0

BarcaForever24
A jak można trakować na poważnie kogoś co , co drugie zdanie używa emotek " XD" to po pierwsze.
Po drugie nie użyłem użytych przez Ciebie wyrazów w swojej wypowiedzi a przynajmniej nie w tym temacie.
Po trzecie powiedz mi jakie są reguły pisowni słowa "chamstwo" na co się domienia itp bo ja nie znam , może jestem nie doedukowany ale kiedy wiem na co się dane słowo odmienia albo występują regułki w stylu "uje" "ów" itp to błędów nie robię.
Po czwarte wyzywanie kogoś od analfabety jest troche nie taktowane, tym bardziej że używam znaków interpunkcyjnych i nie robię rażących błędów w stylu "rze" itp chociaż czasem jakiś błąd się zdarzy, nie jestem polonistą tylko informatykiem tak do wiadomości.
Po piąte , mam podtwierdzoną dyslekcje i dysgrafie , całe życie miałem i stąd błędy mogą zdarzać się w moich wypowiedziach, za które z góry przepraszam.
Pozdrawiam.

0

Pedro grał dobrze ? a gdzie on był w tym meczu bo ja go nie widziałem ...
Fakt że setka Alexisa spartolona , ale przynajmniej się pokazał i do niej doszedł, a Pedro dzisiaj grał na zasadzie , przyjąc przebiec dwa kroczki oddać Xaviemu , przyjąć przebiec dwa kroczki oddać Alvesowi , sry jeśli was taka gra zadowala to nie mam pytań ale znowu mecz wygrany dzięki Messiemu ( głównie ) Pedro się nic do tego nie przyczynił tak samo jak nie przyczyniał się przez cały ten sezon, wiem że ostatnio zagrał nieźle ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie będzie Messiego kto będzie dla nas strzelał ? bo chyba nie jesteście na tyle naiwni że wierzycie w Pedro.
Z całej trójki jedynie Villa jest skuteczny, szkoda że ma uraz.
Jak dla mnie Villa powinien grać porównywalną ilość minut co Pedro bo na to zasługuje a ewentualnie Alexis powinien się zmieniać z którymś z nich w zależności , który będzie grał gorzej.

0

Nie przypominam sobie meczu w którym Villa miał aż tyle setek zmarnowanych co Sanchez w ostatnim meczu, tym bardziej że Villa gra na skrzydle a tam za wielu sytuacj się nie ma , a co do spalonych , wole grę na pograniczu spalonego , bo w końcu obrona popełni błąd i napastnik ma sam na sam niż ciągłe potykanie się o własne nogi albo symulki.
Wielu klasowych zawodników często jest łapanych na spalonym bo wynika to ze stylu gry , ale dwa razy uda im się wybiec i strzelą dwie bramki i prowadzą drużynę do zwycięstwa.
Żeby nie było ja nic do Alexisa nie ma wręcz jestem zwolennikiem jego talentu i wierze że się odblokuje ale porównywanie go do Villi w tym momencie jest trochę nie smaczne i krzywdzące dla tego drugiego.

0

Panko92
Oczywiście że powinien być również rozliczany ale nie w takim stopniu jak napastnik , bo gdyby tak to Pedro powinien już dawno pożegnać się z pierwszym składem tak samo jak Sanchez , z drugiej strony postaw się na miejscu skrzydłowego który gra przy lini , jak on ma strzelić bramkę? po przejściu obrońcy może co najwyżej dośrodkować , ewentualnie zejść do środka i próbować szczęścia , to nie jest pozycja na której łatwo się strzela chociaż fakt że jednak tacy zawodnicy jakoś powinni w tym aspekcie sobie radzić , a wychodzi na to że najlepiej w tym aspkecie radzi sobie Villa , ale jak widać nie to jest priorytetem wg Tito dlatego grają Pedro i Sanchez , którzy bramek nie strzelają.

