8

Dwa ostatnie akapity sprawiają że mówi to gość który wie jak ogarnąć ten bajzel. Bardzo dosadny sygnał dla młodzieży i jeszcze dosadniejszy odnośnie sponsorów - brawo!
Oby też kibice wiedzieli że nie jesteśmy w europejskim topie, bo obawiam się że większość nadal żyje marzeniami czy to o pojedynczych zawodnikach czy pozycji negocjacyjnej klubu ze światem sponsoringu sportowego.

3

Walić go, wybierając Mino Raiolę w tak młodym wieku pokazał że ma gdzieś Barcelonę. Najśmieszniejsze jest to że komentatorzy we Francji uważają że chłopak zadebiutował tylko po to aby wkurzyć Barcelonę, a my się podniecamy jakby było o co.

6

Jak mi przykro... jak co roku PSG nie ma co liczyć na Neymara w LM. Tradycja nic innego:)

5

Ale jaja, Lahoz powinien mieć zakaz prowadzenia meczów, a Pique prawdę powiedział.

5

Najlepsze jest to że wystarczy jeden mecz Minguezy na SO i nagle wszyscy go doceniają, a jak grał na boku obrony to wieszali na nim psy i mówili że nic z niego nie będzie - tłumaczenia chorągiewom że to była awaryjna pozycja na nic sie nie zdawały. Będzie trzeba stworzyć listę "the best of stupid people" z wypowiedziami przed i po - byłoby z czego się pośmiać.

0

@tom9001 Proszę myśl jak coś piszesz bo to co napisałęć ani śmieszne, ani mądre nie jest. Głupoty jakie wypisujesz są niczym nie poparte - jakby to zależało od Barcelony to nie byłoby żadnego problemu z podpisaniem nowej umowy.
Nie wiem gdzie byłeś od tak wielu miesięcy ale to Messi się zastanawia czy chce zostać a nie Barcelona, zatem nie trolluj.

0

@Gaz Jednoznacznie napisałem odnośnie tego sezonu i tego meczu - jakbyśmy mieli zdrowego Desta/Pique/Araujo to nie wierzę że Sevilla by nam podskoczyła.
Wiele razy poruszałem ten temat - w lecie czeka nas tak duża ilość odejść zawodników że słówo "przebudowa" napewno będzie lepiej brzmiało niż łatanie budżetu sprzedażą kogokolwiek za którego będzie można zarobić:) Przy okazji pozbędziemy się także zawodników którzy sportowo się nie nadają bez względu na zysk/stratę.
Jak chodzi o przyszły sezon to ja liczę jedynie że nie będziemy musieli sprzedawać naszych pereł, czyli młodych zawodników na których będziemy mogli dobrze zarobić. Dalej uważam że mamy dobrego trenera na te czasy, który również elastycznie podchodzi do zmieniających się zasad gry w trakcie sezonu, ale nie oszukujmy się - o składzie naszej drużyny na przyszły sezon w 70% zadecyduje rynek - czy zawodnicy nam niepotrzebni będą cenieni na rynku, czy Dembele będzie chciał przedłużyć umowę, czy Mendes dalej będzie forsował transfer Ansu Fatiego (który nie protestuje) oraz wiele różnych czynników. To co nam wydaje się logiczne patrząc z boku to w życiu realnym mogą być całkowicie inne historie. Trzeba liczyć że ktoś to ogarnie ale tak jak piszesz o "przebudowie" obrony to równie dobrze można odnośnie przyszłego sezonu powiedzieć o możliwej "przebudowie" każdej formacji i zawodników pierwszego składu, rezerwach czy nawet zawodnikach Barcelony B.

0

@adamt1996 ale roast - brawo, chociaż obawiam się że on i tak nie zrozumie bo widziałem już jego wypociny nie raz, szkoda czas tracić, spalona dusza, jeszcze pewnie meczu nie odreagował a tu taka zagwozdka intelektualna haha:)

1

@Azi w 100% się zgadzam, w każdym sporcie jest tak samo: długa przerwa = długi powrót do gry. Ludzie nie ogarniają bo widocznie sami niczego w życiu ciekawego nie robią i nie mają punktu odniesienia, albo po prostu brakuje im wyobraźni.

