0

Ischabol
To teraz powiedz mi ile minut zagrał Pinto a ile Pedro.

0

piachuFCB
Powiedz mi kiedy Pedro był w pełni formy w tym sezonie w meczach klubowych.

0

Teraz podliczcie jakie statystyki ma Pedro to się okaże kto powinien grać.

0

Poprawa Pedro , zaiste jakbyśmy na tym mieli polegać to byśmy się bronili przed spadkiem.
Gdyby nie genialny Messi to powiedzcie mi kto by u nas strzelał bramki ?
Wszystkie najgroźniejsze akcję również wyprowadza Messi , a klepanie Pedro do najbliższego zawodnika , jak dla mnie drużynie nie daje praktycznie nic.
Bo to nie jest normalne żeby jeden zawodnik po 17 kolejkach miał ponad 25 bramek Bez Messiego byłaby katastrofa i wiele przewalonych punktów w meczach takich jak z Deportivo czy Mallorcą , teraz przedstawicie sobie sytuację w meczu w LM np z Milanem i brak formy Messiego i co wtedy ?
Sprzedajmy Ville a w przypadku niemocy Messiego najlepiej od razu oddać walkowera.
Jak chodzi o przyszłość to uważam że z Sancheza będzie większy pożytek, a przynajmniej ma ku temu zdecydownie większe predyspozycję , bo kariera Pedro topnieje z sezonu na sezon.
Alexis nawet jak na razie gra słabo to widać że jest to zawodnik z charakterem i kiedy w końcu się przełamię to może nam wiele radości sprawić , Pedro to szaraczek i tak właśnie przez cały sezon gra. Nie mam nic przeciwko żeby grał , ale to przesada że w każdym meczu wchodzi od początku i gra do końca. A to że drużyna wygrywa nie powinno za nim przemawiać, bo trafi się mecz trudniejszy , problemy z wypracowaniem akcji i będzie bardzo kiepsko , bo ze strony Pedro nie należy się za dużo w takiej sytuacji spodziewać,

0

Co do Sancheza to w jednym z ostatnich meczów podyktowane na nim były na 2 żółte kartki a swobodnie mogły być 4, bo sędzia miał ku temu powody.
Ogólnie jeśli się przyjrzeć to widać jak na dłoni że Sanchezowi nie dają złapać tchu , z reguły 2 zawodników go trzyma, widocznie jednak jest uważany za groźniejszego niż Pedro , bo do niego to swobodnie wystarczy jeden i to nie koniecznie obrońca. Bo Pedro i tak nic konstruktywnego nie zrobi tylko zaraz piłkę odda.
Zdarzały się mecze w których Alexis sam dochodził do 3-4 sytuacji podbramkowych , a Pedro był przez cały mecz schowany i można powiedzieć że obok niego przeszedł, oczywiście ocene miał i tak zawyżoną bo przecież Messi uratował wynik i cała drużyna miała na plus.
Fakt że Sanchez to marnował przez co został bluzgany, ale przynajmniej stwarzał zagrożenie, na Pedro nikt nic nie mówił bo w sumie niby nic nie zrobił dobrego ale też nic nie sknocił , ale to nie daje żadnego powodu aby taki zawodnik wychodził w podstawowej jedenastce.
Ja sam nie mam jakiś sympatii czy antypatii , razi mnie w oczy ogromna niesprawiedliwość , bo klasowy napastnik , który w głównej mierze pociągnął Hiszpanię do wygrania mundialu oraz Euro 2008 praktycznie nie dostaje szans na grę, to jest ogromny cios bo Villa potrafi strzelać najlepszym drużyną świata ( Manu, Real , Milan) a w tym sezonie w żadnym z poważniejszych meczów nawet nie powąchał murawy, tylko wchodził z Barcą B co jest ujmą dla takiego zawodnika,zresztą tak samo Tello powinien wchodzić częściej bo on po pierwszych 2 meczach w tym sezonie pokazał więcej niż Pedro do teraz.