0

Panko92
Jakbyś nie zauważył to strzelanie bramek też nie było zadaniem Villi bo jako napastnik grał Alexis , Villa grał jako skrzydłowy , mógł strzelić ale nie musial ( przynajmniej tak się rozlicza skrzydłowych ) więc wg mnie jest w podobnej sytuacji co Thiago , a fakt że częściej Barca grała środkiem pola przekładało się na większą aktywność w przypadku Thiago, jak dla mnie stawia to na równi tych zawodników we wczorajszym meczu, obaj wywiązali się bardzo dobrze ze swoich zadań i należy tylko życzyć tego że jeszcze nie raz nas Ci zawodnicy uszczęśliwią.

0

Dla mnie również absurdalne jest porównywanie zawodnika grającego w środku pola z zawodnikiem co gra na skrzydle, ponieważ w Barcelonie jednak większy nacisk jest na środek pola , Villa wczoraj wcale za często piłki nie miał a kiedy miał to starał się zrobić coś konstruktywnego a przynajmniej jej nie tracił, raz fajnie zagrał piętkom i zmylił obronę , kilka razy próbował ciekawie zagrać podanie a do tego co oddal strzał to wpadało, nie grał ani hamsko ani nie symulował ani nie wdawał się w bezsensowne dryblingi , jak dla mnie świetny mecz , zwłaszcza że na tej pozycji jest sztucznie zaadoptowany.
Thiago miał piłkę zdecydowanie częsciej bo gra częściej toczyła się w środku pola , ale to nie znaczy że to ma być wyznacznikiem oceny, choć fakt obaj zagrali bardzo dobrze i zasługują na brawa za wczorajszy mecz.

0

Rechcian
A czy przypadkiem przy drugiej bramce nie asystował Villi Sergio Roberto ?

0

jeonek
Poczekaj tylko na kontuzje albo niedyspozycje Messiego zobaczymy jak twoi faworyci będą strzelać , bo jak mamy liczyć na ich bramki to lepiej już z góry oddać walkowera. Villa gra najmniej a jest po Messim drugim najlepszym strzelcem zespołu, trzeba też zauważyć że Villa tak na prawdę pokazuje pazur w meczach z najmocniejszymi drużynami na świecie (np bramki przeciw Realowi , Manu w finale LM , z Milanem w LM z wolnego )

0

hehe no Alexis przynajmniej mnie dzisiaj rozbawił.

0

Macie odpowiedz czemu Villa !.

0

Nie miejcie złudzeń ze ta bramka mu coś da w kolejnym prestiżowym meczu i tak co najwyżej wejdzie na ostatnie 10 minut..

0

Villa tak przez niektórych znienawidzony na tym forum .

0

A niby kogo byś dał za Alvesa ?, Alves z meczu na mecz gra coraz lepiej i przypomina starego dobrego Alvesa , a stary dobry Alves jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym prawym obrońcą na świecie.
11 La Liga na pewno by grała ofensywy football co wymagało by od bocznych obrońców ciagłego włączania się w akcje ofensywne , a wiadomo że w takich sytuacjach Dani to ekspert jak mało kto, jedynie brakuje mi tutaj Alby , które w obecnej formie jest wg mnie lepszy od Marcelo.
Co do Busiego to wiadomo że bym go wolał ale Alonso też ma swoje atuty i jego przerzuty w takim meczu mogły by się sprawdzić.

0

Messi > Silva
Ronaldo > Aguero
Falcao > Van Persie // chociaż tutaj może być różnie RvP jest w formie
Z czym do ludzi 11 La Liga by tutaj rozgniotła 11 Premiership.
Jedynie Casillas w obecnej formie może bronić gorzej od Harta reszte zespołu spokojnie bije tych z Premiership na każdej pozycji.

0

Nie ma się co za dużo spodziewać po tym meczu , znowu ogórki i znowu wszyscy klasowi zawodnicy Barcy będą obserwować mecz z ławki a i tak wszyscy będą liczyć że Villa mając do dyspozycji Thiago i dos Sanotsa , Sergio Roberto itp wygra nam mecz . Nawet Messi z takim składem miałby pewnie problem no chyba że przedryblowałby cała obronę , Villa dryblerem nie jest więc będzie mieć lekko przeje**** bo nikt mu w tym meczu dobrej sytuacji nie wypracuje, szkoda że zawodnik klasy światowej wpuszczany jest od 1 minuty tylko na takie żałosne mecze jeszcze mając do dyspozycji młodzików albo rezerwy , ale co zrobić, życzę mu żeby rozegrał dobry mecz.

