0

Ja patrząc przez pryzmat niemocy strzeleckiej naszych ofensywnych zawodników (po za Messim), chciałbym zobaczyć Ville w pierwszym składzie na mecz z Milanem.

0

sojerrrr
Widocznie tak, no mi humor na pewno poprawili jak zobaczyłem wyniki sondy :)

0

Ciekawe kto głosował na Sancheza :D

0

Sędzia z Madrytu.... Za co te 4 minuty ?

0

polak123456
Niby tak, ale jak tłumaczyć fakt że Messi ignoruje Ville kiedy ten wychodzi zawsze na dogodne pozycję.
Ostatnio gdyby nie Alba to Villa nie dostałby ani jednej dobrej piłki, no ale nie mnie to oceniać..

0

Uwaga geniusz na boisku.

0

Dobrze że wreszcie Pedro coś zaczął grać, jest nadzieja na zwycięstwo.

0

Jeszcze Iniesta za Pedro i mogę spać spokojnie.

0

Ciekawe jaką Sanchez dostanie ocenę za ten mecz.

0

Dobrze że mamy Messiego.

0

Gdyby nie wyimaginowany spalony , to Alexis już miałby asystę a Messi gola, więc tak jak mówiłem Pedro do zmiany, chociaż patrząc na fakt że ten zawodnik gra prawie zawsze po 90 minut to raczej malo realne zeby go sciagneli.

0

Tello za Pedro, już wole zmarnowane okazje Alexisa niż nic ...

0

kontuzja Adriano

0

Hen
a sekunde później "spalony"

0

Bez Alby to nie to samo.

0

Teraz trzeba liczyć ze Pedro wzniesie się na wyżyny i wyrówna.

0

Catalunya10
Podobno jest

0

prawie 20 minut meczu i nie słyszałem nazwiska Pedro jeszcze :P

0

Alexis w podstawie, liczę że poprzedni gol nie był tylko przypadkiem i udowodni nam że wraca mu wykończenie.

0

constantine16
To sięgnij pamięcią to przypomnisz sobie ile razy Valdes uratował nam mecz.
Z tego co pamiętam to w jednym z ostatnich meczy w styczniu był zawodnikiem meczu.
W zeszłym roku tylko dzięki Valdesowi nie przegraliśmy w 1 meczu o superpuchar hiszpanii z Realem ( tym zremisowanym 2-2) , w tamtym meczu powinniśmy sromotnie ponieść klęskę i to przynajmniej 2 bramkami.
Mimo że Casillas jest świetnym bramkarzem, to jakoś w GD na przestrzeni ostatnich lat nie przypomian sobie żeby ratował przed nami Real.
Nie uważam oczywiście że Valdes jest lepszy, bo do klasy Casillasa mu brakuje, ale nie jest to słaby bramkarz, wg mnie jest w czołówce światowej a zdania ekspertów oraz samych piłkarzy to potwierdzają.

0

Coś czuję, że jeszcze za Valdesem zatęsknimy.
W Barcelonie na tej pozycji widziałbym Neuera lub Casillasa właśnie, bez względu na to jak gra nogami, ale wiem że w obu tych przypadkach szanse na ich grę u nas są bliskie zeru.

0

lechu55
A czy Błaszczykowski się nie przykłada , skoro na Euro w 3 meczach miał piękna bramkę i asystę , Lewy też gol. teraz fakt Lewy ostatnio nie wykorzystał dobrej sytuacji , ale nie oszukujmy się z kim oni mają grać ?
Mamy chociaż jednego rozgrywającego w drużynie narodowej co by prostopadła piłkę potrafi zagrać ?
W BVB mają Goetze, Reusa , Sahina/Gundogana tam Lewy ma 2-3 setki na mecz a w reprezentacji bez komentarza.
Ja do nich o nic żalu nie mam, przyjeżdżają na każde zgrupowanie , narażają zdrowię mimo że nie muszą bo w niemczech dobrze im płacą.
Chcą grać dla reprezentacji i na pewno dają z siebie wszystko a bramki na pewno jeszcze przyjdą.