0

hoeniker
To nie jest antypadia , ja po prostu uważam że ten zawodnik nic nie wnosi, a oceny redaktorów nie zawszę są adekwatne , widać to na przykładzie np Tello , pogra 10 minut i jest 2 razy bardziej przydatny od Pedro , który potrafi odklepać najbliższemu zawodnikowi i tyle go widzieli ....
Fakt że przez to nie traci piłek , ale po co nam taki statysta w składzie, nie mówie że Sanchez jest lepszy ale na nim przynajmniej przeciwnicy łapią kartki , jego przynajmniej widać , że jest aktywny że się stara nawet jak nie wychodzi, a Pedro no cóż na pierwszy skład nie zasługuje przez 1600 minut praktycznie nie pokazał nic i takie jest moje zdanie.

0

BJJ
Co do twojej wypowiedzi to się w pełni zgadzam ( Porównanie Sancheza z Pedro).
Też uważam że Sanchez wnosi więcej , nawet sam fakt że jak Sanchez dostaje piłkę to od razu stoi przy nim 2 rywali , przez to tak mu ciężko wyjść z piłką i tak często jest faulowany, przy Pedro wrecz przeciwnie , przeciwnik nawet nie podbiega bo wie że Pedro od razu piłkę odegra, dlatego ten zawodnik mnie irytuje , Sanchez chociaż stwarza zagrożenie , jest aktywny , dochodzi do sytuacji i rzeczywiście chociaż trochę zmusza obrońców do wysiłku, Pedro biega jak duch , odegra do tyłu i zapomina że miał piłkę , nie wnosi nic do ofensywy Barcy.
Na prawdę już wole Tello , któremu nawet jak nie wyjdzie drybling 1 czy 2 to za 3 razem minie obrońce i ma całe wolne skrzydło i może zacentrować, przynajmniej coś kreuje i strzela , a Pedro po prostu oddaje piłkę.
Ja wiem że nie szuka się kozła ofiarnego w sytuacji jak drużynie się dobrze wiedzie , ale Pedro nie jest zawodnikiem , który dokłada do tego cegiełkę.
Prawda jest taka że Messi ratuję tutaj sytuacje niektórych zawodników i dzięki niemu mamy takie wyniki jakie mamy.
Powinna być jakaś sprawiedliwość bo na aktualną chwilę wolałbym przy boku Messiego , Sancheza oraz Ville/Tello a Pedro jako zmiennik.

0

hoeniker
Co z tego że wchodził od początku jak nie rozgrywał meczu w pełnym wymiarze, przynajmniej ze 2 z tych meczów skończy chyba po 60 minutach albo i wcześniej przez co ma tylko tyle minut rozegranych, z drugiej strony pokaż mi mecz Pedro albo Sancheza który dostaje ocene 8.5, na słabe oceny Villi w dużej mierze ma wpływ fakt że cały zespół się średnio prezentował a Villa jako pierwszy był zmieniany bo nie oszkukujmy się Tito i tak wolał Pedro/Sancheza więc się nie wahał go ściągnąć na początku drugiej połowy z boiska, gdyby Pedro w ostatnim meczu zszedł po pierwszej połowie to by dostał max 3 albo nawet niżej bo go w ogóle nie było widać na boisku, w drugiej połowie zagrał ciut lepiej i dostał 6.5 a zszedł dopiero w 91 minucie bodajże, stąd ta różnica, nawet Messi często w 1 połowie jest niewidoczony a w drugiej ukuje 2 razy i dostaje ocene ~9 . Niestety statystyki minut na boisku pokazują ile grał Villa , a jeśli wyciągnąć z tego czas który potrzebuje do zdobycia bramki to i Sancheza i Pedro wręcz rozkłada na łopatki.

0

hoeniker
W jakich klasowych zagrał ?
Ja tu cytuje tylko słowa chociażby komentatorów cyfry plus którzy zgodnie zauważyli że villa nie dostał szansy w żadnym z trudniejszych meczów ( jedynie ogórki) sam fakt że ma nieco ponad 400 minut tylko, w tym grubo ponad 100 to są te 15-20 minutówki które czasami dostawał od Tito więc można powiedzieć że zagrał raptem w 3 meczach od początku do końca. Przynajmniej tak wychodzi czasowo.