0

Ładna bramka Stocha (jak to brzmi) ale wolałem Falcao.

0

No i stało się , gratulacje dla Del Bosque , zasłużył.

0

Oby Del Bosque , bo Guardiola nie dostanie na bank a nie chce żeby dostał Mou...

0

Trochę zastanawia mnie postępowanie Tito w niektórych sytuacjach.
Drużyna wygrywa 4-0 a zawodnicy za których wybuliśmy sporo kasy ( Villa, Sanchez ) którzy do tego potrzebują minut na odblokowanie się , siedzą i grzeją ławkę... Przecież jakby tak wpuścić ich na cała drugą połowę to Barca na pewno nie straciłaby na tym bo Espanyol nie grał na tyle dobrze żeby tutaj nam zagrozić i się na to nie zanosiło, jedynie moglibyśmy zyskać kiedy przynajmniej jeden z nich nabrał większej pewności siebie.

0

Sorry , ale jeśli Villa ma nabrać pewności siebie to nie może wchodzić na końcówki meczów ani na mecze z ogórkami , tylko w podstawie z jakąś bardziej klasową drużyną a meczy jest na tyle dużo że Tito powinien mu dać szansę, ale nie wiem czemu tego nie robi.

0

To już jest hipokryzja , Villa w tym meczu nie zepsuł żadnej akcji , co więcej 2 razy świetnie skleił dzięki czemu Barcelona mogła kontynować szybką akcję ( tutaj dowód dla BarcaForever24 że Villa potrafi przyjąc piłkę) w obu tych akcjach Villa świetnie znalazł parnerów i pachniało bramką , raz to właśnie był Sanchez , który już nie potrafił jej celniej odegrać i podał przeciwnikowi, Villa dostaje mało czasu a i tak ma czucie piłki .
Ja rozumiem ze Alexis jest młodszy i bardziej prespektywistyczny ale nie bądźmy hipokrytami i oddajmy sprawiedliwość w tym meczu Sanchez na pewno nie zagrał lepiej od Villi , obaj grali krótko ale wg mnie to Villa zrobił więcej.

0

dani.alves.2
Dziwisz się że odpuszcza jak wchodzi tylko na mecze z ogórasami albo dostaje 10 min jak drużyna gra na czas i wycofuje piłkę do tyłu, to kiedy on ma biegać ? nie wiadomo jakby biegał Villa w meczu z Athetico kiedy w pierwszej połowie na nas naciskało i trzeba było całą drużyną wracać.
Ba Villa w takim meczu potrafi z niczego strzelić bramkę i podłamać moralę przeciwników , a Sanchez i Pedro czekają tylko aż Messi strzeli bo na nich poza bieganiem to raczej liczyć nie można.

0

Jeśli Tito będzie traktował Ville w taki sposób jak teraz to wolałbym żeby odszedł niż siedział na ławce rezerwowych w meczach takich jak GD ze spuszczoną głową , szkoda mi takiego zawodnika , który nie został sprawdzony w zadnym z bardziej prestiżowych meczów w tym sezonie, mimo że wszedl na końcówkę meczu z Sevilla i dał Barcelonie zwycięstwo.

0

O jaka zmiana jeszcze wczoraj wszyscy chcieli Ville wyrzucić z tego forum , a tu miłe zaskoczenie.

0

piachuFCB
To dziwnę bo chyba nie mówisz o meczach w których Villa grał 10 minut ?.
Wg statystyk ten zawodnik rozegrał tylko 2 mecze w pełnym wymiarze czasowym no i pewnie jeszcze ze 2 do 70 minuty i tyle.

0

"Wiele inncych" Przy***łeś jak łysy warkoczem , wyminiłeś już wszystkie, w tym sezonie które mu nie wyszły.
Po drugie w meczu z Cordobą Pedro zmarnował kilka wyśmienitych okazji i w jego przypadku oczywiście to na ocenie nie zaważyło bo Messi uratował nam skórę bo bez niego to nikt by bramki nie zdobył.
Zresztą Villa tutaj nigdy nie był dobrze oceniany więc wklejanie tutaj ocen mija się z celem , to jest goelador wiadomo że gra na lini spalonego , nie umię rozgrywać jak Xavi czy Iniesta , ale od tego są inni, ale dzięki takiej grze doprowadził Hiszpanię do wygrania mundialu oraz Euro 2008 a nam zapewnił piękne i ważne bramki w meczach takich jak z final LM z Manu , Realem czy Milanem.