0

Cóż pozostaje pogratulować, mimo wszystko niesmak pozostaje przy karnym na Albie bo mecz mógł całkowicie inaczej się potoczyć. Trzeba wierzyć że odrobimy, obojętnie jak:)

0

@martool pomyśl - wystawiają Umtitiego bo mamy wąską kadrę i nawet z Barcelony B nie ma kogo wziąść.

18

Dobra, nie oszukujmy się że jak byśmy mieli zdrowych obrońców to byśmy po meczu mieli zdecydowanie inny wynik.
Nie ma co wyciągać daleko idących wniosków - bez bloku obronnego ciężko się gra każdemu. Trzeba to przetrwać i tyle. Jeśli Lenglet wczoraj nie zagrał to znaczy że dalej ma jakieś problemy zdrowotne a poza nim nie było nawet kogo rozważać aby mógł zagrać w bloku obronnym.
Głowa do góry - wysoko wygrać u siebie też możemy - wszystko jest jeszcze możliwe, nie ma co uprawiać stulejarstwa.

4

Suso to zawodnik ukształtowany we Włoszech - tam kłamią i naciągają rzeczywistość nawet po meczu:)

0

karma proszę państwa, karma:)

1

ten to potrafi zasługi sobie wyliczać:)

1

@dominikm większość zjebów komentujących tutaj to chorągiewki nie znające się na piłce, taktyce czy nie doszło do nich gdzie jesteśmy jako klub. Nic w życiu nie osiągnęli i wyladowują frustrację. Kibicem się jest a nie się bywa.

3

Tak jak przed meczem pisałem że obawiałem się linii pomocy i tak się stało. Błędy indywidualne, niewykorzystane szanse czy Lahoz show z karnym to detale. Ogólnie linia pomocy szwankowała i nie było kogo wprowadzić. Bez względu czy Busi jest zmęczony czy bez formy to i tak nie zmienia faktu że jest jedynym SPD, Pedri musiał grać prawie cały mecz bo Puig nie nadaje się do walki z zespołami pressujacymi. Dziwię się pisaniem głupot czemu tak późno zmiany, jak to oczywiste że ryzyko straty kolejnego gola było duże.

1

Wow dzisisj Mingueza walczy o pierwszy skład na PSG na SO.
Firpo nie jest głupim pomysłem, jest szybki, rywala podmęczy przynamniej. Nie zdziwię się jakby udało mu się zaliczyć asystę dzisiaj.
Bez względu na wszystko to jest nasz zespół i trzeba trzymać kciuki za wszystkich aby jako zespół zagrali bardzo dobrze. Po zwycięstwo!!!!
PS: nasza ławka jest imponująca młodością i przerażająca jednocześnie hehe

0

@Coutinho007 nie lubię takiego gadania, to tak jakbym mówił o Fatim czy Pedrim jak kiedyś odejdą:) Do lata wierzę w trenera i cały zespół - liczę że nie będzie odejść kluczowych zawodników, a trener będzie nie do ruszenia bo zespół się rozwija i życzę mu tego aby był wiele lat naszym trenerem bo jeśli tak się stanie to znaczy że dobrze w Barcelonie będzie się działo.

0

@Lucassito nie wiem co Ci odpisać - powaliła mnie Twoja elokwencja i zmysł obserwawczy:) nie wiem czego oczekujesz od Barcelony która jest w takiej sytuacji jak jest, ale biorąc pod uwagę okoliczności to słabo by było jakbyśmy nie wyszli z grupy LM, odpadli w poprzednim meczu CdR, a w lidze byśmy zajmowali 5-7 miejsce. Biorąc pod uwagę co zastał Koeman i jakim zmieniającym się składem grał taki scenariusz też był możliwy. Polecam jakiegoś Mind Boostera i głowa do góry, trzeba cieszyć się małymi rzeczami a nie być zakładnikiem sukcesów sprzed lat.