0

Nie będę oryginalny jak powiem że coś tu jest nie tak z ocenami Pedro i Sancheza , choć w przypadku tego drugiego jest chyba bardziej trafiona ocena niż tego pierwszego.
Pedro od 1600 minut nic ciekawego na boisku nie pokazał.
Pedro to biegający anonim , fakt pokazuję się na skrzydle i potrafi odegrać z pierwszej piłki , ale co z tego ? skoro są to podania do najbliższego zawodnika ( Alves , Xavi , Adriano), które przede wszystkim w żaden sposób nie mieszają w defensywie rywala , z całym szacunkiem ale można tam wystawić dosłownie każdego i nie odczujemy gorszej jakości w ataku a w przypadku gdyby Adriano, Villa albo Tello grał zamiast Pedro to podejrzewam że ofensywa by się jeszcze wzmocniła.
Teoria że nasi skrzydłowi robią miejsce Messiemu też jest wyssana z palca bo tego po prostu nie widać podczas meczu, Messi zazwyczaj strzela bramki z niczego , po akcjach które sobie sam wypracowuje, ani Sanchez ani Pedro udziału tam nie mają. Jeśli już zostając przy teorii że są to zawodnicy , którzy mają absorbować uwagę rywala to ja osobiście uważam że zdecydowanie groźniejsze akcję , przeprowadzał Villa z Alba jak grali od początku, to rzeczywiście były akcje które mieszały w defensywie przeciwnika. Villa nie został sprawdzony w ŻADNYM Z KLASOWYCH MECZÓW w tym sezonie więc jak można mówić że jest bez formy ?
Na podstawie że z łaską wpuszczą się go na 10 min kiedy Barca wycofuje do tyłu żeby utrzymać wynik ? Fakt że może przez te 10 min nie wygląda zbyt pewnie ale jego ratuje duża ilość bramek , a jak z gry Sancheza i Pedro ma nic nie wynikać to ja już wolę Ville bo on przynajmniej coś strzeli i nie raz nam może uratować wynik.
Wracając do gry Sancheza i Pedro w tym meczu , to grali wg mnie równie słabo nawet jeśli Pedro zagrał trochę lepiej to obu bym co najwyżej dał 5,5.

0

No widzę że w Madrycie znowu jest wesoło.

0

seneridex
Twoa wypowiedz bardziej by pasowala do Pedro i Sancheza , którzy grali kolejno 92 minuty i 77 a nie 13 przy czym przez 3 minuty barca cos probowala z przodu a potem to już na czas.

0

No technika nie ma co cały Pedrito , przyjąć piłkę zagrać do tyłu i dalej pozostawać biegającym anonimem.

0

Villa przynajmniej potrafi dołożyć nogę jak jest 2 metry od bramki i nie nurkuje przy każdym kontakcie z rywalem ale spoko... Villa wejdzie na 10 minut jak druzyna już będzie klepac pilke do tylu żeby utrzymać wynik , więc ciężko będzie cokolwiek wywnioskować.

0

Szkoda że nawet obrońcy przeciwnika są groźniejsi dla bramkarza od Sancheza ... niech on się ogarnie bo w drugiej połowie widziałem go tylko jak się cieszyl z Messim z bramki.

0

Rura wpuść Ville.

0

dajcie Ville bo ja na taką padake w ataku nie mogę patrzeć.

0

Mimo że nie widziałem dokładnie kto strzelil w pierwszym momencie to i tak byłem pewny że nie Pedro i nie Alexis , Brawo Xavi.

0

Teraz jaka zmiana na stronie teraz znowu wszyscy za Villi a przeciw Sanchezowi masakra, Nie chce żeby Villa odchodzil ale chyba to już przesadzone...

0

Pierwszy sms od Tito ze szpitala do asystenta " Nie wystawiaj Villi "

0

dontripe
Villa już strzela jak na zawołanie , jeśli weźmiesz pod uwagę ile bramek strzelil a ile czasu zagrał to chyba nie można mieć do niego pretensji o brak goli.

