0

Na Messiego chyba nie ma co liczyć w tym meczu, mam nadzieje że ktoś inny weźmie sprawy w swoje ręce i coś strzeli.

0

Villa mógł strzelać z wolnego , też potrafi.

0

Świetna akcja Alexis

0

fcbarca veb
dziękuje :)

0

Ma ktoś jakis dobry link z komentarzem polskim ?, bo coś mi drhtv nie hula.

0

Coś czuje, że dzisiaj będzie druga bramka Alexisa w la liga :D

0

WybitnyMessi
Sanchez akurat zawinił najmniej za ten mecz, bo grał krótko, a mimo to wypracował rzut wolny z bliskiej odległości, co nie udało się ani Pedro ani Cescowi. Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz , a nie wypisujesz bzdury pod wpływem emocji.
Powiedz wprost, że oceniasz go tak, bo w poprzednich meczach zagrał słabo, albo daj chociaż jakiś argument a nie "bo tak uważam", inaczej ciężko będzie traktować twoją wypowiedź poważnie.

0

ronieli
Odnośnie twojego toku rozumowania przy ocenie Pedro właśnie na tym polega cały problem , ten zawodnik dostawał zawsze wysokie oceny, tylko i wyłącznie dlatego, że Messi nam ratował wynik i sam Pedro był rozliczany za bieganie i pressing. Na strzelone bramki, powinny składać się w głównej mierze akcje zawodników ofensywnych, niestety na tej materii Pedro zawodzi cały sezon.
Kilka cięższych meczów, w których Messi nie błyszczał ( Valencia, Real , Milan), pokazuje tylko bezradność naszych ofensywnie grających zawodników. Jak ciężko jednak winić zawodników, dla których te pozycje nie są optymalne ( Cesc/Iniesta - lewe skrzydło ), to jednak od Pedro powinniśmy się chociaż jakiegoś minimum, jak chodzi o stwarzanie zagrożenia wymagać.
Pomijając już fakt, że w powyższych opisanych przeze mnie meczach Pedro grał po prostu bardzo źle, to jedyny mecz jaki tak na prawdę zagrał dobrze to był mecz z Espanyolem, a tak to tylko pojedyncze akcje w poszczególnych meczach zasługują na jakąkolwiek uwagę.
Gdyby Messi strzelił fartem 2 bramki Milanowi, to co mielibyśmy Pedro z racji tego wystawić ocenę 6 wzwyż ?

0

Na polsacie sport właśnie leci powtórka meczu Milanu z Barcą, jak ktoś ma zastrzeżenia do ocen, to może sobie popatrzeć i jeszcze raz wszystko poukładać w głowie.
Chociaż wiem, że oglądanie tego meczu po raz drugi to męczarnia dla nas.

0

juliancarax
Okej, fakt że temat tyczy się ocen za mecz z Milanem trochę mnie zmylił, ale to nie zmienia faktu, że w tym meczu Sanchez był ciut lepszy od Pedro/Cesca. Co z tego, że nic nie marnowali, skoro nie dochodzili do sytuacji.
Teraz spójrz na to z innej strony, Sanchez dochodząc do sytuacji 100%, robi jakieś zagrożenie, dzięki temu przeciwnicy grają ostrożniej i są bardziej cofnięci, Milan nas pokonał bo z minuty na minutę Barca pokazywała bezradność w ataku, co skutkowało tym, że sami pokwapili się wyjść i zaatakować.
Wolę niewykorzystane setki ale przynajmniej jakieś zagrożenie pod bramką, niż bezbarwną grę zawodników, którzy przeszli obok meczu.
Oczywiście odnoszę się tutaj do tematu "marnowanych okazji", bo jak dobrze wiemy Sanchez w Milanie ich nie miał.

0

juliancarax
Oglądałem bardzo uważnie, w meczu z Milanem Alexis nie miał żadnej 100% sytuacji.
Teraz czekam na link od Ciebie, który pokaże, że się mylę.

0

juliancarax
Powiedz mi jedno chłopie co ma mecz z Granadą do meczu z Milanem ?
Tam też Alexis zmarnował setkę ? jeśli tak napisz mi w którym momencie bo jestem bardzo ciekawy.

0

Ronaldinho - Przykład tego ile dla zespołu może znaczyć jeden zawodnik.

0

bartusxd2
Nie ma go, ale to on ma nad wszystkim władzę, on ustala taktykę i pierwszy skład, ma też informacje o stanie zdrowia poszczególnych zawodnikach.
Co z tego że Roura nas prowadzi jak skład w stosunku do tego, który wystawia Tito się nie zmienia. Dalej Villa grzeje ławę, dalej Pedro od 1-90 minuty mimo całkowitej bezproduktywności. Nie sądzę że byłaby jakaś różnica jakby wczoraj Tito mógł być w Mediolanie, najwyżej zareagowałby szybciej od Roury i wprowadził 2 zawodników po przerwie, ale na to też pewności nie ma.

