0

tymeks
Właśnie na onecie jest artykuł , który w czarnym świetle przedstawia Messiego i już kilka komentarzy od niedorozwiniętych dzieci.

0

Jaka ręka Alvesa ? skoro on upadając nawet nie widział piłki i upadł naturalnie, piłka zresztą nie zmieniła zbytnio toru bo i tak by sie znalazla za jego plecami i tak, dyktowanie karnego za takiego coś to profanacja.
Wyimaginowany spalony to zupełnie co innego bo po tamtej akcji Messi miałby pewnie sam na sam.

0

Chcieliście Pedro macie Pedro tak bardzo go kochacie , a jak tylko pisałem że wolałbym Ville od początku to tylko większość pluła jadem.
Villa zasługuje na coś więcej bo chłopak się stara niemiłosiernie a w kolejnym klasyku nie powąchał murawy , to jest wstyd dla takiego zawodnika i mając honor pewnie odejdzie z Barcy, Guardiola miał jaja że na niego stawiał i dopóki Villa grał Barca wygrywała (LM, La Liga) gdy został kontuzjowany przegrała wszystko poza CDR więc jednak widać że Barca bez Villi gra gorzej, przynajmniej póki nie ma zawodnika który godnie go zastąpi, tym zawodnikiem niestety nie jest Pedro.
Wniosek prosty Tito nie ma jaj , przewali kolejny dwumecz z Realem i bardzo dobrze, bo niszczyć takiego zawodnika i jednocześnie człowieka który wraca po tak ciężkiej kontuzji, i daje z siebie wszystko to jest po prostu grzech.

0

Diil Gang Family
Nie zgadzam się z Tobą, niby czym Pedro go bije na głowę ?
Tym że strzelil kilka "palelni" bo w 95% wszystkie bramki Pedro to praktycznie wyłożone na tacy piłki z 3 metrów od bramki. Wg mnie Pedro przyzwoity mecz zagrał z Espanyolem , gdzie druga bramka ( podcięcie nad wychodzącym bramkarzem ) zasługuje na pochwale oraz fakt że w tym meczu ogólnie grał bardzo dobrze. Villa takich meczów jak Pedro z Espanyolem miał już kilka w tym sezonie oraz pamiętna bramka na 3-2 z Sevilla dająca nam 3 punkty.
Ostatni mecz z Osasuną mimo że Pedro strzelił to był niewidoczny i bezproduktywny a Villa ? wręcz odwrotnie.
Pedro praktycznie nie robi nic poza wycofaniem piłki do Xaviego/Alvesa ewentualnie szuka Messiego ale to nie zmienia faktu że to inni pracują na bramki , to inni muszą się produkować i jakimś zaskakującym zagraniem rozmontować obronę rywala, Villa pokazał że potrafi świetnie podać i nawet jak straci czasem piłkę to jednak stara dać od siebie "coś więcej" niż Pedro który po dostaniu piłki natychmiast ją oddaje.
Wiadomo że z ogórami Pedro nie musi ryzykować bo ktoś inny zrobi to za niego , ale Real to Real , w takim meczu każdy gracz powinien dać z siebie więcej niż tylko oddawanie piłki najbliższemu partnerowi, dlatego ja bym wolał Ville w pierwszym składzie , ale mam nadzieje że Tito wie co robi, choć już jeden puchar Realowi oddał.

0

Eh mam nadzieje że Villa dostanie chociaz 30 minut w tym meczu, nie wiem co on jeszcze musi zrobić żeby chociaż raz wyjść w podstawie na mecz szlagierowy.

0

Ważne że mecz wygrany ! cieszy to że Messi odpwoiedzial CR-owi , fajnie że Villa miał duży udział przy 4 i 5 bramce , a Sanchez może w kolejnym meczu się odblokuje. W każdym razie w na GD mamy z czego wybierać.

0

Przy sytuacji w której był tyłem powinien podać do Villi i dlatego ludzie mają pretensję , a w sytuacjach kiedy ma przed sobą bramkę powinien strzelać a on właśnie robi na odwrót.

0

GOOOOOL Joaqin , żartuje , trzeba odrabiać ;/

0

Teraz pytanie kto mówił że Alves jest cienki i nie potrafi podawać ?

0

Najsilniejsze skład byłby z Villa za Pedro , dzisiaj trzeba strzelać bramki bo remis poniżej 2-2 automatycznie zapewnie awans Maladze.

0

Mam cichą nadzieję że Villa zagra i to w pierwszym składzie w tym meczu.

0

Cieszę się że Villa ma jaja i porozmawiał z trenerem.
Tito mu łaski nie powinien robić wpuszczając go na boisku, wystarczy przeanalizować sobie czas jaki Villa na boisku spędził oraz to ile bramek strzelił na tle Pedro i Sancheza, ten zawodnik od grudnia powinien być w pierwszym składzie, jeśli Tito go nie docenia to Villa jako szanujący się zawodnik pewnie odejdzie ( ku mojemu wielkiemu żalowi ), tylko ciekawe co będzie jak Messi z jakiś powodów nie będzie mógł wystąpić w jakiś z cięższych meczów LM , wtedy Tito za nim zapłacze obfitymi łzami.

