Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W Realu pewnie nawet nie zagra tych 3 meczy pod rząd :D Nie ma to jak mieć na ławie Kovacicia, Lucasa i Illarrę każdego za 30+ baniek :v
8
Jagoda by się do ekstraklasy nadawał idealnie, ten sam poziom.
3
Liczę, że Alba odzyska sprawność, bo jednak brakowało go na tej lewej flance. Z Bilbao chciałbym zobaczyć na środku obrony Masche i Vermę. Belg może jeszcze nie jest specjalnie zgrany z zespołem, ale fizycznie prezentuje się lepiej, niż się spodziewałem.
2
Wysnuwasz tak daleko idące wnioski, że mógłbyś zostać dziennikarzem pudelka.
1
Po raz pierwszy się zgadzam z (prawie) całym Twoim postem, Gas :P Oprócz punktu 3. Barca robi co może, ale z UEFA ani FIFA nie można iść na otwartą wojnę i na wymianę ciosów, tylko trzeba dążyć do kompromisu. Dyplomacja, man. Mnie tam akurat bardzo podoba się obecna polityka zarząd wobec sankcji od różnych organizacji.
Ale za punkt 2. masz plusiora jak ta lala, świetnie ujęte :v
1
Czy po tym, jak Lewandowski przeszedł do Bayernu, jego koszulki zaczęły rozchodzić się jak świeże bułeczki w Polsce? A połowa dzieciaków kibicuje Bayernowi? Nie, bo to był mało medialny transfer, mimo wszystko. Jeżeli chodzi o marketing, to Barca i Real są absolutnym topem - zakup Neymara, który jest gwiazdą i idolem w Brazylii, Turcji, Japonii, Korei etc.; zakup Suareza, nawet pomimo bana, o którym zawsze jest głośno, który był największą gwiazdą BPL, więc jest znany na cały świat; zakup Ardy Turana, zapewniający nam miliony nowych kibiców z Turcji, która całkiem niezłym rynkiem jest. To samo Real z Jamesem, Balem czy nawet Navasem.
2
Jeszcze rok temu po udanym Mundialu Mascherano, połowa użytkowników tutaj chciała Javiera na DM i sprzedawała Busquetsa do PSG :D
2
Chyba ktoś tu za dużo grał w GTA: San Andreas :D
1
Mógł tego sędziego uderzyć zamiast krzyczeć na niego, przynajmniej sprawa byłaby jasna i widoczna na powtórkach wideo... I może dostałby wtedy tylko 2 mecze kary :P
4
Już widzę, jak Song wymiata na DP tak, jak to robił Roberto zastępując Busiego :v
5
Specjaliści z ASa i Marki razem z Dissblasterem :D
4
Jeden z pierwszych piłkarzy, jakich pamiętam z dzieciństwa. Będąc za Barcą, nie da się go nie lubić :) Może gada ostro, ale prawdę mówiąc, to częściej jego wypowiedzi mają sens niż ostatnie wypowiedzi Cruyffa.
12
Grało sporo świetnych spotkań, ale oczywiście przeciętny kibic pamięta tylko 2-3 ostatnie :/
1
Jeśli Alba i Adriano dalej będą niezdolni do gry, na lewej stronie może zagrać Vermaelen. A jak uda się któremuś wyzdrowieć, to widziałbym środek Masche - Vermaelen. Niby nie grali jeszcze razem, ale pomimo nieogrania Belga, to i tak chyba właśnie oni są w najlepszej formie.
2
Nie przesadzajcie z tą sytuacją Rakiticia, to było sytuacyjne uderzenie, Mathieu bardzo dobrze dośrodkował a Ivan nie miał czasu, żeby dobrze przymierzyć, to nie była kwestia techniki czy celności, tylko po prostu szczęścia.
4
Też mi się wydał ten tekst dziwny, ale w Hiszpanii to podobno dosyć popularny obraźliwy tekst, znaczący w dosyć wulgarny sposób coś jak "wtf". Więc nie przesadzajmy z tym obrażaniem ;)
2
Fajne to, 201/209... Sonny Andersona trafiłem, bo wpisałem z błędem Patricka Anderssona :D Ale dobrze sobie przypomnieć takich grajków w sumie.
