Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sam fakt, że "kwiat polskiej młodzieży" ogląda coś takiego mnie trochę zatrważa :) Na Polsacie leciała "Uprowadzona 2", ja tam nie miałem problemu z decyzją, co wybrać :)
0
Nie wierzę, że ludzie tutaj się naprawdę jarają debatą wyborczą... :o
0
Albo Pinochet albo Franco, albo Łukaszenko. Zobacz, jak Łukaszenkę kochają na Białorusi, został ostatnio wybrany na piątą kadencję w roli prezydenta :)
2
No gość się bardzo dobrze wypowiada, po tym wywiadzie sporo zyskał w moich oczach - ale tutaj dalej jest nagonka, jaki to z niego bezduszny zboczeniec, któremu w głowie tylko kasa syna i orgie... Cristiano ma Mendesa, któremu kupuje greckie wyspy, a Neymar swojego ojca, dzięki któremu może się skupiać tylko na grze.
3
A ja odnoszę zupełnie inne wrażenie. Widać, że stara sięjak najlepiej kierować karierą swojego syna i robi za żywą tarczę dla niego przed wiadrami pomyj, które na nich są wylewane przez media/wrogów Barcy.
2
Owszem, bo Celta gra dopiero o 22. ^^ Swoją drogą, w tej samej kolejce będzie jeszcze małe derby Galicji :)
1
Dlatego nikt tego oficjalnie jeszcze nie ogłasza? :P Oficjalna umowa to jedno, ale dogadani to mogą być już dawno.
0
Real już mu pewnie oferuje 6 baniek rocznie :D
0
Podczas poprzednich MŚ w Kolumbii były sondaże, z których wynikało, że trener Jose Pekerman (który notabene nie jest Kolumbijczykiem) wygrałby z każdym innym kandydatem :)
6
Cały czas lepsza niż Bale'a.
1
Sport również pisze o piekielnej piżamie Barcelony, chyba już wiem, co chcę dostać pod choinkę :)
1
Komentarze pod tym zdjęciem fajne. FIFA sobie po raz kolejny strzela w stopę i robi z siebie idiotów, nic nowego w sumie.
7
Wczoraj aż takiej tragedii nie było - tylko ten pierwszy niepodyktowany karny/wolny był dużym błędem, ale gościu dosyć sprytnie zasłonił się faulując Neymara. Z ostatniego karnego nieodgwizdanego idzie się wybronić, bo gościu trafił w piłkę, chociaż za tak ostre wejście tak czy siak powinien być moim zdaniem karny - ale tu go mogę zrozumieć, bo zagwizdanie 3 karnych w ciągu 15 minut dla jednej drużyny to dosyć ostra decyzja. Plus natomiast szczególnie za pierwszego karnego. No i liniowi w końcu machali chorągiewkami w odpowiednich momentach, a w odpowiednich tego nie robili.
7
A ja się zgadzam w tej dyskusji z Paxem. Wczoraj publiczność na Camp Nou przez cały mecz dopingowała bardzo żywiołowo (jak na standard Camp Nou), nawet po stracie pierwszego gola można było słyszeć wzmożony doping. Douglas powraca po długiej kontuzji i pierwszy raz wchodzi na boisko, więc jak dla mnie normalne jest, że dostaje oklaski na wejście. Mamy obecnie bardzo wąską kadrę, więc każdy gracz jest na wagę złota. No i umówmy się, że jednak do tych "szyderczych" oklasków bez wyraźnego powodu ciężko byłoby zgrać większą grupę - nawet jeśli część kibiców klaskała ironicznie, to jestem przekonany, że większość była szczera.
Natomiast widząc Twój pierwszy komentarz w tej dyskusji, pomyślałem dokładnie to samo, co Pax - artykuł mówi o ciepłym przywitaniu, a Ty wypalasz o tej szyderze. Też pomyślałem, tak jak Korbel, że masz na myśli temat artykułu, a nie zachowanie kibiców. A całe to tłumaczenie o ironii dotyczącej sarkazmu kibiców wydaje mi się strasznie naciągane. Znaczy rozumiem, że nie wypada się teraz przyznać, jeśli miało się "niecne" zamiary, ale cała argumentacja z waszej strony się moim zdaniem za bardzo kupy nie trzyma - zapewne nikt na tej stronie nie uznałby tych oklasków za ironiczne i szydercze, gdybyś nie podpowiedział użytkownikom takiej wersji wydarzeń, stąd przychylam się do zdania Paxa, że macie spory wpływ na kształtowanie opinii szaraczków. No i powinniście pamiętać, że Douglas sam w sobie jest dosyć delikatnym tematem - to trochę tak, jakby Verma został zmieniony w 70. minucie meczu ze względu na zmęczenie, a wy napisalibyście "ironicznie" coś w stylu "oho, znowu wypadnie na 8 miesięcy!".
1
Tylko Ty jeszcze oglądasz Ekstraklasę, stary :P
0
Jeszcze nie wiem, szukam kogoś, kto będzie tak bardzo lewicowy światopoglądowo, że nawet mnie będą od tego przechodzić ciary :)
1
No mnie też Gumbau delikatnie mówiąc nie przekonuje, ale zobaczymy, co z tego będzie. Po tym, co na powyższym filmiku odwala Samper przy golu, czyli dać się ojechać po czym spokojnie truchtać za przeciwnikiem, jakoś specjalnie nie dziwię się Lucho, że go obecnie nie powołuje.