0

Chyba sobie obejrze mecz Realu z Valencią , trzeba obczaic formę Guaity, skoro przymierzany jest do gry w Barcelonie, bo tak szczerze mówiąc nigdy nie zwracałem uwagi na jego grę.

0

lukasfan
Skoro uważasz że nic Alvesowi nie wychodzi to kto dzisiaj podawał do Pedro przy bramce ?
Zaznaczam że nie była to łatwa piłka.
Zresztą nie można tylko winić Alvesa za wynik , po kartce Pique drużyna się posypała.
Alves w formie potrafił całkowicie z gry wykluczyć Cristiano Ronaldo, pamiętam jak się musiał zmieniać z Di Marią pozycjami bo nie mógł dać rady Alvesowi, a to że Alves ma tylko 4 asysty mniej od Xaviego w dorobku La Liga daje dużo do myślenia.
Ten zawodnik w formie jest najlepszym prawym obrońcą na świecie, skoro daliśmy tyle szans Pedro na odzyskanie formy to ja nie widzę powodów dlaczego nie dawać tych szans Alvesowi.

0

Krolewski94
Napisz mi gdzie ktoś mówi o sędziowaniu z zawodników Barcy , okej Pedro powiedział że były nie słuszne i tyle, reszta zawodników mówi , że USTAWIŁY MECZ , a to różnica i to spora.... Ustawić mecz może wszystko i nie znaczy to że sędzia się do tego przyczynia.

0

Tylko nikt nie mówi , włączając w to zawodników Barcy, że to sędzia jest winien, tylko że czerwona karta dla Pique ustawiła mecz , przecież nikt nie pisze że one były nie słuszne , wina Pique i taka prawda.

0

Pique pewnie podczas meczu myślał o kolejnej sesji zdjęciowej z Shakirą.

0

Joaquin79
Widać że kibic Malagi to faulu nie widzialeś..
Pedro wychodził sam na sam i został sfaulowany, w tv to było widać i czerwona zasłużona, nawet zawodnik sam za bardzo nie protestował.

0

Sanchiz , Szpakowski mnie niszczy.

0

piachuFCB
Strzał w supek = strzał niecelny.
Jeśli nie ma bramek uważam że są tak samo skuteczni, chociaż Sanchez miał dużo więcej setek i nie ulega kwestii że powinien przynajmniej część z nich wykorzystać więc tutaj argument przeciw niemu.
Jednak nikt nie broni Pedro dochodzić do sytuacji , no ale jeśli on tego nie robi to już inna kwestia, na pewno na tą chwilę lepiej prezentuje się Pedro a przynajmniej mniej irytuje , ale to nie zmienia faktu że jednak jak chodzi o czas na boisku to w przypadku skrzydłowych przydałoby się nieco skorygować aktualną sytuację.

0

matifcb1899
Tak ale ja przytoczyłem sytuacje w której należało się na nim podytkowanie 4 w pełni zasłużonych kartek, nie jednokrotnie też widać że Sanchez jednak faulowany jest , ale przez jego popisy aktorskie , sędzia patrzy na niego troche bardziej krytycznym okiem .
Alexis jest zawodnikiem , który bardzo często jest kopany, przewracany więc na pewno jest uważany za zawodnika groźnego i takie są fakty.

0

piachuFCB
Ja się zgodzę żę jest jeźdźcem bez głowy , ale fakt faktem do tych sytuacjii dochodzi , a Pedro potrafi przez 90 minut biegać i być kompletnie nie widocznym.
Druga sprawa , Sanchez jest groźny i to widać chociażby po tym ile na nim już podyktowali kartek, pamiętam że w jednym meczu spokojnie mogli na nim podytkować 4 żółte , a podyktowali 2.
Na Pedro nie przypominam sobie aby chociaż jedną ktoś podyktował w tym sezonie, to tylko pokazuje że nawet obrona przeciwnika słabo się tym zawodnikiem interesuje a on i tak nie potrafi zrobić nic więcej niż tylko krótko odegrać do Alvesa albo Xaviego.
W meczu z Chelsea Sanchez jako nieliczny w drużynie potrafił do sytuacji dojść i to zawsze było zagrożenie , nawet jeśli nie bezpośrednie to jednak zawsze po takich akcjach piłka może się znaleść w bramcę.
Gdyby coś wtedy wpadło byłby bohaterem tak tylko dostarczył argumenty przeciw sobie ale taka już jest piłka.
Na aktualna chwilę Sanchez rozczarowuje , ale ciągle może coś z tego zawodnika być a przynajmniej swoją gra zaznacza że na boisku się znajduję, nie chodzi mi tutaj tylko o potykanie się i symulki :D

0

matifcb1899
To dziwne jeszcze niedawno , przynajmniej na Canal + Sport wyliczyli Davidowi niecałe 500 minut ( przed meczem z Cordobą ) a Sanchezowi chyba 600. Być może tyczyło się to samej La Ligi.
A teraz powiedz mi gdzie ja napisałem że Sanchez jest lepszy od Villi ?
Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to wymieniłem plusy tych 2 zawodników patrząc przez pryzmat gry Pedro.
Ja bym się tymi bramkami Pedro tak nie sugerował bo połowa z nich wpadła z fatalnie dysponowanych Espanyolem , już nie mówiąc jakie dostawał patelnie, ale nie przecze rozegrał bardzo dobry mecz wtedy.
Powiedz mi jak grał Pedro jak został wpusczony z Cordobą , ten zawodnik bez Messiego , Xaviego i Iniesty w składzie biega jak zagubione dziecko we mgle, a Sanchez i Villa pokazali że nawet z rezerwami Barcy sobie są w stanie poradzić , zwłaszcza Villa.

