pozycje i pewnie dało mu to dużo pewności siebie , mógł odczuć że jednak klub traktuje go jak zawodnika który jest w stanie sporo wnieść do drużyny. Afellay ma umiejętności , jest zawodnikiem szybkim, kreatywnym , potrafiącym strzelać z dystansu a do tego całkiem dobrze wyszkolonym technicznie.
0
Stawiam 4-0 dla Barcy
0
Mam nadzieję że Alba zagra od 1 minuty.
0
Czekam na Ville.
0
Umiejętności Tello nie do końca mnie przekonują , jeden prosty zwód na który co najwyżej nabierają się podmęczeni już obrońcy to trochę za mało na pierwszy skład. Tym bardziej że jak wróci Villa to któryś z napastników straciłby trochę minut na boisku kosztem Tello a zakładając że z przodu będą grać Messi, Fabregas , Alexis , na ławce będzie Villa i Pedro więc atak będzie dostatecznie obstawiony.
Niech go włączą w transfer Songa , ewentualnie wypożyczą żeby się rozegrał.
0
A ja skupie się tylko na meczu Barca - ManU na necie.
0
Cuenca i Tello nie reprezentują takiego poziomu jak np Alexis czy Villa z przed kontuzji, o Messim już nie wspominam. Mimo wszystko problem jest z Fabsem , który raczej grał z przodu zamiast kontuzjowanego Villi , ale on może być przesunięty do pomocy bo na pewno Xavi i Inniesta nie zawsze będą mogli grać. Zwłaszcza Xavi już młodzikiem nie jest i pewnie będzie często oszczędzany.
Ja w sumie wole Neymara od Cuenci/Tello.Rozumiem że wychowankowie itp ale z drugiej strony nie chciałbym żeby Neymar poszedł do realu bo jednak jest to zawodnik z ogromnym potencjałem i może całkiem sporo namieszać w zawodowym footballu.
0
No i niech przychodzi.
0
Ja się ogólnie cieszę z takiego obrotu sprawy. Neymar to nie tylko zawodnik, który potrafi widowiskowo dryblować, bo niektórzy tylko z tym go kojarzą i nie do końca mogą się do niego przekonać, ale to jednak piłkarz , który potrafi strzelać z różnych nawet niezbyt wygodnych pozycji , rzuty wolne itp.
Barcelona nie potrzebuje typowej 9-ki bo gra nietypowy football , w Barsie każdy zawodnik może być napastnikiem jak i rozgrywającym (głównie Ci ofensywni) dlatego przyda się zawodnik , który będzie umiał utrzymać na sobie kilku rywali i zrobi miejsce np Messiemu czy Sanchezowi.
Ja bym mu dał szanse , bo mimo młodego wieku , pokazał że potrafi być ważnym ogniwem w zespole i przejąć większą część obowiązków na własne barki i całkiem nieźle mu to wychodzi co widać teraz na Igrzyskach.
0
No ciekawe tylko co będzie jak Pique oraz Puyol będą w dobrej formie i ominą ich kontuzje. Bo Masche prezentuję ciągle wysoki poziom w obronie więc już teraz jeden z obrońców będzie grzać ławkę , jak dojdzie do tego 2 klasowy obrońca to któryś z naszych 3 zawodników na tym ucierpi jak chodzi o czas gry.
0
Nie mam nic przeciwko.
0
Sanchez ładnie to rozegrał , mam nadzieję że w nadchodzącym sezonie współpraca z Leo będzie równie owocna.
0
Afellay zostań z nami !
0
Grubaldo dobrze gada mimo że madridistas. Szkoda że już jego czasy minęły bo to był fenomenalny piłkarz i mój idol z dzieciństwa.
0
A po drugie co ma wchodzenie na boisku podczas choroby do dobrej gry zawodnika ?? Z reguły chory bądź kontuzjowany zawodnik gra słabiej niż inni więc twój argument jest troszkę bez sensu....
Powiedz mi gdzie był Snajder po mundialu ? Rozpłynął się w powietrzu ? bo jakoś po mundialu grał słabo i słychać o nim nie było. A w interze było wielu dobrych zawodników , chociażby Eto'o który biegał z obrony do ataku bo Mou mu tak kazał. Inter był świetnie zorganizowany taktycznie , wszyscy zawodnicy byli świetnie poukładani i to doprowadziło ich do sukcesu.
0
Dinio chociażby Diego Milito , który wg mnie poprowadzil Inter do zwycięstwa w LM
0
MadridistaForEver
Niby masz rację , ale jest pewna różnica , Messi nie mógł zagrać na Euro więc nie miał równych szans z innymi.
Hiszpanom rzecz jasna też się należy nagroda. Głównie Inniesta lub Casillas, ale jednak trzeba brać pod uwagę cały rok a nie też tylko Euro. Jeszcze trochę miesięcy zostało i pewnie one rozstrzygną kto ewentualnie tę nagrodę dostanie.
Jak chodzi o rok rok 2010 to Snajder praktycznie widoczny był tylko na mundialu, bo w interze wcale nie on grał pierwsze skrzypce , po mundialu niestety grał tzw "piach" i ciężko było jednoznacznie stwierdzić czy ten zawodnik miał po prostu kilka dobrych meczy czy rzeczywiście prezentuje równy poziom.
Messi do końca grał świetnie i pewnie dlatego tę nagrodę dostał.
Mi to tam za jedno kto dostanie ZP, kontrowersje pewnie i tak będą i tak.