3

Tak nas rozpracowali, że wczoraj oddaliśmy 22 strzały, w tym 13 celnych :) Po prostu Kameni miał dzień konia, a my dużo pecha (poprzeczka Masche). W porównaniu do poprzedniego sezonu, to zagraliśmy z Malagą o wiele lepiej, bo cały czas tworzyliśmy zagrożenie pod ich bramką.

2

Messi nie będzie MVP Ligi, w tym roku dziwnym trafem o tę nagrodę powalczą Negredo, Bacca i Chicharito - ot taki psikus władz La Liga! :)

4

Dzisiaj losują gracze Barcy, więc może nie będzie gorących piłeczek i Floro nie zaklepał sobie PSV :> Chciałbym zobaczyć w fazie grupowej starcie Realu z Chelsea, powrót Mourinho i tak dalej - to by dodało sporo pikanterii... Chociaż z drugiej strony, same mecze pewnie byłyby nudne jak flaki z olejem.

5

Mówisz, że (dwu)mecz potentata ze średniakiem w fazie pucharowej będzie jednostronny i pozbawiony emocji... Tak jak w tamtym sezonie stracie Realu z Schalke? :P

22

Barca zgarnia dzisiaj wszystko, jak nas do tego przyzwyczaiła w tym sezonie - jeszcze tylko brakuje, żeby do jedenastki roku UEFA wybrać naszą once de gala :>

3

Granie w pokera nie na pieniądze nie ma absolutnie żadnego sensu, bo wszyscy zawsze wchodzą na hurra. Cała zabawa polega na oszacowaniu ryzyka i swojej szansy na wygraną.

19

Zgadzam się z ocenami generalnie, rzetelne. Fajnie, że zawsze najbardziej krytykowani Roberto i Verma byli najlepsi na boisku obok Mascherano, który według niektórych "nie nadaje się na stopera" :)

5

W Arsenalu Fabregas był szklanką, van Persie był szklanką, Verma był szklanką, teraz co chwila łapią kontuzje Wilshere, Ramsey czy Ozil... O Diabym nawet nie wspomnę. Mam wrażenie, że tamtejsi lekarze po prostu każą zawodnikom wszystkie kontuzje "rozchodzić" :D Aż strach pomyśleć, co by było, jakby sprowadzili tam Reusa albo Jeffrena...

A co do Vermy, to liczę, że w Barcy już więcej urazów mu się nie przydarzy.

3

Ciekawi mnie, czy kiedy mecze będą puszczali w "prawdziwej telewizji", zostawią te bardziej niszowe za friko w Necie. Dwóch komentatorów na Granada - Eibar to pełna profeska, oglądalności im to pewnie specjalnej nie nabije, więc pewnie będą puszczali tylko 4-5 spotkań w TV, natomiast zostawienie takich bonusów dla "zapaleńców" z pewnością byłoby z ich strony dobrym chwytem marketingowym i ukłonem w stronę potencjalnych klientów.

1

W dodatku pokazują "niszowe mecze", które ogląda się lepiej niż "hity" BPL :)

2

Też chciałbym z Malagą zobaczyć Masche z Vermą na stoperze i Rakiticia na DM. Ewentualnie Masche na DM i Bartra na stoperze. Drugi Roberto by się przydał, żeby jeden grał na PO, a drugi na DM teraz :D

2

A dodatkowym smaczkiem jest to, że zatrzymał ich były piłkarz Barcy :)

10

A podobno BPL jest najlepszą ligą, bo "jest najbardziej wyrównana" - to co powiedzieć o La Liga, gdzie drugi zespół poprzedniego sezonu remisuje z drugim zespołem... ale drugiej ligi w zeszłym sezonie! :)

2

Roberto dzisiaj pokazał więcej w ofensywie grając jako PO niż Montoya przez cały poprzedni sezon :)

40

Bardziej się obawiam kontuzji Busquetsa, oby ona okazała się niegroźna, bo to jednak drugi najbardziej kluczowy zawodnik po Messim. Roberto dzisiaj na PO nie tyle dawał radę, co zagrał po prostu świetnie, a Alves delikatnie mówiąc nie prezentował ostatnio najwyższej formy - oby tylko Sergi wykorzystał tę szansę!

Swoją drogą, dzisiejszy mecz musiał dostarczyć sporą dawkę bólu w tylnej części ciała naczelnym hejterom na tej stronie - najlepsi na boisku okazali się Roberto, którego połowa chciała jeszcze niedawno oddać za darmo i Vermaelen, za którego psy były wieszane na Zubim przez cały poprzedni sezon. Do tego na środku obrony świetne spotkanie rozegrał niski Mascherano :)

25

Przecież dzisiaj odsadzał tych Basków na kilometr, aż sam byłem zdziwiony. Koło 60 minuty na paru metrach wyprzedził Bovedę, który dopiero chwilę wcześniej pojawił się na boisku i był świeży. Dzisiaj Roberto zapierniczał aż miło.