0

@Coutinho007 Zgadza się :) Jedno jest pewne - jeden trenuje poważny zespół niemiecki, a drugi trenuje kozy poza Europą.
Osobiście dziwię się podjarką kibiców co do jego osoby bo jeśli jednak chodzi o aspekt stricte trenerski to:
1) Julek nie preferuje stylu grania Barcelony, jego styl jest stricte brytyjski (kloce nie do przejścia na obronie, długie dośrodkowania i mocny środkowy napastnik)
2) Julek chce do Anglii jak skończy mu się kontrakt - obstawiam WHU albo Arsenal bo takie są plotki aby za 2 lata dostał szansę poprowadzić jakiegoś średniaka z ligi angielskiej.
3) Julek jest nie do ruszenia do czerwca 2023 roku - nie stać nikogo aby zerwać tą umowę ze względu na klauzulę odejścia. RB zabezpiecza wszystkich wysokimi klauzulami.
4) Julek w czerwcu 2023 roku nadal będzie miał takie samo CV i brak sukcesów trenerskich pomimo prowadzenia zespołu który posiada jeden z największych budżetów transferowych w Europie w dobie covid:)
Niewątpliwie trener ciekawy i dobrze rokujący, ale nawet jak na warunki ligi angielskiej o któej marzy, to żaden klub z top6 go nie zatrudni.

0

Wybory wyborami, niech każdy sobie gada co chce - ale najważniejsze że każdy widzi rozwój zespołu i należy pochwalić wszystkich od trenera, jego asystentów i zespół, a w szczególności młodzież która ma wiele umiejętności i chęci do nauki.
Freixa w tych wyborach nie ma żadnego znaczenia ale ale z jednym można się zgodzić - jest nadzieja w dobrze grającym zespole.

0

@Janiama Celna uwaga, chociaż wolę czarny ekran na Polsat News - unikam skrajności:)

0

Fajnie by było jakby Koeman teraz jako trener Barcelony wygrał najważniejsze trofea - ależ to by była historia!

10

Takie wynalazki sprawiają że z "Ligi Mistrzów" robi się Liga "Mistrzów".

1

here we go again - pękające tyłki tak trzeszczą że az z Madrytu je słychać

0

Best of luck, but my team is better than yours. [JarekS]

3

Pani Julia to flow złapała niezły - świetna para komentatorów. Dawno nie było tak wesołego i optymistycznego podcastu. Teraz można w spokoju będzie się szykować na Sevile:)

0

@Vincente @Azrik oczywiście - w pełni się z wami zgadzam - mam wrażenie że im brudniejsze metody były zastosowane przy wyciąganiu takich zawodników jak Dembele czy Cou to tym bardziej los się mścił na Barcelonie za to.
Jeśli chodzi o sytuacje z bieżącego sezonu to nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o nasz klub.

2

@jamesbond6 zdecydowanie źle wyciągasz wnioski - na samym tym portalu pojawiło się przynajmniej 7 artykułów o tym że Messi poczeka z wszelkimi decyzjami do końca sezonu. Zarówno zawodnik, trener jak i klub widzą radość z gry Messiego i pełne skupienie na celach Barcelony. Sugerowanie że Messi negocjuje z PSG jest debilne bo takie myślenie nawet nie ma jednego miarodajnego punktu odniesienia.
Kolejne wypowiedzi PSG się ukróciły jak z obozu Messiego wyszły informacje że go to wkurza - gdyby nie ta sytuacja to dalej by grali w swoją grę medialną. Odnośnie "Ostatnio częściej czytam o oburzeniu Barcy" - to przestań czytać wielokrotnie te same wypowiedzi - nie będziesz wtedy częściej czytał o oburzeniu Barcelony - raz stanowczo wypowiedział się Koeman, raz otoczenie Messiego dało sygnał do mediów i raz figurant z klubu. Reszta gównoburzy sterowana jest medialnie przez nieprzychylne Barcelonie strony i tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?