0

Villa to już od dawna jest przygotowany na co najmniej 45 minut a Tito daje mu 15, ale to już sprawa trenera , korona mu nie spadnie jakby wpuścił Ville wcześniej, szczególnie w meczach ze słabszymi rywalami.

0

Tello poza bramką i asystą praktycznie same złe decyzje ale to jednak jemu udało się rozkodować obronę. Czasem lepiej grać teoretycznie słabiej , tracić piłki ale znaleźć sposób na rywala niż podawać w nieskończoność przed polem karnym. To był właśnie taki mecz w którym obrona nie dała się uśpić podaniami i trzeba było 2-3 zaskakujących zrywów aby ich oszukać.
Nie zmienia to faktu że jednak Tello to nie jest ten sam poziom techniczny oraz piłkarski co Villa/Sanchez i na ogól to oni powinni grać w podstawowym składzie. Jednak dzisiaj brawa dla niego bo to głównie za jego sprawą możemy cieszyć się z 3 punktów , życzę temu piłkarzowi aby dalej się rozwijał w podobny sposób.

0

Song słabo jak na razie.

0

Goooooooool Alves !

0

Znowu Tello , ja się załamie ;/ Villi się należy aby wreszcie wszedł w pierwszym składzie , on już swoje lata ma , długo już nie pogra na wysokim poziomie a Tello ma jeszcze czas , szkoda przez takie a nie inne zachowanie Villanovy Villa raczej nie będzie miał żadnych szans na pobicie swoich rekordów strzeleckich .

0

No niestety ja też się zastanawiam co z tym serwerem , notorycznie przenoszą a przy byle meczu realu na strone barcy nie da się wbić , już nie mówiąc o napisaniu posta....

0

Najbardziej śmieszy mnie fakt że kibice Realu jeszcze dzisiaj przed meczem byli świecie przekonani że Ronaldo w tym roku był zdecydowanie lepszy od Messiego , mimo że przeczą temu bramki oraz asysty obu zawodników.
Teraz po raz kolejny widać jak na dłoni jak grają obaj zawodnicy , Messi wchodzi na 35 minut i strzela 2 bramki które dają nam pewne zwycięstwo.
A Ronaldo jak drużynie nie idzie to nie jest w stanie zrobić nic. On jedynie gra jak jego drużyna ma przewagę a on dostaje dobre piłki.

0

aaaa Klątwa Kaki i jest -8.
P.S Brawo Ramos i CR za ostatni rzut wolny.

0

Oczywiście wiadomo że Real nie z takich opresji wychodził nie raz , ja tylko jestem dobrej myśli i tyle

0

@Uważajziomfcb
Racja sorry mój błąd ;p oczywiście że chodziło o 8 ^^

0

Szykuje się -9 w Madrycie.

0

No pewne zwycięstwo. Eksperymenty Tito jednak nie podziałały negatywnie, chociaż Getafe grało bez polotu. Jednak wejście rezerwowych, którzy byli nominowani przez wszystkich do wyjścia w pierwszym składzie (Messi , Villa) strzelało głównie dla nas bramki i zapewniło zwycięstwo.
Mam tylko cichą nadzieję że Tito wreszcie zacznie korzystać z Villi a nie wpuszczać notorycznie Tello jego kosztem.

0

Jak dla mnie Song za Busquetsa i Villa za Tello, ewentualnie później Messi za kogoś.

0

Załamałem się jak zobaczyłem skład Barcy. Chyba się do tego trenera nie przekonam...

0

Ciekawe jak się dzisiaj chłopaki zaprezentują.

0

David Villa Sánchez.

0

Alba to by się jednak przydał, chociaż jak ma pauzować to lepiej teraz póki Adriano jest na fali.
Za Alexisa ma wejść Villa, bo jak Tito wpuści Tello od pierwszej minuty to chyba wyrzucę kompa przez okno.

0

z obu.

