Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suavemente
Ty kpisz , przede mnie wypowiedziałi się w tym samym tonie kilka osób i miało duzo plusów więc się ludzie z nimi zgadzali.
Uważasz że miło mi sie spedza wieczór na meczu w którym przez 2 godziny cisnie Real a Manu sie tylko broni ? Równie dobrze ManU mogło tu zostać skompromitowane, ale jest wg Ciebie to był mecz na poziomie to gratuluje rozeznania w tym sporcie
0
sojerrr
To nie oglądaj. Imho mecz Szachtara z BVB był ciekawszy bo tam przynajmniej grały obie drużyny i prezentowały dobrą piłkę.
TVP po prostu wiedziało co robi.
0
No podobno taki miałbyć dobry mecz ,a tu widzę że ManU gra piach i totalnie nie przeciwstawia się Realowi, TVP dobrze wiedziało co robi, widzę że jedynie Barca tutaj może złoić dupę Realowi.
Z drugiej strony 1-1 więc wynik dla manu korzystny.
0
matifcb1899
no sorry ale mając skład w reprezentacji, w której nie ma ani jednego rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia cudów nie ma się co spodziewać. Messi swego czasu też nie błyszczał w reprezentacji mimo że przy boku miał same gwiazdy.
Zresztą w naszej reprezentacji nawet Messi nie ogra 11 zawodników sam, a Lewy no cóż miał ostatnio sytuacje , ale w innych meczach już nie miał bo nie dostawał podań, zobacz ile setek miał Sanchez i nie strzelał, a miał po 3-4 setki w meczu ,a Lewy miał jedną więc po co ten cały jad na tego zawodnika?
0
matifcb1899,
Pewnie że tak , jakoś inni nie strzelają 5 bramek na 7 meczy LM z kosmosu się nie wzieło. Gdyby tak Alexis wykańczał tak jak Lewy to pewnie by miał już tyle bramek co Messi w tym sezonie :D
0
matifcb1899
Oj Ty na pewno jesteś lepszy ;p szykuj się na transfer
0
Oj Real spuchnie ManU się odrodzi i będzie wyrównany mecz.
0
Orłoś
A czemu tak uważasz , to widocznie słabo oglądasz, w meczu na Ukrainie przynajmniej grają 2 drużyny i obje dochodzą do sytuacji.
0
Agunia
Ronaldo jeszcze z jedną bramkę wrzuci i będziesz mieć udane walentynki ^^
0
Haha ale Lewy fartowanie położył dwóch obrońców.
0
LEWANDOWSKI !!!!!
0
Weidenfeler (czy jak to sie pisze) źle ustawiony, ale strzal Srny tez niezly.
0
Agunia91
Przecież ja nie mówiłem że nie czyni :D
0
Agunia91
Strona Realu przeciążona ? :>
0
matifcb1899
Oj nie powiedziałbym że na farcie, chyba słabo te mecze pamiętasz, na farcie to Real strzelił BVB z wolnego pod koniec meczu bo tak byłaby kompromitacja.
0
Criss18Barca
Nie mówię tu o Szpakowskim, każdy obiektywny kibic, który na piłce się zna powie Ci jednogłośnie że Szachtar i BVB prezentowali się w fazie grupowej lepiej od Realu i ManU, popatrz sobie chociażby na dwumecz Real-BVB.
Ja tu niczego nie zmyslam ani inni nie zmyslaja. Real nie prezentował sie zbyt dobrze w fazie grupowej i takie są fakty.
0
Tomo1989
Z tym mogę się zgodzić, ale zauważ że wielu ludzi, którzy się srednio interesują piłką to pierwsze co robią to się pytaja " A to Polska druzyna ?" , " A gra jakis polak ? " jak usłyszą NIE to nie oglądaja, jak usłyszą Tak to nie jedna osoba przysiądzie na kanapie i popatrzy.
A odnośnie klasyku Manu - Real, okej oglądać tylko dlatego że to są sławne drużyny, czy drużyny które w LM prezentowały się najlepiej.
Jak myślisz który mecz będzie prezentował się lepiej ? OK na ManU Real się może zmobilizować i wspiąć się na wyżyny tak samo ManU ale tego nie wiemy, dlatego nie można najeżdzać na telewizje Polska tylko dlatego że wolą mecz w którym grają Polacy bo to jak najbardziej zrozumiałe.
0
Eric_Abidal_22
To my nie mamy za bardzo o czym gadać, uważasz że nie mówie prawdy ?
Wystarczyło słuchać ekspertów a wszyscy są zgodni że Szachtar pokazał się z najlepszej strony w LM , BVB zresztą też, uwazasz że Real w LM grał lepiej ?? zastanów się trochę.
Manu wygrywało to fakt ale stylu nie prezentowali zbyt wysokiego ( mam bliskiego kolege fana MANU i sam nie był za manu zadowolony).
TVP wam obrzydziło ale czym ? a czy mecze BVB są czesto puszczane w TVP ? nie przypominam sobie.
0
Ja trochę tego nie rozumiem ludzie, wy kibicujecie Realowi czy jesteście fanami ManU ?
Ja jako obiektywny kibic cieszę się że leci Borussia bo mogę swoich własnych rodaków zobaczyć w akcji i to w meczu na tak wysokim poziomie.