5

Nie sądziłem, że będę się zastanawiał po tym spotkaniu, czy zawodnikiem meczu wybrać Vermaelena czy Roberto :)

71

Pedro do tego wyłożył 3 patelnie kolegom i zaliczył 4 odbiory. Albo ma mega motywację, albo znowu wychodzi, że BPL w porównaniu do La Liga to poziom "easy" :D

1

"Reżimowe media", "nowoczesna lewica", "żyd i roszczenia" - do kompletu brakuje jeszcze, żebyś wspomniał o chemtrails :D Ktoś tu chyba oglądał za dużo Maxa Kolonki.

3

Ja bym poczekał przynajmniej do stycznia ze sprowadzaniem zawodnika, do tamtej pory zobaczymy, jak będzie funkcjonowała nasza pierwsza linia. W zimowym okienku zapewne wielkiego transferu nie przeprowadzimy, najwyżej Nolito. Natomiast w przyszłe wakacje z pewnością ktoś przyjdzie do ataku. Ciekawy jestem Konoplyanki, jak poradzi sobie w Sevilli - zwłaszcza, że sam Ukrainiec traktuje zespół z Andaluzji jak przystanek w drodze do Barcy. Ciekawy jest też oczywiście Vietto, chociaż dopiero przyszedł do Atletico - jeżeli Cholo nie zamieni go w bestię, to można o nim pomyśleć. Z piłkarzy na liście - Reus. Ale też nie traktuje go jako jakiejś konieczności, byłby super gdyby nie fakt, że jest okropnie podatny na kontuzje...

1

"Farbowany lis", który chyba jako jedyny obok Tytonia mógł po Euro 2012 chodzić z podniesioną głową. Szkoda, że wcześniej na tych "farbowanych lisów" PZPN patrzyło nieprzychylnie, może taki Klose i Podolski graliby dla Polski...

1

W sumie to Roberto sobie lepiej radził na PO niż Douglas :P Tylko gdyby miał tam częściej grać, to musiałby zdecydowanie wyrobić sobie nawyki obrońcy. Ale asekuracja i powroty mu lepiej wychodzą niż Daniemu, któremu czasem się jakby nie chce :P

1

To, że dostał dopiero dzisiaj pozwolenie, nie znaczy, że nie trenuje już od jakiegoś czasu. Ja też wolę zobaczyć w tym składzie Albę zamiast Bartry, nie ma co ryzykować z eksperymentalnym środkiem obrony.

4

Sprowadzanie gościa, który odbił żonę kumpla z zespołu, to właśnie to, czego potrzebuje nasza zgrana i trzymająca się razem szatnia! :)

5

Po prostu uważam to za śmieszne, bo dla takich laików klasowa ławka rezerwowych to piłkarze za grubą kasę, tymczasem jaka jest ich jakość - hejtowany na tej stronie Roberto to gracz lepszy od Illarry czy Lucasa, a połowa użytkowników stąd by się go pozbyła.

1

Zgadzam się - Masche w formie nadaje się jako stoper w drużynie Lucho tak jak nadawał się na tę pozycję u Pepa (u Tito i Taty to niekoniecznie wychodziło dobrze). Zwłaszcza jak gra w parze z Pique, który generalnie czyści wszystkie górne piłki. Jedyne, co mnie w nim irytuje, to że zawsze musi przekładać na prawą nogę przy wyprowadzaniu, chociaż gra bardziej po lewej, co czasem stwarza problemy. Tak czy siak, o ile Verma nie eksploduje (i na pewno dopóki Belg nie ogarnie naszej gry), jak dla mnie Javier to pewniak do once de gala obok Pique. Na defensywnego pomocnika się absolutnie u nas nie nadaje, ale na ŚO w formie robi robotę.

1

Zależy, jak Atletico będzie grało. Prawdę mówiąc ich wzmocnienia robią na mnie większe wrażenie niż transfery Realu na ławę, ale z drugiej strony oddali Ardę. Wszystko zależy od tego, jak Simeone teraz poustawia pomoc i jak dobry okaże się Oliver. Ciekawe, czy z Vietto i/lub Jacksona Cholo zrobi takich pitbulli, jak Costa i Mandżukić.

1

Zgadzam się, Masche był moim zdaniem najlepszy na boisku. Nie rozumiem, czemu redakcja go tak surowo oceniła. Fakt to wejście na raz wślizgiem mu zapamiętałem, ale poza tym zwłaszcza po wykluczeniu Pique był jedynym, który rzeczywiście bronił.

2

A gdzie ma pytać, na forum dla seryjnych morderców? :P

4

Oby to było z korzyścią dla wszystkich 3 stron! Powodzenia Alen i oby Sporting zajął jak najwyższej miejsce! :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?