0

Sanchez akurat jest bardzo dynamiczny i bardzo często dochodzi do sytuacji nawet lepszych niż Pedro , tylko z wykończeniem na razie u niego bardzo słabo, co do asyst to gdyby Sanchez spędzil na boisku tyle co Pedro w ostatnich meczach to nie sądzę żeby w tym aspekcie był gorszy.
Ja bym jednak Sancheza dał , w końcu 40mln siedzi sobie na ławce, a w takim meczu to akurat dużej różnicy nie ma dla jakości gry Barcy czy wystawi Sancheza czy Pedro , a zawsze może nastąpić u Alexisa przełamanie co zaowocowałoby lepszą grą zespołu.

0

Też dałbym Alexisa od początku za Pedro, można mieć zastrzeżenia co do formy Sancheza , ale od ostatnich 3 meczy Pedro też nic ciekawego nie pokazuje.

0

Ja takiej Barcy nie chcę oglądać.

0

Cieszy kolejny dobry występ Villi :)

0

Limit dla Sancheza ? no tak w tym sezonie tylko gra słabo bo w poprzednim strzelił 15 bramek w tym bardzo ważne bramki w GD i innych spotkaniach do tego był aktywny harował często za dwóch. Pedro większość poprzedniego sezonu grał słabo i tym tokiem myślenia już dawno powinien był opuścić Camp Nou.
Wiadomo że jak Sanchez do końca sezonu będzie grał piach to patrząc przez pryzmat transferu Neymara, logicznym będzie pozbycie się go.

0

Ville to ja bym akurat ocenił wyżej, bramka asysta (w sumie powinien mieć dwie asysty) i duża chęć gry , wg mnie niczego więcej nie można wymagać, a straty ? no cóż Villa jest goleadorem i jak każdy bardzo ofensywnie grający zawodnik będzie te piłki tracił bo jest najbliżej obrońców przeciwnika (no chyba że jest się Messim)

0

Zaakceptuję tą zmianę jeśli ma na celu oszczędzenie Villi aby go na następnym meczu wystawić w pierwszym składzie , w innym przypadku Villa może czuć się niedoceniony.

0

@Astad
Ja wiem o tym w jakich okolicznościach nogę złamał oraz jakie towarzyszyły temu konsekwencję ( szlifowanie lewej) co nie zmienia faktu , że ja nie wierzę w coś takiego jak obunożność w przypadku zawodnika , który urodził się prawonożny, on po prostu świetnie doszlifował lewą nogę tak że obiema jest bardzo groźny. Co nie zmienia faktu że jednak lepsze czucie ma w prawej a strzał był cudowny dlatego mimo wszystko ja jestem pod wrażeniem.

0

Piękna bramka Villi , naprawdę żeby zawodnik , prawonożny uderzył z lewej nogi taką precyzyjną bombę to szacun ogromny. Jednak umiejętność gry obiema nogami to super sprawa , chociaż jako środkowy napastnik częściej by z tych obu nóg korzystał.
Ogólnie uważam że Villa już zasłużył na grę w pierwszym składzie , bo nam brakuje zawodników z dobrą passą strzelecką i Villa może być lekarstwem na mecze w których Messi spuści z tonu.

0

Ależ to uderzył! ! chyba okienko jeśli dobrze widziałem .

0

Niby czemu Ronaldo się bardziej przyczynił do wygrywanych zespołu niż Messi ? Prawda jest taka że Real po prostu grał od Barcelony równiej w zeszłym sezonie , a sam Ronaldo miał mniejszy wkład w wygrywanie dla Realu niż Messi dla Barcy, bo przez duża cześć sezonu (Brak Villi , bardzo słaba dyspozycja Pedro , nie do końca zaaklimatyzowany Alexis) Messi praktycznie zapewniał Barcelonie wygrane, po przez strzeleniu rekordowej ilości bramek w lidze oraz notowaniu wielu asyst i kluczowych podań. Praktycznie w każdym meczu Messi się wracał i brał odpowiedzialność za rozgrywanie, a jak widział że nie ma co liczyć na innych zawodników to sam strzelał.
Z Ronaldo jest zdecydowanie inaczej , to nie on rozgrywa to na niego wszystko jest grane , on stoi wysoko w ataku , fakt że wykończenie ma fenomenalne , ale jak drużyna gra słabo to on jest kompletnie nie widoczny, idealnym przykładem był mecz z Borussią , gdzie w 2 połowie praktycznie Ronaldo nie powąchał piłki i chodził sobie tylko i czekał aż mu koledzy coś wypracują.
Tak samo jak argumentowanie tego że Ronaldo jest lepszy bo gra na skrzydle i strzela tyle samo bramek co Messi , który jest napastnikiem.
Nie ważne jest to gdzie kto gra , ważne jest to ile daje drużynie, tym bardziej że takie argumentowanie nie będzie sprzyjające dla Ronaldo bo jak to możliwe że skrzydłowy ma dużo mniej asyst i wypracowuje dużo mniej sytuacji podbramkowych kolegą niż napastnik ??
Jak dla mnie wybór jest prosty z tej dwójki tylko Messi.

0

Ja to bym tak radził Sanchezowi zostawać po treningach i poćwiczyć wykończenie , niech poprosi Valdesa, któremu swoją drogą dodatkowy trening też się przyda , patrząc przez pryzmat jego ostatnich meczów.(Chociaż wczoraj bronił bardzo dobrze , ale musimy poczekać na trudniejszy sprawdzian niż Rayo)

0

Alexis król wykańczania.