7
Wypowiedzieli się tutaj trzej piłkarze, spośród których dwóch zagrało wczoraj fenomenalne zawody - ale zamiast pochwał w ich kierunku, to 90% komentarzy tutaj odnosi się do krytykowania trzeciego z nich :/
Roberto wczoraj lider naszej pomocy, to podanie z początku do Rakiticia przypominało mi samego Xaviego. Do tego zaliczył więcej udanych dryblingów od Neymara (!) - aczkolwiek wszystkie na własnej połowie, ale i tak fajnie widzieć, ile ten chłopak zyskał pewności siebie.
A Bravo interwencjami z początku drugiej połowy uratował nam wynik, trzeba to powiedzieć. Nawet w sytuacji, gdy popełnił błąd i omal nie stracił piłki jak sobie za daleko wypuścił, zaimponowały mi jego pewność i spokój przy wypiąstkowaniu tej świecy.
3
Właśnie też mnie zastanawia ta terminologia, wszyscy gadają o pokerze, podczas gdy poker byłby lepszym określeniem na 5 bramek, a do czterech bardziej pasuje kareta :v
1
Spadku Espanyolu chcemy, bo jesteśmy kibicami Barcy, tak samo, jak chcemy spadku Realu :D
1
Prawdę mówiąc, to Pique się wczoraj trochę ogarnął w drugiej połowie (w pierwszej zawalił linię i brak reakcji przy golu dla Rayo, później to kosmiczne wybicie i raz dał się głupio ojechać na spółę z Alvesem). Mathieu wczoraj zagrał wcale nie tak tragicznie. Najgorzej wczoraj wyglądały boki obrony - Alba był jechany przez Lassa aż przykro było patrzeć, a Daniemu dalej brakuje do jakiejkolwiek formy, już chyba Douglas solidniej dograł te 15 minut :P
Pique przed meczem powinien walić wielgachny kubek jakiegoś magnezu, żeby utrzymywać koncentrację, bo tylko tego mu tak naprawdę brakuje do bycia najlepszym na swojej pozycji. Liczę, że do klasyku się ogarnie.
1
A Katalończycy z nami "sympatyzują", bo mają podobną do nas historię związaną z walką o niepodległość :)
5
Zauważyliście, że gracze Rayo mają na koszulkach różowe wstążki symbolizujące walkę z rakiem piersi? :)
2
Ja to rozgryzłem - po prostu Barca dostaje jednego karnego za 2 faule w polu karnym :) Real dostaje 2 karne za jeden faul w polu karnym i wszystko się wyrównuje. Matemagika!
5
...zależy, jaki film sobie puści :P
0
A ja wolę Hajto od Żewłakowów czy Koseckich. Gość przynajmniej nie udaje i nie próbuje mówić językiem zbyt skomplikowanym dla siebie, nie udaje obiektywnego, tylko wali prosto z mostu, ogarnia temat lepiej od tych panów, a do tego można się pośmiać z jego tekstów. Mnie tam nie wkurza tak jak choćby pozostali dwaj goście, których wymieniłem.
0
Nawet nie wiedziałem, że jest taka drużyna jak Angers :v
A z potęgami to różnie bywa, ja bardziej oglądam np. w LM mecze tych znanych drużyn, bo są znane, kojarzę zawodników i generalnie wiem, czego się mogę spodziewać - a inna sprawa, że lepszy może okazać się mecz Zenitu z Pireusem, który leci równolegle. A historyczne potęgi też ostatnio ciężko oglądać - kiedyś sobie puściłem mecz Interu z Milanem i bronili jedni i drudzy frywolnie niczym Granada :P
A z tym Yorckiem, to tak sobie spekuluję :)
0
E tam, koneser dobrej piłki zawsze zwraca uwagę na drużyny grające dobrze, a nie "historyczne potęgi", Yorcku. Dzisiejszego meczu Liverpoolu z Tottenhamem nawet nie włączam, bo od dobrych paru lat każdy "hit" BPL, który próbowałem obejrzeć, okazywał się nudnym niewypałem :)
0
Katolicy w Polsce "rzucają się" o to, że gdzieś w prywatnym teatrze bądź klubie jest wystawiane przedstawienie lub grany koncert, który im się nie podoba, chociaż nie mają absolutnie żadnego obowiązku w tym uczestniczyć :)
A Mustafi, cóż - chociaż uważam każdą religię za złą i chorą - tak należy mu się szacunek za to, że stosuje się do zasad, które przyjął. Skądinąd Arda Turan zarzeka się, że nigdy nie pił alkoholu, a na jego weselu alkohol został podany dopiero po opuszczeniu uroczystości przez jakiegoś tureckiego dygnitarza, żeby go przypadkiem nie urazić.
0
Ale po co chciałbyś polskie? Ja tam mam naprawdę dosyć naszych komentatorskich gwiazd :) Po rusku generalnie idzie zrozumieć, co gadają, do tego jest jednak więcej konkretów a mniej plotek z onetów (a nawet jak są to nie rozumiem ich, więc nie przeszkadzają :D ). I jakość świetna.