JarekS
Dołączył/a: wrzesień 2020
152 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@La Pulgaa ...idiota? wolałbyś odpaść?
0
Co tu dużo mówić, potrzebne będą zmiany w 2 połowie - Busi musi mieć z kimś grać - trzeba przesunąć de Jonga i wprowadzić Pedriego bo pomoc za bardzo sabotuje dzisiejszy mecz. Dorzucić do tego Messiego i może Umtitiego i jedziemy z nimi po 3 punkty!!!
0
@FutbolToMagia dobra skończ już fantazjować - wczoraj ja i użytkownicy portalu tłumaczyliśmy Ci co to jest amortyzacja zawodników bo pisałeś głupoty, kilka dni wcześniej tłumaczyliśmy Ci ustawienia taktyczne bo nie rozumiałeś że nie każdy może grać na każdej pozycji, jeszcze kilka dni wcześniej tłumaczyliśmy Ci jacy zawodnicy Barcelony B grają na jakich pozycjach, jeszcze wcześniej tłumaczyliśmy CI dlaczego Semedo nie nadawał się do Barcelony. Dzisiaj mam Ci znowu tłumaczyć jak powinien grać Puig biorąc pod uwagę że zastępuje Pedriego? Mam Ci tłumaczyć jak powinien grać zawodnik o jego profilu? Połowa portalu już Ci pisała abyś odstawił FIFĘ a ty dalej nic nie ogarniasz.
0
@PJ777 proszę Cię, nawet komentatorzy mają polewkę z jego pracy :) jako box-to-box go nie potrzebujemy, zero kreacji, dla jednej piętki szkoda go trzymać na boisku.
4
czy ktoś Puigowi powie że pomocnicy też rozgrywają piłkę lub wspierają zespół w destrukcji? cholercia gramy w 10 przez niego...
1
@Edinho19911991 to zejdź ze sceny bo faceci oglądają mecz, a panienek szukaj sobie na meczach Realu Madryt lub innego Getafe. Busi to nasza legenda, a śmiejąc się z naszej legendy pokazujesz brak szacunku do klubu, do naszych zawodników i do kibiców.
0
I co szejki? Je##ć biedę co?
1
Sej łaaat? Szaleństwo:) Jeszcze raz to powtórzę - nie ma w tym sezonie nudnych meczy! Chieliśmy rotacje to z grubej rury :) Ale jaja:) po zwycięstwo!!!
0
Właściwie gramy u siebie - naszych kibiców będzie tyle samo:)
1
Co tu dużo pisać - mecz w 100% zasłużenie przegraliśmy - cudem jest że Koeman daje szansę aż tak dużej ilości zawodników z Barcelony B - grają jak dzieci na orliku - Konrad dzisiaj pokazał mix najgorszych cech Alby i Neymara, Collado już nawet nie udaje że Pimienta to kiepski trener i gra gdzie mu się podoba, widać że coś w nim pękło i nienawidzi skrzydła na które ustawia go trener. Najlepszy z całego zespołu był Moriba i Balde, ale do pierwszego zespołu mają piekielnie daleko.
0
Biorąc pod uwagę jego oko do młodzieży to byłby strzał w 10. Jego obszar działania to nie tylko talenty z Holandii. Takiego Eduardo Camavingę, Davida Neresa czy naszego Dembele polecał do Ajaxu jak w swoich krajach nawet nikt o nich nie słyszał, czy potrafił osobiście interweniować aby de Ligt szybciej awansował w hierarchii młodzieżowych zespołów Ajaxu. Bardzo interesująca kandydatura.
0
To chyba oczywiste - to nie czasy Valverde że jak Dembele po kontuzji trzy razy kopnął piłkę na treningu i "nadawał się do gry".
0
@El Plutoninho dzisiaj biorąc pod uwagę że jesteśmy w formie to jest 50-50. My też mamy swoje problemy bo w rozgrywkach europejskich najważniejsze jest doświadczenie w walce z różnymi stylami grania. Paradoksalnie nasze atuty z ligi hiszpańskiej mogą w rozgrywkach europejskich być naszymi słabymi stronami. Zawodnicy jak Araujo, Dest, Pedri nie mają obycia w walce z atletycznymi zespołami francuskimi - zobacz ile problemów miał Araujo z Kennedym ostatnio (który nie grał w hiszpańskim stylu). Dużo dzieciaków boi się błędów indywidualnych naszej drużyny zapominając że nasza młodzież nie ma obycia w graniu na tym szczeblu rozgrywek. Wg mnie jest 50-50 bo wszystko jest możliwe od bardzo wysokiej porażki po bardzo wysokie zwycięstwo.
