9

Mi się podobają i w sumie całkiem niewykluczone, że kiedyś piłkarze będą w takich biegać. Zobaczcie, jak jeszcze na początku tego wieku wyglądały stroje piłkarskie, a dalej jak wyglądały powiedzmy w połowie lat '90.

Co do samego designu, to (oprócz oczywiście naszych!) domowe Interu i Borussi oraz wyjazdowe NYC i... Realu najciekawsze. Jakby Robert Downey Jr. to zobaczył, to zaraz by chciał znowu zagrać jakiego Iron Mana...

3

Ja go będę w tej sytuacji bronił. Tutaj akurat nie próbował nurkować, po prostu potknął się o piłkę/własne nogi i wyrżnął! :D

Inna sprawa, że za rozkładanie rączek po tej akcji powinien dostać żółtą kartkę na lajcie...

2

Ciekawy pomysł :P

Kameni - Ramos, Pepe, Terry, Arbeloa - Nainggolan, Tiago Mendes, Muller - Cristiano Ronaldo, Icardi, Benzema

3

Nie ma co agitować w jakąkolwiek stronę w kwestii nadchodzących wyborów, tym bardziej na portalu o tematyce sportowej. Zresztą wiadomo, że i tak nikt nikogo nie przekona. Ja polecam tylko zrobienie testu poglądów na dowolnym do tego przeznaczonym portalu i zobaczenie, która partia rzeczywiście ma światopogląd zbliżony do naszego. Proste i szybsze niż oglądanie debat i słuchania krzykaczy albo oglądanie dennych spotów wyborczych.

1

Może Real zdegradują jak się wyjaśni sprawa nacisków na sędziego, to też trzeba by sobie radzić jakoś bez klasyka wtedy... :D

4

Jak dla mnie lepiej, że wrócili "z pustymi rękami" niż jakby zaakceptowali byle co. Myślę, że Qatar tak czy siak się złamie i postawimy na swoim.

1

Nawet jeśli prokuratura umorzyłaby od razu sprawę nacisków na sędziego, to smród pozostanie. Najważniejsze już zapewne zostało osiągnięte - sędziowie nie będą gwizdali pod Real, co ma miejsce od drugiego sezonu Mourinho (i zapewne w dużej mierze wywołane było przez to, że Jose na każdej konferencji w pierwszym sezonie płakał na to, jaki to nie jest pokrzywdzony przez nich), bo teraz w każdej spornej sytuacji będą musieli się zastanowić, wiedząc, że wszyscy im patrzą na ręce.

A patrząc na wsparcie Cardenala, który mówi o konieczności wyjaśnienia sprawy, wątpię, żeby od razu ukręcili łeb tej sprawie :)

10

No jak dla mnie, to zdecydowany karny. Nawet pomimo tego, że to Chelsea i Mourinho...

8

Dobrze, że nie napędzaną Korbelem :)

9

A ja mam w tym samym dniu, w którym Lord Bendtner. Przebijcie to :>

17

Myślę, że myślisz trochę nie po kibicowsku :P Dla mnie to fajne, że klub nie naciąga swoich kibiców, w końcu to oni są najważniejsi i cieszy mnie to, że nie trzeba wydawać ogromnej kasy, żeby iść na stadion.

8

Nie są zbyt wysokie, kasa nie jest po to, żeby po prostu była, tylko żeby ją wydawać - a na co lepiej, jak nie na pensje dla najlepszych piłkarzy świata? A skoro mamy sponsora, to nie rozumiem, czemu robisz jakieś "demaskacje" (jest w ogóle takie słowo?) i nie uwzględniasz kasy, którą mamy z tego tytułu.

3

Hehe, oglądałem mecz z kumplem i przed wolnymi Ronaldo obstawialiśmy czy trafi w mur, czy pośle piłkę w trybuny :P

2

Widziałem zdecydowanie bardziej "hardkorowe" wyliczenia, zrobione przez jakiś zdaje się brytyjski dziennik - gdzie tych punkcików odebranych Barcy i podarowanych Realowi było znacznie więcej. Temat szybko ucichł, ale prawda jest taka, że tamten sezon to był gruby przekręt. Pytanie tylko, czy już wtedy była to kwestia korupcji, czy bardziej wymuszania presji na sędziach przez Żoze, który cały poprzedni sezon płakał na każdej konferencji prasowej.

10

No Gumbau dzisiaj rzeczywiście nabrał koloru - konkretnie żółtego, jak otrzymał żółtą kartkę :P

3

Carlo Ancelotti został zapytany w wywiadzie o 3 najlepszych graczy, jakich trenował, wymienił ośmiu. Kogo wam brakuje na tej liście? :>

"And when asked to name the three greatest players he’s ever managed, the former Chelsea and Real Madrid boss struggled to single one player out.
Ancelotti said: “My top 3? Maldini, Pirlo, Buffon, Benzema, Zidane, Lampard, Drogba, Del Piero. I cannot choose.”"

1

Do tego został wybrany zawodnikiem meczu w finale LM. Tylko u nas na stronie się go gnoi, bo nie ma wyśrubowanych statystyk.

