Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzeba było grać Villą na ataku Messim na prawej , a Tello na lewej, nie trzeba tu wcale transferów, tylko odrobiny oleju w głowie dla osoby co ustala skład.
0
I czego oni teraz ku*wa oczekują, że Villa nas uratuje w 30 minut ? Cuda się nie zdarzają a tym bardziej jeśli mają się zdarzyć przez zawodnika, który nie jest w trybie meczowym, bo przez cały sezon grzał ławę.
Trzeba było wystawić inną 11-tkę, teraz to można juz się pogodzić z przegraną.
0
Dziękuje trenerze, teraz to sobie możesz i 10 Davidów wpuszczać.
0
Villa uratuj tę nieudolność na ławce trenerskiej ....
0
Wystarczyło przesunąć Messiego na prawo, a na środku ataku dać Ville i już Real miałby dużo trudniejsze zadanie, szkoda że nawet 5-cio latek jest w stanie na to wpaść a trener "Wielkiej Barcelony" nie potrafi.
0
Brak elementu zaskoczenia = przegrany mecz, trenerze dałeś czadu.
0
Zemsta za brak Villi w składzie.
0
karny ewidentny
0
madziafcb
a nie masz jedynki w domu ?
0
Pewnie Tito ucieszył Mourinhio tym składem.
0
Jak Barca będzie przegrywać z Realem, a Tito będzie chciał aby znowu nas Villa wyciągnął z bagna to ja bym na jego miejscu odmówił wejścia na boisko, żeby zawodnik takiej klasy na wszystkich prestiżowych meczach grzał ławkę, to aż wstyd dla trenera. Nie chcę już mi się nawet dłużej nad tym rozwodzić bo się tylko denerwuję.
0
Ten skład to chyba żart ze strony Tito.
Jak barca przewali kolejny dwumecz z Realem, to ja otwarcie będę wołać o zmianę trenera. To co się wyprawia z Villą w tym zespole to paranoja, szkoda mi go, nawet nie chcę sobie wyobrażać jak bardzo jest teraz rozczarowany. Trudno niech odejdzie tam gdzie go docenią, nam pewnie sprowadzą gwiazdeczkę Neymara bo chyba tylko on może pomóc w wygrywaniu, jak trener nie potrafi w logiczny sposób ustalić pierwszego składu.
Po 3 żenujących meczach Pedro (Real , Valencia, Milan ) znowu jest w pierwszym składzie, a Ci co sobie zapracowali dzisiaj na grę, siedzą na ławce, brawo trenerze !
0
Tello - Villa - Messi inaczej tego nie widzę.
0
Villa już wieloma meczami gwarantował sobie wyjście w 1 składzie w kolejnym meczu, a wszyscy wiemy jak było.
Mam nadzieję, że tym razem trener w logiczny sposób wybierze pierwszy skład na GD.
0
Przede wszystkim kluczowa była wrzutka Alvesa i bramka Villi, bo to ona pozwoliła nam uwierzyć, że mecz jest do wygrania i od strzelenia tej bramki istniała już tylko Barca, a Tello fakt nękał obronę, ale uważam, że jeśli nie po jego podaniu, to ktoś inny by drugą bramkę wypracował, uważam że ZM powinien dostać Alves, ale to moja subiektywna opinia.
0
Wydaje mi się, że Messi na prawej stronie byłby dobrą opcją na Real, patrząc przez pryzmat tego że Marcelo jest w słabej formie , a Centrao gra średnio (no chyba że coś się tutaj zmieniło). Wtedy miałby bardzo dużo swobody, a Villa (o ile by grał) mógłby wtedy grać na szpicy. Lewą stronę zawsze można jakoś obsadzić czy Iniestą czy Tello. Z Realem trzeba grać ofensywnie bo jak zagramy tak marnie jak z Milanem, to Real nabierze skrzydeł i się po nas przejedzie.
0
Ja bym raczej powiedział , dzięki Ci Villa i Alves, bo po tej bramce mogliśmy w ogóle myśleć o wygranej.
Tello dobra zmiana, ale kilka razy wyszedł brak techniki, na te najbardziej prestiżowe mecze ja bym raczej go od 1 minuty nie wpuszczał, tylko w drugiej połowie.
0
Cieszy wygrana, ale z taką grą raczej dwumeczu z Milanem nie wygramy.
Mam nadzieję, że Villa wyjdzie w pierwszym składzie na rewanż z Milanem i Realem, ale to raczej marzenia ściętej głowy.
0
Tello musi jeszcze poprawić przyjęcie i bedzie git.
0
Jak dla mnie Alves ZM, jak na razie, ewentualnie Villa :>
0
Hen
Też uważam, że raczej nie zagra, zagra Pedro.
0
Mam nadzieję, że daje Villi odsapnąć przed rewanżem z Realem.
0
Asiaaa
Ja pisałem
0
MAcie odpowiedź czemu tak wiele osób chciało go w składzie.
0
David Villa
0
Ja bym na drugą połową dał Albe za Montoye, bo trzeba atakować i coś strzelić, ofensywy bym nie zmieniał, no chyba że Messiego ....
0
Męczy mnie już to szukanie Messiego na siłe w polu karnym.
0
No to pytanie , czy genialny Milan, czy beznadziejna Barcelona ?
0
i dupa
0
Villa jest na skrzydle, więc jak mu nikt dobrego podania nie da to raczej trudno oczekiwać od niego cudów. Niech się rozgrywający lepiej wykażą.