Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra niech wejdzie Villa za Pedro , jak i tak mamy przegrać to chociaż chcę jego oglądać a jak by było pięknie gdyby Villa strzelił na 2-2 i tym samym zapewnił nam puchar.
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!
0
2 rzeczy do zrobionia w trakcie przerwy.
Telefon Tito do Guardioli.
Wpuszczenie Davida Villi za Pedro i liczenie na cud.
0
No tak to jest jak się Puyola na ławce zostawia. Puyol by do walki zmobilizował już z boiska ..
0
Niestety czerwona kartka w pełni zasłużona Ronaldo by był sam na sam i nawet nie miał nikogo za plecami a Adriano go poprostu złapał za brzuch tu niestety nie mogło być innej kary....
0
Widział ktoś czy Alves jest na ławce czy po prostu jakaś kontuzja ?
0
Czemu ta małpa gra za Alvesa ;/
0
CZemu nie gra Alves , jest jakiś powód czy to chore urojenie Tito ??
0
Wie ktoś czemu nie gra Alves ?
0
Powodzenia Bojan !
0
Geble
Zauważ że we wczorajszym meczu Osasuna grała świetnie w obronie i była bardzo poukładana a my zagraliśmy przeciętnie. Sanchez się po prostu dostosował.
Żaden z napastników wczoraj nie dryblował a już na pewno nie wypracowywał sobie dryblingiem sytuacji bo przeciwnik na to nie pozwalał.
Skoro nawet Messi nie wygrywał specjalnie pojedynków 1 na 1 to czego wymagać od Sancheza ? To jest właśnie taki typ meczu jak wczorajszy mecz Realu z Getafe , niby tylu świetnych dryblerów w Realu a też wczoraj żaden nic w tym aspekcie nie pokazał.
Sanchez starał się nie tracić piłek a do tego wywalczyć kilka.
Przypominam że w ostatnim meczu z Realem Alexis miał najmniej strat a do tego najwięcej odbiorów z graczy grających z przodu.
Zobaczymy na formę i grę Alexisa w meczu w którym Barca będzie dyktować warunki.
0
Geble
To napisz co w przeciwieństwie do Sancheza zagrał Tello ?
0
Jeśli tak na to patrzeć to Messi gdyby nie te 2 bramki też zagrał przeciętnie.
Alba miał asystę na wagę 3 punktów a do tego pokazał jak bardzo jest szybki i nieuchwytny , kilkakrotnie został dość brutalnie zatrzymany bo obrońcy Osasuny nie potrafili go zatrzymać.
Barcelona nie potrafi się bronić , my bronimy się atakując więc ofensywny boczny obrońca bardzo się przyda. Tutaj Alba pokazuję że jest w tym aspekcie zdecydowanie większym wzmocnieniem od Adriano. Wystarczy spojrzeć na statystyki Alvesa i ile dzięki niemu zyskaliśmy w ataku , jeśli po drugiej stronie boiska Alba będzie grał równie skutecznie co Alves to ze zdobywaniem bramek nie będzie żadnego problemu.
0
Ja jednak wpuściłbym Sancheza od początku na rewanż w Madrycie.
Dlatego że Sanchez jest bardzo aktywny z przodu i obrońcy zawsze bardzo muszą się z nim namęczyć. W drugiej połowie , ewentualnie na ostatnie 30 minut wpuściłbym Ville , obrońcy będą trochę osłabieni a wtedy David może pokazać pazur.
Wiadomo że Villa jak wejdzie od początku meczu nie będzie wywierał takiego pressingu jak Sanchez , pomijając fakt że Alexis jest młodszy i ma świetną kondycję oraz naturalną wolę walki o każdą piłkę to jednak Villa wraca po kontuzji i nie wytrzyma takiego tempa większość meczu.
Z drugiej strony Pedro zamiast Tello , a z Fabregasem to już sam nie wiem co , po tym co na razie pokazuje to raczej nie zasługuje aby wyjść w podstawie , ewentualnie w późniejszym etapie meczu.
0
Piękny mecz Realu. Ronaldo piach , Ezil, Benzema to samo no i czerwo dla Kentrału teraz tylko czekać na rewanż w superpucharze i mam nadzieję że Real utrzyma ten poziom.
0
Yyyzil się niesamowicie przyczynia do tej przegranej Realu :)
0
Albiol
0
2-1 GOOL
0
Novy83 radziłbym samemu się nauczyć liczyć a potem pisać.
W pierwszej połowie były 2 , a w drugiej 1 spalony Messiego pod koniec meczu.
0
Świetne zmiany wg mnie , a co do bramki to cóż pierwsza ze spalonego , ale nie zapominajmy że przeciw nam zostały odgwizdane 3 spalone po których mielibyśmy 100% sytuacje więc jak dla mnie sędzia wyszedł na 0.
0
No cóż takimi meczami wygrywa się mistrzostwo..
0
Asysta Sancheza na którego tak najeżdżaliście, Prawda jest taka że najsłabszym ogniwem był Tello.
0
Zmiany dobre mam nadzieję że coś wniosą ...
0
Szczerze to Tello gra i tak gorzej od Alexisa , chociaż obaj się nadają do zmiany.
0
Jak na razie i tak Iniesta najaktywniejszy , a to że nie nie trafił w dogodnych sytuacjach .. trudno nie jest napastnikiem . Niech się napastnicy wezmą do roboty to może bramki padną.
0
Sytuacja na 3-2 nie była po akcji realu bo ty my mieliśmy piłke , a po dryblerskim popisie Valdesa więc akurat Fabregas raczej nic tutaj nie mógł zrobić , może i nie pokazał dużo ale wszedł na krótko w momencie w którym barca już nie forsowała tempa więc wg mnie trochę nie uczciwie został oceniony. Ja bym mu dał ocenę wyjściową no i Busqetsowi o 1 oczko w górę.
0
Guardiola wracaj :(
0
Messi to akurat jak na swoje możliwości to zagrał średnio wliczając w to oczywiście bramkę z karnego, wg mnie lepiej by było wyróżnić Masche mimo że statystyk nie widziałem to wydawało mi się że zagrał dobre spotkanie.
0
Najlepsi : Inniesta , Busqets , Mascherano
Nie wiele gorzej Xavi , Pedro , Adriano , Alves
Średnio Messi , Alexis , Pique i Tello
Fatalnie : Valdes
Pracę sędziego oceniam dobrze , faule na Alexisie były ciut naciągane nawet jeśli kontakt był , to nie były to sytuacje w pełni jasne , karny dla barcy oczywiście zasłużony. Nie widać było stronniczości i nie pozwolił aby to sędzie był głównym aktorem tylko piłkarze i ich gra.
Mam nadzieję że błąd Valdesa podziała jak kubeł zimnej wody i zmobilizuje nas do meczu rewanżowego.
0
Cristian "jeden zwód " Tello niech nauczy się nowego zwodu , bo na klasowych obrońców jego umiejętności nie starczają a jego straty nie ułatwią nam meczu. Jak nie jest w stanie wyprzedzić niech poda ...