2

Dobre losowanie, nie ma co narzekać. Jak uda się strzelić 2 bramki w Paryżu, to rewanż powinien być stosunkowo łatwy. Mam nadzieję, że wojenka madrycka spowoduje ofiary w meczach ligowych, co w kontekście ewentualnego zwycięstwa w niedzielę przybliżyłoby Barcelonę do wygrania ligi. Cztery trudne mecze pod rząd, więc na bank w którymś trzeba będzie zagrać zachowawczo. Może i nawet Barcelona straci punkty w lidze. Fajnie byłoby mieć bufor bezpieczeństwa, by w razie niepowodzenia nie stracić fotelu lidera. Kluczowy element to wygrana z Realem w niedzielę, więc na niej trzeba się teraz skupić. Później już tylko z górki ;)

1

Zamiast PSG mógł być tu Bayern, także nie ma co płakać.

1

Nie wiem co w tym zestawieniu robi choćby Busi. Xavi czy Iniesta to jak najbardziej rozumiem z racji wszystkiego co zrobili i wielkiego doświadczenia.
Jako trzeci czy czwarty kapitan Javier by się nadawał. Zostawia wszystko na boisku i praktycznie nigdy nie narzeka. Jako jedyny wyszedł do złych kibiców, choć chcieli rozmawiać z "ważniejszymi".

5

Finał 18.12.2022 jest nierealny. Trzeba postawić wszystko na głowie, bo ktoś zapłacił petrodolarami?? Żenujący obraz uzależnienia od kasy miłośników kóz.

2

To było raczej oczywiste. Kluby płacą sporo i wymagają pełnej dyspozycyjności, a federacja chce żeby rozgrywki były atrakcyjne i przyciągnęły jak najwięcej widzów. Kto ma ich przyciągnąć jak nie najlepsi piłkarze?

25

Ale opaski i tak nie dostanie, bo nie jest wychowankiem. Cóż, zawsze spychany na boczny tor.

0

Żyjesz już trochę na tym świecie i powinieneś wiedzieć, że kasa to nie to samo co układy i znajomości. Taki mały paradoks ;) Paradoks z serii załatw coś za 20 zł i załatw coś za 0,5l wódki czystej destylowanej. Moje osobiste i wieloletnie badania wykazały, że za pół litra załatwisz o wiele więcej niż za 20 zł.
A tak na serio: w tym świecie wszystko jest poniekąd ustawione przez organizacje. Tak samo jest w UEFA, Dlatego nie ma szans na pojedynek Barca-Bayern w 1/4.

0

Neymar pewnie biegał dookoła boiska jednocześnie pisząc na kartce: Strzelam jak Żyro, strzelam jak Żyro..........

0

Momentami zastanawiałem się czy to jeszcze sport, czy już maestria. Pierwsze trzy minuty drugiej połowy polecam każdemu kibicowi piłki. Jak w PlayStation. Messi nie jest człowiekiem, udowadnia to na każdym kroku. Pochwalić muszę Pique za świetne czytanie gry i Iniestę za opanowanie oraz za świetne powroty połączone z odbiorami piłki.
Największe baty dla Neymara za skuteczność. W sumie cała trójka powinna odbyć karny trening strzelecki. To wołało o pomstę do nieba. W niedzielę trzeba strzelać szybko i skutecznie, bo Real błędów nie wybacza.

0

Wielki sukces Kamila. Teraz tylko jeszcze więcej zaangażowania i parę wiader potu na treningach, a sława będzie na wyciągnięcie ręki.

9

Ostatnie dni są po prostu wspaniałe - odpadnięcie Chelsea z CL, wygrana Barcelony przed GD, frustracja i bezradność Cristiano... Chwilo trwaj.

0

Źle napisał, dobrze myślał.... strzelić na 0-1 i liczyć na cud w jednej akcji.

0

Żeby awansować City potrzebuje rozpętać nawałnicę na Camp Nou i modlić się o brak strat w środku pola. Muszą od początku rzucić się do ataku, bo innej opcji nie ma. Chyba nikt nie jest tam takim głupcem, żeby liczyć na 0-1. Szykuje się pasjonujący mecz, bo Barca jest jak Blade bez serum ;))

1

Minus w sensie takim, że może znaleźć się gdzieś w jakiejś umowie zapisane czcionką 5,5:
**** w przypadku odejścia do Barcelony zapłacę 50% odstępnego Realowi

0

Bardziej prawdopodobny transfer niż Reus. A w formie wg mnie nieco lepszy niż Marco. On nie pasuje do MU, do tego MU z LvG. Można zapytać o tego chłopaka.

