0

A ile on znowu miał tych sytuacji ??
W najlepszej sytuacji od razu po przyjęciu górnej i trudnej do przyjęcia piłki którą zresztą przyjął fenomentalnie w pełnym biegu został zaatakowany przez Ramosa i nie przeczę zresztą że w tej sytuacji zanurkował to jednak oddać strzału w tej sytuacji nie mógł i tyle pamiętam z jego klarownych sytuacji.

0

Okej zgadzam się z wami , ale trzeba było napisać od razu że krytykujecie Sancheza za ostatnie mecze a nie za mecz z Realem , bo akurat w meczu z Realem nie on jest winowajcą wyniku.
Cała niechęć do tego zawodnika bierze się z ostatnich kilku meczów w których lubiał się kłaść i wymuszać a w meczu z Realem znowu dolewał oliwy do ognia i przez to głównie jest najeżdżany a nie za sam mecz z Realem bo w nim za dużo nie mógł zrobić.

0

leomesssi16
Otworzyły mu drogę do bramki ? Chyba inny mecz oglądaliśmy
W tych sytuacjach to za dużo właśnie nie mógł zrobić bo miał asystę obrońców , nie dostał ani jednego podania po którym byłby sam na sam, gdyby takie dostał to bym zrozumiał że można go winić za to że nie strzelał tylko się kładł , ale nic takiego nie miało miejsca to nie były sytuacje klarowne.
Okej w tej sytuacji w której został wzięty w kleszcze to może jakby grał jak Ronaldinhio u szczytu swojej kariery może by coś wymyślił a tak to nie pamiętam sytuacji po której Sanchez miałby jakąkolwiek okazję do podwyższenia wyniku.

0

leomesssi16
Pewnie młody jesteś na footballu znasz się średnio , ale zauważ że Sanchez praktycznie przez te 30 minut nie dostawał piłek ,bo nie mogliśmy wyjść z własnej połowy. Dostał jedno świetne podanie ale po przyjęciu (Zresztą świetnym przyjęciu) został od razu wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników Realu i w tej sytuacji szukanie faulu było jedynym sensownym wyjściem bo i tak by piłkę stracił (na jego miejscu nawet Messi prawdopodobnie nic by nie wskórał) więc winienie go za tą akcję jest trochę bezsensu. W drugiej sytuacji już symulował ale nie była to i tak sytuacja po której padłby dla nas gol. Dla mnie to akurat nie Sanchez tutaj w ogóle zawinił i nie można z niego robić kozła ofiarnego , zszedł bo tego wymagała taktyka.
A nie wiem czy pamiętacie ale Sanchez w każdym meczu z Realem grał podobnie a potem strzelał ważne bramki, bo po którejś próbie się potrafił urwać i często strzelać bramki z niczego.

0

Saviola88
A czego byś się spodziewał , skoro do 30 minuty nie mogliśmy wyjść poza własną połowę ??
Nie wiem co ma na celu najeżdżanie na Alexisa skoro w tym meczu nic nie mógł zrobić.
Pedro akurat grał 70 minut czy tam więcej i mógł nie jednokrotnie zmienić wynik.
Ja to bym w ogóle nie dawał Sanchezowi oceny bo to trochę bez sensu, my zaczeliśmy grać dopiero od 45 minuty więc jaki sens ma ocenianie zawodnika który grał 30 minut i praktycznie dostał może 1-2 podania ? mimo że przynajmniej raz świetnie wrócił i wyłuskał piłkę pod własną bramką co dla zawodnika grającego z przodu powinno być sporym plusem.

0

Jak dla mnie ocena Alby to lekkie nie porozumienia.
Alba grał bez kompleksów , nawet mając zawodników realu na plecach , był aktywny z przodu, z tyłu też bez większych zastrzeżeń.
A co do sytuacji w której rzekomo źle przyjął piłkę, to jak dla mnie kompletna bzdura. Alba zachował się w tej sytuacji wzorowo , bo po przyjęciu momentalnie minął Casillasa i prawda jest taka że od utraty bramki ochronił drużyne Ramos , ale na to już Jordi nie bardzo mógł cokolwiek poradzić.
Większość naszych zawodników grało jakby miało podwiązane jaja , kompletnie bali się kontaktu z przeciwnikiem , Alba nie bał się prowadzić piłki i skupiać na sobie zawodników , pamiętam jak w jednej akcji założył siatkę zawodnikowi Realu i go obiegł po czym podał.
Jak dla mnie 6 dla niego przynajmniej zwłaszcza patrząc na ocenę Montoi

