Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Myślę, że w tym momencie mamy zbyt wielu obrońców i nie ma sensu kupować ich więcej. Przy piątce ŚO i tak będzie ciężko zapewnić każdemu odpowiednią liczbę minut, a co dopiero, jakby miał przychodzić kolejny. Do tego mamy bana transferowego... Może za rok albo dwa, jeśli do tamtej pory ktoś z obecnych by odszedł.
0
Ale to Ty zacząłeś temat o tym, że wszyscy wymienieni piłkarze "prawdopodobnie" byli za Laportą :)
2
Fajny filmik. Samper mi się wczoraj bardzo podobał, chociaż Busquets zrobił show w pierwszej połowie, to po zmianie stron właściwie pozostaliśmy na podobnym poziomie płynności gry w środku pola, dopiero zmiana Roberto na topornego Gumbau przyniosła znaczny spadek jakościowy (może połączona ze zmęczeniem/rozluźnieniem). Wychodzenie spod presji i przegląd pola u młodego Sergiego na duży plus!
0
Myślę, że nie mamy kompletnie żadnych przesłanek, żeby tutaj wnioskować, na kogo głosowali Puyol, Xavi, Messi czy Iniesta. Nie wiemy, co siedzi w ich głowach, a nikt z nich, w przeciwieństwie do Abidala, nie powiedział jasno, oficjalnie, wszem i wobec, na kogo głosował. Z tym Xavim i dlaczego mógł jednak głosować na Laportę pojechałeś dosyć ostro w sferę bajkopisarstwa, wróżenia z fusów i śledztwa w stylu CSI: Miami. To ja mogę powiedzieć, że Xavi mówił, że idzie głosować z matką i wie, na kogo będą oboje głosowali (czyli że to będzie ten sam kandydat), a jego matka jest starszą kobietą - największe poparcie wśród starszych kobiet miał Bartomeu, więc z pewnością raczej mogę przypuszczać, że prawdopodobnie na niego głosowali :D
16
Davids, Belletti, Pinto, Keita, Abidal :)
1
Chodzi o to, że gdyby nie było ograniczenia do 2000 znaków, to znalazłby się jakiś troll, który napisałby komentarz na 8 milionów znaków, gdzie byłyby poprzeklejane jakieś debilizmy - i za nim moderacja by to usunęła, to posypałoby się formatowanie w komentarzach. Jak piszę dłuższy komentarz, to generalnie mogę sobie rozplanować wcześniej, gdzie go podzielę i powklejać po kolei co 15 sekund wszystko, nie jest to aż takie uciążliwe. Ba, kiedyś nawet odkryłem, że w prywatnych wiadomościach też jest ograniczenie znaków, tylko większe niż w komentarzach.
1
Guardiola chciał Czygryńskiego i Ibrę, a potem chciał się pozbyć tego drugiego. I pamiętam newsy, że chciał się pozbyć ze składu Fabregasa, Villi, Pique i chyba Alvesa, pojawiające się po jego ostatnim sezonie. Jak dla mnie ploty i to szyte grubymi nićmi, ale jeśli nawet - to może jednak lepiej, że rozstaliśmy się z Pepem niż jakbyśmy mieli się pozbyć dwóch obecnych filarów defensywy?
2
Ale co mnie obchodzi link do meczu, jak chcę obejrzeć, to potrafię sobie sam go znaleźć... A jak klikam pokazywanie komentarzy od najlepszych, to chcę widzieć te, które mają najwyższy poziom merytoryczny albo przynajmniej są napisane z dużą dawką humoru. A nie jakieś żebranie o poleconka, tutaj się zgadzam z Sidzej.
Co do ograniczenia do 2000 znaków - zapewne chodzi o to, żeby ludzie nie wklejali czyichś artykułów albo po prostu nie spamowali komentarzem, którego będzie trzeba pół godziny scrollować. Sam czasem pisałem posty, które musiałem rozbijać na 3 i więcej komentarzy, ale myślę, że jak ktoś chce przekazać coś dłuższego, to jest w stanie sobie to najpierw przygotować w Wordzie/notatniku, a potem napisać kilka komentarzy, nawet odpowiadając samemu sobie.