2
E tam, po KMŚ masz na cały rok fajową plakietkę na koszulki! :D
3
O tyle dobrze, że pokonało nas Athletic Bilbao, które generalnie wszyscy szanują, a sporo osób nawet darzy sympatią, a nie Real :) Baskowie zasłużyli na to trofeum, należy im pogratulować.
2
Zapomnieliście napisać, że dwie bramki dołożył Cocu :) Szkoda, że dzisiaj jeszcze nasz środek pola nie jest tak bramkostrzelny jak wtedy, skończyłaby się trochę wymuszona krytyka, że Iniesta i Rakitić mają słabe statystyki ofensywne!
7
Nawet pięciu - Lucho, Guardiola, Cocu, Frank de Boer i Abelardo, który w końcu awansował ze Sportingiem Gijon do La Liga - przez pryzmat tego klubu, to też jakiś sukces jest ;) Do tego jeszcze Sergi jest trenerem Almerii... A Patrick Kluivert trenerem reprezentacji Curaçao :D No i Gabri asystentem trenera w Barcy B. 8/11 graczy zostało trenerami, Rivaldo jest prezesem klubu, a Overmars dyrektorem sportowym. Nieźle, nie ma co!
4
Zdecydowanie najlepsza opcja, nie dość, że Abelardo jest ich trenerem, to przecież wychowały się u nich takie legendy Barcy jak Lucho, Villa czy sam Abelardo. W ogóle fajnie, że klub z Gijon wrócił do najwyższej ligi, oby się w niej spokojnie utrzymali. Nigdy nie zapomnę, jak utarli nosa Madrytowi w sezonie 2010-11 :D
10
A u nas była wielka afera, jak Mathieu wysypał przed prasą coś o drobnej sprzeczce Lucho i Messiego na treningu :D W United to dopiero mają problemy w szatni!
1
Jest początek sezonu, w poprzednim sezonie nasi gracze byli mega eksploatowani do samego końca, niektórzy jeszcze na Copa America. Na tym etapie to nic dziwnego, że są zmęczeni po 120 minutach intensywnego meczu i nie mogą grać na pełnych obrotach co 3 dni, bo ich kondycja jest daleeeka od 100%. Pep traktował mecze Superpucharu Hiszpanii jak kolejne presezonowe, Lucho widocznie zrobił podobnie. Fajnie, jakbyśmy dokonali wielkiej remontady, ale widać, że daleko naszym graczom do optymalnej formy fizycznej. Roberto, Vermaelen, Pedro czy Bartra wyglądali wczoraj dosyć świeżo, ale co z tego, jak Alves nie był sobą, Messiemu nie wychodziły "proste" jak na niego dryblingi, Rafa się pałętał a Masche był spóźniony i nie zgrany z dwójką stoperów.
2
Wczoraj grał więcej do przodu niż Rafinha akurat :) O tym, że w defensywie też dawał więcej, chyba nie muszę wspominać.
2
Roberto wczoraj w pierwszej połowie był chyba naszym najlepszym zawodnikiem, przy drugiej bramce jest współodpowiedzialny (ale bez przesady, że to on najbardziej zepsuł, bo to była strata jednak dość wysoko, a Alves został objechany jak dziecko), ale i tak to Roberto jest najbardziej gnojony na stronie. Jak zawsze :(
7
To najbardziej debilna propozycja, jaką widziałem. To samo zrobiła redakcja po meczu z Realem Sociedad w styczniu, kiedy była wielka nagonka, a wiadomo, jak się to wszystko skończyło.
6
Mikel Rico nam ostatnio strzelił gola w lidze, a Williams ze swoją szybkością mógłby sporo namieszać.
14
Ci to są dopiero zdziesiątkowani przez kontuzje, brak Iturraspe, Muniaina, Mikela Rico, Ibaia Gomeza i Williamsa... U siebie zawsze są silnym przeciwnikiem, ale myślę, że dzisiaj wygramy - chociaż pewnie bez czystego konta.
2
Bo obrona była świetna, po prostu na razie nie wszystko funkcjonuje jeszcze. Przygotowanie gry obronnej jest o wiele trudniejsze niż gry w ataku, bo wymaga więcej dyscypliny taktycznej, nie ma co oczekiwać na razie cudów, dopóki machina znowu się nie zazębi. Póki co nadzieja w tym, że będziemy dalej strzelali więcej goli niż tracili :P