0

LOCO
Czyli musimy go odkupić, a potem znowu sprzedać i wtedy będzie kolejny triumf w LM :)
Dobrze wiedzieć.

0

No ja szczerze mówiąc liczyłem że po odejściu Guardioli, sprowadzą Bielsę.
Tito wg mnie ma zdolności przywódczych , jest świetny na pewno jako asystent, ale trener powinien mieć charyzmę.
Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, nie każdy musi ją podzielać.

0

Respi
Co to zmiany trenera to się nie wypowiem, ale z patrzenia na miejsce tabeli i punktu w La Liga nic dobrego nie wyniknie.
Przewaliliśmy wszystkie ważne mecze ( w tym superpuchar) w tym sezonie, każdy trudniejszy test oblewamy.
To nie wróży nic dobrego.

0

Świetny artykuł. Szkoda że sztab trenerski nie potrafi wysnuć wniosków.
Bezradność Barcy widział wczoraj każdy, ale widocznie nie Roura, nie rozumiem czemu nie wszedł Tello za Pedro, ale już powoli zacząłem się przyzwyczajać do niezrozumiałych decyzji odkąd trenerem jest Tito.

0

ACRAB95
Z tego co pamiętam w zeszłym sezonie, też nam Boateng wpakował bramkę i to bardzo ładną, widocznie jakoś przeciwko nam mu mecze wychodzą.

0

Ten Prince Boateng coś czuję, że może nam krwi napsuć.

0

fabregasfan14
Dobrze, że jesteś wierną kibicką.
Prawdziwi kibice Barcy nie opuszczą, jednak trzeba mieć na uwadze sezonowców, którzy raczej odejdą, jak to mają w zwyczaju.

0

KingLeonidas
Oczywiście zgadzam się, sam też na to wcześniej zwróciłem uwagę.
Mści się taktyka pod Messiego, na dłuższą metę ona nie przejdzie, spodziewałem się po Tito jednak czegoś lepszego.
Taka gra może i starczy na La Liga , tym bardziej że Real sam ją poddał, ale w LM widać że nie tędy droga.

0

Dla mnie bezsensowne jest winienie Messiego w przypadku kiedy ogólna gra zespołu sięga dna.
Mówicie, że nie strzela w ważnych meczach ? to zobaczcie ile ten zawodnik strzelił bramek w potyczkach z Realem, albo w ostatnim sezonie LM, która jakiś tam poziom prezentuje jednak.

0

Luskal
Uff dobrze, że dałem "Nie mam zdania" .

0

Messi1st!
Nie wiem czy to prowokacja czy nie, ale niech będzie że odpowiem
2-0 dla nas = dogrywka
3-1 dla nas = Awans Milanu
3-0 dla nas i każdy wyższy 3 bramkami czyli 4-1 , 5-2 etc= Awans Barcy
Każdy remis i przewaga dla nas 1 bramką = Awans Milanu
Przegrana :E = Awans Milanu

0

Jeśli Milan nam strzeli bramkę to musi być 4-1.

0

Joe_Black
Sanchez przynajmniej wczoraj wywalczył rzut wolny, lepszy rydz niż nic.
Wykończenie ma fatalne to fakt, jednak w innych meczach dochodził do sytuacji 100%-towych właśnie dlatego, że świetnie potrafił wyjść do piłki i ją w pełnym biegu przyjąć. Wczoraj może i mu odskoczyła kilka razy, tego nie neguje, ale wczoraj wszyscy grali dno i uważam że wpuszczanie Alexisa było uzasadnione, mógł jeszcze wejść Tello za Pedro, ale nie sądzę, żeby obraz gry się zmienił.

0

AdrianM11
Uważasz że Tello jest szybszy od Sancheza ?, polemizowałbym ...

0

Ja tam ani przez chwilę nie winiłem sędziego za taki rezultat, Barca nie zasłużyła nawet na remis i takie są niestety fakty, może się obudzą, ale jednak prędzej wyjdzie na to, że jednak sława i opinia Guardioli nie wzięła się z powietrza.

0

AdrianM11
Alexis wywalczył rzut wolny blisko pola karnego, z którego mogła paść bramka, może i kilka razy piłkę stracił, ale kto wczoraj nie tracił ?
Pedro grał 90 minut a nie zrobił kompletnie nic, Messi bodajże też rzut wolny wywalczył (o ile dobrze kojarzę), ale ogólnie zagrał bardzo słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?