0

Ja osobiście to bym chciał aby Guardiola przeszedł do ligi włoskiej , następnie angielskiej i wygrał w nich wszystko co się da tym samym udowadniająć niedowiarkom że jego sukcesy w Barcelonie nie wzieły się z powietrza i że jest lepszy od Mourinhio a następnie żeby wrócił trenować znowu Barcelonę lub ewentualnie reprezentację Hiszpanii.

0

Dziwnie trochę rozpatruję się tutaj sytuację Iniesty i Pepe . Moim zdaniem Pepe z dość durzą silła popchnoł Andersa który stał do niego bokiem , ciężko mi sobie wyobrazić który piłkarz w takiej sytuacji utrzymałby się na nogach , tymbardziej jak na kogoś wpada rozpędzony Pepe.
Tym bardziej dziwię się takiej interpretacji z faktu że na realmadryt.pl wyraźnie redaktor napisał w ocenie sędziego że faul Pepe na Inieście był tak samo jak Mashe na Ozilu (Ja się akurat z tym nie zgodzę bo Ozil zachował się dość oryginalnie robiąc rulete i sam można powiedzieć wpadł na Mashe , który stał za nim).

0

Dobrze że to tylko opinia Mourinhio i ewentualnie fanów/zawodników/działaczy realu . Wszyscy inni zgodnie twierdzą że Messi jest lepszy.
Skoro Ronaldo gra na skrzydle to niech się pochwali ile ma asyst i porówna z asystami Messiego , Ronaldo może sobie nawet grać na obronie co z tego jeśli na tej pozycji za dużo nie wnosi. W praktyce i tak Ronaldo głównie czeka na dobre podanie pod bramką rywala. Messi głównie rozgrywa a nie stoi w polu karnym.

0

Jeśli chodzi o Busiego to po za tą pamiętną symulkąz interem w której patrzał przez palce na sędziego to trzeba przyznać że jednak w każdej sytuacji w której się zwijał , miał prawo to robić , bo faule na nim z reguły były wyjątkowo brutalne. Szczególnie w meczach z realem jest bezpardonowo traktowany np przez Alonso i nie sądzę żeby Busi próbował cokolwiek wymuszać szczególnie że faule na nim są w środku boiska więc korzyści z symulki były by znikome.
Pedro głównie symulował w meczach z realem. Alexis natomiast i Cesc ostatnio niestety zrobili się teatralni i mam nadzieję że się szybko opamiętają. Zwłaszcza Sanchez bo jak chodzi o Cesca to pamiętam tylko sytuację z czerwoną kartką dla Medela.

0

Ja postępowaniem Tito odnośnie Villi jestem delikatnie mówiąć zdegustowany, zwracałem uwagę już we wcześniejszych meczach że nie rozumiem tego że Villa grzeje ławe mimo takiej skuteczności. To co wydarzyło się w GD to już przechodzi moje pojęcie.
Mam nadzieję że Tito zrozumie swój bład bo inaczej zaczne bardzo mocno tęsknić za Guardiolą.

0

czuje niedosyt po tym meczu , chociaż fakt faktem na zwycięstwo nie zasłużyliśmy.

0

Jak dla mnie najgorszy na boisku był Alves , ocena Alexisa nie adekwatna , fakt że w 1 połowie kilka razy próbował wymusić faul, ale w drugiej już nic takiego nie miało miejsca i grał poprawnie nawet jeśli za dużo nie zdziałał to jednak nie grał gorzej od Pedro.

0

A ja tam bym chciał żeby zagrał Pique o ile dostanie zielone światlo , ostatnie mecze grał na dość wysokim poziomie i dobrze się prezentował , pamiętam jak się obrona posypała jak musiał zejść z powodu kontuzji.

0

Alexis zdecydowanie lepiej gra na lewej stronie .

0

Mam nadzieję że się odblokuje bo umiejętności ma wielkie.
W tym sezonie musi pokazać zdecydowanie więcej niż aktualnie pokazuję bo jeśli nie to pewnie będą się go chcieli pozbyć. Wieczność czekać nie będą, pamiętam że podobnie było z Bojanem, który się jednak nie odblokował a był świetnie zapowiadającym się zawodnikiem.
Ja jednak wierzę w Sancheza , bo trzeba wierzyć w swoich zawodników..

0

lukkaszek6 , Może i komentarz poniżej poziomu , ale miałem z niego beke.

0

R0naldinh0, Nawet nie porównuj tego , Di Maria złapał się za twarz a został popchniety za klatę . Przy Fabregasie nie możemy wykluczyć tego na 100% że jednak Mendel go uderzył, nawet jeśli lekko to pragnę zauważyć , że nawet lekkie uderzenie czołem w nos na pewno sprawia ból.
Nie chcę tu Cesca bronić , bo jeśli rzeczywiście symulował to należy się w stosunku do niego trochę cierpkich słów, ale byłbym tutaj ostrożny z ocenianiem.

0

A skąd wiecie że pomiędzy Medelem a Fabregasem nie było kontaktu kiedy ten zrobił ruch głową?? Powtórki tego dokładnie nie pokazują ale zaręczam wam że nawet lekkie uderzenie głową w nos przeciwnika sprawia ból i to nie mały.

