Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Typ z Bayeru i z Barcy na tym zdjęciu zrobili dokładnie takie same miny :o Jakby pozowali do jakiegoś selfika :D
1
Roberto jest w obecnej sytuacji kadrowej i formie graczy najlepszą opcją na pozycję środkowego pomocnika i prawego obrońcy jednocześnie :v
4
E tam, odegrają się w meczach z Bayernem.
1
Mathieu i Suarez zdaje się, bo to ten drugi dostał "reprymendę" od Niemca. Ale poza tym Ter Stegen gra naprawdę dobry mecz, świetna interwencja przy setce Chicharito na samym początku, do tego wybicia nogami nawet w trudnych sytuacjach mu bardzo ładnie wychodzą. Dzisiaj akurat to on jest najjaśniejszym punktem naszej obrony...
0
Jeśli przez swoją pracę nie możesz oglądać Barcy, to znak, że czas się zwolnić.
0
Strona Realu jest na tak żałosnym poziomie, że to jest jawna kpina i brak szacunku ich redaktorów/prowadzących stronę do jej użytkowników. Mając taki serwis, powinni zadbać przynajmniej o jakieś minimum czytelności.
W sumie sama ta strona powinna być dostatecznym powodem, żeby NIE kibicować Realowi :P
29
"Sepp Blatter zamierza kandydować w najbliższych wyborach na prezydenta federacji."
Że co? Moment, gość parę dni po wygranych wyborach podaje się do dymisji ze względu na smród, jaki powstał, rozpisują wybory na następny rok... Po czym nagle zmienia zdanie i zamierza znowu kandydować? Zapytałbym, co jest z nim nie tak, ale boję się, że ktoś nie wziąłby tego za pytanie retoryczne i udzielił mi odpowiedzi, która zajęłaby zapewne z 10 postów...
1
Jasne, ciężko, żeby to ogarniał od kopa (nawet Adriano po 5+ latach od przerzucenia się ze skrzydła/pomocy na bocznego obrońcę ma z tym problemy). Ale w sumie tak jak piszesz, wszyscy obrońcy to robią w tym sezonie (może oprócz Vermy póki co), a Alves nawet w czasach swojej największej świetności lubił sobie czasem odpuścić krycie albo zdublować.
6
Może trochę przesadzę, ale Roberto od swojego pierwszego meczu na prawej obronie wygląda na tej pozycji bardziej naturalnie niż Montoya kiedykolwiek. W środku pola mógł mieć na sobie za dużą presję i bać się strat, przez co grał bardziej bezpiecznie - ale na boku obrony świetnie wychodzi jego żelazna kondycja, zaangażowanie w grę box-to-box, inteligencja taktyczna i umiejętność szybkiej gry kombinacyjnej i dobre podania.
Nie chwaląc się, ja tam już prawie rok temu zauważyłem w tym gościu potencjał i go broniłem tutaj jak mogłem :) Braida byłby dumny!
8
No to ja też mam suchara, jak jesteśmy w tym temacie. Ilu kibiców Realu potrzeba, by wymienić żarówkę?
Żadnego! Sędziowie zrobią to za nich!
4
Wciąż lepiej niż Benzema i Bale :v
6
Też bym wybrał Suareza, ewentualnie Ardę! :) Hehe, jak Luis do nas przechodził, to mi się kiedyś śniło, że się z nim zakumplowałem i byliśmy w jakimś klubie na imprezie. I tak, jestem dorosłym i heteroseksualnym mężczyzną :D
1
Haha, no tak - któż inny pokusiłby się w końcu o zrobienie nam TAKICH strojów: http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/4/2/3/6/n_f_c_barcelona_concurso_mister_blaugranas_2008-1366324.jpg
4
Braida nigdy nawet nie był dyrektorem sportowym u nas :)
3
Patrząc na wyniki Espanyolu w tym sezonie, mam wrażenie, że oni się utrzymują z bukmacherki albo z ustawiania meczów. 0:6 od Realu po meczu, gdzie naprawdę tylko udawali, że próbują grać, a było to aktorstwo słabsze niż graczy Realu w polu karnym rywala. Teraz takie baty od Deportivo, a z drugiej strony wygrana na Anoeta czy pokonanie u siebie Valencii (która swoją drogą zalicza falstart)... Rozumiem, że wyrównana liga i tak dalej, ale ci goście przechodzą na serio ze skrajności w skrajność.
Nie obrażę się, jak w tym sezonie spadną w końcu do niższej ligi :)
3
Lepiej jakbyśmy grali z logo bukmachera albo agencji towarzyskiej :D
42
Jak patrzę na hiszpańskich sędziów, to i Jaś Fasola byłby o niebo bardziej kompetentny od nich :v
2
Ksenofobia to strach przed tym, co inne i nie znane. Sama w sobie nie ma nic wspólnego z czyjąć narodowością, Yorcku.