0

Drogba to ma 35 lat , zanim by się zaklimatyzował to by trochę potrwało.
Już wolę dać więcej okazji Villi na pokazanie się bo jak na razie Tito za bardzo z niego nie korzysta, więc trochę bez sensu byłoby jeszcze bardziej ograniczać mu czas na boisku.
Llorente akurat za darmowe wziąć to całkiem niezły interes , ale niech gra kosztem Tello a nie Villi.

0

Pamiętam jak wszyscy mówili że Falcao jest słaby i tak naprawdę wszystko zawdzięcza Hulkowi po przejściu do Athetico widać że jednak jest fenomenalnym snajperem.
Teraz śmiać się będę jak jeszcze raz ktoś powie że liga angielska jest silniejsza od hiszpańskiej, skoro przęcietniak z La Liga wciąga nosem jeden z nasilniejszych angielskich zespołów.

0

Ja chcę Falcao u nas :D

0

Niech jeszce Tito zacznie stawiać na Ville bo z tym Tello to się już robi bardzo denerwujące.

0

Niby tak ale Afellay już raz w meczu z Realem miał wejście smoka i w sumie dzięki niemu głównie wtedy wygraliśmy. Szkoda że w krytycznych sytuacjach takim piłkarzom nie dawało się szansy . Tak jak np nie wpuszczenie Villi za Pedro w ostatnim Gran Derbi.

0

Brawo Kołtoń :D ale Borek chyba nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy.

0

Lajtowa grupa

0

Akurat najeżdżanie na Alexisa za wczoraj mija się kompletnie z celem.
Jak można winić zawodnika który gra wysoko z przodu jak do 30 minuty nie byliśmy w stanie wyjść z własnej połowy ?
Gdzie do 30 min był Messi czy Pedro ?? skoro traciliśmy piłkę w środku pola.
Alexis zszedł bo tego wymagała taktyka , straciliśmy Adriano i Tito musiał kogoś ściągnąć.
Ja rozumiem że można mieć pretensje do Sancheza za wcześniejsze mecze , ale wczoraj nic mu nie można zarzucić bo nasi zawodnicy grający z przodu nawet nie powąchali piłki ( w 1 połowie ) a Sanchez z tego co pamiętam to raz efektownie wrócił i wyłuskał piłkę zawodnikowi Realu.

0

Szkoda , teraz widać jak na dłoni ile dla drużyny znaczy Dani Alves , który potrafi praktycznie wykluczyć Ronaldo z gry a do tego wprowadza spore zagrożenie w ataku.

0

Można było Puyola dać na prawą obronę , grywał już tak i radził sobie dobrze , na pewno byłoby lepiej niż z Adriano.
Teraz już można tylko gdybać.

0

No nic , raz się wygrywa raz przegrywa . Powodzenia Blaugrano w kolejnych meczach.

0

Miałem oglądać mecz ale oglądam Horror , pewnie ciężko dzisiaj będzie usnąć.

0

Tello xD mam ochotę wyrzucić telewizor

0

SinMistico
Mylisz się Alba zrobił wszystko dobrze w tej sytuacji , minął Casillasa ale był Ramos , nic tam więcej nie mógł zrobić.

0

Sergio już nie ma dawno...

0

Dawać jeszcze Ville i przynajmniej nie będę zły na Villanove

0

David Villa -> Pedro

0

Hehe Jeśli Khedira wozi naszą obronę jak chcę tzn że jest baaardzo kiepsko

0

Mesut sobie pozwala na dryblingi bo wie że zaraz zejdzie

0

Ale zgasić tak piłkę w pełnym biegu jak to zrobił Pedro to pełen szacun.

0

Alba gra świetnie wg mnie

0

Sergio też taki jakiś nieobecny

0

Pique żenua...

0

Mnie pozytywnie zaskoczyła bardzo dobra gra Alby i gdyby po drugiej stronie był Alves to podejrzewam że wynik byłby lepsze no i gralibyśmy pewnie po 11 ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?