JarekS
Dołączył/a: wrzesień 2020
152 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mówią co chcą, wg mnie Messi zostanie dla dobra Barcelony, poza tym wydać u niego znowu radość i zespół też ma potencjał zatem warto zostać sportowo także.
0
@yoli zgadza się, mamy to szczęście że Koeman ma jaja i jak zawodnik nie jest gotowy w 100% to go nie wystawi. Przykładowo u Valverde jakakolwiek absencja w pierwszej jedenastce była dramatem i co ktoś się pojawił na treningu jak np Dembele to od razu grał i łapał kontuzje. Koeman ma styl holendersko-niemiecki - grasz jak ja Ci powiem że jesteś gotowy, a lekarze będą w 100% przekonani że to będzie bezpieczne. Biorąc pod uwagę te okoliczności nie spodziewam się na PSG aby zagrał Pique czy Araujo, ale Dembele będzie przygotowany perfekcyjnie (pomijając aspekt że w sporcie powrót do pełnej sprawności po kontuzjach tyle tra co kontuzja i Dembele może być jeszcze dużo lepszy zdaniem sztabu Koemana).
0
@JacekM @nadciongajoncy mój błąd, miało być że gramy u siebie i trzeba coś strzelić:) Ale dalej podtrzymuję swoją wypowiedź:)
0
@333tricampeones333 proszę Cię, to nawet nie jest śmieszne:
1) nie potrzebujemy zawodnika o tym profilu
2) zawodnik przy pressingu przeciwnika totalnie nie potrafi się odnaleźć
3) zawodnik ma problemy z rozumieniem taktyki zespołu
4) jedynym jego atutem jest szybkość ale co z tego jak zazwyczaj biega bez sensu
5) zawodnik będzie szansą na podreperowanie budżetu klubu po sezonie
0
Brawa dla koszyszkarzy!
Nie polecam nastawiać się na kogokolwiek z pary Pique-Araujo w meczu z PSG - zawsze miło by było się zaskoczyć, ale Pique potrzebowałby chociaż jeden mecz kontrolny, a Araujo nawet przy najnowocześniejszych środkach przeciwbólowych by musiał zagrać z kontuzją. Szum medialny pod PSG i nic więcej. Nie zapominajmy że mamy zespół który jako całość gra dobrze - trzeba wierzyć pomimo braków w obronie - gramy na wyjeździe i trzeba coś strzelić i tyle (aż tyle). Jestem optymistą.
0
@yoli to ostatnie zmienne i nie ma już płacenia więcej. Ryzykiem większym jest danie odpocząć Dembele, może jeszcze zakazać mu trenować... Piszę że są analizy wg których trzeba tak postępować, do tego trzeba podsycać ciągłą rywlozacje. Mnie nie interesuje co kto uważa bo to wynika z faktów, chociaż parę miesięcy temu myślałem w ten sam sposób, ale to było mylne myślenie.
2
@Messiah10 nie do końca chyba rozumiesz problematykę problemów zdrowotnych Dembele.
On miał powtarzające się kontuzje bo za szybko wracał do gry nie będąc przygotowany fizycznie.
Koeman znalazł na niego sposób czyli ciągle musi się wzmacniać fizycznie. Nie można teraz przestać stawiać na niego bo najważniejszy jest stały i regularny wysiłek fizyczny. W zagranicznej prasie było wiele analiz pod tym kątem. Twoja opinia od miesięcy jest nieaktualna.
45
No i spoko, Dembiński przechodzi metamorfozę fizyczną i mentalną. Słowa o Koemanie pokazują jak dobrą robotę wykonuje.
7
Takie newsy to specjalny chaos informacyjny aby PSG nie nastawiali się jak konkretne ustawienie.
Koeman powiedział że nie będzie ryzykował końca sezonu dla piłkarza z powodu jednego meczu.
Śmiać mi się chce jak widzę komentarze z marzeniami, realną para to Lenglet-Mingueza, każde inne rozwiązanie bardzo mnie zszokuje.
16
Jeszcze jeden idiota napisze że mecz warty 5mln euro to krew mnie zaleje. Co miał do końca sezonu już nie grać a w lecie transfer? Poza tym jeśli przedłużymy z nim umowę latem to czuję że będzie z niego kocur a widać że metodą prób i błędów zaczął potrafić grać tak aby nie ryzykować kontuzją.
3
Ten mecz to cenna nauka, Araujo w pierwszym meczu dostał czerwoną kartkę zatem trzeba pogratulować dobrego meczu a o błędach w detalu usłyszy od Koemana.
