Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Myślę, że Roberto zagra zamiast Masche w pomocy, a Masche w obronie zamiast Vermy.
3
Ale powstał smród. Zobacz jak było z "Neymargate", nikt nie ma żadnych dowodów, Barca wszystko wyjaśniła prawie 2 lata temu, a gazety dalej drążą temat, bo jakiś prokurator z Madrytu ma jednak drobne wątpliwości do czegośtam. To tak samo jak z politykami (no dobra... nie u nas :D ), jak wyjdzie nawet najdrobniejsza rzecz, to czarny PR się wlecze za człowiekiem i nie potrzebne są do tego żadne procesy sądowe.
2
Nikt się nie ośmieszy, bo jeśli nic nie wykryją, to gazety wspomną o tym drobnym druczkiem na 47. stronie pomiędzy reklamą noży do krojenia różnych pieczyw a artykułem o mistrzostwach niepełnosprawnych w jai alai. Smród poszedł w świat, więc jedyne, co może zrobić teraz Madryt, to przypilnować, żeby skończyło się na stratach wizerunkowych, panie obiektywny :)
1
Brad Pitt również nie dostał Oscara (za aktorstwo, dostał jako producent za film), to samo Edward Norton. Najlepszą rolę Di Caprio zagrał w "Co gryzie Gilberta Grape'a", oglądając jego ostatnie filmy mam wrażenie, że w każdym gra bardzo podobnie. Zresztą Nicholson tak samo chyba w KAŻDYM swoim filmie gra właściwie tę samą postać. Rozumiem, że najwięksi aktorzy mają pewną manierę grania, ale on na serio przegina z tym :P
1
Podobno scenariusz powstał w 1995, więc chyba chodziłoby o pierwszą wojnę w Zatoce Perskiej. Ale jak dla mnie jedynym podobieństwem było rozpętanie wojny w celu zdobycia cennego surowca. Całość bardziej kojarzyła się z kolonizowaniem Nowego Świata, zwłaszcza biorąc pod uwagę podobieństwo niebieskich ludzików do Indian. Tak czy inaczej, dla mnie całość wyszła zbyt patetycznie, co jest zresztą bardzo częste w amerykańskich wysokobudżetowych produkcjach. Nie lubię, jak to "przesłanie" jest mi podawane na tacy ani tym bardziej wciskane na siłę wszystkimi otworami :D
1
No wiem, że o ten Ci chodziło, słyszałem o tym wcześniej i w sumie nawet widzę, że moi filmwebowi znajomi dali mu całkiem niezłe noty - ale nie jestem przekonany, czy by mi się spodobał, a mam jeszcze pewnie jakieś 500 filmów do "pilnego" obejrzenia :P
1
Hmmm, nie wiem, czy to byłoby kino w moim stylu ;) Ale patrz, co znalazłem: http://www.filmweb.pl/film/Duma+i+uprzedzenie+i+zombie-2016-554803 :D
2
Mnie jakoś Robert Downey Jr nie kupił w Iron Manach, które mi się średnio podobały - w ogóle strasznie mnie dziwi, że "Marvel Universe" z Iron Manami i Avengersami (nie oglądałem wszystkich filmów, bo jest ich... sporo) jest o wiele bardziej kasową marką od X-Menów, gdzie oprócz efektów i naparzania się są zaszyte jakieś głębsze idee no i gdzie jest naprawdę obsada z najwyższej półki (McKellen, Stewart, Fassbender, Bacon).
Brada Pitta też bardzo lubię i w sumie mogę się zgodzić, że biorąc pod uwagę i talent i rozpoznawalność powinien być w zarobkowym topie :) I jednak gra w lepszych filmach niż Sherlocki i Iron Many :D
1
Mi się udało dokończyć, ale w środku momentami naprawdę przysypiałem :) Też lubię czasem obejrzeć kasowego "gniota" naszpikowanego efektami specjalnymi (nawet ostatnio na nowym Bondzie w kinie byłem) i lubię, jak takie filmy próbują mieć jakiś głębszy sens, ale tutaj jedynie naprawdę dobre efekty i ładne widoczki rekompensowały denną fabułę. Ale aż taki sukces kasowy jest dla mnie równie żenujący jak fakt, że odtwórca roli Iron Mana jest najlepiej zarabiającym aktorem na świecie :v
6
Właśnie obejrzałem po raz pierwszy Avatara i nie mogę wyjść z osłupienia, że film za tyle kasy, który do tej pory jest najlepiej sprzedającym się filmem w historii kina, jest prawie trzygodzinnym remakiem Pocahontas z niebieskimi ludzikami i zwierzątkami na USB O.o
6
W sumie chciałbym go u nas, jeśli zadowoliłaby go ławka. Na ostatnich MŚ był najbardziej pożytecznym graczem w ataku Argentyny oprócz oczywiście wiadomo kogo. Zawsze dużo walczy w pressingu, do tego umie coś strzelić.