2
Lucho chciał Bravo, Suareza, Rakiticia, Mathieu, Ardę i Aleixa, tych konkretnych gości - i ich dostał. Inna sprawa, że Tito i Tata chyba nie wiedzieli za bardzo, że trzeba po prostu się bezczelnie dopomnieć o transfery, żeby zostały przeprowadzone.
1
Mueller to piłkarz, którego nawet kibice Bayernu nie lubią. Nie chodzi o to, że Niemiec, że jego główny atut to znajdowanie się w odpowiednim miejscu i czasie, żeby strzelić bramkę. Tylko o jego zachowanie, to przysłowiowe "darcie japy" i zarozumiałe gadanie. To taki niemiecki Cristiano Ronaldo. Ja tam nawet lubię Bayern i od dziecka do moich ulubionych piłkarzy należało wielu Niemców (Andreas Moeller, Carsten Jancker, ba! nawet inni zarozumialce Oli Kahn i Steffan Effenberg!), ale Mueller mnie po prostu drażni.
1
Nie ma co robić problemów z faktu, że mamy dwóch bramkarzy z absolutnej światowej czołówki. Lucho pokazał w zeszłym sezonie, że potrafi rozdzielić minuty między nich i każdy pozostaje zadowolony, do tego cieszy ambicja - Bravo chce grać w każdym meczu, Ter Stegen wcześniej wraca z wakacji, wzajemnie się nakręcają do jeszcze lepszej gry!
2
Ale to jego kiwanie zwykle się udaje i dzięki temu efektownie i skutecznie możemy wyjść spod pressingu i stworzyć przewagę, bo Sergio wyciągnie wyżej zawodników. A na jego dryblingi, co prawda rzadkie, patrzy się z prawdziwą przyjemnością!
16
Oddanie go do Ajaxu byłoby chyba najlepszym pomysłem. Adama jest taktycznie nieogarem, w BPL mógłby brylować, ale tam nie dostałby tego, czego mu najbardziej brakuje. Z kolei Ajax preferuje styl podobny do Barcy, Frank de Boer to nasz człowiek, Ajax mógłby otworzyć Adamie drzwi do większej kariery - być może do powrotu do nas w przyszłości, kiedy będzie prezentował odpowiedni poziom, a my będziemy mieli miejsce dla takiego gracza.
1
Większość osób na tej stronie oceniała go zanim zagrał jakikolwiek mecz dla Barcelony...
2
Co do Busquetsa się zgodzę, ale do gry Rafinhi bym się specjalnie nie czepiał... Co chwila był faulowany, żółta kartka po jego rajdzie, dodatkowo zagranie do Bartry przy golu - całkiem nieźle sobie radzi, zwłaszcza biorąc pod uwagę, kogo zastępuje dzisiaj!
1
Z tego artykułu nie wynika wiele więcej niż z podanego przez Ciebie abstraktu po angielsku. El Confidencial posłał plotę, że ma supertajne informacje policji dotyczące płacenia urzędnikom z Wenezueli prowizji za kontrakty, co w sumie nie wydaje się jakimś specjalnie niecnym i niespotykanym procederem jeśli mówimy o wielkich korporacjach budowlanych. Nie ma jednak za bardzo żadnych konkretów, tylko posłana w eter informacja sprzed paru miesięcy, z której zdaje się, że nic nie wynikło.
Ale jakby tak dalej pociągnąć teorie spiskowe - przecież Essentium działa w tej samej branży co Grupa ACS, do tego jego prezesem jest osoba związana z Barceloną... Może to po prostu macki Pereza! :)
1
Ważne, że przebudził się w finale LM :)
3
Ale co tu ma być czystą kurtuazją? :D Barca wygrała wszystko, więc każdy znający się na piłce powinien ją określić najlepszą drużyną na świecie. Atak MSN nie ma sobie równych zarówno na papierze, jak i pod względem liczby bramek, jakie załadowali. A przyjaźń Suareza z Gerrardem to przecież żadna nowość.
5
O ile dobrze widzę, to Interstar Deporte jest agencją sportową reprezentującą interesy piłkarzy i zdaje się, że w swojej "stajni" mają m.in. Jordiego Albę i Juana Bernata. Dodając do tego, że Fernandez był trenerem kilku drużyn, można wnioskować, że jednak jakieś konkretne doświadczenie już ma.