2
Ale to wciąż kultywowanie stereotypów i wrzucanie wszystkich do jednego worka ze względu na tych kilku, którzy rzeczywiście zawinili. Zastanówmy się, jaką aktualną sytuację mi to przypomina...? :)
1
Busquets za to dzisiaj chyba zadebiutował w oficjalnym meczu jako nasz kapitan. Bardzo dobry mecz Sergio, grał wyżej niż zwykle z Mascherano ustawionym niżej i wyglądało to zdecydowanie lepiej niż w tamtym sezonie z Valencią przy takim ustawieniu. Mózg w środku pola. Szkoda, że go co chwila faulowali gracze Las Palmas - w sumie 6 razy w ciągu meczu!
1
Pewno Perez posmarował, stąd te kontuzje! A tak serio, to mi się wydaje, że to kwestia presezonu. Poprzednio Lucho miał wolną rękę, zrobił porządny obóz przygotowawczy, a teraz się bujali po Stanach i robili fotki z kibicami. No i teraz co prawda więcej urazów to mięśniówki, ale dzisiaj pewnie też jakiś wpływ na uraz Messiego miało zderzenie kolanem z obrońcą, Rafa zerwał więzadła po hardkorowym wślizgu, Bravo się naciągnął na treningu... W sumie w Realu podobnie, już Bale, James i obrońcy im pauzowali w tym sezonie.
2
Rozumiem, że na ławce jeszcze Iniesta jest?
1
Po co Cristianowi jest dwóch półnagich facetów do ogolenia sobie twarzy? :v
5
Matko, pierwsze 2 akapity są tak defetystyczne, jak cała ta medialna płaczo-nagonka na Barcę, z którą mamy do czynienia w mediach. Jest początek sezonu, wiadomo, że jeszcze daleko nam do najwyższej formy, ale przede wszystkim szwankuje skuteczność i koncentracja w defensywie. Z Atletico byliśmy w stanie kompletnie zdominować mecz, chociaż oni podobno byli w gazie. Celta zagrała z nami świetnie, ale to nie był mecz, który zdominowali, bo w sumie mieliśmy więcej dogodnych sytuacji od nich. Ja tam jestem cały czas spokojny o nasz sezon.
2
Z tego, co kojarzę, to za sytuację Aspasa z drugiej minuty główną winę ponosił Mathieu, który złamał linię spalonego.
3
Czas szachów w Serie A chyba też się skończył, tamtejsze zespoły już nie bazują na żelaznej defensywie i catenaccio. Ostatnio oglądałem przypadkowo derby Mediolanu i łapałem się za głowę, jak "dziarsko", "radośnie" i beztrosko poczynali sobie zawodnicy obu zespołów w defensywie. Obecnie wydaje mi się, że najwyższy poziom taktyczny reprezentują właśnie hiszpańskie kluby - nawet pomijając Barcę, Real, Atletico, Valencię czy Sevillę. Taka Malaga w ostatnich trzech spotkaniach z nami potrafiła perfekcyjnie się bronić po 90 minut (no dobra, w końcu strzał Vermy przeszedł), a przecież to klub tonący w długach. Do tego jak wygląda gra Celty czy nawet Sportingu Gijon w tym sezonie - kluby mające budżety pewnie porównywalne z 2. ligą angielską, gdzie jednak zawodnicy potrafią wykazać żelazną dyscyplinę.
4
4 kluczowe podania wczoraj, ale to dalej mało, nie? :/
2
To nie Sergio, tylko Alves zawalił przy 3. golu dla Celty, pomimo tego, co usilnie tłukli komentatorzy Eleven przez całą resztę spotkania. Pomyliło im się, ludzka rzecz - ale Busquets był w polu karnym Celty i musiałby być najszybszym człowiekiem na boisku, żeby zdążyć dogonić wybitą piłkę na własnej połowie :D
1
Zależy, co rozumieć przez widowiskowość. W Anglii zespoły grają trochę na pałę, ostatnio już wprost to jakaś znana osobistość związana z tą ligą powiedziała w wywiadzie - nie przypomnę sobie w tym momencie kto to był konkretnie. Zero taktyki. Barca miałaby używanie w takiej lidze, gdzie przez pierwsze 2-3 sezony nikt nie umiałby stawiać przez 90 minut autobusu, wchodzilibyśmy w nich jak w masło.
3
Odreagujemy to my w sobotę na bogu ducha winnym Las Palmas :'(