0

Geble
Ja to wiem , ale co zrobić jak się czyta kolejną wypowiedź napisaną ogólnikowo że "Neymar jest przereklamowany" i nie popartą żadnym argumentem a kontrargumentów się znajdzie całkiem sporo to mi się scyzoryk czasem otworzy i wyrzucę z siebie trochę przemyśleń, ale fakt nie zamierzam na temat Neymara już dyskutować bo decyzję o jego sprowadzeniu podejmie zarząd.
Ja osobiście nie jestem przeciwnikiem jego sprowadzenia , jakimś zagorzałym jego fanem też nie jestem, zobaczymy jak się sprawy potoczą.

0

natall11
Nie rozmieszaj mnie , oglądasz czasem mecze reprezentacji Brazylii ?
To chyba nie przypadek że mija sobie jak tyczki obrońców np. Argentyny i w meczach na poziomie reprezentacyjnym np. sadzi bramki z wolnych , o jego technice już nawet nie wspominam.
A co do Pana Cr7 to on jest właśnie arogancki i wyżej od niego można wielu innych piłkarzy postawić, bo co z tego że strzela dużo bramek jak w wszystkich ważniejszych meczach zawodzi , gdy Real już nie ma przewagi to Ronaldo chce zrobić wszystko sam , traci piłki nie gra dla druzyny tylko dla siebie bo woli przegrać i strzelić bramke niż wygrać a miałby to zrobić kto inny.
Zreszta każdy chociaż trochę obiektwyny i znający się na footballu kibic widzi po reakcjach Ronaldo oraz sposobie gry co jest dla niego najważniejsze, podpowiem na pewno nie dobro zespołu.
Fakt Neymar takiego doświadczenia nie ma i nie będzie taki bramkostrzelny jak Ronaldo ( przynajmniej na razie ) ale jest to prespektywistyczny zawodnik który zapowiada się na świetnego piłkarza.

0

natall11
Podejrzewam że Neymar po prostu chciał został trochę dłużej w Satnosie żeby się przygotować ale jedynym klubem dla którego teraz marzy mu się gra w Europie jest Barca i dlatego poprosil Pepa (o ile rzeczywiście tak było)
Jeśli Barca naciśnie to Santos i tak go sprzeda i mysle ze Neymar z checia się tu przeniesie , ale poki jeszcze może pograć w domu gdzie ma blisko do rodziny i bliskich to z tego korzysta.

0

piachuFCB
To prawda , ale Villa nie raz mógłby nas uratować wtedy kiedy z gry będzie wyłączony Messi , a to się zdarza ostatnimi czasy często w meczach z Realem , Mou ma jakiś patent, a chyba nie muszę przypominać kto fenomalnym strzałem pokonał Casillasa i dzięki temu mogliśmy w ogóle myśleć o nawiązaniu walki z Realem .
Villa potrafi strzelać z niczego , czego np. nie potrafi Pedro i Sanchez a przynajmniej nie w tym sezonie, będzie bardzo nie ciekawie jak Messi będzie miał spadek formy bo chyba nie liczycie na to że Pedro i Sanchez nagle nauczą się strzelać bramki ?

0

piachuFCB
Zobacz jak Villa gra w reprezentacji ( jeśli jest na boisku ) ciężko mu cokolwiek zarzucić jako napastnikowi.