8

Ostatnio naszło mnie na pewne przemyślenia w sprawie transferów. Jest taki piłkarz, który z pewnością pasowałby do stylu Barcelony. Zna świetnie Leo, gra przebojowo i nieprzewidywalnie. Obecnie już tak nie błyszczy, trochę jest niezadowolony i podobno rozmyśla o swojej przyszłości. Zagrać może na skrzydle i jako ofensywny pomocnik. Jedyny minus to wcześniejsza gra w Madrycie, która nie ułatwi mu podjęcia decyzji. Angel Di Maria.

0

Liczę na lepszą formę Neya. W styczniu przyszło załamanie i nie może się odnaleźć.

1

Najlepsze jest to, że Xavi ma szansę dobić do 800 meczów jeśli zostanie na następny sezon. W tym sezonie dołoży z 10 spotkań i jest w stanie wystąpić w kolejnych 40. Warunek jest jeden - pozostanie w Barcelonie.
Dopiszcie jeszcze, że jest to zestawienie wszystkich meczów oficjalnych i tych nieoficjalnych.

19

Nic tak człowieka nie cieszy jak odpadnięcie Chelsea. Faworyt za burtą i to w takich okolicznościach.
W Barcelonie tytuły już przyznane. Żeby się nie zdziwili dziennikarze.

1

Ale wiesz jak to jest z kimś nowym na ławce. Szybki przykład - di Matteo w Chelsea. O niczym nie decydował, nic nie umiał, a CL wygrał. Po prostu piłkarze odetchnęli głęboko po AVB.

4

Chciałbym, żeby Lucho w szatni powiedział chłopakom jak najszybciej, że mecz z Eibarem będzie dla nich najważniejszym meczem w ich karierze. Bo jakby to powiedzieć, muszą utrzymać koncentrację szczególnie z takim rywalem. Zresztą zawsze powinien liczyć się tylko najbliższy mecz.
Problemy Madrytu niech zostaną ich problemami. Dziwnie to zabrzmi, ale dobrze, że wczoraj nie odpadli. Jeszcze by szybko zwolnili Carlo, a drużynę zostawili Zizou i ten by magicznym zaklęciem odmienił w tydzień wszystko. A tak niech się staczają w dół ;)

1

Najpierw to proponuję stosowanie interpunkcji, bo trzeba kilka razy przeczytać, żeby wszystko zrozumieć. A co do Masche to po prostu jestem pewien, że poradzi sobie na każdej pozycji. Wiele razy udowodnił, że jest świetnym piłkarzem i liderem na murawie.

0

Dlatego napisałem może. Nigdy nic nie wiadomo ;)

0

Lepiej poczekać kilka dni dłużej, a na boisku postawić na Mascherano niż zagrać z marszu Busim na 80% z Realem. Przelewek na boisku nie będzie szczególnie w środku pola. Jefecito to twardy gracz i tanio skóry nie sprzeda.

12

Masche nic nikomu nie musi udowadniać. Zrobił dla Barcelony więcej niż Ci się wydaje.

1

Zdecydowanie za wcześnie. Lucho może wylecieć z hukiem po sezonie, a Marian Barto przegrać wybory i te ustalenia zostaną spuszczone w kiblu jak papier po pewnej czynności.

1

Kiedyś były różne rekordy, a po nich przyszedł Messi.
Wczoraj sobie pomyślałem po trzeciej bramce - rekord 50 bramek w La Liga jest zagrożony. Ten geniusz jest zdolny do wszystkiego.

5

Absolutnie z czystym sercem jestem zdania, że nie widziałem nigdy tak wspaniałego kreatora gry jak Xavi. Większość wybitnych jak chociażby Zidane grała nieco wyżej, a Generał gra na całej długości i szerokości. To go nieco wyróżnia. To on stworzył Barcelonę 6 tytułów i najlepszą w historii reprezentację Hiszpanii. Genialny piłkarz, który musi zostać na kolejny sezon. Doświadczeniem i spokojem miażdży resztę pomocników.

3

To dlatego Rakitic ma taki dobry strzał, już wszystko jasne.
Co do atmosfery, nie wiem co lepsze - małe dzieci czy BN? Zawsze sympatyzowałem z tymi drugimi.

4

Będziesz miał honor pojawić się tutaj i przeprosić gdy ten "uczeń" osiągnie więcej niż Carlo na koniec sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?