2
Oby nie wyrósł z niego drugi Deulofeu. Zobaczymy, co pokaże w Stanach i czy Lucho da mu rzeczywistą szansę wykazania się. Jeśli się spodoba, to mógłby zostać do stycznia i krążyć pomiędzy Barcą B i pierwszym składem, a od nowego roku odejść na wypożyczenie, bo Arda go wykoleguje. A jak uznają, że lepiej go oddać na wypożyczenie - nie wiem, czy Sevilla to najlepszy pomysł, wolałbym Celtę albo Villarreal.
1
A ile klubów Abidal choćby trenował? ;)
4
Nie ruszać. W poprzednim sezonie zanotował spory progres, a teraz, przynajmniej do stycznia, będzie miał zapewne więcej szans, aby się wykazać - niekoniecznie jako zmiennik Busiego na DM, ale może też wyżej. Potrafi szybko poklepać piłkę, ma dobre warunki fizyczne, szybkość, odbiór, do tego świetnie czyta grę i rozumie naszą filozofię.
3
Grimaldo mógłby dostać powołanie za samo to, jak wykonuje rzuty wolne :)
2
http://www.fcbarca.com/53575-neymar-kosztowal-571-mln-euro.html
To wszystko było już dawno wyjaśniane, a teraz jest wałkowane po raz n-ty. Żaden klub nie musi się tak spowiadać ze swoich transferów, jak zrobiła to Barca w przypadku Neymara.
7
Porównujesz Bartomeu do Hitlera? Serio? :D
Co do odwoływania się do gimnazjalnych emocji, to akurat Ty chyba masz w tym wprawę, w końcu to chyba oni są głównymi odbiorcami Twojego "show". W sumie tylko to może wyjaśniać, czemu piszesz takie bzdury... Bartomeu nic nie zostało udowodnione, ale lepiej od razu powiedzieć, że robił przekręty czy że Qatar Airways to terroryści.
A puchary - no cóż, Barcelona jest przede wszystkim klubem sportowym, więc na koniec dnia nie liczy się to, w jakich gramy fatałaszkach, tylko czy wygrywamy. Myślisz, że Madrytowi bardziej zależy na pucharach niż nam, czy jak? To jak te idiotyczne komentarze podczas spotkań transmitowanych w TVP, typu "ciekawe, komu bardziej dzisiaj zależy na zwycięstwie" :D Wczoraj jakiś gość tutaj uznał, że wolałby nie wygrywać trypletu, byleby tylko Laporta wygrał wybory - cóż, nawet nie skomentuje takich postaw KIBICÓW Barcelony...
Podsumowując - wyjątkowo debilny komentarz. Ale w sumie, może przybędzie Ci od tego wyświetleń filmików, mam nadzieję, że to jest pisane pod publiczkę, bo byłbym naprawdę zawiedziony, gdyby 30-letni facet rzeczywiście myślał w ten sposób...
7
Bardzo dobry i przede wszystkim potrzebny artykuł. Wybory były dwa dni temu, a tutaj dalej pełno komentarzy tak absurdalnie głupich i odklejonych od rzeczywistości, że aż się rzygać chce. Miejmy nadzieję, że wszystkie płaczki przeczytają ten tekst i coś do nich wreszcie dotrze.
2
Z tego, co kojarzę, to w Europie jest jedno państwo chrześcijańskie - Watykan. A reszta jest świecka, przynajmniej w teorii...
1
Oglądałem mecz Olympiakosu z Atletico w LM - wygrany 3:2 w dodatku - i wszystkie groźne akcje Atletico, które pamiętam, były spowodowane błędami Abiego. Zapamiętałem to, bo wtedy właśnie sobie zdałem sprawę, że to zdecydowanie nie ten poziom i jednak dobrze, że odszedł.
2
A widziałeś jakiś jego mecz w Monaco albo Olympiakosie?
6
Wydziwiacie strasznie z tym Abidalem. Eric chciał grać, w Barcy by dostawał po 5 minut z ogórkami, pograł w Monaco i Olympiakosie na zakończenie kariery, ale powiedzmy sobie szczerze, że nie prezentował poziomu, jaki potrzebny byłby w Barcelonie. Klub przedłużył z nim kontrakt wcześniej pomimo jego choroby i wspierał go podczas leczenia, daliśmy mu szansę pożegnania się na boisku i na konferencji, a ludzie dalej mają pretensje o to, że lekarze uznali, że nie nadaje się do gry na takim poziomie...