0

No i dobrze bo i tak gram w PES-a , tam przynajmniej zawodnicy faulują ,w fifie 12 faulowany jestem raz na 5 meczy , wole PESową symulację niż nudne Arcade jakie oferuje fifa.

0

Jak w tytule ..

0

a niby wczym Ronaldo był lepszy i bardziej zasłużył ?
Skoro nie bierzesz pod uwagę osiągnięć drużynowych to pragnę zauważyć że we wszystkich statystykach (bramki, asysty) Messi wyprzedził Ronaldo więc jak nie Inniesta to Messi powinien zgarnąć i tyle w temacie.

0

Nawet został sfaulowany , Bojan szaleje :D

0

Ja ogólnie nie chciałbym żeby Ronaldo odchodził z Realu.
Liga hiszpańska sporo by na tym straciła bo to jednak dzięki niemu mamy zaciętą rywalizację o pichichi itp.
Brakowałoby mi tych pojedynków Messi vs Ronaldo , szanuje tego zawodnika mimo jego trudnego charakteru to jednak liczą się umiejętności piłkarskie a te na pewno ma.
Ronaldo gra trochę egoistycznie dlatego dla mnie zawsze będzie zawodnikiem od Messiego gorszym ale mimo to uważam że to kawał dobrego piłkarza i osobiście wolałbym żeby został w Madrycie.

0

Dobra cofam to co napisałem o Adriano ;p

0

Po co on oszczędza tego Albe ;/ Nie wiem czemu ale krew mnie zalewa jak widzę Adriano w wyjściowej 11-tce

0

Przede wszystkim Federer jest tenisistą kompletnym , praktycznie pozbawionym słabych punktów. Jednocześnie jego ruchy styl odbijania , ułożenie ciała są wręcz perfekcyjne jakby wyjęte z podręczników do gry w tenisa. Jednoręczny backhand czym nie każdy tenisista może się poszczycić.
To właśnie backhand uważany jest za najsłabszą stronę Federera z czym mi akurat trudno się zgodzić, ponieważ wszyscy mu na ten backhand grają a on mimo wszystko gładko wygrywa większość punktów, do tego jego slajsy backhandowe , które w trudnych sytuacjach bardzo pomagają w defensywie są sporym atutem.
Moim zdaniem u Federera jeśli cokolwiek zawodzi to psychika , kiedy rywal przejmuje kontrolę nad meczem albo gra równorzędnie z Federerem to ten zaczyna się trochę gubić , psuć proste piłki, nie wytrzymywać wymian.
To miało miejsce teraz w finale Igrzysk Olimpijskich z Murrayem, ale mimo wszystko ta psychika jednak zawodzi stosunkowo rzadko , dlatego aktualnie Roger jest niekwestionowanym mistrzem i żywą tenisową legendą.
Z całego serca życzę mu dalszych tenisowych sukcesów.

0

Też jestem za Federerem , mam nadzieję że dalej będzie wygrywać w takim stylu , wspaniały zawodnik.

0

Saviola88
To były zupełnie 2 inne sytuacje , Pedro mógł przyjąć na nogę bo dostał piłke za obrońców a Sanchez jedynie na klatkę piersiową po czym ruszył zresztą do przodu ale Ramos go zatrzymał , nie można tych sytuacji porównywać niestety choćby nie wiem jak chciał nie mógłby przyjąć jak Pedro bo dostał inne podanie.

0

Saviola88
Akurat przyjął bardzo dobrze , radzę zobaczyć powtórki , jednak nurkował bo poczuł kontakt z Alonso , do strzału dojść i tak w tej sytuacji nie mógł.

0


W tej sytuacji akurat Sanchez jest zachaczony przez Ramosa i nie był to nurek bo widać nawet po przekrzywieniu stopy że tam kontakt był , druga sytuacja z Ramosem to było nurkowanie ale w tej sytuacji i tak już za dużo nie mógł zrobić.
Też uważam że się za często kładzie zwłaszcza patrząc przez pryzmat ostatnich meczów , ale za ten mecz go nie winie bo nie on jest winowajcą porażki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?