0

Ale Asysta :O

0

Nie sądziłem, że można przebić Szpakowskiego, ale myliłem się i to bardzo.

0

Skąd oni wzięli tego komentatora ...

0

Tak Messi kiwaj się dalej ..

0

Nie ma co narzekać na skład.
Tello niestety w ważnych meczach się jeszcze nie sprawdził, a Alexis tak, więc wcale nie jest powiedziane, że gra z Alexisem w podstawie jest jakimś osłabieniem.

0

Ładnie Messi odsadził konkurencję.

0

Widzę, że znowu część ocen z kosmosu.

Odkąd wszedł Villa , Barcelona rozegrała raptem kilka akcji, przy jednej Villa ładnie dał podanie otwierające piętką, może i nie zrobił za dużo, ale patrząc przez pryzmat czasu jaki spędził oraz chęci zespołu do atakowania ( szczególnie prawą stroną ) wystawianie zawodnikowi oceny 3.5 to jest absurd, szczególnie przy 5 dla Fabsa, który grał o wiele wiele dużej i nic ciekawego nie wykreował.
Barca wyraźnie wolała grać lewą stroną bo było w niej więcej swobody (stąd sytuacje Tello)
Wydaje mi się, że bardziej redakcja powinna się przykładać do ocen zmienników, którzy często po wejściu mimo chęci nie wiele mogą zrobić, kiedy ich zespół gra zachowawczo albo nie kwapi się atakować.
Jeśli nic nie psują, a popiszą się jakąś dobrą akcją mimo nie wielu minut powinni dostać przynajmniej tę ocenę wyjściową ( Nie mówię tu tylko o Villi).

0

Mnie tam się tak nawet lepiej pisze.

0

No wynik dobry, jak na taką słabą grę.
Równie dobrze mogliśmy przegrać ten mecz, ale szkoda gadać. Liczę, że LM to wynagrodzi.

0

ja Pier***e , 30 sekund do końca meczu a oni sobie spacerują i nawet się nie śpieszą z podawaniem.

0

Alves jest wszędzie i nigdzie zarazem ....

0

Nie wierzę.

0

Messi jeszcze jak samobója walnie, to strzeli wszystkim zespołom w La Liga.

0

Dzisiaj to Tello ciągnie nam grę.

0

Sędzia kalosz.

0

Tylko że raczej to nie wina Alexisa że nie potrafią mu zagrać dobrej piłki.
Sam Sanchez dzisiaj ani nie traci ani nie marnuje więc nie wiem co od niego chcecie.
A co pokazuje Messi po za tą asystą ? Po prostu gra się nie klei i nie ma co szukać kozła ofiarnego.

0

i dupa

0

Nie było karnego, noga była już wcześniej wystawiona a Messi na nią wpadł po prostu, za takie akcje karnych się nie dyktuje i wyluzujcie trochę, jak mamy wygrać to wygramy bez pomocy karnego.

0

panowie wstawać i grać a nie szukać karnych.

0

Alexis gra, tylko w większości akcji szukają Tello a nie jego, on się pokazuję więc nie jest źle.

0

PIque .. pikawa.

0

Nie wiem co się z tym Cesckiem dzieje.

0

No i dobrze, mam nadzieję że do nas przejdzie.

0

barcapff
Sam jesteś żałosny.
Szkoda że przeciwnikom Realu nikt nie pomaga, tylko zawsze na Barce się eksperci znajdują. Mnie to nie rusza bo i tak PSG pokonamy, niech sobie nawet armię zwołają.

0

Dobrze, że chociaż nam nikt nie musi pomagać.
Jednak do umiejętności Tito mam średnie zaufanie i wydaje mi się, że czasem Guardiola mógłby dać parę wskazówek, póki jeszcze nie prowadzi Monachium.

0

Mam nadzieję, że kupią Hummelsa.
Lubię oglądać BVB, ale mają jeszcze niezłego Santane, więc stratę by przeboleli.

0

Scoropion22
Tylko nikt ze sztabu Barcy nie pomaga innym trenerom w potyczkach z Realem.
Z tego co wiem Mou już nie pierwszy raz pomaga którejś z drużyn, w meczach z Barcą.
Zresztą niech sobie pomaga jego sprawa, to właśnie w jego przypadku nienawiść do Barcy wylewa mu się uszami.

0

sojerrrr
Z tym kibicowaniem Polsce przez fanów BVB to lekko przegiąłeś ;p Nawet jeśli byli tacy desperaci wśród fanów BVB (nie polskich) to pewnie mecz z Ukrainą dożywotnio ich zniechęcił, bo mnie na pewno.
Niechęć wśród kibiców Realu do reprezentacji Hiszpanii, bierze się w głównej mierze, że trzonem drużyny są nasi zawodnicy, ale co zrobić niech sobie kibicują komu chcą.

0

Chciałbym, aby w reprezentacji jeszcze Victor mógł się pokazać i dobitnie udowodnić, że również zasługuje na grę w kadrze i w pojedynku z Casillasem nie ma się czego wstydzić.

0


47 sekunda.
Z tego co widzę, to rzeczywiście nóżki Pedro składały się do upadku jeszcze przed kontaktem z bramkarzem.
On powinien po prostu zostać podcięty a nie płynnie się ułożyć, bo w takich sytuacjach raczej logiczne jest, że się sędzia nie nabierze.
Szkoda, przez takie sytuacje wzbudzamy tylko niechęć u innych kibiców.
Barca powinna dawać przykład i wygrywać piłkarsko, a nie latać za sędzią i wymachiwać rękami.

Dobrze, że w akcji bramkowej już Pedro spisał się bardzo dobrze, to daje pewną nadzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?