0

Ja na miejscu Guardioli od razu bym się pozbył Robbena.
Raz że gra w kratkę a dwa że gra samolubnie.
Ogólnie szkoda Arsenalu, pierwszy mecz przesądził.

0

Szkoda, że snajper umiejący grać obiema nogami, który w każdej innej drużynie byłby skarbem i grał na szpicy u nas dopiero wczoraj został wypuszczony na swoją nominalną pozycję, ale lepiej późno niż wcale.
Mam nadzieje, że David częściej będzie grał na środku ataku.

0

Trzeba pamiętać, że gdyby nie zmiana taktyki to oglądalibyśmy Messiego takiego jak w pierwszym meczu z Milanem i Realem w CDR.
Kluczowym elementem było postawienie Villi na środku ataku, przez co całkowicie związał on środkowych obrońców. Messi miał dzięki temu dużo swobody na przed polu i tak padły przecież pierwsze 2 bramki, właśnie po akcjach na przed polu. Villa tylko stał i trzymał obrońców przy sobie i jak widać bardzo to pomogło.
Oczywiście nie zawiedli Ci na których liczyliśmy.
Odnośnie Messiego to już wcześniej dawał on trenerowi do zrozumienia, że z Villą na ataku on ma dużo swobody. Szkoda, że trzeba było przeboleć tyle porażek, żeby wreszcie do tego dojść, no ale lepiej późno niż wcale.
Mam nadzieję, że teraz trenerowi otworzyły się oczy na wiele spraw i dalej będzie już tylko lepiej.

0

Radość Villi , człowieka który wraca po takiej kontuzji, po której nie jeden piłkarz w jego wieku pewnie skończyłby z footballem .. Bezcenne.
Ciesze się, że znowu w niego uwierzono, zasłużył na to.

0

No Barca wygrała, ale gdybyśmy mieli liczyć na Pedro to byśmy odpali. Przecież Messi mógł mieć znowu słaby mecz i mając w tej chwili strzelającego Alexisa i Ville , wystawiliśmy Pedro ryzykując. Na szczęście po raz kolejny Pedro został wyręczony przez innych i jego anonimowość na boisku nie skutkowała przegraną drużyny, ale chwalić go za to nie ma co.

0

0

Ville wspierają bo sobie zasłużył już nie jednokrotnie na grę w ważnym meczu od pierwszych minut. Pokazał że warto na niego stawiać.
Cieszy mnie taktyka jaką obrali trenerzy stawiając Ville na środek dzięki czemu zajął obrońców i zrobił miejsce Messiemu.
Szkoda że teraz dopiero na to wpadli, bo może mecze z Realem wyglądały by inaczej.

0

Villa nie grał słabo, robił to co miał robić, czyli absorbował uwagę 2 środkowych obrońców przez cały mecz, dzięki temu Messi miał dużo więcej miejsca, a potem Villa dostał dobre podanie ( chyba pierwsze ) i strzelił nam na 3-0 i taki wynik dawał nam bezpośredni awans.
Ogólnie jednak zagraliśmy świetnie.
Mam nadzieje, że tak już zostanie.

0

Jak to dobrze, że kupiliśmy Albę, zawodnik na lata.
Cieszą bramki Messiego no i Villi, dzięki której wyszliśmy na prowadzenie w dwu meczu.
Mam nadzieje, że nie sprzedadzą Davida, zasłużył na grę w Barcelonie.

0

Alexis w 10 minut zrobił więcej od Pedro przez 80. Gratuluje

0

No skoro nie ma formy to nie wiem czemu on gra.
To przykre jak 10 robi co może a 1 biega i chyba nie wie w jaki sport gra.

0

Czemu Pedro jest 2x wolniejszy od Abate ?

0

Widzicie jaki pożytek jest z obunożnego snajpera

0

Villla

0

Jezu czy Pedro chociaż raz nie może sie utrzymać na nogach po delikatnym kontakcie z przeciwnikiem ?

0

Czemu ten Messi nie podaje do Villi tylko ciągle sam ..

0

trzeba było wykupić na onecie za 6 zł , wysoka rozdzielczość, bez zacinania.

0

Lol iniesta nie trać każdej piłki przy każdym kontakcie z nią ....

0

Znowu 0 elementu zaskoczenia ;/ Gdzie Alexis lub Tello ?

0

Dam szanse Pedro chociaż czarno to widzę, my musimy strzelać ! Sanchez pokazał, że wraca mu forma szkoda, że z tego nie korzystamy. Trudno zobaczymy jak to sie bedzie układać w trakcie meczu.

0

Ta tylko że Leo pilnuje 3 obrońców a Ronaldo z reguły 1, taka różnica.
Messiemu jest ciężko skoro wszystko spoczywa tylko na nim, to logiczne że jak 1 zawodnik w drużynie robi zagrożenie to się go nie dopuszcza do strzałów.
Zresztą mecze w których nie strzela Messi to z reguły mecze słabe w wykonaniu całego zespołu, nie przypominam sobie sytuacji w której barca grała dobrze i stwarzała zagrożenie a Messi marnował setki....