2
@El Plutoninho Grają słabo, mecze wygrywają tylko dzięki fenomenalnemu atakowi. Potrafią zdominować rywala jako zespół ale jako zespół nie potrafią atakować - bardziej to indywidualne akcje. Wg mnie mamy szanse jeśli nie będzie błędów indywidualnych.
1
Stóweczka Sergi!
9
Widzę że fantazja w komentarzach ludzi ponosi - ja rozumiem że warto by było aby Pedri/Busi odpoczęli ale jedyny moment w jakim może wejść na boisko Puig to druga połowa.
W pierwszej połowie Betis jeszcze będzie walczył i stosował pressing, w drugiej połowie spuchnie i wtedy będzie mógł wejść m.in. Puig - pamiętajmy że Puig gra swój najlepszy futbol gdy przeciwnik nie naciska i nie stosuje pressingu. Wpuszczanie go od pierwszej minuty niczego nie rozwiązuje taktycznie. Paradoksalnie prędzej uwierzę że w pierwszej połowie pojawi się Pjanic niż Puig - ale jak najbardziej uważam że w drugiej połowie Puig bardzo się przyda bez względu na wynik meczu.
0
Nasza forma wzrasta, jednak obawiam się straty punktów dzisiaj jeśli zaczniemy na lini pomocy zawodnikami z ławki. Pjanic-Puig wg mnie tracą swoje walory jak przeciwnik gra pressingiem, w drugiej połowie Betis w 100% spuchnie, wg mnie wtedy powinni wejść.
Z pewnością warto by było dać odpocząć Araujo - para Umtiti-Lenglet też jest zgrana, postawiłbym na nich na ten mecz.
1
To raczej dobra wiadomość - bez względu na grę teraz to prędzej czy później może to bardzo zaprocentować - to sezon przejściowy, niech się ogrywa!
1
@itmustbejoke samo rozważanie jest głupie... oczywiście że tak - każdy zawodnik który jest tyle lat w Barcelonie jest legendą (pomijając nawet zdobyte trofea).
1
Bilans meczów z Betisem na wyjeździe wcale nie jest jakiś rewelacyjny, nie możemy jutro ich zlekceważyć bo w piłkę grać potrawią - to nie Huesca.
3
Lata mijają a Pellegrini jak zawsze wypowiada się z klasą i szacunkiem - lubię tego trenera, a Betis w pełni zasłużył na 7 miejsce w tabeli.
3
@Mario96w od bardzo wielu lat dla LFC najgorszy miesiąc to styczeń - w tym roku jeszcze dodatkowo dochodzą kontuzje i rozbici są psychicznie. Van Dijk trzymał całą obronę za jaja i były efekty - teraz m.in. go bardzo brakuje.
4
Brameczka Depaya - https://streamja.com/XaJQ3
PS: Na meczu są wysłannicy BVB, którzy liczą że latem zastąpi Jadona Sancho.
0
Umowa pożyczki na Espai Barça jest na stole - więcej informacji jak ktoś jest zainteresowany znajdzie tutaj: https://www.thestadiumbusiness.com/2020/10/06/financing-deal-signed-with-goldman-sachs-for-espai-barca/
Budowa w trakcie pandemii to byłoby coś pięknego, ale to chyba marzenie bo Goldman Sachs nie słynie z tak hojnych pożyczek, muszą być jakieś kruczki prawne na ich korzyść.
7
Wystarczyła jedna wiadomość z otoczenia Messiego że jest zły i wrócili do swoich nor:)
2
Wypowiedzi podobne do Koemana - krótko, szczerze i na temat bez smyrania się po jajkach.
0
@BarcaInfo Tarzan oglądający mecze Realu to jak talizman!!!
1
Teoria zależności zwycięstw i porażek Realu i Barcelony - jak Barcelona gra dobrze to Real gra słabo i na odwrót - oby tak dalej!
3
Idąc tym tokiem rozumowania np. Cou możemy też sprzedać za 80 mln bo tyle zostało do zamortyzowania... Marca posiada coraz "inteligentniejsze" aktualności, zaraz pojawią się komentarze że 10mln to realna cena bo tyle jest wart wg transfermarkt hehe:) W dzisiejszych czasach realna cena to 5-10mln uwzględniając ważność kontraktu i pensję.
0
Jakoś sobie nie mogę wyobrazić aby w 100% było tak że zawodnik sam sobie wybiera chirurga który go kroi... to chyba zbyt poważny temat dla klubu aby klub nie obejmował opieką swojego zawodnika i dzięki znajomością rynku chociaż organizował najlepszą diagnostykę problemu i dostęp do najlepszych specjalistów.
Nie zmienia to faktu że możliwym jest że dzieciak zbyt mocno napalił się na granie w piłkę i mógł przeszarżować z ćwiczeniami.