Tylko co on ma wytatuowane pod pachą? To jakaś macka, czy coś? :v
1
5 mln brutto, czyli dostanie na rękę połowę tego. Tyle zarabiają nawet mnie ważni zawodnicy w Barcy.
1
Reakcja Seamana genialna :) Swoją drogą, to ten gość miał talent do puszczania goli z dziwnych miejsc, vide właśnie Ronnie albo Nayim w finale Pucharu UEFA :)
3
"My Chrześcijanie", "chrześcijańskiej Europy" - Europa jest świecka, a wg "was Chrześcijan" trzeba zdaje się głodnego nakarmić, spragnionego napoić i potrzebującego schronienia przyjąć pod swój dach, czyż nie?
1
2005:
muzułmanie (45%),
prawosławni (36%),
katolicy (15%),
pozostali (4%)
islam – 62,4%
chrześcijaństwo – 30,5%
prawosławie – 17%
katolicyzm – 13,1%
To nie Francja, tylko odpowiednio Bośnia i Hercegowina oraz Albania. Więc nie będą pierwszym :)
2
Przykra sprawa z zamachami, wiadomo - coś takiego nie powinno było się wydarzyć, ale niestety wszędzie znajdą się oszołomy zdolne do tego typu akcji. Jednak bardziej martwi mnie, co dalej - czy ludzie rzeczywiście przez tego typu sytuacje wybiorą bezpieczeństwo ponad wolność i ile na tym zyskają politycy dążący do wprowadzenia tego "bezpieczeństwa" kosztem inwigilacji i szufladkowania obywateli.
1
Na razie głosowało tylko paręset tysięcy osób, więc wszystko się może zmienić - w całym świecie oprócz Kanady, Australii i USA wygrywa praktycznie Messi, tymczasem na pierwszym miejscu jest drużyna bejsbolowa, więc widać, że głosowali głównie ludzie z USA.
9
To również wyjaśnia, czemu w amerykańskiej telewizji nigdy nie pokazali transmisji meczu Nigru z Niemcami :)
2
Dobra, kwestia przecinka - w sumie zdziwiłem się, że napisałeś, że rozumiesz Figo :P
4
Tymczasem wyciekła rozmowa telefoniczna Benzemy z jednym z jego kolegów z dzieciństwa, który szantażował Valbuenę. Nie wygląda to dobrze dla Francuza, Squawka zamieściła angielskie tłumaczenie całości: http://www.squawka.com/news/full-transcript-benzemas-phone-call-with-friend-about-valbuena-scandal/515780
1
Przecież Figo był kluczowym zawodnikiem i kapitanem Barcy zanim przeszedł do Realu :P I na pewno swego czasu był graczem lepszym od Cesca, był jednym z najlepszych na świecie.
1
Pique w formie i skoncentrowany to absolutny top stoperów, niestety zbyt często tej koncentracji mu brakuje. Ma generalnie wszystkie warunki, żeby być najlepszy - świetna gra w powietrzu, czytanie i odbiór, wyprowadzanie piłki, do tego technika i wykończenie pod bramką przeciwnika. W zeszłym sezonie jak dla mnie był najlepszym stoperem w Europie.
Ale zgodzę się w sumie, że Busquets zestawiony z innymi DMC wypada jeszcze lepiej, bo on po prostu bez dwóch zdań nie ma sobie równych na swojej pozycji. Zresztą moim zdaniem w ogóle jest drugim najlepszym piłkarzem świata :)
2
W sumie fajnie widzieć, że to jego docenili (chociaż równie jak on na to wyróżnienie zasługiwał bez wątpienia Sergio Busquets). Niech widzi, że nawet, gdy cała Hiszpania na niego gwiżdże, to w Katalonii jest doceniany. Ja tam zyskuję do niego jeszcze więcej sympatii po każdej kontrowersyjnej wypowiedzi na temat Realu, widać, że to Barcelonista z krwi i kości. Fajnie, jakby w przyszłości spełnił swój plan i rzeczywiście został prezydentem klubu :>
2
Gwizdy na Bernabeu będą dla niego jak dodatkowe paliwo, bez wątpienia :)
1
W sumie nie poznawanie tej... papużki :) to żaden powód do wstydu!
3
Pewnie zaczął gwiazdorzyć! ^^
3
Jack Daniels to nie whiskey - to TENNESSEE whiskey! ;)
2
Mam nadzieję, że się wykuruje do klasyka i siądzie w nim na ławce... Po czym jak z Atletico, wejdzie na ostatnie pół godziny i wykręci takie staty, jakich najlepsi gracze nie mają przez pełne 90 minut spotkania :)
3
Jak odpali 15% z reklam szamponów przeciwłupieżowych i tych koreańskich trzęsiłebków doustnych, to bierę!
3
Tymczasem Gheorghe Hagi, nasza była gwiazda: https://www.facebook.com/SquawkaFootball/videos/vb.123548937751259/762699387169541/?type=2&theater :) Z takim trenerem Cristiano miałby ciężkie życie :D