0

Gdzie był Ronaldo jak była Manita w GD ? , gdzie był Ronaldo w zeszłym roku w superpucharze Hiszpanii ? Ronaldo po za strzelaniem za dużo drużynie nie daje , co widać było w ostatnim meczu z BVB , nigdy nie przypominam sobie meczu w którym Messi po strzeleniu bramki spaceruje sobie tylko w okolicach pola karnego rywala i czeka na pilke gdy jego drużyna przegrywa.
Messi wraca , rozgrywa , asystuję , praktycznie każda akcja przechodzi przez Messiego a do tego strzela , praktycznie z każdej sytuacji , ostatnio nawet z wolnych , strzela i w klubie i ma ostatnio świetną passę w reprezentacji.

0

Co zrobił wielki Ronaldo w drugiej połowie żeby uratować Real ? On grał w ogóle ?

0

Tak sobie zdałem sprawę że jak mocno kocham kibicować Barcelonie to chyba równie mocno kibicuje przeciwnikom Realu , chociaż swoją drogą BVB to moja druga ulubiona drużyna po Barcelonie.

0

Czy Casillas najlepszy na świecie ? Nie mam pojęcia ale od Valdesa lepszy na pewno , niestety ...

0

Gol.

0

Po co ten Bender oddaje strzały jak nie potrafi .... Psuje akcje tylko niech lepiej się wróci do defensywy.

0

Jezuś , ale ten Bender jest słaby ;/

0

Nie zrozumcie mnie źle odnośnie Ronaldo , to fakt że takich zawodników rozlicza się z bramek, ale wkurza mnie takie głupie gadanie zwłaszcza Mou, który sądzi że Ronaldo jest lepszy od Messiego bo gra na skrzydle a strzela tyle samo.
Pragnę zauważyć że z tej gry na skrzydle Ronaldo nic praktycznie nie wynika po za bramkami , skrzydłowi powinni szukać często partnerów , asystować , Messi może nie gra na skrzydle , ale za to jest wszędzie przechodzi przez niego każda piłka , w każdej bramce ma udział większy lub mniejszy a sam ich strzela mnóstwo.
Do tego jak nie idzie drużynie to sam potrafi zrobić akcję , minąć kilku rywali i strzelić gola.
Ronaldo polega na drużynie jak nie ma podania to nie ma bramek.

0

Reus niesamowicie bije stałe fragmenty.

0

Zawsze tak jest wszyscy zapiep*zaja a Ronaldo strzela patelnie mimo ze przez cały mecz gra piach , potem jest wychwalany pod niebiosa.
Mam nadzieję że Lewy coś strzeli jeszcze i Real poniesie zasłużoną porażkę.

0

Brawo Lewy za bramke i za kopanie Pepego w tej pierwszej połowie , może druga będzie równie dobra !

0

Valdes by to pewnie wpuścił.

0

Tutaj wcale nie chodzi o to że Ronaldo strzela ogórkom tylko o to że hat tricki Ronaldo w których Real rozjeżdża przeciwników 8-0 albo 6-0 przy totalnej dominacji jednej drużyny nigdy nie będą robić takiego wrażenia jak niektóre mecze Messiego.
Wczoraj gdyby nie Messi Barca by mecz przegrała bo Deportivo chwilami naciskało niesamowicie a Messi w pojedynke praktycznie wygrał nam mecz , bramka na 5-3 majstersztyk.
Gdzie był Ronaldo w meczach w których Real tracił punkty na początku sezonu ? Ano albo przeszedł obok meczu albo każda piłke która dostał zamieniał na strzał , który częściej wzbudzał irytację niż brawa.
Nie oszukujmy się przynajmniej w kilku meczach (łącznie z GD) w tym sezonie Barca nie powinna wywieźć punktów a wywozi tylko dzięki Messiemu.

0

Jeśli barca ma film to można by zrobić całkiem niezła kontynuację tego filmu


To prawda że w każdym meczu są prowakcje czy utarczki słowne to już jest element footballu, ale z Pepe jest całkiem inna sprawa, ten człowiek jest po prostu niebezpieczny czasem wręcz brutalny więc tego zawodnika trzeba oceniać inna miarą , dlatego bardzo dobrze że Barca ma taki film (jeśli rzeczywiście ma) Ja osobiście nie jestem za tworzeniem takich filmów i w sumie nie pochwalałbym czegoś takiego w każdym innym przypadku (nawet zawodników grających dość ostro np Ramosa czy Alonso), ale jak chodzi o Pepe to chyba nawet kibice Realu wiedzą że z nim jest coś nie tak , dlatego nie powinni mieć za złe Barcelonie a w szczególności po głupich i bezensownych jego wypowiedziach na temat Barcy.

0

Powinii pokazać ten film tak aby tym hipokrytą z realu mina zrzedła.

0

@suwiq
A co mają treningi do tego ?
Skoro Villa nie zagrał łącznie nawet 90 minut w lidze a ma już 3 bramki ?
Wiesz po czym poznać klasowego zawodnika ? Po tym że potrafi odwrócić losy meczu bez względu na formę. Villa chyba nie musi tego udowadniać w końcu doprowadził reprezentację do zdobycia mistrzostwa świata oraz europy.

0

TK1001 roztropność, roztropnością ale nie wpuscić Villi w El Clasico chociaż na 15 minut zważając w jakiej jest formie strzeleckiej oraz na jego ogromne chęci wystąpienia to czysta profanacja.
Tito przesadził i to bardzo grubo , Villa mógł zmienić losy meczu ale nie dostał szansy mimo że Tito miał jedną zmianę w zanadżu.
Nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?