0

Villa tą bramką jak dla mnie kupił sobie miejsce w podstawie na Real ,Tito jak znowu posadzi go na ławce okaże się strasznym niewdzięcznikiem.

0

Villa !!!1

0

Fabregas !

0

sarna1 a co niby zrobił Tello ? wypuścił sobie bezsensownie piłke do tego obronca go wyczul od razu , tylko dzięki szczęściu ta piłka się tak potoczyła że Tello mógł o nią spowrotem powalczyć. Jak dla mnie nie ma czego naśladować....

0

A kto tu niby jest wnny kartki ? Sędzia , Fabregas czy bezmyślnie zachowujący się zawodnik Sevilli sami sobie odpowiedzcie.

0

Villa za Pedro Plz

0

Zastanawia mnie jedno , czemu Sanchez nie gra na lewej a Pedro na prawej ? obu zawodnikom idzie dużo lepiej na tych pozycjach niż na tych na których są wystawiani ...

0

Kto chciał Thiago Za Cesca ??

0

Wszyscy chcą zmieniać Sancheza , fakt nie gra najlepiej , ale Pedro gra równie słabo ....

0

Mi tam skład wytypowany przez dziennikarzy pasuję.
Również uważam że Sanchez robi więcej wiatru w ataku niż np. Villa , jednak Villa jak na razie jest skuteczniejszy więc dałbym mu trochę więcej czasu w drugiej połowie i wpuścił na przynajmniej 30 minut za Alexisa albo Pedro w zależności od tego który będzie bardziej się do zmiany nadawał.

0

Ja sobie nie wyobrażam Barcelony bez Alvesa , mecz z Realem w którym go zabrakło jest dowodem na to jak ważny jest Dani.
Uwielbiam tego piłkarz jest bardzo charakterystyczny i charyzmatyczny do tego styl gry oparty na szybkości, zwrotności i sprycie to coś czego oczekuje od defensywnego bocznego obrońcy. Fakt Alba gra podobnie na lewym skrzydle i uważam że Alba-Alves to duet marzenie jak chodzi o te pozycje i chciałbym oglądać Barce w takim składzie.

0

hehe widzę że Alexis akceptuję krytykę ze sporym uśmiechem na twarzy.
No ja jednak mam nadzieję że i my będziemy mieć podobny uśmiech patrząc na to jak będzie grać najbliższych meczach.

0

Mam nadzieję że Pique wykuruje się na GD, bo ostatnio był w całkiem dobrej formie i w duecie z Masche można powiedzieć że stanowili by całkiem solidną zaporę , a na bokach Alba z Alvesem więc nie ma się o co martwić.

0

MVP
Fakt masz rację teraz doczytałem że dość długo go trzymało i dopiero 3 dni temu zaczął treningi z drużyną , zwracam honor.

No zobaczymy czy Jordi będzie miał formę bo na siłę też nie ma co go do składu wrzucać , Adriano gra na razie całkiem poprawnie. W każdym razie w środku pola jednak stawiam na Fabregasa i Xaviego , dopóki nie ma Iniesty.
Thiago gra na razie słabo, a na Real trzeba już powoli wytaczać najsilniejsze armaty.

0

MVP
Wiedziałem że Alba chorował ale z tego co kojarzę to już był do składu wcześniej włączany a chorował już jakiś czas temu. Nie widzę nic na przeszkodzi aby w dzisiejszym meczu grał od początku a przynajmniej jedną połowę.

0

Ja to bym na miejscu Tito zaczął już ogrywać taką silną 11-tkę , która ma wybiegnąć na mecz z Realem bo nie chcę potem się najeść wstydu za swoją drużynę.
Możliwe że przez ciągłe roszady ciężko Barcelonie złapać formę.
Wiadomo że w środku obrony trzeba było coś wykombinować i mnie akurat duet Masche i Song odpowiada. Natomiast nie odpowiada mi że Jordi Alba siedzi na ławce . Rozumiem że Adriano grał ostatnio nieźle i zasługiwał na to aby wyjść w podstawowej 11-tce , chociaż już w meczu ze Spartakiem zagrał słabe spotkanie. Alba jest zawodnikiem, który notorycznie nęka obrońców po lewej stronie boiska , można powiedzieć że jest takim drugi "Alvesem" nie boi się przytrzymać dłużej piłki przy nodze czy przedryblować zawodnika a do tego jest bardzo szybki.
Z przodu najlepiej dysponowani są Messi i Pedro natomiast jako trzeci zawodnik nie powinien grać Tello . Z całym szacunkiem ale Tello w przekroju całego spotkania podejmuje bardzo dużo złych decyzji , ma często problemy z przyjęciem piłki a o jego bezsensownych wypuszczeniach piłki do przodu nie uznaję za celowe się rozwodzić. Czasem zaskoczy rywala ale 1-2 akcje na mecz to trochę za mało a cierpi na tym na pewno kombinacyjna gra.
Uważam że do Messiego i Pedro na aktualną chwilę powinien jednak dołączyć Villa albo Sanchez bo są to zawodnicy o ogromnych umiejętnościach , którzy jakościowo nie odbiegają od reszty zespołu.
Tello zawsze może wejść na ostatnie 20-25 minut na podmęczonego rywala , wtedy jego gra jest najbardziej efektywna a jego zwody na wypuszczenie mają sens.

0

Xavi za Thiago i Jordi Alba za Adriano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?