Druga sprawa , Szachtar i BVB prezentowało najwyższy poziom piłkarski w meczach grupowych, a Real i ManU dużo gorszy styl więc o co chodzi?
Mam oglądać ten mecz tylko dlatego że drużyny są sławne i medialne ? jak dla mnie TVP 1 podjęło dobrą decyzję.
Wolę oglądać drużynę która w dwu meczu prezentowała się od wielkiego REALU lepiej, a wy jak kochacie Real to na realmadrit.pl zapraszam.
0
Życzę kibicom Realu jak najmniejszych lagów przy oglądaniu na internecie.
0
Ja z Realu widziałbym u nas jedynie Casillasa w przypadku odejścia Valdesa, ale to raczej nie możliwe.
0
Ja bym Messiemu tak wysokiej oceny nie dał, na tle naszych atakujących spisał się najsłabiej i grał najsamolubniej. Kilka razy miał Ville który wybiegał na lewej stronie i po podaniu miałby akcje sam na sam a Messi skutecznie udawał że go nie widzi (ta akcja w której Messi oddał strzał zza pola karnego w bramkarza), jak jeszcze na tle oceny Sancheza mozna sie pogodzic z 7.5 dla Messiego to na tle Villi, który grał na prawdę nieźle i przede wszystkim nie grał samolubnie nie wdawał się w bezsensowne dryblingi to akurat Messi został oceniony za wysoko (lub Villa za nisko).
Tymbardziej ze David szukał Messiego i zagrał mu kilka dobrych piłek, po których Messi mógłby trafić (np ta główka).
0
Agunia91
Szczerze wydaje mi się że taka a nie inna reakcja kibiców Barcy bierze się też z hipokryzji kibiców Realu, którzy uważają że wszędzie Barca jest faworyzowana a Real gnębiony, jednak nie przypominam sobie aby Barcelona dostała taki ukłon od władz La Liga.
Jak chodzi o fair play to ja się cieszę, bo dzięki temu zobaczymy Real wypoczęty i w pełni sił co też sprawi że mecz będzie bardziej ekscytujący.
0
Dziwnie się będzie oglądać taki mecz o 16, dla mnie idealny nastrój to wieczorek , piwo i czipsy no ale trudno płakać nie będę i liczę na zwycięstwo.
0
W przypadku Villi ciężko mówić o przełamaniu skoro jest drugim najlepszym strzelcem w zespole , ten zawodnik po prostu mało gra , nawet bardzo mało dlatego cieszy mnie fakt że dzisiaj spędził na nim 90 min i wg mnie po raz kolejny udowodnił swoją przydatność.
0
Saviola88
To policz sobie w ilu sytuacjach Villa świetnie się zachowywał jednocześnie nie tracąc piłki , przykład
2 Świetne wrzutki w ciężkich sytuacjach ( na pewno dużo lepsze od Alvesa)
jedna idealnie na głowę Messiego, po której wg mnie spokojnie powinien być gol.
Świetne zagranie piętą zaskakujące rywala , kilka ciekawych zagrań do Alby, odgizdana na nim kartka, a do tego nie tracił głupio piłek.
0
Kolejny świetny mecz Villi, kolejny który nic mu nie da ...
0
Extra Sanchez
0
dzik007
No to co mówisz nie ulega kwestii i nie sposób się z tym nie zgodzić, tylko teraz pytanie , czy wolimy oglądać zmarnowane setki , ale jednak groźne akcję czy bezbarwną grę ?
Zauważ że jak Messi nie uratuje meczu to tracimy punkty i takie są fakty.
Sanchez nie wykorzystuje ale dziwnym trafem potrafi sobie wypracować sytuacje w meczu w którym drużyna przeciwników stawia autobus, na aktualną chwilę Sanchez irytuję , ale wpuścisz go przeciwko Realowi/Valencii i o dziwo ten zawodnik po kilku minutach będzie miał akcje sam na sam, taka akcja zawsze jest groźna bo bramkarz nawet jak obroni może wypluć piłkę pod nogi np Messiego czy Cesca a wtedy mamy bramkę.
Dziwie się że Sanchez nie dostał przynajmniej 30 minut w meczu z Valencią , bo nie oszkujmy się , ale nie potrafiliśmy pod bramką rywala zaistnieć.
0
Pedro dobry styczeń ? No jak chodzi o bramki na pewno szkoda że Villa nie raz miał zdecydowanie lepsze statystyki a się tak o nim nie mówiło ...
Pedro jedyny dobry mecz , to z Espanyolem , który notabene grał katastrofę patrząc przez pryzmat wcześniejszych derbów Katalonii.
Chyba każdy widział słabą grę Pedro z Realem i Valencia i w sumie w każdym meczu w którym Barca traciła punkty ( czyli praktycznie kilka ostatnich meczy stycznia) Pedro prezentował się na boisku najsłabiej, np meczu z Valencią ten zawodnik dograć nie powinien, trochę ratuje go wypracowanie wątpliwego karnego, ale fakt że ten zawodnik nie potrafi sobie sam wypracować ani jednej dobrej okazji w meczu to chyba jest aż nadto widoczny ( Sanchezowi wystarczy przebywać na boisku 3 minuty aby mieć setkę ).
W reprezentacji gra na prawdę nieźle i tego faktu nie neguję , ale o odzyskaniu przez Barcę na dobre Kanaryjczyka , w moim mniemaniu mowy być nie może.