0

Suavemente
Prawda jest taka że gdybyś pierwszy nie obrażał to by tutaj kłótni nie było.
Zauważ że progressive tylko się za mną wstawił jednocześnie wykorzystał tekst, który wcześniej użyłeś w stosunku do mnie, a Ty zamiast spasować , nazwałeś go również "idiotą" więc powinieneś wyluzować trochę.

0

lechu55
Jak najbardziej ja się nie dziwie że ktoś jest tym zniesmaczony.
Wiesz czym się dziwie?
Że przed meczem obrażali Lewego i resztę Polaków ,życzyli im przegranej , naśmiewali się z ludzi którzy robią co mogą aby jakiś Polak zaistniał w profesjonalnym footballu. Cieszyli się z bramek Szachtara , a byli źli jak Lewy strzelił, dla mnie jako Polaka to nie zrozumiałe, o obrażaniu TVP już nie wspominam bo nie jestem ich obrońcą, ale takich rzeczy mógłbym się spodziewać na stronie Realu a nie tutaj ...

0

Suavemente
Nie musi Ci być przykro, bo opinia takich buraków się nie przejmuję.

lechu55
Okej , ja nie napisałem że fanów Realu/BVB jest mało, ale zauważ że jest też dużo fanów neutralnych, którzy pewnie chcieliby zobaczyć jak grają nas rodacy w meczu na takim poziomie.
Powiedz mi kiedy aż 3 Polaków i to tak ważnych dla zespołu grało w takiej fazie LM.

0

Suavemente
Po pierwsze nie pisz idioto, bo założę się że inteligentniejszy nie jesteś, co świadczy fakt że bezpodstawnie kogoś obrażasz. Po drugie sam napisałeś, że szachtar i bvb to mecz drugiej kategorii, może rozwiniesz swoją myśl ?
A co do twojej znajomości sportu to bez komentarza.

0

lechu55
Uwierz mi , większość ludzi w Polsce, którzy nie są zagorzałymi fanami Realu/Manu wolą oglądać mecz z Polakami i takie są fakty.
Kiedy tylko ja oglądam mecz i ktoś mi z rodziny wchodzi do pokoju to pierwsze co słysze to czy gra Polska drużyna albo czy gra jakis Polak, jak nie to nawet się nie zainteresuje, tak już jest. Dla mnie to jest zrozumiałe bo ja też kibicuje swoim rodakom, a nie zawodnikom Realu, których delikatnie mówiąc nie lubię .. ManU też nie kibicuje, nie interesuje się PL a jak pokazał dzisiejszy mecz ManU nie wiele miało do zaoferowania, zresztą to było do przewidzenia w Madrycie.

0

Suavemente
Nie chodzi o trójkę z BVB, ale jeśli ty nie potrafisz docenić poziomu Szachtara czy BVB tzn że tak na prawdę na tym sporcie się nie znasz.
Uważasz że to mecz drugiej kategorii? sam się pogrążasz, pozdro.

0

lechu55
A czym się okazał ten hit, meczem jednego zespołu ?
Uśmiecha Ci się oglądania jak Real przygniata przeciwnika a ten rozpaczliwie się broni ? bo mi nie ...
Prawdziwy hit to będzie w rewanżu na Old Trafford, bo tam na bank będą grać oba zespoły.

0

Suavemente
Pewnie bo Ciebie cieszą drużyny medialne, które mają duża ilość celebrytów i tony żelu.
A ty nie jesteś Polaczkiem ? Może nie, to w takim razie jesteś niczym, bo za miast wspierać własnych rodaków to pokazujesz tylko zawiść, nie wiem ten Lewandowski i Błaszczykowski matke Ci zabili że tak ich nie lubisz ? Ja się cieszę że mamy zawodników grający na takim poziomie.
Uważam że mecz BVB z Szachtarem był ciekawszy i mam ku temu podstawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?