0

Alvesa to ja bym nie zmieniał, skoro prawie co mecz ma asyste.
Już bym wolał poświęcić któregoś z rozgrywających z pary Xavi/Iniesta, i na jego miejscu grałby Messi a atak Tello-Villa-Sanchez.
Ewentualnie zamiast Tello dałbym Ville.
Tello jak na razie nie sprawdził się w żadnym meczu z silną drużyną, na jego jedyny zwód nie nabierają się klasowi obrońcy, a Villa to jakby nie było potrafi jednym uderzeniem zmienić losy meczu. Tello zawsze może wejść na drugą połowę na podmęczonych obrońców.
Co do Pedro to jak dla mnie nie ma mowy żeby on wychodził w podstawie, no chyba że chcemy grać na 0-0.

0

Szkoda, że nie uwzględniona została sytuacja jak Tello szedł i powinien wyłożyć Villi piłkę, po której Villa dołożyłby tylko nogę i strzelił bramkę, więc pokazał się idealnie, tylko nie dostał podania (zresztą nie pierwszy raz).
Co do akcji sam na sam, to fakt czasu miał dużo, ale bramkarz wyszedł i bardzo skrócił kąt, przez co nie można powiedzieć że łatwo można było strzelić bramkę.
Takie sytuacje wbrew pozorom nie są wcale takie łatwe, ponieważ bramkarz tak skraca kąt, że nie można mu wcisnąć po krótkim słupku, a po długim też nie odda się strzału, który nie byłby w zasięgu bramkarza. Villa uderzył i liczył że bramkarz nie zdąży z interwencją, co się często w takich sytuacjach zdarza, jednak bramkarz zdążył .. Można było jeszcze próbować między nogami lub podawać o ile było do kogo , ale to spore ryzyko.
Tutaj można nawet przytoczyć ostatni mecz PSG z Valencią i akcję Lavezziego, który idąc sam na sam również uderzył w bramkarza bo ten wyszedł i skrócił kąt, ale na tyle nie fortunnie odbił piłkę przed siebie, że Lavezzi jeszcze odbił ją do bramki kolanem.
Trzeba się jednak zgodzić, że skuteczności Villi brakowało niestety, ale pokazywał się i dochodził do strzałów, dlatego ja bym mu dał ocenę wyjściową, bo nie uważam, że Tello był lepszy.

0

Nie wiedziałem, że Celta Vigo jest taka mocna.

0

Jak chodzi o obejrzenie meczu, to onet powinien transmitować. Sms 6 zł.
Niestety ostatnio sms-a zwrotnego z kodem dostałem po meczu :E , mam nadzieje, że ten kod będzie działać na wtorkowy mecz Barcy, jak nie to zwyzywam i zbluzgam cały portal onet za wyłudzanie kasy.

0

barcaclue97
Kosztem chociażby Pedro lub Fabregasa.

0

A czy to jest lepszy jest równoznaczne z tym w jakiej aktualnie jest formie ?
Jeśli tak to uważam, że jest lepszy.
W BVB chodzi mi o rywalizacje a nie jakość zmieników.
W zeszłym sezonie była rywalizacja na linii Błaszczykowski - Grosskreutz i grał ten co w ostatnim meczu prezentował się lepiej. Podobnie było na środku pola jak Gundogan wygryzł ze składu Bendera.
Jak Lewy prezentował się lepiej od Barriosa to Barrios powędrował na ławkę i już do składu nie wrócił, bo na jego nieszczęście Lewy prezentuje ciągle równy wysoki poziom, a nawet jak nie strzela to asystuje i wygrywa masę pojedynków powietrznych. U nas takiej rywalizacji nie ma mimo, że mamy lepszej klasy zmieników.
Jak Villa i Tello strzelali bramki i wnosili sporo świeżości, to w nagrodę przez kolejne 3 mecze grzali ławkę, a szczególnie w tych meczach prestiżowych.

0

barcaclue97
Tu nie ważne jest czy Pedro czy Alexis, trzeba wystawiać zawodników, którzy aktualnie są w najlepszej dyspozycji, tak jak robi np Borussia i dzięki temu wygrywają, a u nas niestety tak nie jest.

0

Najsmutniejsze jest to, że raczej i tak Pedro wyjdzie w pierwszym składzie na Milan, tak się dzieje zawsze kiedy Pedro odpoczywa w meczu poprzedzającym.
Można mieć dzisiaj do Villi pretensje za rozregulowany celownik, ale trzeba pochwalić, że jednak dochodził do sytuacji strzeleckich i w meczu z Milanem może je wykorzystać. O świetnym meczu Alexisa nie ma się co rozpisywać, udowodnił, że warto mu dać szansę w rewanżu LM.
W każdym razie jeśli zagra Pedro to albo Alexis albo Villa powędrują na ławkę, nie wiem czy to będzie dla nas korzystne, zwłaszcza że my musimy strzelać a nie wycofywać wszystko do tyłu. Mam nadzieje, że trener będzie wiedział co robi przy delegowaniu pierwszej 11-tki.

0

Alexis gol i asysta , ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?