Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I tak był chyba najlepszym piłkarzem Romy wczoraj, bądź co bądź obronił karnego i wyjął parę niezłych strzałów, np. chyba w 6' minucie Messiego. 2 gole Barcy to 2 graczy sam na sam, 2 gole to dobitki z bardzo bliskiej odległości, pierwszy gol Messiego sam na sam i jeszcze wolej Suareza, który wyjątkowo ładnie siadł - przy żadnym golu nie zawinił i w sumie nie miał większych szans na obronę. Jakby nie Szczęsny, to byłby wynik dwucyfrowy pewnie, bo obrona Romy była wczoraj ze 2 tempa wolniejsza od naszych.
1
Myślę, że Roberto po odejściu miałby pewne miejsce w składzie tego typu drużyn, które wymieniłeś. Ale na szczęście nie odszedł :)
2
Perez faktycznie na tym zdjęciu na okładce Asa nieco przypomina świstaka czy jakiegoś innego gryzonia. Chociaż nie jestem pewien, czy to o to chodziło dziennikarzom...
22
Świetna konferencja, Dani nigdy nie owija w bawełnę, a tutaj mógł sobie pozwolić na wbicie szpili komu trzeba :) Mógłby w sumie uczestniczyć we wszystkich konferencjach, przynajmniej nie ma ugrzecznionego lania wody.
1
Po sobotnim klasyku można śmiało to powiedzieć: Roberto > Isco. Czy to w ataku, czy w pomocy :P
14
No to aż strach pomyśleć, co by zrobił z Realem bez tej kontuzji... O.o
3
Munir miał 2 celne podania, oba w 78' minucie :)
1
Myślałem, że tym razem Pique podziękuje... Valbuenie :D
14
W sumie to Munir w 15 minut stworzył więcej zagrożenia niż BBC w całym meczu :v
4
Hehe, chyba każdy to dzisiaj zauważył już podczas meczu, że ktoś albo nie zauważył, w którą stronę akcja idzie, albo chciał sobie pomanipulować. Na nic się to wszystko zda, bo żałosne byłoby, gdyby po takim wyniku kibice Realu płakali o jakieś niedopatrzenia sędziego (zwłaszcza biorąc jeszcze pod uwagę nieodgwizdany karny na Suarezie) :P
7
Do tego po boisku biegał gość, na którym ciążą zarzuty o szantaż i który miał sprawę o uprawianie seksu z nieletnią, to dopiero było niedopatrzenie!
0
Zdecydowanie powinniście zdjąć ten artykuł i to jak najszybciej. Po wczorajszych świetnych tekstach Twoich, Challengera i osobniczki, którą trzymam w piwnicy, za które zebraliście jako portal zasłużone pochwały od użytkowników, dzisiaj bardzo przykrym zaskoczeniem jest ten tekst i wypisywane w nim brednie.
2
Hehe, a w następnym zdaniu "moim wyborem na całe życie jest Real". Rzeczywiście miał wybór, albo Real, albo dom dziecka :D Ale przynajmniej widać, co kieruje kibicami Realu przy podejmowaniu tej absurdalnej decyzji, żeby być za nimi - strach :D
2
Ta ankieta była zdaje się podczas Euro 2012, kiedy Hiszpanie byli w Polsce :)
2
Nie, dla mnie dalej ta wypowiedź to idiotyczne wodolejstwo, byleby cokolwiek mówić. Nie czytałem tej konferencji w innych źródłach, z innymi tłumaczeniami, ale cała konferencja jest w ten deseń - mało konkretów, dużo gadania ogólnikami, czyli zupełne przeciwieństwo konferencji Lucho. Jakby mu się nie chciało.
A inna sprawa, że nawet to "oni strzelają trochę, my strzelamy więcej" nie pasuje do Realu Beniteza, który bazuje póki co na defensywie (czyt. na Navasie) :P
5
Hahaha, jak tylko zobaczyłem tekst, to miałem napisać w komentarzu, że chyba faktycznie Cię zamknęli w tej piwnicy :) Z drugiej strony, nie dajesz ludziom się wyspać ani w spokoju popracować, bo ciężko się oderwać od czytania tego...
27
Ale to wszystko dla Twojego dobra! :)
...Przynajmniej mi tak mówili, jak mnie zamykali :v
45
Eoren to pasowałoby zamknąć nie na strychu, ale w piwnicy - żeby cały czas siedziała, nie rozpraszała się i pisała takie artykuły! :) Świetnie się czytało, przypomniała mi się "Niekończąca się opowieść" przez ten strychowo-staroksiążkowy klimat.
2
Bo tutaj jest "informacja o Alweszu", a inna sprawa, że jego nazwiska zdecydowanie nie czyta się "Alwesz" przez "sz" na końcu i powinno być "informacja o Alwesie/Alwisie" :)
1
Ale przecież wygrywanie zawsze polega na "strzelaniu więcej bramek od rywala"... :D No niefortunnie mu toto wyszło i tyle, chyba za bardzo olał tę konferencję i stąd taki kwiatek.
4
To była ospa, nie Barca :v
1
Też mnie rozwaliła ta wypowiedź :D "Real ma zwyczaj grania, polegający na zwyciężaniu poprzez strzelanie bramek" - serio?! Rozumiem, że na konferencji prasowej można lać wodę, ale bez jaj :D
4
Hehe, może warunkowo dopuszczony do gry :)
4
"@destro: Przeczytaj dokladnie co napisalem." - błagam Cię, za dużo od niego wymagasz :D Sam fakt, że w swojej odpowiedzi destro w ogóle w jakiś pobieżny sposób spróbował odnieść się do tego, co mu wcześniej napisałeś, możesz uznać za spory sukces dydaktyczny i wychowawczy :P
4
Bardziej poprawnie przeczytanym nazwiskiem Brazylijczyka niż "Alwesz" :)
1
Ale to nie chodzi o to, że jest stonowany temat artykułu, tylko że nie wiadomo z niego o co chodzi, bo logicznie się nie trzyma kupy :P
6
A moim zdaniem tytuł jest zły i akurat tutaj można obwiniać redaktora, bo to wyraźnie kalka w tłumaczeniu. Może w innym języku brzmi to ok, ale to nie znaczy, że trzeba dosłownie tłumaczyć, bo z tytułu wynika, że Lavezzi NIE marzył o grze dla Barcy (podwójna negacja), a w artykule jest co innego. Może po prostu "nie mogę nie przyznać, że gra dla Barcy byłaby spełnieniem marzeń"?
1
Zidane? A dostał już tę licencję do trenowania? :D
5
No to anonimowy sędzia liniowy chyba przestał być anonimowym :) Brawa panie Canelo, oby teraz pana nie zniszczyli!
Zobaczymy, jak będzie wyglądało sędziowanie w klasyku. Trochę nawet współczuję tym sędziom, bo presja ogromna i cały świat im patrzy na ręce, tym bardziej po tej zmianie.
12
Nie chciałbym się czepiać, ale w tym artykule jest 2x ten sam błąd, który zauważyłem dzisiaj też w artykule o powrocie Neymara do Barcelony... "Zresztą" to nie to samo co "z resztą", tutaj w każdym przypadku powinno być zastosowane to drugie, a jest to pierwsze. Wiem, że edytor nie zaznacza, ale aż kłuje w oczy! :P