0

Ciuus
To ty skoncz bo piszesz na poziomie dziecka z gimnazjum , który uważa za modne wyzywanie Neymara od gwiazdeczki i arogancika mimo że Neymar to skromny chłopak i wiecznie chwali Messiego i innych piłkarzy niby na jakiej podstawie uważasz ze nie ma sensu ze mna rozmawiać ?
Proszę bardzo jeśli nie my to Real albo inny klub kupi Neymara i żebyśmy później tego nie żałowali a ty pewnie jak część sezonowców stąd odejdziesz jak nas Real będzie wtedy lał.
Ja nie mówię że Villa by zrobił różnice tylko zauważ że w tych wygranych meczach nie było powodów żeby Villi nie dać szansy skoro Pedro i Sanchez grali piach.
A co do stylu wygranych to niestety poziomu Tito nie widać tutaj wysokiego , masa straconych bramek i teoretycznie kilka meczy które taktycznie powininsmy przegrać ( na szczęście mamy Messiego ) prawda jest taka że na tym etapie jest cześć zawodników którzy będą grać fenomenalnie bez względu na taktykę ( Xavi , Iniesta , Messi , Cesc) i to im w głównej mierzę zawdzięczamy taką pozycję w lidze. Cieszę się z wyników ale uważam że Tito nie zachowuje się fair w stosunku do Davida , a teraz powiedz mi skad masz informacje na ile % trenuje Villa , bo jak na razie to są tylko wasze gdybania.

0

BarcaForever14
Tito bronią tylko i wyłącznie wyniki a prawda jest taka że Messi uratował nam dupę w większości meczów w tym sezonie , a kto wie czy meczu z Realem byśmy nie wygrali gdyby grał Villa a nie Pedro który zepsuł setke pod koniec meczu.

Sytuacja zresztą na tym forum zmienia się jak w kalejdoskopie , kiedy miesiąc temu broniłem Sancheza to byłem wyśmiewany i minusowany , a wtedy grał lepiej niż teraz a już na pewno nie gorzej , bo winiliście go że 40 milionów na boisku a nie strzela bramek , teraz tez nie strzela i co ?? 99% teraz wypisuje i go chwali jednocześnie mówiąc że Villa jest słaby chociaż wtedy mówili na odwrót , prawda jest taka że zadowoleni z wyników będziecie pochwalać trenera i myśleć jak on mimo że nie koniecznie musi mieć racje , kiedy trzyma przez cały mecz słabego Pedro a mecz wygrywa Messi , oczywiście dzięki trenerowi 3pkty bo gdyby wpuścił Ville to przecież Villa by pomylil bramki i byśmy stracili punkty !
Wiem że większość (w tym ja ) chce Neymara , ale ja w przeciwieństwie do innych nie chce z czystym sumieniem wyrzucić zawodnika który na to nie zasłużył , któremu tak naprawdę nie dali szansy w tym sezonie.

0

Foo
To ty twierdzisz, Villa już miał takie mecze że powinien wskoczyć do pierwszego składu z piruetem , chociażby 1 w CDR , czy drugi (w lidze?) ze świetną asystą piętko do Alby , ogólnie akcje z Alba palce lizać to aż wstyd że trener go na kolejny mecz nie wpuścił. Villa na początku wręcz w każdym aspekcie przydatność pokazywał , potem były ze 2 słabsze mecze z rezerwami barcy ( teoretycznie słabsze bo nie mogł w nich za dużo pokazac zważywszy na to z kim grał).
Jak chodzi o ilość bramek to chyba Villi tutaj zarzucić nic nie można.
Odnośnie treningów to nie wiem, zawodnik kolo 30 nie będzie tak ciężko harować jak młodzież , gdyby tak było to Xavi,Puyol mieli by pewnie problemy z regeneracją na kolejny mecz.

0

BarcaForever24
Villa jest zawodnikiem który gra na pograniczu spalonego co przekłada się na jego dorobek bramkowy (poza Messim najlepszy) , tym bardziej że grając z zawodnikami typu Serio Roberto czy Dos Santos/Rafinia nie może liczyć na to że oni mu wypracują coś sensownego jedynie długa prospoadła piłka wchodzi w grę, przez to też tyle spalonych co się zresztą okazało w tym meczu , że przynajmniej 1 był nie słusznie odgwizdany a zapowiadał bardzo obiecującą akcję do strzelenia bramki.
Zresztą wolę już jego spalone niż ciągle przewracanie się Sancheza , czy bezproduktywność Pedro , nawet jeśli dobrze wygląda na boisku to Pedro nie wnosi praktycznie nic , już bym wolał 100 razy bardziej Tello bo z jego akcji przynajmniej coś wynika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?