1
@Greenalley czepiasz się, mamy blok obronny który stanowi eksperyment a ty cudów oczekujesz. Gramy dużo lepiej niż przed rozpoczęciem sezonu się zapowiadało, zatem skończ już pisać głupoty bo irytują te stęki pod każdym postem.
0
Już szuka alibi na wypadek porażki. Jedziemy po was!!!!
0
Zimny pot, gęsia skórka, nie nie będzie drugiego Andre... Nasz Trincao jeszcze wiele dubletów strzeli!
8
Wg mnie brak wiary w zespół jest zaprzeczeniem istoty kibicowania. Bez względu na wszystko czy w 5 lidze czy w LM kibice powinni wierzyć do końca. Kwestia trzeźwych ocen czy w skrajnej wersji stulejarstwa u niektórych osób sprawia że nie mam zielonego pojęcia po co takie osoby wogóle oglądają jakiekolwiek sport.
0
Nie wierzę że Pique wybiegnie z PSG, ale na rewanże z nimi i Sevillą bardzo się przyda.
3
Z przyjemnością można dzisiaj zobaczyć przegląd prasy bez gównoburz i pełen radości z gry Barcelony. Gazety z Madrytu pewnie na jutro szykują sensacyjne doniesienia na temat Messiego czy innych ale nic to nie da, maszyna ruszyła, jedziemy i rozjedziemy PSG!!!!!
0
Najlepsze: gra młodzieży, 3 punkty, brak kontuzji.
Najgorsze: brak, po co się czepiać po takim meczu.
3
Dobrze Koeman rozgrywa medialnie komunikację tak aby wzmacniać zespół. Chwali, napawa pozytywną energią i pokazuje że trzeba więcej i ciężej pracować. Cieszy że tyle pracy z Moribą owocuje i chłopak będzie kiedyś skałą, oby Konrad też tak pracował i robił postępy jak właśnie Moriba.
2
Jezu dajmy człowiekowi żyć, 2 rewelacyjne miał jak zastępował Umtitiego, gorszy okres ma i tyle. Trzymajmy za wszysykich kciuki bo zespół tego potrzebuje. W lecie pewnie na nim dobrze zarobimy, nie ma co się podsmiewac bo to nie godne kibica Barcelony.
1
Araujo też zapłacił Fryzowie w debiucie, a debiut Moriah i tak bardzo dobry. Będzie dużo radości z niego.
7
@juri90 domyślam się że chciałeś zabłysnąć ale Busi zagrał bardzo dobrą pierwszą połowę - on wtedy robił widowisko świetnymi podaniami - Alaves spuchło od 60minuty zatem logiczne było że mieliśmy używanie:)
11
Duże brawa dla całego zespołu, ale co mnie najbardziej cieszy to fakt że od jakiegoś czasu coraz częściej gramy z pierwszej piłki - dobrze się dzieje Panowie - PSG strzeż się!!!
0
@Cule007 @Murazor dokładnie - ja jakoś Minguezę doceniam cały czas czy tydzień temu czy miesiąc temu! Dla mnie to młody Ramos i przy tym pozostaję:)!
6
Brawo Busi - takich ciasteczek jak dzisiaj potrzebujemy z PSG!
Cieszy asysta Moriby i gol Trincao - jeszcze z tych dzieciaków będą ludzie!
Brawo dla całego zespołu!
0
Dzisiaj liczę na dobry mecz Puiga, rywal dobry bo nie gra pressingiem powodzenia!
0
@AxelF polecam zobaczyć mecze Konrada w Barcelonie B, można powiedzieć że Koeman ufa mu bezgranicznie biorąc pod uwagę umiejętności i konkurencję w pierwszym zespole. Ale zgadzam się, skład bardzo ciekawy, nudno nie będzie, po 3 punkty!
0
Rehabilitacji? Mecz o nic, wpuścić maksymalne rezerwy bo mecz z PSG jest dużo ważniejszy.
0
Fajnie by było wygrać mecz o nic, ale boję się że ciężki fizycznie będzie ten mecz.
1
Ale komentarze z czapy. Inne kluby jak MU czy Juve reagują bo agent Ansu wszędzie stara się go sprzedać. Fati jakoś od wakacji nie broni się i nie powiedział agentowi aby tego nie robił, a pytania dziennikarzy zbywa mówiąc że bez komentarza. Agent powiedział że jego zawodnik chce grać z Messim, zatem Ansu ewentualne przedłuży umowę z Barceloną jak zostanie Messi.