0

Ja i tak jestem miło zaskoczony że Pedro dostał w miare uczciwą ocenę, przez cały sezon ( no może poza meczem z Espanyolem) gra tak samo a z racji tego że Messi dla nas wygrywał to dostawał oceny 6.5-7 , gdzie Alexis i Villa kiedy byli nie widoczni dostawali oceny 3-4.
Rozciąganie defensywy to marny argument, również można by było to samo powiedzieć o Sanchezie i Villi , który z Albą potrafił zagrać akcję nie tylko efektowną ale i efektywną, która wprawiała obronę przeciwników w osłupienie ( zagrania piętą z pierwszej piłki ) i dawała nam realne szanse na strzelenie bramki.
Teraz wyobraźcie sobie ciężki mecz w LM w którym Messi zawodzi , w takiej sytuacji gra Pedro byłaby całkowicie nie potrzebna a ten zawodnik niestety nie prezentuje w tym sezonie niczego więcej.
Tutaj wręcz przewagę ma Sachez i Villa. Ten pierwszy taką że jemu starczy przebywać 3 minuty na boisku i dochodzi do 100% sytuacji, fakt że je partoli ale w końcu się przełamię , a o ogromnym zaangażowaniu w obronę i pressing to już nie wspominam. Villa z drugiej strony ma świetną skuteczność i potrafi strzelać bramki z niczego i to drużyną z najwyższej światowej półki w najważniejszych i najbardziej prestiżowych turniejach.
Ja oczywiście nie chcę tutaj nikogo posyłać na ławkę ani sprzedawać, ale fakt że jeden zawodnik rozegrał ponad 1600 minut i praktycznie nic nie pokazał , Alexis przynajmniej 2 razy mniej , a Villa ponad 3 razy mniej , mówi samo za siebie jaka jest sprawiedliwość w drużynie.

0

zdf
Tylko tego w teorii nie da się tak łatwo wykonać , myślisz że Barcelona nie dąży do tego żeby wypracować sobie okazje strzelecką wykonując małą ilość podań?
Prawda jest taka że gra się tak jak przeciwnik pozwala , Barca potrafi grać z kontry , potrafi jednym błyskawicznym prostopadłym podaniem uruchomić zawodnika i wypracować mu okazje strzelecką , jeśli są ku temu możliwości.
Gra defensywna w footballu stoi na coraz wyższym poziomie patrząc z perspektywy lat , dlatego nie możliwe jest tak po prostu 5 podaniami zmylić całego bloku defensywnego a przynajmniej nie w każdej akcji.

0

Piłka nożna nie polega tylko na oddawaniu strzałów i strzelaniu bramek , bo mecze takie wyglądały by chaotycznie, po każdym wznowieniu gry próba strzału , bezsens, nawet jakby wpadały bramki bez podań, nie ma gry w piłkę.

0

*słabej bramkostrzlności tam mi zjadło :D

0

zdf
Piłka nożna polega na wygrywaniu , żeby wygrywać trzeba strzelać , akurat bramkostrzelności Barcelonie zarzucić nie można , a dzięki takiemu stylowi gry , drużyna mało się meczy w porównaniu do przeciwników ktorzy po 70 minutach nie mają już siły biegać.

0

zdf
Czyli tak jak Real , przerzut do Ronaldo i heja niech strzela z każdej sytuacji z 30 metrów w trybuny .. sry jeśli podoba Ci się styl jeźdźca bez głowy to ja nie mam pytań, Barcelona może i wymienia piłkę ,ale każde podanie zbliża ją do celu, po trochu robią sobie przestrzeń i przez to akcje nie są chaotyczne i farciarskie a bramki nie wpadają po zamieszaniu tylko są wynikiem pracy drużyny.

0

Jak dla mnie Busquets to klasa światowa a takie zagrania tylko to podtwierdzają , to zawodnik , który robi najczarniejszą robotę dla drużyny a do tego może pochwalić się swietnymi statystykami jak chodzi o procent celnych podań, ilość strat , odbiorów.
Tak szczerze mówiąc to wg mnie on bardziej zasługiwał na miejsce w najlepszej 11 roku, za Alonso, który gra w kratkę.
Co dziwnę kibicę Realu uważają że Busquets to najsłabsze ogniwo Barcy i poziomem nawet nie zbliża się do Alonso, a często są wręcz oburzeni że ktoś stawia go na równi, na szczęście eksperci swoje wiedzą i Busi jeszcze zostanie wcześniej czy później doceniony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?