3

Wow... na początku chciałem skomentować, że aplikacja randkowa Getafe to chyba dosyć nietrafiony pomysł, bo ich kibiców jest tak niewielu, że i tak się już chyba wszyscy znają (chociaż nazwa Getafinder bardzo chwytliwa)... Potem przeczytałem o ich poprzedniej kampanii odnośnie rozmnażania i obejrzałem filmik. Goście dumnie kroczący z pojemnikami na spermę - nie no, robi się wesoło!

A potem zobaczyłem trailera sci-fi pornosa z zombiakami. Nakręconego przez pierwszoligowy klub piłkarski. Getafe właśnie z najbardziej bezbarwnej w moich oczach drużyny La Liga stało się jednym z moich ulubionych zespołów! :)

4

Nie byłbyś, bo kurs byłby na to bardzo, bardzo niski :)

0

Znam. Ale nie trzeba znać nikogo osobiście ani być fizykiem jądrowym, żeby skonstatować, że może jednak stereotypy, jakimi karmią nas "niezależne" prawicowe media nie mogą być do końca poprawne, bo niemożliwe, żeby w niegościnnych dla człowieka, pustynnych warunkach uchowała się cała populacja okropnie leniwych ludzi, którzy w dodatku uważają, że seks z małymi dziewczynkami jest ok...

0

Książki o kazirodztwie? Prawdę mówiąc, najlepsza moim zdaniem książka, jaka kiedykolwiek została napisana (w każdym razie, jedna z czterech najlepszych) traktuje w dużej mierze właśnie o... kazirodztwie :)

0

Znasz jakichś ludzi z krajów arabskich? Tak się składa, że nie wszyscy płyną z prądem. A do tego spora część tych płynących pod prąd boi się lub nie może do tego przyznać.

0

Dalej nie rozumiesz. Ale w sumie nawet mi się nie chce już dalej tłumaczyć, nie mam nieskończonej cierpliwości Nieskończonego (Endlessa), żeby w kółko wałkować z kimś to samo w celach stricte dydaktycznych...

0

Rozumiem, że jako minister edukacji wprowadzisz różniczki i całki w liceum, żeby potem ludzie na studiach nie przeżywali takiego "szoku termicznego" jak się z tym zderzą? :) A najlepsze, że to wszystko ma praktyczne zastosowania!

0

W sumie już po poprzednim poście zastanawiałem się, czemu kontynuuję tę dyskusję, ale teraz naprawdę wymiękam... Ja piszę o Iranie, a Ty mi wyskakujesz z Husseinem, który był w Iraku. A zdjęć jak widzę po komentarzu nie widziałeś. Dla nikogo noszenie burki nie jest normalne oprócz radykalnych zwyrodnialców, którzy zaprowadzają tam takie zwyczaje. Nadal odsyłam do przejrzenia tych zdjęć.

7

Uważam, że rozstrzał ocen od 2 do 10 jest za duży po tak pewnie wygranym meczu. Mnie też niepokoi nasza postawa w defensywie, ale ocenę 2 moge wystawić stoperowi, który zawali nam przegrany czy zremisowany mecz, nie chcę bronić Pique, bo zagrał słabo, ale bez przesady. Mathieu za to wcale tak fatalnie nie grał. W sumie po tym meczu największe pretensje miałbym do obu bocznych obrońców, którzy kompletnie nie dawali sobie rady z rajdami po swoich stronach.

I jeszcze tak na marginesie - prosiłbym w przyszłości o troszkę delikatniejsze ferowanie wyroków w ocenach. Tak jak Pax ostatnio wam pisał, co innego, jak jakiś użytkownik sobie zgnoi tego czy tamtego gracza, można to przeboleć. Ale dzisiaj się nie mogłem powstrzymać i nie zrobić takiego zestawienia:
16.08.2015, oceny po meczu z Bilbao: "Sergi Roberto nie zaprezentował niczego oprócz dostarczania piłki kolegom. Zero odwagi i przebojowości w grze, zero kreatywności, zero możliwości. Nie jest to gracz, który powinien rozpoczynać takie mecze w podstawowej jedenastce. Jego rola to gra przeciwko „kelnerom” na CN, bo na wyższy poziom raczej nie ma szans wejść."
19.10.2015: "To już jest Pan Piłkarz pełną gębą."

0

Yyy... Aż nie wiem, co odpisać na to, tak pojechałeś :D

Ale dobra, skoro już wyjeżdżasz z krajami arabskimi - polecam obejrzeć foty na Internecie, jak wyglądał Iran przed dojściem do władzy Ajatollachów, a jak wygląda teraz.

1

Czyżby ZBIORY matematyczne? :D Jakiś Krysicki z Włodarskim?

Nie no, jakby to była Analiza Matematyczna, to byś pewnie nie dodawała, że "głupia". Za to jako środek nasenny nadaje się idealnie.

5

Też mnie to zdziwiło. Może nasz sztab chce mieć pewność, że w razie potrzeby napastnicy będą zdobywać bramki "ręką boga" niczym Maradona :)

0

W Hiszpanii też pasował ludziom Franco, a w Chile Pinochet. Dopóki nie umarli. Każdy dyktator - a takimi, chociaż w bardziej cywilizowanej otoczce, są również Putin i Orban - ma na celu władzę. A dopiero dalej idzie dobro państwa, albo raczej swój własny pomysł na dobro państwa - którego fundamentem jest utrzymanie się przy władzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?