0

piachuFCB
Mam wyliczyć w ilu meczach grał Pedro i z jakimi przeciwnikami , oraz to że gdyby tych meczów nie uratował nam Messi to pewnie cały atak z Pedro na czele dostałby pewnie ze 2 oceny niżej niż ma.
Pedro ma ogromne szczęście że Messi strzela jak robot bo gdyby nie to to ten zawodnik byłby dużo surowej rozliczany ,a tak lepiej zrobić z Villi kozła ofiarnego , który notabene jest drugim najlepszym strzelcem Barcy w tym sezonie.

0

piachuFCB
Ale pokaż mi mecze w których grał od pierwszej minuty , oczywiście mówię tu o klasowych przeciwnikach i pierwszym składem Barcy , a nie Dos Stantosem i Sergio Robero.
Zauważ że Pedro w meczu ma ciągle najsilniejszy skład, Xaviego Inieste, Messiego przy boku, a w meczach w których wchodził Villa głównie grali młodziki i nie byli w stanie mu nic wypracować, ba nawet rzadko kiedy piłka przechodziła pod pole bramkowe przeciwnika , więc wiadomo że Villa też nie mógł sobie pozwolić na nonszalancje tylko oddawał piłkę , bo wiedział że każda strata z takim składem może być groźna.
Jak chodzi o mecze w których grał w podstawie z najsilniejszym składem, to przypomnij sobie fenomenalną asystę piętką oraz świetne akcje z Albą.
Mimo to że wtedy Villa był jednym z lepszych graczy na boisku, to został szybko zmieniony i to też zaważyło na niższej ocenie niż pozostali.
Niestety to że wygrał nam 1 mecz sam (ten mecz z piękna bramką z wolnego) oraz ten mecz w którym z Albą bawili się z obrońcami, nie przełożyło się zbyt pozytywnie , bo kolejny bardziej prestiżowy mecz Villa spędził całe 90 minut na ławce , mimo że wszyscy zgodnie stwierdzili że po tym meczu w CDR już na stałe powinien zagościć w pierwszej 11, niestety Tito dał mu do zrozumienia że nawet jakby strzelil 10 bramek to nie ma co liczyć na grę.

0

Rozliczajcie Ville za gre od pierwszej minuty i to przynajmniej w meczu w którym gra ~70 minut z pierwszym składem a nie Barca B.
Z Valladolid wszedł na 10 min w sytuacji , w której Barca grała na utrzymanie wyniku więc co on miał zrobić ?. Tym bardziej że jego straty wynikały z jakiś chociaż prób dryblingu , bo kiedy traci to traci ale raz uda mu się zbiec w okolice 16 metra i jest w stanie oddać groźny strzał ( patrz bramka przeciwko Realowi w superpucharze Hiszpanii ).
Villa zresztą musi starać grać inaczej bo gdyby oddawał piłke do tyłu to jego zmiana nie przyniosła by nic bo już było za mało czasu aby grać cierpliwie tym bardziej że wygrywaliśmy 2-0 więc wiadomo że chciał zrobić "coś więcej".
Pedro za to nic nie robi , tylko natychmiast oddaje piłkę najbliższemu zawodnikowi, fakt że taka cierpliwa czasem przynosi efekty ale Pedro gra 90 minut, Villa 10 więc "rozpaczliwe" akcję Villi wynikają z takiej a nie innej sytuacji w jakiej się niestety znajduję.

0

piachuFCB
Ja też na to czekam , bo nic do tego zawodnika nie mam , ale on chyba grubo ponad 2000 minut ta forma nie przyszła a zawodnik ten praktycznie od pierwszej do ostatniej minuty jest na boisku.
Nikt tutaj nie chcę pozbywać się Pedro ale tyle ile on dostaje szans i minut w porównaniu do innych napastników (po za Messim) to lekka przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?